Opinie o HR Creator Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie HR Creator Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Creator Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Creator Sp. z o.o. w Kraków

soi

czy znajdę tutaj pracę jako kierowca? wczesniej pracowałem jako kierowca głównie i może czas spróbować gdzieś poza rejonami polski

Ryż długoziarnisty

wątpię, że wysyłają cały sztab opiekunów żeby każdy pracownik miał własnego XD to by się średnio opłacało, raczej standardowo jeden na grupę czy coś takiego

Pytanko

Czy ktoś mógłby napisać gdzie był i jak było?

pikaczu

no a co to ma do rzeczy, raczej wszystkich tu równo traktują

Tola Nowy wpis

Szukałam w sieci jakiś aktywnych ogłoszeń o pracę, ale niestety nic nie rzuciło mi się w oczy. Może ktoś wie czy dla kobiet są teraz wolne etaty? 2 lata temu szukali fizjoterapeuty i w tym odnalazłbym się najlepiej. Wtedy zarobki były dość rozbieżne bo 4-7k. Poda ktoś jak teraz wyglądają te widełki?

giczi Nowy wpis
@Tola

wiesz co, możesz zawsze wysłać spontanicznie cv a może akurat się odezwą do ciebie, albo przynajmniej będą cie mieć na uwadze przy najbliższych naborach

Pytanko

Czy ktoś mógłby napisać gdzie był i jak było?

Czz
@Pytanko

byłem w Niemczech, dokładnie w Kassel. jeśli chodzi o warunki i formalności to wszystko bez zarzutu. jak kiedyś będę się jeszcze wybierał za granice to też pewnie z nimi

hurryup
@Czz

A jak wyglądała praca? Co dokładnie robiłeś?

Czz
@hurryup

Robiłem jako magazynier w hurtowni kurierskiej. Praca no... tak jak brzmi tak też się pracowało. Nic specjalnego, no ale przynajmniej pieniądze w przeliczeniu na złotówki bardzo fajne

Zuzanna
@Czz

Ile po przeliczeniu Ci wyszło na miesiąc? Dobrze w sumie jak kasa się zgadza to wtedy inne rzeczy tak nie denerwują. Miałeś w hurtowni jakieś konkretne godziny pracy i codziennie to samo, bardzo męcząca praca?

Urykk
@Czz

A jak zakwaterowanie wyglądało? Było do przejścia? Ile osób na składzie?

Kurczak
@Urykk

Dla mnie bardzo spoko, liczba osób raczej zalezy od lokalizacji, ja mialem 4. Warunki ok.

Poczuś
@Urykk

Ja podobnie miałem 4 na składzie, kilkanaście na miejscu. Ale wszyscy Polacy mi się trafili i tacy do dogadania, więc nie narzekałem.

Grażyna
@Poczuś

Daleko z tego mieszkania do pracy mieliście? Firma organizuje dojazd czy to już we własnym zakresie? Dużo odliczają za kwaterę?

EleMel
@Grażyna

jak widziałem jakieś oferty to było napisane, że w stu procentach darmowe kwatery zapewniaja, ktos to potwierdzi??

EleMel
@Poczuś

a jak jest z wyjazdem ze znajomymi w sumie ??

czad
@EleMel

tak, kwatery są darmowe, o to się nie martw

Dosoko
@EleMel

o co dokładnie pytasz? czy jest taka możliwość? jak was przyjmą na jeden wyjazd to pewnie

Dosoko
@EleMel

zazwyczaj jak zaznaczysz też ze jestescie razem i zeby was nie rozdzielac to na jednej kwaterze i pokoju ladujecie

pary
@Dosoko

a można liczyć np. na pokoje dwuosobowe? dla par na przyklad czy nie dają takich w ogole?

dd

a pamiętasz może gdzie widziałeś tą ofertę?

kaput

tak, mają stronę z ogłoszeniami co zresztą nie ciężko znaleźć

Grul
@kaput

Dlugo czekales zanim sie do cb odezwali?

K
@Grul

Do mnie kiedyś dzwonili po niecałych dwóch tygodniach z tego co pamiętam

simi
@K

o czym się opowiada w ramach takiej rozmowy?

Elmo
@K

Długo przed wyjazdem dostałeś informację?

Kar

Nawet jeśli to mój pierwszy wyjazd?

pikaczu Nowy wpis

no a co to ma do rzeczy, raczej wszystkich tu równo traktują

Hej, ja jestem zainteresowana pracą fizjoterapeuty. Ciekawi mnie to, że w ofercie dają umowę zlecenie. Wiecie, dlaczego nie ma umowy o pracę, ale bo może jest opcja na umowę o prace po jakimś okresie próbnym np. po pół roku? Szczególnie, że napisali, że dają stabilną pracę, więc dziwi mnie ta umowa.

donut

emmm, nie wiem czy na dobrą strone trafiłaś, bo Creator to i owszem ośrodek rehabilitacyjny, ale tutaj mowa o HR Navigator Creator i chodzi o prace za granicą

Hamak

Najskuteczniej sobie nazwę firmy wpisać i dorzucić praca czy tam oferty pracy, powinno się coś pojawić

Kar

Ale nie z każdej firmy kontaktują się w ten sam sposób. Tutaj dzwonią czy maila wysyłają?

Grzanek Nowy wpis
@Kar

Do mnie dzwonili kiedyś normalnie jak cv składałem

Wiesiek

Na ich stronie nalazłem ofertę dla kierowcy kat B s pralni przemysłowej w Norynberdze. Podobno jest zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie, opłacone przez pracodawcę. Ktoś już był na rekrutacji albo wyjeżdżał i może mi potwierdzić? To byłaby moja pierwsza praca za granicą i wole się upewnić że proponowane warunki mają odzwierciedlenie w realu.

magister
@Wiesiek

ja slyszalem sporo dobrych opinii a propo tych mieszkań więc moze i prawda

Hamak

Ja zawsze miałem wrażenie że to zależy od konkretnej oferty bo one chyba nie trwają wszystkie tyle samo

banana

na ile sobie wymarzysz im dłużej tym lepiej ale o szczegółach powinieneś z nimi gadać bo rózne projekty różnie trwają

Firma HR Creator Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technik Informatyk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Baron

jeśli chodzi na miejscu o transport do pracy to czy firma go zapewnia?

@Baron

tak, zawsze zapewniała

Szron

Wiesz może na jakie zmiany się pracuje na projektach? najczęściej na jedną czy zdarzają się różne?

A ten transport zapewniany przez firmę jest bezpłatny? W sensie - koszt transportu nie jest potrącany z wypłaty? Bo różnie to wygląda w różnych firmach.

Charon

podbijam pytanie też mnie to zawsze zastanawia bo raz byłem w pracy i był niby taki wiejski bus pracowniczy ale tam była jakaś minialna opłata

Clean

Ale to jest jakoś z góry ustalane? w sensie na konkretnym projekcie są podane godzinypracy?

Owoc

Czyli jakieś wskazówki co do tego jakie dokumenty są wymagane i co trzeba przynieść i jak się przygotować też wyjaśniają

Luster

Ktoś ostatnio jechał na wyjazd może i powie jak wrażenia?

Luster
@Luster

Warunki są tutaj okej? czego mogę się spodziewać?

sziks
@Luster

zależy od lokalizacji, ale w większości jest podobnie czyli prosta rutynowa praca, tak naprawde wszystko zależy od lduzi z którymi robisz więc zawsze spoko pojechać z kimś znajomym

@sziks

Jak pojade ze znajomym to kwatere daja razem?

@sziks

polecasz jechac na jakis projekt ktory sie zaraz rozpoczyna czy zdac sie na agencje z wyborem?

Mash
@gizmo

No ja myślę, że to zależy w jakiej pracy chcesz robić i jak wygląda twoje doświadczenie wcześniejsze

Mash
@gizmo

Jeśli nie wiesz to posprawdzałbym na twoim miejscu oferty na które się łapiesz co do wymagań

erlon
@Mash

mozna do nich zadzwonic i doradza jak cos co wybrac najlepiej?

Fovie
@erlon

Tam też ludzie pracują, normalnie Ci powiedzą co i jak. Nie wiem czy powiedzą że od razu cię biorą ale próbować możesz ;d

rewansz
@erlon

Nie wiem czy działa to na zasadzie polecenia xd to raczej nie jest ich zadanie żeby być twoim personalnym doradcą

nowah
@rewansz

polecenia może nie ale jak powymieniają które są na pewno dostępne to już coś

Nela
@gizmo

No właśnie, ja mam ogólne pytania co do kwater. Czy to jest jakiś hotel robotniczy? Czy mieszkania? Jakieś dom, gdzie wiele osób mieszka? Co to za forma mieszkaniowa i jak wygląda rozliczenie sie z agencją za mieszkanie tutaj?

mezo

ja zawsze patrzylem na ogloszenia na stronie hr

Kostek
@mezo

rozumiem, że tu pracowałeś? po jakim czasie się odezwali?

Pikuś
@Kostek

Wiesz co no ze swojego doświadczenia zauważyłem że kontaktuja się bardzoi szybko pracy zawsze jest dużo i zapotrzebowanie na pracowników też raczej nie maleje

abc
@Pikuś

to jak sie juz odezwa to po jakim czasie zazwyczaj jest wyjazd?

homar
@sziks

a polecasz jakis konkretny kierunek? bo się zastanawiam ale nie moge się zdecydować

@homar

nie patrzyłbym na kierunek co bardziej na rodzaj pasy żeby podpasował do ciebie, ewentualnie zarobki

@abc

zależy na jak szybko szukają i jak się dogadasz... czasem nawet w parę dni po możesz się już wybrać jak chcesz

Robin Hood

dużo jest papierków do wypełnienia przed takim wyjazdem? jakieś badania?

aha
@Robin Hood

dobre pytanie, może mógłby jakiś pracownik tak opisać wszystko po kroku co potrzeba wyrobić przed wyjazdem?

norman
@aha

w ogłoszeniu powinniście mieć napisane wszystko co musicie mieć przed rozpoczęciem pracy

Clean
@aha

Na rozmowie też chyba dostaniesz jakieś wskazówki co teraz robić żeby wszystko mieć przed wyjazdem ogarnięte

Na ich stronie znalazłem ofertę pracy tymczasowej na magazyniera i nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia.Tylko po co zaświadczenie o niekaralności? Tu na każde stanowisko do pracy za granicą trzeba mieć taki wypis?

trombank

Jakieś jeszcze dokumenty są potrzebne?

Właśnie też to widziałam. Ale po co do pracy na magazynie jest taki dokument i czy jak ktoś złamie prawo w międzyczasie, to wtedy jest zwalniany, bo takie zaświadczenie traci aktualność?

Asgard
@trombank

Albo jakieś badania trzeba przed takim wyjazdem sobie ogrnąć?

Barracuda
@Asgard

Badania zrobią Ci telefonicznie. Lekarz zapyta czy palisz papierosy i jakie masz ciśnienie. I to chyba tyle.

norman

takie zaświadczenie jest ważne rok, ale z tego co mi wiadomo to nie musisz go odnawiać tylko w momencie rekrutacji musisz mieć je aktualne

Roma

9 000–12 000 zł to zarobki przedstawione w ogłoszeniu o pracę jako pracownik pralni przemysłowej w Niemczech. Ile rzeczywiście można zarobić w pierwszych miesiącach pracy? Na jaki okres zapewnione są takie zlecenia? Zależy im na stałej współpracy? W razie problemów biuro faktycznie pomaga swoim pracownikom?

Ksiądz
@Roma

A ktoś poleca pracę na pralni? Na jak długo jechaliście do tej roboty?

@Roma

kazdy pracownik ma kontakt z lokalnym koordynatorem, więc jak są jakies problemy to starają sie je rozwiązywac

@Roma

dostajesz tam umowe o prace tymczasową czyli na 18/36 msc w zaleznosci od tego w jakim celu tam jedziesz. o zarobki pewnie musisz sie pytac pracodawcy bo to wszystko zalezy od tego jak gdzie ile itp

elek
@wiczi

36 miesięcy to już taki maksymalny czas?

@elek

z tego co wiem to tak, bo to umowa tymczasowa

@wiczi

Hej, a macie info o tym, czy trzeba znać niemiecki? A jak trzeba, to jaki poziom minimalny jest wymagany?? Wiecie też, czy na tej umowie tymczasowej jest jakaś liczba dni urlopowych płatnych??

cosiek

z tego co widac po ogloszeniach, to nie trzeba znac języka żeby się zatrudnić

cosiek
@cosiek

tak samo jest z doswiadczeniem, w ogloszeniach do pracy w Niemczech tego nie wymagają

majka

tak, możesz jechać kilka razy, ja właśnie drugi raz zmierzam po roku przerwy na inny wyjazd

majka

wszystko jest i jak czegoś nie wiesz wystarczy się z kontaktować, zazwyczaj w miarę porządnie wyjaśniają co i jak :)

polecasz?
@majka

polecasz jakis konkretny projekt ? np twoj poprzedni jak oceniasz?

polecasz?
@majka

masz jakies wskazówki dla osób które pierwszy raz sie wybierają?

Aga
@majka

A można sobie robić krótsze przerwy niż rok? Ile musi minimalnie upłynąć czasu między wyjazdami? Czy każdy kolejny wyjazd ma lepsze warunki, chociażby płacowe?

najs
@Aga

ciekawe jak to jest z doswiadczeniem, czy mozna liczyc na wyzsza stawke jesli juz uczestniczyles w jakims projekcie ?

mandar
@najs

stawki są z góry ustalone, ale pewnie możesz spróbować negocjować, powodzenia xd

aha
@mandar

ale negocjować na rozmowie rekrutacyjnej?

Asgard
@aha

Ale konkretne stawki są chyba w ogłoszeniach, wątpię żeby to było do zmiany

madek
@Asgard

nie az tak konkretne, są widełki więc też nie do końca wiadomo na którą stawkę się załapiesz

madek
@madek

myślicie że to od doświadczenia głównie zależy którą stawkę zaproponują?

soi

Hurkacz
@soi

coś powinno być ale na twoim miejscu sprawdziłbym po prostu na ich stronie bo tutaj ci nikt nie powie

Kawaler

a na jakie kraje tu są wyjazdy?

Black
@Hurkacz

ktoś mi podpowie jak nazywa się ich strona? wpisuję w przeglądarkę nazwę firmy i nic mi nie wyskakuje

Dubu
@Kawaler

różnie, moim zdaniem głównie do niemiec, ale np do francji kiedyś też jakąś ofertę widziałem

Dubu
@Black

no ja też właśnie nie ogarniam, bo to jakaś firma połączona z hr navigatorem?? bo ja w sumie w ramach tej firmy pisać chciałem bo szukam kogoś na wyjazd

Metal
@Dubu

Są teraz jakieś ogłoszenia do tej Francji? Bo to dla mnie brzmi fajniej

Metal
@Dubu

Powiedz jeszcze proszę gdzie w ogóle widziałeś te ogłoszenia, mają jakąś swoją stronę?

adhd
@Metal

wystarczy jak sobie wpiszesz w wyszukiwarke i od razu ci sie ich strona internetowa na gorze powinna pojawic

adhd
@adhd

i tam ta tej stronie wlasnie masz ogloszenia aktualne ;p

@Dubu

I wtedy trzeba znać chociaż trochę język czy nie jest to warunek konieczny? Pensja różni się co do kraju, w którym się jeździ? Ile na Niemcy dają z wejścia?

ikon

język zazwyczaj potrzebny nie jest, ale na wszelki wypadek sprawdź sobie po prostu w ogłoszeniu które cie interesuje jakie mają wymagania tak jest najbezpieczniej

ikon

pensje mogą różnić się też w zależeności od podjętej pracy, najlepiej się bezpośrednio z nimi kontaktować z tym pytaniem, albo często też w ogłoszeniach jest stawka godiznowa np. podana

perek
@ikon

czy nocki występuja ogółem czy praca tylko w dzień?

perek
@ikon

dojazd do pracy jest zapewniany?

@ikon

Wpisuję w google HR Creator, ale wyskakują mi oferty HR Navigator. Czy to ta sama agencja?

Maeo

Sprawdzałem na ich Linkedinie i tam strona też kieruje do Navigatora, więc może to to samo?

klus
@perek

Kazda zmiana jest mozliwa na takich projektach, bez sensu jest sie nastawiac na konkretne godziny.

premszew
@klus

czy jak wypada zmiana nocna to są za to dodatki nawet na takich wyjazdach?

premszew
@klus

i po ile godzin się pracuje?

zibbi
@premszew

za jakis czas pewnie sie bede zglaszal i o takie rzeczy pytal, tez polecam to zrobic po prostu jak cie to tak ciekawi

mog
@premszew

zależy gdzie pracujesz, masz jakis konkretny wyjazd na oku?

mog
@mog

możesz też do nich napisać zawsze, raczej są dosć komunikatywni

OreganO
@mog

Znaczy że kontakty z górą przebiegają sprawnie i nie ma większych problemów jak trzeba w trakcie zatrudnienia o coś zapytać?

lerop
@OreganO

to znaczy że odbierają telefony i odpowiadają na maile, chociaż nie zawsze tak jakbyś tego chciał (nie żeby gdzie indziej było inaczej)

ruspon
@OreganO

Mam takie doświadczenia że ogólnie ten kontakt jest i reagują na jakieś zgłoszenia, jednak starają się żebyś miał spoko warunki na tej robocie

kardynał
@Black

ja wchodze i widzę XD wpisz po prostu nazwe firmy i udaj się do zakładki dotyczącej oferty pracy

zefir
@ruspon

skoro pracowałeś to może mógłbys powiedzieć jak jest z terminami wynagrodzenia? wszystko jest na czas?

@ruspon

Ja jestem ciekawa, czy każdy pracownik ma jakiegoś opiekuna? Jedną osobę do kontaktu właśnie, jak coś jest nie tak? Czy raczej o pomoc prosi się biuro, czy cały dział, a nie ma konkretnych osób przypisanych do danego pracownika, aby ta relacja była bliższa?

knorr
@Metal

właśnie jak ja sobie przeglądam to po prostu wpisuję nazwę firmy i dopisuje praca XD co nieco wyskakuje

knorr
@mog

skoro miałeś okazję pracować to może poleciłbyś jakiś konkretny kierunek?

Toto

skoro pracowałeś to ja się podepnę do pytania knorra i zapytam czy pracowąłeś w jakimś kraju, w którym ci się najbardziej podobało? Poleciłbyś właśnie jakąś lokalizację konkretną?

Toto

podbijam pytanie, sam się zastanawiam czy ten opiekun tam rzeczywiście jest obecny czy to taki kontakt wirtualny jedynie jest do dyspozycji

lopo877
@Toto

z tego co slyszalam to jest lokalny koordynator z ktorym mozna wszystko zalatwiac na miejscu

lopo877
@Toto

chociaz ja sama nie bylam wiec sie nie chce wypowiadac zbytnio, ale slyszalam dobre opinie od kolegow

Ryż długoziarnisty

Osobiście żadnych ofert z Francji nie widziałem, teraz jest nowa oferta na Niemcy na rozładunek i załadunek. Ktoś, coś wie więcej o tym stanowisku? Podobno transport z Polski do firmy zapewnia pracodawca, to jest w formie jakiegoś busa który zabiera pracowników? W razie problemów można liczyć na pomoc koordynatora o którym mowa w ogłoszeniu?

milionerzy

podbijam pytanko, tez jestem zainteresowana ofertą

Jakie aktualnie widełki na fizjoterapeutę? Tak czytam forum i nie widzę zastrzeżeń, żeby nie pójść tam czy coś. No tylko to bym chciała wiedzieć, rok temu w ogłoszeniu widziałam, że dawali między czwórką a siódemką. A teraz podstawy ile? Bo w sumie nie wiem, co z tego było podstawą.

fest

a ogólne jakie wrażenie masz o całym wyjeździe, już nie mówiąc o samej pracy?

orzel
@fest

ja bylem zadowolony po powrocie, bo wsm troche mozna bylo zarobic i oni zawsze placa na czas. a jesli chodzi o warunki w kwaterze to byly raczej tez przyzwoite

master
@fest

dla mnie też było spoko, trochę narzekałem co prawda ale to każdemu sie zdarza w pracy haha kwatera spoko i ludzie też ok, co do samej pracy to troche musisz sie narobic ale po to tam przecież jedziesz haha

Ekko
@master

a na tych kwaterach to po ile osob jest?

skład
@Ekko

zależy co ustrzelisz, ja raz np. bylem na kawalerce w dwie osoby wiec w ogole super sprawa, a raz w 8 osob na skladzie zylismy no to juz troche gorzej

Ina
@skład

A da się w trakcie zmienić kwaterę na lepszy standard? I czy ma się jakikolwiek wpływ na to z kim się będzie mieszkać?

eminem
@Ina

jak jechalem ze swoim ziomkiem to powiedzielismy ze chcemy w jednej kwaterze mieszkac i akurat sie udalo, tylko przydzielili nam jeszcze 2 osoby wiec we 4 nie bylo zle

eminem
@Ina

wsm no wiesz nie wiem czy jest co wybrzydzac skoro jedziesz tam zeby zarobic zapewne jak wiekszosc a warunki ktore daja zle nie sa

Bydol
@eminem

ja dwa razy jechałem dwa razy miałem trzyosobowy pokoj, raz bylo spoko, za drugim troche przypal ludzie ze mna mieszkali

Bydol
@eminem

warunki złe nie sa najwiekszy (usunięte przez administratora)inni ludzie potrafia zrobic jak jakies nieprzyjemne grono spotkasz wiec najlepiej zawsze z kims jeszcze jechac moim zdaniem

sztos
@Bydol

to jak pojedziesz z kims to nie rozdzielaja was i w kwaterze bedziecie razem przydzieleni?

ziarno
@Bydol

a to jechałeś sam i po prostu was wtedy przydzielali losowo?

ziarno
@Bydol

a w ile maksymalnie osób można się zgłaszać do roboty, kojarzysz może?

Mugol
@sztos

jak wiedzą że jedzecie w jakiejś grupie to robią raczej tak żebyście raczej wylądowali wspolnie

nabb
@ziarno

ty no nie wiem w ile maksymalnie, wiekszosc nas sie poznala na miejscu, ja pojechalem jedynie z 2 kumplami wiec nas byla lacznie trojka

nabb
@sztos

jesli beda akurat wolne kwatery na tyle osob ile was jest to na spokojnie mozecie na to liczyc

stary
@nabb

a jak jest z warunkami tych kwater, są spoko?

Mundel
@stary

zalezy jak trafis sa lepsze i gorsze kwatery, ale szczerze nigdy nie bylem w tragicznych takich co odbieraja wole do pracy i zycia wiec chyba podsumowalbym jako dobre warunki po porstu

Fundu
@stary

jest okej, tylko czasem spora odległość od pracy

Agacia
@Mundel

Można sobie mniej więcej wybrać nocleg czy to losowo jest przydzielane? Albo poprosić o zmianę jak coś nie pasuje?

VV
@Agacia

w sensie jak wybrać? że miasto albo lokum? raczej z góry dostajesz i tak nie wiesz jak to rezczywiście wygląda dopóki na miejsce nie zajedziesz

VV
@Agacia

wiesz co prosić o zmianę tak żeby rzeczywiście coś zmienili to chyba tylko jak naprawdę coś jest nie tak na mieskzaniu... ale szczerze to nigdy się nie spotkałem u siebie ze zmianom lokum

tamagotchi
@VV

niezaleznie od lokalizacji mozna miec uopa?

rauf
@tamagotchi

o wlasnie czyli mozna tu dostac uopa normalnie?

rauf
@VV

jest tu jakis minimalny czas na ktory trzeba podpisac umowe zeby z nimi pojechac?

@rauf

umowa tymczasowa przez agencje

@ikon

taka umowa jakies ubezpieczenie zdrowotne objemuje?

Park
@ikon

tymczasowa jest na jaki czas maksymalnie?

toru
@Park

zależy, ale zazwyczaj 18 miesięcy do 36 jeśli chodzi o takie maksymalne długości

toru
@toru

ale to tylko maskymalne ilości wyjazdy są zróżnicowane czasowo, doprecyzujecie to podczas rozmowy

owieski
@toru

po skonczeniu projektu potem mozna sie zglosic na nastepny? jak sie najpierw ugadam na takie pol roku to tak dopiero po jakims czasie bym chcial znowu pojechac

Czech
@toru

czy po jakimś czasie można jechać na ten sam projekt czy to się raczej nie zdarza?

lion
@owieski

A jakie niby miałyby być przeciwskazania? Jak chcesz, to myśle, że nawet lepiej, bo jednak ktoś sprawdzony zostanie wysłany na robote

Czech
@lion

Niektóre agencje pracy za granicą mają taką politykę że pracownicy musza odczekac jakiś czas między kolejnymi wyjazdami dlatego jak sądze te pytania i sam chętnie się dowiem jak tutaj to działa :)

koffe
@Czech

Też chętnie się dowiem. Czy ewentualnie można dogadać się żeby jechać na pół roku, zrobić parę miesięcy przerwy i wrócić na kolejne pół roku na przykład?

erlon
@koffe

ktos wyzej to napisal i sie z tym zgadzam, ze jesli sie sprawdziles to czemu nie, agencji przeciez tez bedzie bardziej na reke kogos sprawdzonego wziac

@erlon

Pisano tu o umowie tymczasowej przez agencję na 18 do 36 m-cy. Potwierdzisz, że w takim przedziale czasowym są u nich projekty? Wiecie też coś może, jak w sumie ta firma się teraz nazywa, HR Creator, czy HR Navigator, bo nie wiem nawet, gdzie mam ofert szukać? A przez to nie znam stawki, czy warunków zakwaterowania i kosztów zakwaterowania, czy wyjazdu za granicę.

Leo

Czy przy rekrutacji będzie potrzebna wizyta w biurze w siedzibie firmy czy wszystko się zdalnie załatwia. Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy się zgłaszać.

Kamila
@Leo

Hej, ja też czekam na odpowiedź i jestem ciekawa. I jak już ktoś napisze, to ile jest w sumie etapów rekrutacyjnych i czy jest opcja, aby je wszystkie przejść online?

Deo

No raczej, jak mieszkasz na miejscu to żaden problem ale ludzie się zgłaszają z różnych miejsc w Polsce

Honorata

A czemu miałoby nie być? Jak ktoś ma daleko do siedziby, to może to być problem dla niego, nie jest tak? Albo, tak jak ja, jeśli nadal pracuje i nie może sobie tak wychodzić z pracy, kiedy chce. Jak te rozmowy w ogóle wyglądają u nich, o co pytają?

@Honorata

rozmowe pamietam jak przez mgle bo to bylo kilka lat temu ale skoro nic nadzwyczajnego nie zapamietalem to znaczy ze wygladala jak typowa rozmowa o prace

@Honorata

napewno najbardziej obchodzi ich doswiadczenie i to czy kiedykowliek byles juz na wyjezdzie za granica w pracy, reszta jakos wyjdzie naturalnie

@Honorata

ja np nie bylem wczesniej za granica to chociaz juz wiedizieli ze np beda musieli mi wszystko wytlumaczyc i wgl ale to nie byl problem zaden

tomson
@bialy

czyli miales kogo kto sie tobą zajmował i ci wszystko tłumaczył czy jak ?

tomson
@bialy

i mozesz cos powiedziec jak sie przygotowac na taki pierwszy wyjazd do pracy za granice?

git
@tomson

mniej wiecej, sa koordynatorzy, sa ziomki z pracy ktore najczęsciej wiedzą co i jak wiec bez problemu dasz sobie rade, luzik

kierin
@git

a co koniecznie trzeba ze soba wziac na wyjazd? nie mowie tu o jakis rzeczach codziennego uzytku tylko cos co moze mi byc tam potrzebne

Jarek
@git

Formalności, jakie są w danym kraju przy umowie i innych kwestiach, jak choćby zakwaterowanie, to firma sprawnie ogarnia? Wypowiesz się coś o ilości ludzi na jednym lokalu i standardzie? No i jakie koszty, a jakie zarobki?

Heniek

Na jakim etapie rekrutacji dowiadujesz się pod jaką firmę się zatrudniasz i na jak długo?

Yoko
@Heniek

Właśnie bo nie ma podanej nazwy firmy w ogłoszeniu, jak to jest?

falko
@Yoko

też mnie to interesuje, kiedy takich konkretów się można spodziewać?

Bordo
@Heniek

A jak różnica? W ogłoszeniu masz napisane co jest do zrobienia i jakie zarobki, co za różnicy dla jakiej firmy będziecie to wykonywać?

Fefe
@Bordo

no wlasnie. wszystko jest podane na tacy, co za roznica jaka nazwa firmy. ja w uk jak robilem przez inna agencje to tez mi mowili jedynie warunki i dopiero jak sie zgodziles to mowili nazwe, bo po co wczesniej. nikomu ta informacja do szzescia potrzebna nie jest jak i tak chcesz zarobic cos wiecej niz w pl

Grzesiek

Najlepiej na jakiś projekt do sortowni albo coś ale szczerze mówiąc to obojętnie gdzie

Prosba

Gdzie sa oferty wyjazdow od nich? nic nie wyskakuje jak wpisuje w wyszukiwarke

Paco
@Prosba

a na pracuj nic nie ma? albo szukaj na navigatorze

fenix
@Prosba

hr navigator oferty pracy. nie ma za co

Honorata

No właśnie, a powiesz jak tam jest na początku? Interesuje mnie, czy jakoś się opiekują nowym pracownikiem. Jest tam jakiś koordynator czy ktokolwiek, do kogo można się zgłosić z pytaniem i kto wszystko wyjaśni, co i jak?

Nik

Siema czy przed wyjazdem na jakieś doszkolenie na stanowisko można liczyć?

@Nik

Dobra bo sprawa tak wygląda że na magazyn bym chciał jechać ale nie mam uprawnień żadnych UDT ani nic ale też w sumie nie mają wypisane tego w wymaganiach. Ktoś coś wie na ten temat?

wózkowy
@Nik

skoro nie mają tego w ogłoszeniu to jaki problem?

wózkowy
@Nik

jakby chcieli to by to od razu zaznaczyli, więc nie masz się co przejmować na zapas

@wózkowy

Dobra, no masz rację. Nie ma co się martwić, dzwoniłem i nie trzeba, więc zobaczymy jak będzie, bo mam zamiar się wybrać do roboty :)

erwin
@Nik

a nie ma tak że to już raczej nie miejscu cię wyszkolą raczej?

pikii
@erwin

podejrzewam, że właśnie tak jest, w pierwszych dniach coś na zasadzie wdrożenia w wykonywaną pracę

bobas

nie mam na co narzekać szczerze mówiąc

ROA
@bobas

a jest za co pochwalić? warto z nimi jechać?

Grażyna
@ROA

Mnie interesuje temat kwater. Różnie się czyta w różnych agencjach... Jakie są warunki? Ile osób na mieszkaniu kwaterują i ile to kosztuje? Możecie dać znać?

Moulin
@Grażyna

z tego co widziałem w ogłoszeniu, to zakwaterowanie pokrywa pracodawca

Niestety nie jestem zadowolona z współpracy z tą agencją… Wszystko było dobrze do momentu aż przyszedł czas wypłaty. Agencja gwarantuje 1500€ netto, tymczasem wypłaty są w granicach 800€

HR
@:/

A może Pani podać nam informację gdzie Pani pracowała? Nie mamy projektu na którym pracownik otrzymywał y 800 euro netto za pełny miesiąc pracy. Chętnie udzielimy Pan w pełni merytorycznej informacji o wysokości wynagrodzenia ale nie mamy się do czego odnieść.

crep

jakie warunki na magazynach? kwatery w jakim stanie?

zolo
@crep

Bo pewnie z tymi kwaterami to różnie może być w zależności od danej miejscówki

kuszak
@zolo

uprawnienia trzeba mieć zrobione żeby się dostać?

gienek
@kuszak

jak jest napisane o tym w ogłoszeniu to tak, a jeśli nie to logiczne, że nie będą wymagać

Szymon
@gienek

Robiłeś już przez tę agencję? Jeśli tak to podaj, jakie zarobki i warunki pracy. I gdzie szukać ogłoszeń lub więcej info o firmie? Jakoś nie mogłem znaleźć ani jednego, zresztą ich strony internetowej też nie. Tylko KRS wyjaśnia czym się zajmują.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Creator Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR Creator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Creator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Creator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Creator Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 831 ocen.
  • Zawiła 69
    30-390 Kraków