Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Niemcy

Witam! Czy Polacy z niemieckim obywatelstwem mieszkający w Niemczech też mogą pracować przez Zeitman ?

nie
@Niemcy

nie, tylko Chińczycy z mongolskim mogą

mogą
@Niemcy

mogą mogą :)

kluzirs

ja tam nie narzekam na prace!

sylus

witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś pracował przy montażu fasad alu ,jakie warunki,płace,i wymagania? z góry dzię ki za informację

asaasdsas

850 euro. pamiętaj że kupę ludzi bierze zaliczki i zapomina przy wypłacie że je wzięło. druga rzecz że nie kumają że jak nie przepracowali całego miesiąca to też nie wezmą pełnej wypłaty. tu jest kupę nierozgarniętych ludzi. kto jest zadowolony nie pisze że jest mu źle tylko robi. ja jak mi cos nie pasuje to szukam nowej roboty a nie jęczę

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ja bym chciał dowiedzieć się tylko jedną rzecz, a mianowicie czy pracując w tym magazynie z zabawkami zarobię MINIMUM 800 euro? I czy firma jest wypłacalna. Jaką mieliście najmniejszą, a jaką największą wypłatę. Podajcie proszę konkretne liczby, a nie rozczulajcie się nad mieszkaniami. Jak w domu nie będziesz mieć nigdzie, to od zawsze wiadomo jak jedziesz przez pośrednika. Chcesz jak u siebie w domu to sobie wynajmuj mieszkanie na własną rękę. Pozdrawiam !

wiesz jak jest dla jednego to dobry pieniądz dla drugiego mało. Musisz sam ocenić czy ci to pasuje. Na legalu takie są zarobki. Wiadomo że na czarno można duzo lepiej zarobić ale ja się już w to nie bawie. teraz już patrze co będzie za kilka lat a nie tylko co jest dzisiaj

mylisz netto z brutto. stawka godzinowa jest brutto a deita jest zawsze netto. to taki niemiecki przekręt po to żebyś dostał więcej kasy a oni mniej płacili podatku. 10,60 brutto raz 10 godzin przy pierwsze grupie podatkowej wraz z dietą da ci jakieś 119 euro netto razy 21 dni jak robisz bez sobót. Sorry dobrze wyliczyłeś mi też tyle wychodzi 2500 netto. Musisz od tego odliczyć mieszkanie jakieś 350 - 400 euro. Teraz jeszcze odległość od pracy z mieszkania i żarcie. Ja wychodziłem na 1800 podstawy plus lewizny jakie dostawałem za soboty i nie przechodziły przez ręce agencji. Wtedy to się bardzo opłaca. Szczególnie gdy ci piszą 8 h a za resztę dają pod stołem

gość

Licze 160godz miesiecznie. 10,60/h*8h*20dni=1696euro i to jest brutto. I nie wiem ile zostanie po potrąceniach na rękę z tej kwoty. potem dodam 40euro*20dni=800euro to co mowisz ze jest netto ta dieta i wyjdzie wypłata. Licze i myślę czy to dobry pieniądz czy opłaca sie wyjeżdzać.

Arbeiter
@gość

Jak wyślą Cię na południe Niemiec to za pokój 2-3 osobowy będziesz płacił 25-30Euro od osoby za dobę czyli 175-210Euro tygodniowo. Diety Ci zabraknie na opłacenie chałupy i dojazdów do pracy. Jeśli przerobisz cały miesiąc i będziesz oszczędnie żył zostanie Ci na rękę 700-800 Euro z szumnych 1900netto. Najwięcej pochłonie samo mieszkanie bo za 30 noclegów bezelujesz 750euro-850euro za miesiąc. Agencja ma w du..., że tam jest drożej - to twój problem - oni muszą zawsze swoje zarobić:). Na północy jest taniej i tam będziesz płacił 350-500 euro za 2-3 osoby w pokoju na miesiąc. Tam dieta wystarczy na utrzymanie i zostanie Ci 1100-1200 Euro na miesiąc. To oczywiście paradoks, bo przez agencje na bogatym południu zarobisz mniej jak na biedniejszej północy. Na północy są dodatkowo pracujące soboty, na południu w piątek o 13:30 już koniec roboty a soboty wolne. Za godzinę poprzez agencje wszędzie jednakowo czyli 10 do 11 brutto czyli 7-8 euro na ręke. ZAWSZE BRUTTO mimo że w ogłoszeniach polskich piszą czasem netto !!!

ele
@Arbeiter

w życiu nie płaciłem takich pieniędzy za mieszkanie! To jakiś obłęd i ściema. Ty musisz być na montażach więc pewnie przez firmę z Bilefeldu. Ale tu się gada o normalnej robocie stacjonarnej gdzie za mieszkanie płacisz max 400 euro i jesteś w jednym miejscu. Zmień robotę

mlody
@Arbeiter

Wez sobie chlopie wejdz na stronke z ofertami wynajmu mieszkan w niemczech ,zobaczysz jakie sa ceny ,agencja cie w ciula robi.Wynajmujesz sobie kawalerke i Ci starczy zaplacisz te 4oo euro ,nawet mniej. Skad sie biora tacy ludzie...

gość

Witam i pytam. jest oferta pracy jako elektryk. 10,6 euro na godz plus 40euto dieta czyli ok 125euro dniówka. Teraz pytanie najważniejsze. Jakie są potrącenia podatki.ile przybliżając zostaje z 2500euro brutto na rączkę?

Mark47

Potwierdzam tak jest we wszystkich agencjach nie tylko w zaitmanie. Wiem to dobrze bo żona pracuje na magazynie a ja jako spawacz. To jak traktują mnie który przynosi im kupę kasy a jak ją to totalna różnica. Niestety w DE bez konkretnego zawodu jesteś jak Niemiec bez szkoły nie liczysz się nie zarobisz. Też mnie to wkurza ale nic na to się nie da poradzić.

elektryk

z tego co widzę to niezadowoleni są tylko ci co jadą z nimi do pracy bez kwalifikacji gdzie trzeba tylko znać niemiecki. fachowcy mają u nich dobrze. przykre ale prawdziwe. traktują nas Polaków jak mięso armatnie

operator
@elektryk

W koncu ktos z sensem napisał....takich co nic nie umieja tylko zapieprzac z pudłami to nigdzie na swiecie nie chca chyba tylko w chinach a jak juz zatrudnia to takie szwaby traktuja polakow jak bydło

kurczak

Pracowalem przez zeitmann i nie polecam. Wszystko ladnie pieknie przez telefon a na miejscu okazuje sie lipa,nie maja pojecia co sie dzieje w niemczech

wykRZtałcony jak operator fanuc

Co cie to chlopie obchodzi co kto robi ,Ci ludzie jeszcze by Cie czegos nauczyli ,a na pewno szacunku !Ty w ogole wyjechales juz czy sie boisz a moze nie chca Cie zatrudnic i sie wyzywasz na forum

anna

dzwonił do was ktoś z Regensburga ?

ok Panowie bardzo Wam dziekuje za info

belle

Różnie, niektórzy mają całkiem fajnie a inni syf i ciasnote. Są mieszkanka na 4 osoby - jedno małe pomieszanie, 2 piętrowe łóżka, malutka kuchenka... Inni mają to samo na 2 osoby. Więc zależy jak trafisz.

warunki pracy i mieszkania

ok to jakie są te warunki mieszkania. mam ofertę pracy w firmie myToys. i ciągle nikt jeszcze nie dał jasnej odpowiedzi. jest tam internet w miejscu gdzie się mieszka? czy w tych hotelach robotniczych są godziwe warunki tzn; wystarczająca ilość miejsca dla każdej osoby, czy ciasnota i jeden na drugim się gniecie? pokoje są podobno dwuosobowe, czy to prawda? bo rozumiem że jak sie po dwie osoby mieszka to ma się ten swój kąt w tym mieszkaniu gdzie można choć trochę prywatności mieć na spółkę z współlokatorem .... czy są tam warunki takie że się fajnie mieszka i po pracy można w ciszy i spokoju odpocząć, porozmawiać przez tel z żoną, dziećmi czy syf jest i ciasnota? proszę o szczerą odpowiedź ludzi którzy tam pracują i mieszkają.

warunki
@warunki pracy i mieszkania

internet jest w miarę ale rewelacji nie ma może nie gniecie ale dużo miejsca nie ma są dwu osobowe ale są też trzy i czteroosobowe można ale rewelacji nie ma lepiej nie jedź jak spodziewasz się że tu będzie jak w domu. Ludzi są bardzo różni i jak będziesz miał pecha to trafisz na jakiegoś lumpa co po pracy tylko chleje. A pozbyć się takiego współlokatora ciężko. Łatwiej samemu zmienić mieszkanie niż żeby gościa wywalili. Mieszkań jest więcej więc wszystko zależy gdzie trafisz. Jak masz wątpliwości i nie wyjeżdzałeś za granicę do pracy wcześniej to lepiej nie przyjeżdżaj

jjopiekacz
@warunki pracy i mieszkania

Internet jest jak sobie mobilny kupisz. Male mieszkania ale moze byc, kto za nie placi ponoc nie my. Na koniec sie dowiemy. Max 4 dni pracy po 7-8 h. Dojazd na wlasna reke. Wywalaja za brak jezyka nawet jak 300% normy wyrabiasz. Tak tu jest. Pewnie przex telefon usłyszysz 2x lesze warunki ale to sciema

jaaa

Proszę o opinię osób, które pracowały przy montażu fasad aluminiowych. 1. Kto płaci za mieszkanie ? 2. Czy są w ogóle nadgodziny i czy są płatne na bieżąco ? 3. Jak wysoka jest tzw. "dieta" ? 4. Inne opinie o tej pracy

Fanuc

ej naprawdenie ma zadnych operatorw cnc jedynie potraficie jakies zabawki ukladac i na tyle was stac za jakies gowniane 900 euro netto i z tego jedzenie???? gdzie wy mieszkacie pod ruska granica ze sie napalacie na jakies 900 euro to przeciez nic bo w niemczech jest drogo a tel a jedzenie???? ludzie wam ile zostaje 500-600 euro???? nie stac was na prace za 2500 euro????

art
@Fanuc

taaaa, a z ciebie pewnie taki wielki operator cnc, ze szkoda gadac... wez sie schowaj chlopie!!

jjopiekacz
@Fanuc

Operator koziej trąbki. Miałbym inny wybór to nie pracował bym przez posrednika. (usunięte przez administratora)

operator zabawki
@art

jak sie cale zycie nic nie robilo tylko widlami rzucalo w polu to teraz trzeba za 400 euro harowac i skladac klocki lego hehehe

Robotnik

Dokładnie są i pokoje 8 osobowe, ale to już jest masakra. Zero prywatności i problem z łazienką.

lix
@Robotnik

w którym hotelu macie pokoje 8 osobowe???

warunki pracy i mieszkania

Witam. Mam oferte pracy przez biuro zeitman w magazynie z zabawkami myToys. I chciałbym sie dowiedzieć jaka jest atmosfera w pracy, ile miesiecznie sie zarabia? No i najważniejsze jakie są warunki mieszkania po podobno pracodawca załatwia i opłaca mieszkanie? w biurze zeitman dowiedziałem się że są mieszkania dwupokojowe z osobną kuchnią i łazienką. Podobno wyposażone i bardzo dobry standard tych mieszkań - kuchnia z garnkami i talerzami ... proszę ludzi którzy już tam są o szczerą odpowiedź. I jeśli sie zdecyduję na wyjazd to żeby wiedzieć co zabrać ze sobą i na co się nastawić? internet czy jest? pozdrawiam

pracujacy
@warunki pracy i mieszkania

Atmosfera w pracy jest ok a sama praca jest lekka. Tam pracuje duzo osob z roznych firm, nie tylko z Zeitmanna i nie tylko z Polski. Ja nigdy nie zarobilem ponizej 900 euro netto, wiec przy oplaconym mieszkaniu to ok. Jezeli chodzi o mieszkania to zalezy do ktorego trafisz. Tu jest duzo ludzi z Zeitmanna, wiec mieszkan tez jest kilka. U nas sa pokoje zazwyczaj 3 albo 4 osobowe, no chyba, ze sa malzenstwa albo pary to wtedy zazwyczaj mieszkaja we 2. Zawsze jest kuchnia i lazienka, posciel tez byla, jak przyjechalem. Moze nie jest to luksusowy hotel, ale jest cieplo, sa podstawowe sprzety, blisko sklepy- da sie zyc. Tylko jezyk jest wazny, ostatnio bylo kilka zwolnien ze wzgledu na slaba znajomosc jezyka..

lix
@warunki pracy i mieszkania

To są hotele pracownicze a nie luksusowe pensjonaty! Tak jak ktos wczesniej pisal, pokoje 3 i 4 osobowe, podstawowe sprzety sa, ale jak oczekujesz cudow to napewno sie rozczarujesz. my tu do pracy a nie na wakacje przyjechalismy!

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 44 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA