Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

olo

Mareczek a jak na magazyniew BMW na wozkowego? chodzi i o to czy ogolnie w miare spoko czy wszystko na wariata ze tak powiem, pozdro

Mareczek
@olo

Ordnung był :) z tym nie było problemu. Trzeba było robić ostro ale jak lubisz jeździć na widlaku to nie ma problemu. Ja lubię tą robotę więc dla mnie było ok

NajprawdziwszaPrawda.

czy ty jesteś aż tak głupi? Czy innych masz za totalnych naiwniaków? Nic dziwnego, że taki kretyn jak ty, nie może podjąć żadnej normalnej pracy, tylko próbuje naciągać ludzi w sieci tanimi sztuczkami, bardzo tanimi. Weź się człowieku lepiej do sprzątania ulic bo w sieci to ty nie zarobisz.

mis

mogłby ktos cos podrzucic o pracy w bmw na wozku w dingolfing i o mieszkaniach.mam tam od poniedzialku pracowac

Mareczek
@mis

całe opolskie tam robi, od zeitmana jest coś koło 60 osób. Z mieszkaniami różnie zależy gdzie trafisz. Na własną rękę ciężko znaleźć bo duzo jest tu napływowych pracowników chyba że nie przeszkadzają ci dłuższe dojazdy. Na magazynie jest ok i ciężko tu się dostać bo ludzie rzadko rezygnują. Ja zjechałem z powodów rodzinnych i już się przez to z powrotem nie mogę dostać. Oni sa uczuleni na to jak raz zrezygnujesz. Ja polecam. Umowa na czas nie określony, pieniądze dobre jak na wózkowego

ant

taaaa, weź się chłopie do roboty a nie pieniaj się na forum, skoro cię usuneli to pewnie leciałeś jakimiś hasłami, widzę że jeden już tam wyżej był co chce ludzi naciągać na SMS za 30 zł, może ty też do nich należysz? żeby tylko kasy sobie nabić przez pieniactwo na forum

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy

konkretna

poprzyj to konkretnymi argumentami a nie krzycz tutaj.

Wyluzowany

Zawsze się znajdzie jakiś krzykacz forumowy, taki frustrat, który sam sobie jest winien a szuka winy u innych.

Misia

Dziewczyny wybierające się na lotnisko - w jakim wieku jesteście?

@Misia

ja jadę w pon lub we wtorek mam 22 lata a ty?

nowa.ja

Kto był w Monachium sprzątać na lotnisku?

lala croft

i co mam płacić 25 pln za smsa??????jaja sobie robisz? jak tak chcesz znamisie podzielić nagraniem to daj na BEZPŁATNY SERWER!!!!!!!

emilia

aha i jak pytałam czy będą z niemiec dzwonić to powiedziała że raczej nie.Chyba chodzi o to że do tego sprzątania nie trzeba nawet komunikatywne niemieckiego znać. chyba że coś kombinują??????

emilia

no przecież na miejscu umowe się podobno dostaje.

Baśka

Te mądrala! Wyobraź sobie, że niemiecki mam na poziomie B2. Jak chcesz jechać w ciemno to jedź, twoja sprawa. Kto pyta nie błądzi i nie płacze poźniej do słuchawki. Wszystko w temacie

Andżej

rozmowa jest prosta: pytają np. gdzie pracowałeś, co tam robiłeś, jakie masz doświadczenie w obsłudze np wózka widłowego etc. Czemu chcesz pracować za granicą. Gdzie ostatnio pracowałeś.

lo

Ktos zaczal ostatnio prace sprzatacza na lotnisku? Od aplikacji do wyjazdu ile to trwalo?

emilia

mozesz tą rozmowę wrzucić gdzieś indziej? bo jak mam płacic 25pln za smsa to ja dziekuje

piotrek
@emilia

nikt nie nagrał żadnej rozmowy! to oszustwo! żebyście płacili za smsy! Nie nabierajcie się na takich kombinatorów! Jak by była nagrana rozmowa i ktoś chciałby żeby można ją osłuchać wrzucił by na bezpłatny serwer!

@piotrek

właśnie też tak pomyślałam! żal.pl

piotrek
@emilia

jak cię interesuje jak wygląda rozmowa po niemiecku to zadzwoń do nich i powiedz ze chcesz jechać do pracy. Oni ci sprawdzą język jak ci źle pójdzie to się rozłącz poducz z tego co pytali i zadzwoń jeszcze raz i tak aż do skutku. Tam pracuje tak dużo osób że na pewno w końcu się dostaniesz

@piotrek

rozmowę z polską rekruterką po niemiecku przeszłam dobrze, pani powiedziała że mam komunikatywny niemiecki. tylko mi chodzi o rozmowe z niemiec jak będą dzwonić. dzisiaj do mnie dzwoniła z zeitmana polskiego i powiedziała że praca od poniedziałku lub wtorku jako sprzątaczka na lotnisku. jutro jeszcze ma dzwonić i powiedzieć szczególy tylko ja nie wiem o co mam dokładnie zapytać? wybieram się busem

nowy

witam wczoraj wysłałem cv do zeitmana i dzisiaj oddzwonil do mnie gosc z niemiec.mam w niedziele przyjechac do dingolfing i od poniedziałku pracowac na wózku w bmw.ktos może cos podrzucic na temat pracy,mieszkania itd?gosc mi napisal ze bede mieszkal pod adresem Krautau 28 84130 Dingolfing.

zagramanica

stefek nie pchaj sie widzisz co kledzy pisza wyzej.ja juz odbiłem...

antek

a z kim tam rozmawiałeś? z kim najlepiej jest tam rozmawiać? widzę że na stronie mają kilka dziewczyn.

berko

słuchajcie, a ktoś wie coś o tej pracy na magazynie Tchibo? pojechał już ktoś? dajcie znać bo ja mam jechać ale znam tylko angielski

asd3

Zawsze się znajdą tacy co będą narzekać i tacy którzy będą niezadowoleni. Długo tu nie zaglądałem bo wszystko było OK, jestem akurat na urlopie to wam trochę napiszę jak to wygląda. Pracuję jako regipsiarz w firme Jakobs Hoch w Swisstal niedaleko od Bonn. Byłem zrekrutowany przez Zeitmana ale umowę niemiecką dostałem na miejscu od Jakobsa. Cały czas jeździmy z budowy na budowę, zależy gdzie jest robota, szef organizuje mieszkania. Dostajemy zaliczki tygodniowe i jak na razie jest w porządku. Pracowałem poprzednio na polskiej umowie to wiem jak to jest, połowy kasy nie dostałem ale do nich nie mogę się przyczepić...

Andżej

Stawki za które będziecie tam pracować to stawki minimalne (usunięte przez administratora)Mieszkania są bezpłatnie organizowane przez pracodawce, ale nie na zawsze. Nie radze tam jechac bez własnego samochodu żeby nie mieć jak zjechac do domu w przypadku jakiś cyrków, które są bardzo prawdopodobne. Pozdrawiam. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę.

marynia
@Andżej

ale(usunięte przez administratora) trzeba mieć własny samochód żeby na wypadek móc zjechać do domu tak?? A mało jeździ busów autobusów z niemiec do polski???bez jay

@marynia

najlepiej miec własne auto. raz żeby dojechać do pracy i dwa żeby móc na spokojnie wrócić. autokary i busy też są, ale jak ktoś za bardzo hajsu nie ma to w 3ke można sie do polski znacznie taniej zabrać jednym autem niż wydawać 250zł na powrót do polski.

marynia
@Andżej

a to chodzi o hajs. no tak masz rację, tylko ze ja i tak wolałabym busami jeździć w niemczech i po niemczech bo ja nie mam doświadczenia w jeździe samochodem za bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA