Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

masterblaster

DO ELEKTRYKOW ZOBACZ (usunięte przez administratora) Z INGOLSTAD LUB (usunięte przez administratora) Z FULDY

Elektryk

Dzieki za informacje. A znasz jakąś pewną niemiecką agencje ?

masterblaster

co do elektryków pracy jest pełno poszukaj w ofertach i wybierz dobrze płatna w zależności od tego co potrafisz a i tak dla swego bezpieczeństwa sprawdz coś o danej firmie na forach

antek

ty, masterblaster, jakoś nikt cię nie usuwa, duchy widzisz? daj już spokój bo nie tylko do jakiejś delty ludzie jeżdżą a ja się chcę dowiedzieć o robocie dla elektryka i ciągle zawracasz mi głowę deltą, są tez inni na tym forum

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Igor

Wszyscy wiedzą o Delcie pięć komentarzy wyżej jest twoj ostatni wpis. Ja dzieki tobie wiem że to bandyci ale wolałbym dowiedzieć się też czegoś o innych firmach. Dzieki tobie nikt nie pojedzie do delty

mixer
@Igor

Witam, dzis, w koncu po 3 miesiacach otrzymalem zalegle wynagrodzenie od Delty. Wielkie podziekowanie dla Zeitmanna, bo bez ich pomocy pieniedzy pewnie dalej by nie bylo

lisek

Ja mam ofertę dla elektryka z Hamburga, w sumie ma być nas 4.. Ktoś coś wie? Praca po świętach. Jak ktoś też dostał taką ofertę to proszę o kontakt.

elektryk

elektrykom odradzam wyjazd do firmy Premium Personal, przez telefon wszystko pięknie ładnie, na miejscu okazuje sie że na umowie widnieje 8,5 euro za godzinę co już koliduje z niemieckim prawem bo elektryk powinien dostać minimum 10,5 euro, umowa nie jako elektryk ale jako helfer. (usunięte przez administratora)

Robert

Na chłodni robi sie przez Z-management personal GmbH z frankfurtu

piter

a jaka firma na miejscu Was przyjmowała do tej chłodni? DELTA z Michelstadu?

tadek

ja miałem 8,50 ale mieszkanie mi płacili, mieszkaliśmy w dwójkę tylko szafy były małe i trochę rzeczy musiałem w torbie trzymać, w lodówce też mało miejsca i z domu nic nie przywoziłem

masterblaster

To nie polska by były dodatki jakieś a płaca taka sama jak gdzie indziej 8.50 i to wszystko pracowałem niedaleko Darmstad

nik

Witam, pracuje ktoś w chłodni w Darmstadzie? jakie warunki pracy i płace? są jakieś dodatki za minusową temperaturę? Dzięki za info

on

Czyli to wszystko przez agencje? Jedna agencja przekazuje drugiej agencji pracownika? A jak wygląda to u osób lepiej wykwalifikowanych z zawodem doświadczeniem?

andrzej

Szukam pracy na BMW w Dingolfing albo Monachium? Czy przez Zeitmana da się coś załatwić?

masterblaster

opinie są ze wszystkich lat w tym i moje UWAGA NA ZŁODZIEJSKĄ FIRME DELTA Z MICHELSTADU ZELLERSTRASE 21 NIE WYPŁACAJĄ WYNAGRODZEN OSZUKUJĄ NACZYM SIĘ TYLKO DA ZŁODZIEJE UWAGA UWAGA

mrofka

A czy zna ktoś firmę z Wurzburga (dokładnie w Lauda-Königshofen, jeśli mogę wpisać nazwę agencji niemieckiej: Rofah)? Dostałam od nich ofertę i własnie mam ciężki orzech do zgryzienia.

olo

to jest nas dwóch, ja też jadę tylko że swoim autem. Ty jak się masz dostać do Niemiec, skąd jesteś ? Ja z Katowic

elektriker
@olo

Ja z Poznania i tez jadę swoim samochodem, bo to zawsze wygodniej. Też jedziesz pierwszy raz z Zeitmannem?

elektriker

Witam, ja jestem elektrykiem i jutro wyjeżdżam do pracy za pośrednictwem Zeitmanna do Augsburga. Może jeszcze ktoś się wybiera? Bo w Zeitmannie mówili, że ma być nas w sumie 3 a wiadomo, ze w grupie zawsze raźniej.. Jadę do Niemiec pierwszy raz, wiadomo są obawy, ale jestem dobrej myśli. Jak ktoś się wybiera też do Augsburga to czekam na kontakt.

ziz

ktore to jeszcze firmy?

did

ja mialem podobna sytuacje ale pracowalem w innej firmie w koncu prawnik na nich podzialal i odzyskalem kase ale ze 2 miesiace to trwalo. niestety czasami posrednicy niemieccy to gnoje, ktore wykorzystuja sytuacje ze czlowiek wrocil do polski a wiadomo ze jak sie nie jest na miejscu to ciezko cos zalatwic. pracowalem przez zeitmanna 2 razy i bylo ok, jak mialem problem to zawsze pomagali

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA