Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Witold_kierowca

Dzwoniłem wczoraj do nich w związku z pracą, chciałem rozmawiać z osobą która wcześniej mnie sprawdzała językowo i proponowała mi pracę,objaśniała jej warunki ,zadzwoniłem dręczony wyrzutami sumienia bo nie przyjąłem ostatnio tej pracy ponieważ nie mogłem zacząć jej wcześniej jak ta Pani chciała, obiecałem, że będe się z nią kontaktował przed wrześniem,dzwoniłem pare dni temu ,okazało się że ta osoba już tam nie pracuje,szkoda bardzo miła, młoda osoba o czarującym głosie przez rozmowę widać od razu, że zależało jej na osobach podejmujących prace. Starannie dbała o wszelkie szczegóły. Mam nadzieję Pani (usunięte przez administratora) że nie przeze mnie Pani już nie pracuje.Pozdrawiam serdecznie:)i Powodzenia!!

@Witold_kierowca

I tak własnie jest, kilka miłych słówek i ludzie ufają. A gdybys zrezygnowal z pracy to bys poznał panią z innych strony.

Witold_kierowca
@CJ1

Nie podjąłem tej pracy czytaj uważnie co piszę, nie wiem co masz namyśli? że ta Pani udawała żeby być miłą dla mnie?, nie wiem człowieku ile masz lat? Ja już swoje przeżyłem i znam się na ludziach od razu umiem rozpoznać czy ktoś kłamie? Miałem propozycje od nich na kierowcę, ale bałem się zmieniać pracę wiec Pani kazała mi poczekać i przemyśleć tym bardziej skoro znam dobrze język,to mam szanse rozwoju w Niemczech, każdy tu narzeka, że zbywają a u mnie wręcz przeciwnie udzielono mi wszelkich potrzebnych informacji, z czego jestem bardzo zadowolony bo tak powinni działać takie biura nie wiem czemu usunęli tej Pani imie? czy ono jest obrazliwe?,wiec nie będe się sugerował opiniami z forum wiadomo konkurencja też działa swoje, trzeba samemu sprawdzić na własnych plecach jak się chce dobrze zarabiać za granicą to trzeba też pocierpieć wiadomo .Nikt nie będzie dla polaków łaskawy jak to sobie wyobrażają inni.

jarrek

(usunięte przez administratora) nie polecam

CCC

Ja tez jede na poakowanie kosmetykow do heilbronn , jest tam praca wiarygodna? opiszcie jak tam jest. warunki i w ogole. pozdrawiam

Netu

Jestem z Anką. Potwierdzam. Jest OK. Właśnie nam mówili ze ma ktoś w poniedziałek dojechać.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Jurka

w heilberonn jest jaktos kto pomoze przy podpisaniu niemieckiej umowy?jak w tej kwestii wyglada sprawa? zakwaterowanie jest blisko pracy? do sklepow jest daleko? trzeba miec tu koniecznie auto?

Anka

Ja zaczęłam w czwartek, byłam tylko jeden dzień. Na razie jesteśmy tylko 3 z zeitmana. Mieszkanie w miarę ok ale za to w pracy super. Pakujemy dla DM i duglasa, wiadomo ze trzeba zasuwac ale atmosfera w porządku.

Jurka

Jak jest w heilbronn na pakowaniu kosmetykow? wybieram sie tam w przyszlym tygodniu.

moja opinia jest usuwana ? Nie polecam

www

czego nie polecasz?

OOOOO

czego nie polecasz?

xxx

kolejne ostrzeżenie dla hydraulików pracujących za pośrednictwem Piening GmbH. Uważajcie na Piotra Góreckiego. Bierze pieniądze na paliwo, robi za to wycieczki a następnie chce kolejne pieniądze. (usunięte przez administratora)

i...

Nie wiedziałam, że w Krk patrzą na wiek. Cóż, przykre to. Bo na lotnisku są kobiety, które moim zdaniem mają więcej niż 42 lata. Więc nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Ale jak już napisałam to są to kobiety nie z Polski. Może myślą, że jak przyjedzie młoda to zostanie na stałe. A to jest błędne myślenie, bo rotacja tam jest duża, wśród dziewczyn z Pl.

i...

na lotnisku są i starsze panie, ale nie Polki. W czasie kiedy ja byłam to na mieszkaniu nie było nikogo w takim wieku. Ale myślę, że wiek to chyba nie problem. Każdy po pieniążki raczej jedzie :)

rO90
@i...

Dziękuję za odpowiedź. No właśnie też tak myślałam, ale panie z Krakowa najwidoczniej są innego zdania. Mój starczy wiek (42 lata) zdyskwalifikował mnie już na starcie.... Pozdrawiam.

Marys

Jedzie ktos na magazyn do heilbronn? Na pakowanie kosmetykow? Jak tam jest?

Zośka
@Marys

ja mam propozycje wyjazdu na pakowanie kosmetyków do heilbronn. nie mam pojecia jak tam jest i czy w ogole warto jechac.Kiedy wyjezdzasz albo kiedy chcesz wyjechac?

Zośka
@Marys

Kto moze cos powiedziec na temat pracy przy pakowaniu kosmetykow w Heilbronn? bede wdzieczna o opinie

CJ1

Zwodzenie do ostatniego dnia z adresem zakwaterowania i miejsca pracy, ostatecznie miejsce pracy okazała sie 200km dalej niż początkowo podawane w ofercie. Panie bardzo miłe ale do czasu... kiedy na miejscu okazało się ze wynagrodzenie będzie dużo niższe od tego które było podane w wstępnej umowie. Firma nie ponosi odpowiedzialności praktycznie za nic (proszę przeczytać dokładnie umowę i zastanowić się). Po rezygnacji z pracy Panie już były bardzo nie miłe i tłumaczyły sie tym ze podawały to co zagraniczny pracodawca im mówił , a same nie potrafiły przeliczyć wynagrodzenia. Stracony tydzień z życia i nie potrzebne koszty. Niektórzy zapożyczają sie na wyjazd a na miejscu okazuje sie ze bede pracowac za grosze... i tak są zmuszeni zostać aby chociażby odrobić zadłużenie na wyjazd i zarobić na powrót do domu. Jeżeli komuś odpowiada pracować za najniższa dopuszczalną stawkę to każda agencja pracy mu to zapewni. Pozdrawiam i życzę miłej pracy

i...

w przypadku pracy na lotnisku umowę podpisuje się na miejscu, w biurze na Nordaalee zaraz po przyjeździe. Najpierw zawożą z lotniska do biura w celu podpisania umowy, a następnie na mieszkanie. Ja byłam od stycznia do maja. I tak to wyglądało.

rO90
@i...

A na lotnisku sprzataja moze panie po 40-tce?

banino

Czy ma ktoś informacje na temat kursu niemieckiego w Krakowie,który miał ruszać 18.08.2014?

robson

Ja miałem z nimi wyjechać, ale nie doszło do skutku. Kiedy dopytywałem co się dzieje i kiedy będę miał tą pracę i czy wogóle, jedna z tych kobiet udzieliła mi informacji tak, że wynika z tego że to czasami niemcy nawalą i u nich są problemy. Wtedy firma powinna chyba od razu zadzwonić do wszystkich, którym proponują pracę i uczciwie, po ludzku powiedzieć, jak sprawa wygląda. Oni wolą zbywać, albo każą czekać na kontakt i tak sobie człowiek czeka zamiast jechać do innej roboty. Ja ich tam nie winie za to, że pracy nie dostałem bo niemcom się coś nie podobało, tylko krew mnie zalewa od tego zbywania, albo obiecywania, że praca będzie tylko trzeba być cierpliwym, niech mówią po prostu prawdę bez owijania w bawełnę!!!!!

b

ostrzezenie dla hydraulikow wyjdzdzajacych przez Piening gmbh! Uwazajcie na (usunięte przez administratora)z krakowa w niemczech. Kradnie narzedzia i rzeczy osobiste. Zlodziej i alkoholik. Spowodowal z wypadek pod wplywem alkoholu a mowi na innych. Oszukuje z paliwem

Gdy tylko firma Z. zobaczy komentarze, które są dla nich niewygodne od razu je usuwają. Żenada

Juras

Ja się zapożyczyłem żeby wyjechać i nic z tego ,teraz mam długi. Kilka tygodni temu dzwoniłem w sprawie pracy na produkcji w magazynie zabawek, praca miała być od poniedziałku,pani sprawdziła mnie i moją żonę językowo,wypadliśmy dobrze,powiedziała,żebyśmy czekali na potwierdzający znajomość języka kolejny test od niemieckiego szefa,zadzwonił Niemiec zadał parę paytań po niemiecku i powiedział bym dzwonił do firmy zeitmann na kiedy mogę być w pracy?dzwoniłem odebrała jakaś pani która mnie zbyła i powiedziała ze oddzwoni,dzwoniłem pozniej pare razy znowu z tym samym efektem w końcu mineły 2tyg wszyscy nerwowo mnie zbywali ze problem z zakwaterowaniem, itp. Po wielu probach dotarcia do jakiej kolwiek informacji uzyczyła mi jej jedna z Pan której nie ma wcale na stronie firmowej więc do niej nie zadzwonicie, udzieliła rzeczowej,konkretnej odpowiedzi bym nie czekał i nie nastawiał się, że pojadę skoro mineły 3tyg i nikt od nich nie dzwoni,to znaczy ze wybrali kogoś innego nie nas. Czemu wcześniej wszyscy zbywali jak jeden po drugim mnie i moją żonę, dopiero ktoś okazał się uczciwy powiedział co sie tam dzieje?Chwile wczesniej bym zaoszczędził jak dla nas sporo pieniędzy.

jaaaa

załatwiam właśnie dokumenty kurw i szlag mnie trafia bo tyle tego jest!! gonię po urzędach od rana, to jest chore żeby mieć 3 dni na załatwienie wszystkich papierów, naprawde mam takie nerwy że szok!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA