Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

para

spoko adecco to znana agencja ale do Niemiec oni nie wysyłają a nas tylko Niemcy interesują ze względu na odległość (mieszkamy 30 km od granicy) W wypadku Niemiec to niestety w tym momencie tak jak pisałam wcześniej dużego wyboru niema i dlatego trzymamy się zeitmana pomimo że różne opinie o tej agencji słyszeliśmy. Dla nas mieszkanie nie jest tak ważne, bo najwyżej planujemy ze wszystkimi pomieszkać miesiąc a potem znajdziemy coś na własną rękę - zawsze tak robimy i nie ma z tym specjalnie dużego problemu co najwyżej trzeba trochę dalej dojeżdżać. Życzę powodzenia w Skandynawii :)

@para

Dzieki:) a Wam powodzenia w Zeitmannie :)

para

jak możesz to napisz - za nim admin usunie zdążę przeczytać :)

@para

Adecco z tym ze to praca glownie w Skandynawii.Mam nadzieje ze zdążylas ;)

luigi

a na montarz czesci aut ktos do neustad jedzie albo tam jest?

lir

ludzie to jest praca a nie urlop!! czego wy oczekujecie, hotelu 5gwiazdkowego? zastanowcie sie.. my mieszkamy w 4 w pokoju i zyjemy. praca jest dobra, dzis wyplata przyszla na czas. ale my przyjechalismy pracowac a nie odpoczywac!

@lir

Nie ekscytuj sie tak lir,po prostu pytalem,bo mam do tego prawo a z Ciebie to widzę, taki pieniacz-umoralniacz.Wszyscy tam jada do pracy,ale wiadomo,że jak chce sie tam zyc ,to musza byc jakies warunki normalne.Z kolei dziekuję hjk za konkretna ,normalna odpowiedz.My z dziewczyna jednak zrezygnujemy,bo mamy tez inne oferty.

lir
@ppp

ciekawe czy przy tej nowej ofercie bedziecie mieszkac w apartamencie...

@ppp

ja też mam jechać z chłopakiem i nie ma za dużo ofert gdzie można razem mieszkać i pracować. A wy gdzie i przez kogo jedziecie?, jeśli chcecie się oczywiście tą informacją podzielić

@lir

daruj sobie i nastepnym razem czytaj ze zrozumieniem,choc widze ze masz z tym trudnosc.Nigdzie nie napisalem o swoich wymogach,tylko grzecznie pytalem na forum jak to tam wyglada,ale Ty szukasz afery,wiec tak jak pisalem....pieniacz-żal...

@para

Chętnie sie podziele informacjami,dlaczego nie,ale nie moge tutaj podac nazwy firmy,bo admin i tak usunie.W tamtej robi nasz znajomy i sobie chwali,jednak z autopsji na razie nie wiem;) chyba ze podasz nr gg,to Ci napiszę.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
hjk

Zakwaterowanie na zabawkach jest różne, jedni mają pokoje dwuosobowe, inni cztero. Ale nie ma gwarancji, że para bedzie mieszkać we dwoje.

vvv

Też pierwszy raz jadę przez tą agencje. Skąd jedziesz ?

@vvv

ja jadę z Iławy(warmińsko-mazurskie),jedziesz swoim autem?

@przemek1987

Ja z Kluczborka(opolskie). Niestety nie jadę swoim autem. Nie Wiesz może ile tam osób teraz jedzie ?

chyba 5 osób szukali

przemek1987

witam,dostałem ofertę do produkcji palet do firmy HVP GmbH Holzbauunternehmen w Schkeuditz pracuje ktoś tam? lub dostał ktoś taka ofertę, robota od przyszłego poniedziałku

@przemek1987

Tak ja tam jadę .Mam tam być w godzinach przedpołudniowych .Też jestem ciekaw jak to tam wygląda.

@vvv

to Pana pierwsza praca przez tą agencję?bo moja pierwsza,niby opinię maja dobrą

Barbara
@przemek1987

Bede wdzieczna za informacje,czy ktos pracowal z Zeitmana jako pokojowka w niemieckich hotelach?

vvv

Witam .Jadę w poniedziałek do Lipska do pracy przy zbijaniu palet.Ktoś jeszcze tam jedzie ? Ma ktoś jakieś info odnośnie tej pracy,warunków mieszkaniowych itd. ?

ppp

a czy to mozliwe zeby dwie pary byly w jednym pokoju? bo z tego co wiem to tak nas chca zakwaterowac.

i...

a jak się pracuje na zabawkach to trzeba mieć konto niemieckie, czy może być walutowe?

jojo

a ty niby co chcesz tam zadzwonić ? Oni nie zatrudniają sami oni mają od tego agencje dla których właśnie zaitman szuka ludzi. Powiedzą ci żebyś zgłosiła się do agencji jeśli w ogóle ktoś będzie chciał z tobą rozmawiać

Kasia123

Nie mogę znaleźć żadnych namiarów na myToys w Darmstadt :( proszę, pomóżcie, macie jakiś telefon??

gogo

A ja wam mówię : tutaj nie jest źle, Zeitmanna zajmuje się wami do momentu przyjazdu a jak już znajdziecie się na miejscu, zajumuje się wszystkim niemieckia agencjia (usunięte przez administratora) , która jest do zniesienia. Będziecie mieszkanie i praca a czy komuś pasuje ta kasa to już inna sprawa. Praca nie jest zła. Magazyn nazywa się Mytoys.

Kasia123

Jak się w ogóle nazywa ta fabryka czy magazyn zabawek?

Kasia123

A mógłby ktoś może podać mi numer do tego gościa z Niemiec, który do was dzwonił, albo do tej fabryki? jesli nie tu, to może na maila (usunięte przez administratora) Plisss!!

mlodziak

nie wiem dlaczego tak wymagaja ten niemiecki ,przeciez i tak posadza Cie na stanowisko pokaza i robisz ... a przeciez jak niemiec by mial Ci cos w pracy tlumaczyc to raczej komunikatywny by nie wystarczyl tylko minimum dobry zeby zrozumiec co ma na mysli,komunikatywny to do sklepu,albo na lotnisko bilet kupic,a nie w pracy gdzie jest pelno roznych rzeczy i trzeba znac ich nazwy po niemiecku.

pousi

powiedzcie mi ci którzy już tam są, czy umowę mieliście podpisac w biurze w Michelstadt?

i...

a jak to jest z tym niemieckim komunikatywnym, naprawdę na miejscu trzeba znać na tym poziomie?

yyy

900 do 1000 euro, pokoje dwu osobowe przynajmniej na razie bo nie wiadomo czy kogoś nam nie dołożą. Od zeszłego tygodnia są pracujące soboty jak ktoś chce więc pewnie będzie się dało ten 1000 zarobić ale nie wiem bo ja jeszcze wypłaty nie miałem

i...

a na zabawkach w Darmstadt ile na miesiąc można wyciągnąć kasy, wyjdzie 1000 euro? Zastanawiam się nad wyjazdem więc pytam, a poprzez Zeitmanna już pracowałam. Na lotnisku. A pokoje ilu osobowe są? jak ktoś nie chce tu odp to proszę na maila info izun88@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA