Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Sandra

Hej, będzie ktoś jechał na Tchibo do chyba Schwerin, wiecie może czy praca ciężka, czy są tam polacy już ? Pozdrwiam

dom890408

Witam! ile mozna zarobic jako operator wózka widłowego wysokiego składu w ingolstatd w audi

sed
@dom890408

malo

rokita

zeitman sie boi że będzie za mało ludzi z samochodami. tak naprawde jeździ się jednym na 3 - 5 osób i koszty się rozbija między siebie. Ale oni się boją że jak ktoś z autem się rozchoruje albo zrezygnuje to nie będzie jak dojerzdzać do roboty. aut jest teraz więcej niż potrzeba. Nie wiem jak jest na innych mieszkaniach my mamy 18 km inny ponoć mają bliżej. markety są, nie ma z tym problemu. ostatnio zrezygonwały dwie pary więc potrzeba kolejnych osób. robota jest ok. pieniadze do zarobienia to 1000 euro. mieszkanie oni płacą.

maga26

Czy odpowie ktos na moje pytania?? Czy trzeba koniecznie wyjechac wlasnym samochodem? Chodzi mi o prace w Darmstadzie przy pakowaniu zabawek. Czy magazyn jest tak daleko od miejsca zamieszkania? Czy sa w poblizu jakies markety? Z góry dziekuje za odp

@maga26

Zapytaj klientki z zeitmann ,powinna ci powiedziec . Dzwon do nich

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy

Ok rozumiem ,dzieki!

tt

ty bo komunikatywny to takie pojęcie że tka powiem abstrakcyjne jeden będzie mówił tylko tak i nie i się dogada a drugi będzie studiował niemiecki i się nie dogada. Masz się w sposób prosty komunikować po niemiecku nie musisz wszystkiego rozumieć tylko masz się dogadać w tedy jesteś komunikatywny ;)

mlody

Dalej nie rozumiem jak ma byc ten jezyk niemiecki niby komunikatywny ,rozmowe przeszedlem bez problemu z agencja ,nie wiem czy dam rade,jak niemcy podchodza do tego? Musze wszystko rozumiec co w pracy będzie? Slownictwo z pracy ?

maga26

otti

też jak się spóźniłem to mieli do mnie pretensje! Niemcy nie rozumieją że nie robisz 10 km a 1000 km i się spóźniłeś!

tomeczek

Byłem z nimi dwa razy. Raz jechałem na mieszkanie i tam przyjechał gość z kluczami, trochę się spóźniłem i on czekał na mnie. Miał dla mnie odraz umowę o pracę i ubranie robocze. A za drugim razem otworzyły mi chłopaki które tam już mieszkały a po umowę pojechałem rano następnego dnia do biura i stamtąd pojechali ze mną do firmy gdzie miałem pracować. U nich typowe jest że przyjeżdżasz w niedziele a zaczynasz pracę w poniedziałek. Jak ktoś ma na Ciebie czekać na miejscu lepiej powiedz że będziesz później niż przyjedziesz bo Niemcy się wkurzają jak mają na ciebie czekać, lepiej żebyś ty czekał na nich. Ja z nimi wyjeżdżam zwykle na 3 miesiące zarobie i wracam. Ogólnie jest ok, kasa (usunięte przez administratora) nie urywa ale też nie ma problemu z płaceniem.

grzesiek

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja gdy dostanie się już adres od zeitmanna. Jedziecie do Niemiec i co dalej, ktoś was odbiera, z kim się trzeba spotkac, kiedy podpisuje się umowę, dużo zadają pytan ? Czy możliwe jest to że będąc w Niemczech nie spodobam się pracodawcy i będę musiał zaraz wrócić do Pl ?

Mkuba

dla mnie był bardzo wporządk choć ja uważam że nie znam niemeickiego komuikatywnie a tylko podstawowo

ela

Hej, mam pytanie, jak dzwonił do was pan CHristian K. to rozmowa była trudna ? na czym to polegało ,czy jest wyrozumiały jak kogoś weźmie stres , dzieki za odp. ? Pozdrawiam

assda
@ela

nie było trudno. gosć sobie zdaje sprawę że to nie jest twój ojczysty język i jest wyrozumiały. jak umiesz mu powiedzieć żeby mówił troche wolniej albo coś powtórzył bo nie zrozumiałaś to na pewno to zrobi. facet jest ok :)

kam23

ja rozesłałem tyle cv że nie wiem już skąd dzwonią ;) Ale od nich dostałem wszystko na maile tylko jeszcze sie zastanawiam czy jechać

Maciek

może przesłałeś się tez do innych agencji i to z stamtąd dzwonili i dla nich masz za słaby język. Do playmobile wystarczą mocne podstawy tam już jest 40 osób z zeitmana i do tego sami Polacy więc coraz mniej potrzeba znać niemiecki. Z Niemiec rzeczywiście dzwoni facet Pan CH.K. i on to wszystko organizuje. Więc pewnie pomyłka. Ja z własnego doswiadczenia mówie ze wystarczą mocne podstawy a zeitmann przesadza z tym komunikatywnym. W ogóle co to znaczy komunikatywny niemiecki? Przesadzają jak zwykle

Daro

Witam. Mam jedną sprawę - w raz ze znajomym aplikowalismy do pracy w firmie Playmobile do pakowania zabawek, na stronie zeitmann bylo napisane ze wymagają jezyka komunikatywnego (my posiadamy podstawowe) lecz biuro twierdzi ze podstawy wystarcza i ze nie mamy co sie martwic ze damy sobie rade...najpierw dzwonila do nas jakas kobieta z zastrzezonego nr. (niemka) i uznala ze za slabo znamy jezyk do pracy u nich...ale biuro zeitmann twierdzi ze mamy nie patrzec na to i czekac na telefon od Pana (usunięte przez administratora) ...I tu dochodzi do zastanowienia się czy cos tu nie jest nie tak?...jakas ustawka czy cos..??Nie chcemy pojechac do niemiec i sie okaze ze pocalujemy klamke bo za slaby jezyk posiadamy....czy ktoś miał cos podobnego lub moze wyjasnić tą sprawę? Pozdrawiam.

seba

Hej jak wygląda dokładniej praca przy komisjonowaniu zabawek w Dramstadt, jakie warunki i wynagrodzenia?

Edek

rotacji nie ma - przynajmniej u nas. tylko im się nie chce zmieniać ogłoszeń i tak wiedzą że jak nie wyślą cie do audi to będzie bmw albo będziesz klocki pakował albo na magazynie książki wyszukiwał. oni mają tak dużo zleceń że tego nie sciaggaja sam wiem bo się do Darmstadt przesłałem na zabawki a na częściach samochodowych jestem w Ingolstadt. i to nie tylko ja tak miałem. U nas zarobisz od 950 do 1100 na łape po mieszkaniu. zawsze możesz zmienić mieszkanie i znaleść coś na włąsną ręke ale ćiężko bo tu dużo ludzi robi nie tylko z polski

daro
@Edek

a czy do audi wystarczy język podstawowy niem.?

tarczyn
@daro

Nie wystarczy, ani do audi ani do BMW. Przynajmniej nie przez zeitmanna. Oni w fabrykach samochodów maja duże wymagania językowe.

R.

Witam. Wie ktoś dlaczego jest taka rotacja (chyba że nie ściągają ogłoszenia ze strony)na stanowisku pracownika produkcji w zakładzie produkującym dla Audi? I czy to prawda że jest tam 1000 euro na rękę?

kasiakasiaki

Ja pracuje przy komisjonowaniu zabawek w Darmstadt i jestem w miare zadowolona.Praca lekka nie jest,ale wynagrodzenie i warunki mieszkaniowe ok a to cjyba najwazniejsze

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA