Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Polak

Takie czasy ze bez ryzyka nie ma nic niestety. Spontan ,pakowac sie i jechac.Ja tak zrobie bo i tak juz wyjscia nie mam,jestem dobrej myśli

Witam, mąż szuka pracy, czy polecacie z całego serca i szczerze ZEITMANNa? Można im ufać? I właśnie, jak to z językiem? czy Niemieccy pracodawcy są bardzo wymagający co do języka? Ma ktoś pracę którą może polecić? Mamy małe dziecko i strach ryzykować, ale chyba będzie trzeba. Pozdrawiam wszystkich

ich bin
@Ania

Hej Aniu . Doskonale cię rozumiem. My mamy dwoje dzieci ... Mój mąż jedzie tam w niedzielę . Obecnie wraca z NL bo jak się okazało padliśmy ofiarą oszustwa . W Holandii na miejscu okazało się ,że nie ma pracy obiecanej i nie ma żadnej pracy !- ściągali ludzi by sobie utrzymać własny przejazd ( płatny oczywiście ).Wyjazd do nikąd Mieszkał 2 dni w hotelu z menelami z burdelem na parterze zanim udało mi się zorganizować transport powrotny ( właśnie jedzie ) . Wczoraj przywieżli tam kolejnych Polaków i strasznie mu było szkoda , bo była w grupie Polka ok.50 lat bez kasy na powrót . Uważajcie na Holandię . w Holandii nie ma pracy . Obydwoje pracowaliśmy w NL dwa lata i mam wiadomości ,że pracy już nie ma.Mąż zna niemiecki i niderlandzki , ale nie znalazł pracy na własną rękę w te dwa dni . Wyjazd był zoorganizowany w ciągu 8 godzin przez Van Koppen & van eijk a w polsce przez beestma ( omijajcie szerokim łukiem ! Wywiozą was do Wateringen koło Hagi na Liersweg gdzie mieści się słynny w całej Holandii cyt " Kolonia karna Wateringen " . Bez umowy , bez niczego wysadzają i radź sobie . Myślę ,że warto zaryzykować z Zeitmannem , Bo był kontakt z biurem , był kontakt z Niemcami . Ale wyjeżdża własnym autem . Trzymam kciuki i wy trzymajcie za nas , bo ja mam już wszystkiego dość a dług przez wyjazd do Nl tylko się pogłębił .

mlody

Piszcie jak z tym niemieckim ma byc ,z waszego doswiadczenia ,czy niemiec jest wymagajacy co do znajomosci,bo przeciez nie wszystko mozna zrozumiec,dzielcie sie inf,w ogole jak wyglada praca w roznych zakladach ,tempo pracy itd ,mam ostatnie pieniadze odlozone i zastanawiam sie co robic ,czy jechac do DE czy zostac w POlsce i szukac na sile ,wiadomo ciezko znalezc cos takiego zeby samemu sie utrzymac w tym kraju. Pozdrawiam i dziekuje za odp.

Robert

Dzięki Krystian za wypowiedź. A w jakim mieście brat pracuje? U mnie dodatkowo jest taka sytuacja, że jednocześnie pojawiła się inna oferta pracy i teraz to już w ogóle dylemat. Jakby ktoś jeszcze miał jakieś informacje na temat tej pracy, to chętnie wysłucham.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
krystian

do robert: brat mieszka w pokoju 2osobowym z innym kolegom, maja swoja lazienke, dostep do wspolnej kuchni, pralni i jest wifi. mowi ze warunki mieszkaniowe sa ok, w tym hotelu w ktorym on mieszka jest najwiecej ludzi z zeitmana, ale sa jeszcze inne hotele, bo tam coraz wiecej osob przyjezdza, ale brat nie mowil ze ktos nazeka

doKrystiana
@krystian

a na ile trzeba znać ten niemiecki ? podstawowy wystarczy ? na ile znasz Ty niemiecki a na ile Twój brat ?

krystian

Moj brat u nich miesiac juz pracuje wlasnie przez ta firme z michelstad. sama praca jest ok, segreguje zabawki w magazynie, uklada na pulkach, czasem praca ze skanerem w tym magazynie pracuje duzo obcokrajowckow z zeitmana chyba ponad 30 osob z tego co mowil. on mieszka w hotelu jakies 11 km od miejsca pracy ma swoj samochod, zabiera ze soba innych bez aut i dziela sie kosztami. ogulnie jest zadowolony, pierwsza wyplata byla na czas, pani z zeitmana mu pomaga jak czegos nie wie. ja tez chcialem do niego jechac ale bardzo mila pani z firmy powiedziala ze niemiecki slaby.. ale ucze sie i zglosze sie jeszcze raz. w imieniu brata polecam firme

Robert

Witam! Ja już jestem po rozmowie i z Panią z agencji Zeitman i po rozmowie z Niemcem. Moja sytuacja wygląda tak, że Niemiec chce, żebym przyjechał do pracy, a Pani z agencji mam w poniedziałek ostatecznie dać znać, czy przyjeżdżam czy nie. Miałbym się stawić w czwartek w Michelstadt załatwić formalności, a pracowałbym prawdopodobnie w Weiterstadt, albo w Hackenheim. Jaka jest odległość od miejsca pracy do zakwaterowania? Czy warunki w mieszkaniach są w porządku? Czy ktoś z czytających to forum też ma propozycję przyjazdu w czwartek do Niemiec? Ja będę jechał własnym samochodem. Pozdrawiam!

z lublina
@Robert

Ja mam jechać w środe do Michelstadt mój email: fuba883@poczta.onet.pl

Izaabelon_dentys
@Robert

To ogłoszenie się ciągle będzie pojawiać,nie widzicie jak dzwonicie i sie pytacie o konkretną oferte ? To Panie mówią,że już nie aktualna,bo tej oferty wogole nie bylo, niektóre oferty a raczej ich wielka partia są wielką ściemą tylko po to żeby złowić wasze Cv,a w razie "nagłego wypadku" będą łaskawie do was dzwonić i oferować ochłapy produkcji bądz komisjonowania za 900euro.

hallo
@z lublina

wyjechałeś z Lublina ? Jeśli tak to daj znać jak tam jest . Mój mąż jedzie w niedzielę autem. Jedzie ktoś z okolic Lublina do Donauwörth ? Może się zabrać z mężem . Pozdrawiam podaję maila : magda.lana@poczta.fm

KAsia

Witam! Na stronie zeitmann po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie o prace dla asystentki stomatologi w Mainz ogłoszenie pojawia się co 6 miesięcy i teraz mam prośbę czy ktoś tam był jak tam jest i dla czego co pół roku potrzebują nowych asystentek nie sprawdzają się czy pracodawcy nudzi się osoba. Mam tutaj pracę jako higienistka stomatologi i trochę się obawiam takiego wyjazdu niemiecki znam bardzo dobrze ale obawa zawsze jest

lukas

jade na poniedzialek do michelstadt, jedzie ktos?

arus

ja kiedys o 22 zadzwonilem do nich bo mialem problem z transportem i o dziwo pani odebrala ale wkoncu nie moglem wtedy jechac.myslalem ze mnie juz nie przyjma, ale dzis zadzwonili z oferta wiec moze sie uda. tylko sie o niemiecki boje bo dawno juz nie pracowalem ale z niemka sie z firmy dogadalem to moze bedzie dobrze

Marzena

Jest od nich ponad 50 osób z tego co mówił mąż. Wyjechał w poniedziałek, jak na razie jest zadowolony ale wiadomo wszystko wyjdzie przy wypłacie. Ludzie którzy z nim pracują i są dłużej od niego mówią że wszystko jest ok. Ja mu mówię że cieszyć się można dopiero po pierwszej wypłacie bo już nie raz się przejechaliśmy na tych wszystkich agencjach. Jak coś będę wiedziała nowego od niego to napisze.

markus

aha i jak tam wogule jest? moze napisac ktos kto tam pracuje? ta pani z zeitmana mi mowila, ze w tym darmstad duzo ludzi od nich jest wiecie cos? chyba wszystko powinno byc ok

markus

Mi pani monika pomogła szybko znalesc prace na zabawkach kolo darmstad.. jedzie ktos z lodzi na poniedzialek?

four.mg

Czy ktoś dostał już konkretne namiary na Tchibo-Schwerin?Kiedy wyjazd i rozpoczęcie pracy?

spawacz

Witam chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej zarabia spawacz jeśli jest wysłany przez zeittmana i czy ta agencja jest wiarygodna bo zastanawiam się nad złożeniem u nich aplikacji i nie wiem czy warto. Z góry dzięki za odpowiedź

miś
@spawacz

kolego! jeśli jesteś spawaczem poszukaj pracy przez niemieckiego pośrednika bo tacy też są ja tak zrobiłem i od 2 lat pracuję bezpośrednio w firmie a nie przez polskich pośredników za 9 eur. brutto .Odwagi i powodzenia w poszukiwaniach!

wqrwiony
@miś

jak niby znasz niemieckich pośredników to po co siedzisz na tym forum! Czyżbyś szukał pracy przez zeitmanna ? hahaha! Cwaniak wielki! Jak byś miał jakąś firmę to byś nie musiał sam siedzieć na tym forum. Nie lubie takich ludzi co to głupoty doradzają

Oferty Pracy

Pracownik magazynu (Niemcy) ZEITMANN 2014-09-23 Żródło: Gowork.pl Niemcy, Wiesbaden ( ) Obecnie dla naszego klienta dużej niemieckiej hurtowni hurtowni farmaceutycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu (Niemcy) Miejsce pracy: Niemcy, Wiesbaden   Obowiązki: - Pakowanie, paletowanie, konfekcjonowanie, - Kompletowanie zleceń, - Przygotowywanie wysyłek. Wymagania: - Gotowość do

sandra
@Oferty Pracy

do mnie dopiero mają się odezwać max do przyszłego tygodnia.

operator

A jak z nadgodzinami? Jeśli chodzi o operatorów wózków widłowych? Da rady coś więcej wykręcić i ile jest na ręke na wózku przy stawce 9,07 brutto?

operator

paula

ja jadę do schwerina, dzis do mnie dzwonili z niemiec.. sandra, kiedy jedzies?????

Sandra
@paula

Jak przebiegła rozmowa z Niemcem?dobrze znasz język?kiedy masz się stawić w Niemczech?

on

Ja wam opowiem moją historie..pojechałem za ich pośrednictwem do pracy. Pierwszy pracodawca stwierdzil że nie spełniam jego oczekiwań, więc myslalem ze bede musial wracac do polski ale dziewczyna z zeitmanna znalazla mi prace w magazynie kolo darmstadt i teraz jestem zadowolony a na ta pania zawsze moge liczyc. co prawda na magazynie zarabiam troche mniej niz jako wozkowy, ale przynajmniej mam prace no i mnie pani z zeitmana nie zostawila samego w tych niemczech. ja polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA