Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

aaaa

mam tam kolegę sam nie mogę się dostać bo nie znam niemieckiego. on mówi że jest ok, robota bezproblemowa bo transport na zakładzie, nie ma mandatów i spania na postojach. jest git. ma mnie wkręcić ale przez ten (usunięte przez administratora) niemiecki jest tam się ciężko załapać.

xxxx

No mają ofertę na kierowce C+E, ja już jestem po rozmowie z niemiecka agencją maja się odezwać jeszcze, ale chciałbym zasięgnąć informacji od kogoś, kto tam był.

xxxx

Witam był już ktoś w Stuttgardzie w Mercedesie, jak wygląda tam praca na kierowce i inne warunki mieszkaniowe i płacowe.

Dorian

Chodzi o Delte z Michaelstadt

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
hotel

o jaką firme chodzi w niemczech by tam nie trafić nazwa i miejscowość

hotel

piromani ci co placki spalili w hotelu

Merkela

Pozdro dla ekipy piromanów z Riedstadt :D

zet

Jade do Ragensburga w srode 25 jako spawacz TIG.Do firmy zajmujacej sie naprawą jakischs automatów do napojów. KTos tam ejst lub był?? Jakie warunki mieszkaniowe ??

hotel

to pracowaliśmy razem u złodzieji z delty ja na zielonym a ty

piter

Ja w Delcie pracowałem od sierpnia i na początku nie było żadnych problemów, pieniadze były terminowo. Może Zeitmann faktycznie powinien bardziej zwracać uwagę na wybór niemieckich klientów, ale teraz naprawdę nam pomagają. Jestem w stałym kontakcie z panią Moniką, jak i wielu innych pracowników, którzy nie dostali pieniędzy i pod tym względem nie można im nic zarzucić, bo nas nie zostawili tylko staraja się nam pomoc w odzyskaniu zaleglych wynagrodzen. A jeżeli chodzi o sama DELTE to oszuści, którzy bawia się naszym kosztem. Nie idzie się do nich dodzwonic, nie reaguja na maile, ja do dzis nie dostalem paska wyplaty za październik, a mamy luty.. szkoda gadac.. mam nadzieje ze zeitmann tym razem nie zawiedzie i odzyskamy w koncu nasze ciezko zarobione pieniadze!

z ciechanowca

uwaga na firme DELTA Z MICHELSTATD ZELLERSTRASE TO KRYMINOGENNA FIRMA OSZUKUJE NA CZYM TYLKO SIĘ DA NIE WYPŁACA WYNAGRODZEŃ NIE WYDAJE KART PŁAC WYSTRZEGAĆ SIĘ

candyman

dobra firma chce współpracować z innymi dobrymi firmami, w zeitmannie osoby odpowiedzialne za umowy z niemieckimi firmami mają chyba tylko parcie na kase, nia nic więcej bo ich nie interesuje to ze ich klient to oszust i opinie o tym mówią

pytanie

Czy ktoś pracuje bądz pracował przez Zeitmanna w Dreźnie,przy produkcji opakowań? Pozdrawiam.

stchani

uwaga na firmę DELTA Z MICHELSTATD ZELLERSTRASE 21 oszukuje nie wypłaca wynagrodzenia nie daje miesięcznych kart rozrachunkowych do wypłat wszelki kontakt z nimi po zatrudnieniu staje się nie możliwy tym samym załatwienie jakiej kolwiek sprawy UWAGA UWAGA

oszukany
@stchani

Nie wysłali ani pieniędzy ani rozliczeń za grudzień, a my poszliśmy im na ręke i podpisaliśmy 07.01.2015 wypowiedzenia umowy z dniem 23.12.2014. Szuści, a teraz w twarz się nam smieją. Zeitmann pruje nam pomóc, ale zobaczymy co z tego będzie.

oszukany
@stchani

niki

interesuje mnie praca kierowcy w fabryce mercedesa w Stuttgarcie,moze ktos podzieli sie ze mna wiedza na ten temat?

xxx

ty zeit a mógł byś po polsku ;) Na końcu i tak dochodzimy do tych samych wniosków ;)

zmiany

Wybiera się ktoś do BMW w Dingolfing a może ktoś coś więcej wie na ten temat jak tam jest i czy warto

dawid
@zmiany

Do mnie dzis dzwonili, powiedzieli ze tworzą mój profil. Maja się odezwać

toto

miałem bardzo nie przyjemną sytuację w firmie do której mnie wysłali z zeitmana i bardzo mi pomogli, nie zostawili mnie samego z problemem. Ja ich polecam i na pewno jeszcze z nimi wyjadę

Bartek

ja robiłem jako elektryk 12 euro netto i 12 euro dodatku za dzień. mieszkanie 10 euro za dzień więc tylko 2 eurasy zostawały na żarcie. Był miesiące że się wyrobiło ponad 200 godzin wtedy kasa była ok

jjopiekacz
@Bartek

Mogłeś wynająć mieszkanie i prace też byś szybko znalazł.

@Bartek

Nie pindol.U szkopów nie ma netto tylko brutto.Miałeś 12 Euro brutto plus to co napisałeś i to się zgadza.

@Bartek

Jak miałeś 12 Euro diety za dzień roboczy, za sobotki i niedzielki zero dodatku a za nocleg tysz becelować trza. Za 10Euro to noclegów tam już dawno ni ma dla roboli, raczej 15-20Euro a czasam i pod 30 dychy podchodzi za nocka.

xxx
@zeit

ha widać żeś dużo u szkopa nie porobił i nie czaisz o co chodzi z netto/brutto. Na umowie ma stawkę godzinową która jest zawsze brutto ale do tego dają mu dodatek mieszkaniowy/samochodowy a ten dodatek jest zawsze netto bo w DE dodatki są nie opodatkowane. Czyli zyskuje szef firmy bo ci płaci czysta kase bez podatku, czyli mniej go kosztujesz. To standard i wszyscy są zadowoleni. A mieszkanie na prowincji może tyle kosztować jak pracujesz w kumatej firmie. Twoje doświadczenie nie oznacza że zawsze jest jak ty myslisz.

@xxx

Chciał chyba kolege błysnąc ni.No, nie poszlo zbytnio,czytoj chopie dobre,ni. Dodatek wohnung/pkw to jest dieta dla tych co nie majom zameldowania w szkopoladii albo majom ale zapindalac muszom daleko od doma, nawet szkop dostaje jak robi delegacja. Przecie żem napisoł, że reszta gut czyli 12 dieta na reka za szychta. 12 za 5 dniowka da 60 lub jak pracuja w sobota da 72 eurkow na tydnia i to sie zgadza.Zostalo mu 2 euro z tydnia przy 6 szychtach. Dieta sa zawsze netto i to jest norma ,ale nie o to kaman, a na dietach to go walom bo aencje dajom 24 za szychta - 16-17 na auto na doba. Niech nie pindoli ze ma 12 netto na godzina roboty przez zeitmana czy inna arbeitzeit firma, bo moze miec te 12 aber nur 12 brutto a to nie jest netto. Netto to na łapa a brutto jest minus podatek.On zalezy od grupa podatkowa i jest ich szesc. xxx chyba tylko w marzenach robiles.Naczytales se w sieci albo bez jaki polski zaklad zapindalales co daje 8 roboli na jeden nocnik i muss gewerba zakladac.Twoje doswiadczenia to strasznie liche som i dalekie od norm szkopskich. Zeitmann jest gut normalna firma ale stawka za godzina niemcy dajom ZAWSZE BRUTTO a dieta netto.Schluss.

misza

Pracowałem przez Zeitmana. na magazynie . dali mnie do pośrednika który mnie doił jak z jałowej krowy. sama w sobie robota oki ale nie na takich zasadach i 8,5 brutto. Pozdrawiam wszystkich.

dnlbbogry
@misza

Na ile cie doił pośrednik?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 43 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA