Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

HOTEL

NAJLEPIEJ ZAŁAPAC SIĘ NA TE OFERTY O KTÓRYCH MA SIĘ POJĘCIE W PRACY I DOBRZE JĄ WYKONYWAĆ A NIE BYLE SIĘ ZAŁAPAĆ I PO TRZECH DNIACH ZPOWROTEM DO POLSKI

SS

Na jaka oferte sie najlepiej załapać ?

Aga*27*

Witam! Chciałam się dowiedzieć czy warto wyjechać do Niemiec korzystając z Zeitmann?

ola
@Aga*27*

Ja wyjeżdżałam za ich pośrednictwem 3 razy i zawsze wszystko było ok. Raz miałam problem z mieszkaniem, ale po interwencji Zeitmanna niemiecka firma szybko znalazła mi nowe. Ja polecam Zeitmanna. A do jakiej pracy/ niemieckiej firmy się wybierasz? Ja też od maja chcę znowu jechać do Niemiec, więc będę się kontaktować z Zeitmannem w najbliższych dniach.

Mati

Witam wszystkich. Czy ktoś wyjechał w tym roku jako elektryk ? Chodzi mi o wyjazd po kursie językowym.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ELTW

polaki dostały przelew za prace i ciszą ryja :D:D To te pieniadze wam sie wczesniej nie należały ?

paszek
@ELTW

Tak cię to bawi, ze niemiecka firma nas oszukala? Ciekawe, czy tez bys tak cwaniakowal na naszym miejscu.... Ja tez dostalem wczoraj zalegly przelew. Bardzo dziekuje Zeitmannowi za pomoc a najwieksze podziekowania naleza się pani Monice, bo to ona byla ze mna i chyba nami wszystkimi w kontakcie i posredniczyla miedzy mna a prawnikiem, dzieki czemu odzyskalem ciezko zarobione pieniadze! Ja znalazlem inna prace w Niemczech, ale napewno jeszcze kiedys wroce do Zeitmanna. Dziekuje i wszystkim zycze wesolych Swiat

Mały26

Ja też przyłączam się do podziękowań. Bardzo dziękuje Pani Moniko za pomoc, bez Pani ogromnego zaangażowania nie udało by się odebrać naszych pieniędzy od Delty. Bardzo dziękuje i również proszę o mnie pamiętać przy innych pracach. Jak pani widzi nie tylko pisze złe komentarze ale potrafię napisać też coś dobrego kiedy widzę efekty pani pracy i Zeitmanna.

luk7

Dzisiaj też dostałem przelew! Pani Moniko, dziękuję za pomoc! Jak będą jakieś zlecenia na produkcji lub magazynie proszę o mnie pamiętać.

M.W.

Bardzo dziękuje Pani Monice i całej firmie za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od Delty. Nie wierzyłam że uda się w ogóle odzyskać moje pieniądze a tu taki prezent na święta. Ja Ziemtna polecam, nie zostawili mnie samej z problemem, zatrudnili prawnika dzięki któremu odzyskałam moje wynagrodzenie. Bardzo dziękuje

Dla Ciekawego

Powyżej zdjęcia z mieszkania z Wurzburga które ktoś nazywa śmietnikiem! Czy tak wygląda śmietnik ?! Tak jak widać na zdjęciu pierwszym w mieszkaniu są trzy pokoje, pokoje są spartańsko urządzone czyli wszystkie rzeczy musisz trzymać w walizce, nie ma szaf nie ma biurka. Kuchnia jest ok, jest lodówka, kuchenka, zmywarka, jest też pralka. Żadne luksusy ale nie można tego nazwać syfem! A czy o porządek dbają tam wszystkie osoby które mieszkają to inna sprawa!

Dla Ciekawego

Zdjęcia z mieszkania http://wgrajo.pl/?v=gang2.jpg http://wgrajo.pl/?v=kche1.jpg http://wgrajo.pl/?v=kche2.jpg http://wgrajo.pl/?v=schlafobje.jpg

tomek
@Dla Ciekawego

no ja już kilka lat jeźdze i to mieszkanie jest ok, widziałem dużo, dużo gorsze. No w pokoju nie ma nic poza łóżkiem i to jest do (usunięte przez administratora) na dłuższą metę ciężko tak żyć ale tak to mieszkanie jest znośne.

@Dla Ciekawego

mieszkanie jest dobre do życia, poza brakiem szafy mi nic by nie przeszkadzało. Nawet czysto jak na mieszkanie arbaiterów ;) Chyba że tam kobiety mieszkają wtedy sprawa jest jasna, bo jak facecic to szok że tak czysto :D

onix
@Dla Ciekawego

I to jest niby zle mieszkanie? Ja pracowalam na produkcji w okolicach Lipska i nawet kuchenki do gotowania nie bylo! Ludzie, jezdzimy do pracy a nie na wakacje,dla mnie to mieszkanie jest naprawde OK!

CIEKAWY

Witaj, Bardzo dobrze, że chcesz podzielić sie taką informacja z innymi! Może zamiast podawać prywatnego meila wgrasz zdjecia na serwer i podasz link w komentarzu.. np. na tej stronie http://wgrajo.pl/ Ale jest to obojetne.. prosze o link ze zdjeciami pokazujacymi warunki mieszkaniowe! Czekam na szybką odpowiedz!

ciekawy

Czy może ktoś opisać jak wygląda taki wyjazd za granicę z firmą Zeit-mann? 1. Oni do mnie dzwonią wybierają mnie i co dalej? 2. Podają mi jakiś adres i tam jadę? 3. Co z mieszkaniem? 4. Co z kontem bankowym? Wystarczy polskie czy trzeba zakładać niemieckie? 5. Mam jechać jakimś autobusem gdzie wszyscy Polacy do niego wsiadają i jadą w dane miejsce?

doświadczony
@ciekawy

odp.1. Dzwoni do Ciebie ktoś z Niemiec i potwierdza jak znasz niemiecki. Mówi ci na kiedy masz przyjechać. Potem z zeitmana dostajesz wszystkie papiery. odp.2. Tak odp.3. Oni mają mieszkanie, odliczają ci jego koszt od wypłaty odp.4. Wystarczy polskie ale musi być walutowe w euro bo inaczej ci przeliczą po takim kursie że ci się nie będzie to opłacać. odp.5. Na miejsce dostajesz się na własną ręke albo jedziesz swoim autem albo jedziesz z kimś, oni nie organizują transportu na miejsce. Możesz się dostać też busem pod wskazany adres jak nie masz auta. A odemnie mogę ci powiedzieć że większość agencji tak robi nie tylko zeitman poszukaj sobie też pracy w innych agencjach i pojedz z tą która daje najlepszą kase. Agencji jest dużo na pewno coś znajdziesz

kamil1129
@ciekawy

a może mi ktoś powiedzieć jak z językiem bo tylko on mnie trzyma :/ jaki jest wymagany poziom ???? A2 wystarczy ???? dzwoni ktoś do mnie z niemiec czy tylko konsultant ???

HOTEL

zgadza się jechałem z Zeitmanem już pare razy i było ok ale z deltą to porażka była ta sprawa wygląda na kryminalną to są zwykłe złodzieje i tak prędzej czy puzniej zajmą się nimi policja arbeitsagentur i finazamt lub ktoś tych skurwieli załatwi wcześniej

quik

ja jestem wsrud osob poszkodowanych przez delte i faktycznie zeitmann stara sie pomoc w odzyskaniu kasy. maja prawnika ktory prowadzi sprawe i ja osobiscie informacje mam na bierzaco

ja już rzygam tą deltą tu jest z 20 komentarzy negatywnych na tą pożal się boże agencje między innymi moje i nie widzę żeby ktoś to usuwał - wystarczy podjechać na górę i już widać o delcie komentarze. Z tego co ja wiem to zeitmann nie wysyła tam osób choć by dlatego że mi znaleźli prawnika przeciwko tej agencji i sami pomagają zdobyc na nich dowody było by to trochę absurdalne

mateusz

ciekawe dla czego usuwane są te złe opinie słyszałem o jakiejś tam delcie z michelstadu czy nadal zeitman do niej werbuje ludzi

HOTEL

ciekawe dla czego admin usuwa nazwy rzetelnych nie oszukujących firm czyż to nie zastanawiające ????

Admin
@HOTEL

bo tutaj mają być opinie o Zietmann a nie o innych firmach, jak wiesz że firma jest dobra to napisz to na jej profilu a nie tutaj - tutaj są opinie o firmie Zietmann a nie o jej konkurencji

mrofka

Ja jednak szczerze odradzam

masterblaster

no pewnie jestem z agencji siedzenie w domu a takie pytania zadają pierwszaki co jadą gdzies za granice i wszystko już wiedzą a jedz sobie gdzie chcesz twoj wybór twoja sprawa tylko potem nie płacz że pokoj był za maly albo firanek nie bylo czy inne takie brednie powodzenia

Edi

masterblaster, może ty z konkurencji jesteś i specjalnie złe rzeczy na forum wypisujesz a potem reklamujesz swoją agencję? Jakieś nagonki prowadzisz...

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA