Opinie o HR Creator Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie HR Creator Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Creator Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Creator Sp. z o.o. w Kraków

onoik

jak na glsie w ulm? spoko warunki? na dłużej można pojechać?

@onoik

jak chcesz na dłużej jechać i pracować to przecież nikt ci w tym przeszkadzać nie będzie. to twoja decyzja. aprobaty potrzebujesz?

onoik

yyy nie? raczej opinii jak tam jest... zupełnie o co innego mi chodziło...

pzd
@onoik

no to musisz się lepiej określać ze swoimi pytaniami bo nie są do końca jasne

Turo
@pzd

Przecież to jasne pytanie. Nie chodzi o to, czy mu pozwalasz pojechać na dłużej (ty, czy ktokolwiek z forum) tylko czy firma kontraktuje pracowników na dłuższy okres...

Yt

Można wyjechać tylko na miesiąc? Czy w ogóle się tak nie da?

@Yt

To już musisz się z biuem dogadywać. Ale na moje oko się to średnio opłaca szczerze mówiąc. Nie wolisz zagospodarować trochę więcej czasu i zarobić porządnie?

@Yt

No właśnie bym chciał tylko na miesiąc, nie bardzo mogę więcej

@Yt

ale też troche racja, w sumie koszt wyjazdu i to wszystko. Może się nie zwrócić z drugiej strony

@Yt

Ja bym poczekał, aż będę miał więcej czasu do zagospodarowania i wyjechał na więcej

@Pavlov

No, ale próbuj, jak masz chęci, to czemu nie

@Yt

Tylko nie wiem jak się na projekcie będą zapatrywać na tak krótki czas i czy w ogóle mają zapotrzebowanie na kogos takiego

@Yt

No bo wiesz, ledwo się wdrożysz, załapiesz o co chodzi, a tu juz zjazd...no nie wiem...

@Pavlov

zapytam, może akurat kogoś na zastępstwo na przykład szukają

@Pavlov

jak nie to trudno poszukam czegoś w polsce

eryk
@Yt

a byly kiedys takie stanowiska na zastepstwa? serio pytam bo nie widzialem nigdy

@eryk

a nie wiem, właściwie

@eryk

tak mi do głowy przyszło, zapytać nie zaszkodzi, ale czy to popularna praktyka, to nie mam pojęcia

ciechan

agencja pomaga w zorganizowaniu transportu z Polski na miejsce, czy trzeba mieć samochód, ewentualnie zebrać się z kimś innym, kto jest mobilny?

@ciechan

tak, jest taka opcja żeby pomogli w zorganizowaniu wyjazdu, ale no chyba to nie jest taka filozofia

@gold

no dla mnie to problematyczne, bo nie mam samochodu.

@ciechan

to daj znać przy procesie rekrutacji i się to załatwi, po prostu, no co ja mam ci więcej powiedzieć

fijo
@ciechan

no ale chyba bilet na autokar też umiesz sobie załatwić. czy nie?

@fijo

nie no to tak, myślałem, że organizują jakiś firmowy transport po prostu

fijo
@ciechan

to pewnie zależy w jaką lokalizacje. lepiej się dowiedz w biurze tego żeby potem nie było zaskoczenia

@fijo

dowiem się dowiem, na razie orientuje się tutaj co macie do powiedzenia ciekawego

tod

a ty jak jechaleś?

@tod

ja akurat jechałem swoim autem do pracy

@tod

zawsze to wygodniej, można sobie zjechać na weekend

@tod

chciałem @Fiero oznaczyć żeby popatrzyl też na ten wątek jak chce informacji i źle wpisałem

Doro
@gold

A transport z zakwaterowania na zakład jest jakoś zapewniony, czy na własną rękę się wszystko organizuje? Jakieś są składki na paliwo czy coś takiego?

Ara
@Doro

Ja mam swój samochód ale co miesiąc są dodatki na dojazdy wypłacane także jakoś się to wyrównuje.

Ulek
@ciechan

byly tutaj takie komentarze, że ludzie sie umawiali żeby razem pojechac jak byli z bliskich okolic, wiec tez taką opcje ci podsuwam

Ara
@Ulek

Mi chodziło bardziej o to, że samochodu używam żeby dojechać na zakład. No i wtedy też najlepiej się zgadać z kimś, no ale to nie zawsze wychodzi bo każdy ma tam różny grafik. Ale im więcej osób znasz tym większa szansa, że się jakaś osoba znajdzie.

Ulek
@Ara

grafik to jest problem nie powiem, ale pytac trzeba, od samego myślenia nic sie nie załatwi

Łysy
@Ulek

Ale macie problem. Jest tyle ludzi zazwyczaj że się ktoś znajdzie z podobnym grafikiem. Nie musicie przecież codziennie ze sobą jeździć. Jak ktoś ma trochę w głowie to sobie to ustawi a troche czasu na to jest nie musi być przecież od razu. No chyba że ktoś się boi odezwać bo takich też znałem mądrych. Wtedy raczej cięzko żeby cokolwiek się dogadać.

Jogo

byłem z nimi kiedyś i było spoko, zastanawiam się czy nie pojechać jeszcze raz tylko na inny projekt, polecacie jakiś? bo nie mam jeszcze nic na oku specjalnie

Imak
@Jogo

Ciężko polecać kiedy nic o tobie nie wiemy jakieś uprawnienia? doświadczenie? gdzie pracowałeś?

@Imak

pracowałem wiele lat na magazynie, mam UDT

@Jogo

ale nie upieram się, że musi być magazyn, produkcja też, w zasadzie cokolwiek, pracy się nie boję

@Jogo

Może GLS, zakwaterowanie za free, warunki przyzwoite

Finansowo też nieźle wychodzi

@Jogo

Chociaż patrząc na datę, to pewnie już coś znalazłeś

@Tyczka

może kolega już coś znalazł ale ja jestem akurat w trakcie rozglądania się

@Tyczka

swoje już przepracowałem i nie odrzucam w zasadzie żadnej z opcji, zwlaszcza z poleconych

@Tyczka

na luksusach mi nie zalezy, więc jak piszesz, że przyzwoicie to mi wystarczy, kasa wiem ile mniej wiecej wychodzi a jak ludzie, z ktorymi pracowaleś? nie jadę, żeby się kumplować, ale jednak dobrze sie odezwać do kogoś sensownego, jak sie robi kilka godzin

Brat
@Len

Bardzo dużo zależy jak trafisz, ja mieszkałem raz w pokoju trzy osobowym i ziomki byli znajomymi. Czasami było trochę głośno ale można było pogadać. Najlepiej od razu jak najszybciej zrobić sobie jakąś integrację w ramach pokoju, żeby trochę się poznać, przełamać bariery, ustalić jakieś zasady wspólne. Nie miałem z zakwaterowaniem problemów jeśli o to chodzi ale zdaję sobie sprawę, że przewija się czy to na zakładach czy na pokojach dużo ludzi i nie da się wszystkich dopasować charakterem.

@Brat

Ja zawsze stawiam na bezpieczną opcje, czyli zgarniam kilku znajomych, ktorzy też sobie chcą dorobić i jedziemy razem, wtedy nie masz żadnych niespodzianek i nie musisz myśleć, żeby sie z kimś zgrywać w pokoju a żyć jakoś trzeba

Omaka
@Miły

W sumie pomysł w teorii niezły ale trzeba mieć taką ekipę, ja np. takiej nie mam i muszę jechać sam. Ale nie ma tego złego, już pare osób tak poznałem i do dzisiaj czasami piszemy. Jak coś trzeba załatwić to też nie ma problemu żeby sobie pomóc. Są plusy i minusy wyjazdu samemu ale mi odpowiada.

@Omaka

Jak sie trafi akurat na bezproblemowych ziomkow to jest ok, ale jednak wole nie ryzykować nie jedno sie słyszało

@Miły

jakby się tak zastanawiać to człowiek by z domu w ogóle nie wylazł

@jaskier

bać sie nie ma co, ale jednak na jakiś informacjach albo nawet cudzych doswiadczeniach też dobrze sie oprzeć

@Miły

pamiętaj - nawet super kumpel może się okazać że jest bałaganiarzem albo mu coś nie spasuje u ciebie. kto nie ryzykuje ten nie je kapusty i tyle. jak chcesz sobie zarobić to musisz trochę polegać na szczęściu

@jaskier

nie powiem, że nie masz racji, ale jednak jechanie z zaufanymi osobami jest bardzeij pewne niż spotkanie kogoś na miejscu pierwszy raz w zyciu, nie? ps. wole te wersje z szampanem

Firma HR Creator Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technik Informatyk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
ROBERT

NIE MOGĘ SIĘ NICZEGO CZEPIAC, PRACA JAK PRACA TRZEBA ROBIĆ ŻEBY ZAROBIC I TYLE, U NAS TAKIEJ KASY NA FIZYCZNEGO NIE DOSTANĘ

Łukasz
@ROBERT

to wiadomo, narobisz sie, ale kasa jest konkretna i po prostu sie opłaca nie ma tutaj co dużo gadać

Kolega
@Łukasz

Chyba każdy kto jedzie za granicę jest tego świadomy lol

Łukasz
@Kolega

oj zdziwiłbyś się, niejednego spotkałem co myślał, że będzie leżał i pachniał, a kasa się sama zarobi...życie szybko zweryfikowało

Kolega
@Łukasz

No ale to ewenementy raczej, nie standard

Max
@ROBERT

no zwykle ludzie wyjeżdżają, żeby wlasnie zarobić a nie dla przyjemności, mnie z zarobku było stać na kuchnię warto, serio warto

Polon
@Max

dla mnie też było wszystko uczciwie.

po co tak krzyczeć

Emilia -zawiedziona ????

Projekt Gls okolice Augsburga. Nie polecam!!!!!!! Przeżyliśmy szok życiowy. Zaczynając od przemiłej PANI (usunięte przez administratora)która przedstawia oferte przez tel że mieszkanie jest świeżo po remoncie i ma łazienkę w pokoju,wysoki standard wchodzisz na miejsce brudne,materace i lodowka-syf,jak można ludzi zapraszać,zaniedbane,zniszczone,pokoje małe,bez łazienek w pokojach,wspólna kuchnia i łazienka,same kłamstwa.Odpowiedz Koordynatora (usunięte przez administratora)który stara się jakoś to ogarnąć brzmi no ale przecież za darmo,na głowę się nie leje,przyjechalismy tu pracować nie spać bo luksusach.. My byliśmy wieczorem więc nie bardzo wiedzieliśmy czy zostać czy spać w aucie czy odwrócić sie na piecie jak zrobiło większość ludzi,jak dowiedzieliśmy się później.Gdyby nie trasa 1000km z Polski i małe fundusze na wyjazd-tez byśmy tak ZROBILI!! Inne Agencje też oferują mieszkania za darmo w mega lepszych warunkach,czysto,większość rzeczy nowe,przecież po pracy spędzasz czas w domu,jak może nie być ładnie,czysto,mieszkasz tu!!Nie słuchajcie głupot!!Naprawdę można duzo więcej!! Daliśmy sobie tydzień na opinie i pracę,może się przyzwyczaimy,moze praca będzie fajna,ludzie,zobaczymy,w między czasie poszukamy czegoś innego.. Nawet się nie rozpakowywujac wytrzymaliśmy tydz choć już po dwóch dniach mieliśmy dość. Straszyli nas karami za zerwanie umowy i opłatami za mieszkanie po 20 euro za dzień od osoby jeśli zrezygnujemy z dnia na dzień więc złożyliśmy wypowiedzenie (2dni) i wytrzymaliśmy do końca tyg. Praca była bardzo ciężka Praca miała być lekka a byla baaardzo ciężka, mezczyzni rozładowywuja kontery po kilka dziennie,ciężkich opon i telewizorow rzucanych na taśmy,kobiety skanują towar pracujac na komputerze w języku niemieckim(niby nie wymagana znajomosc) w bardzo szybkim tępię,ciężko,cały czas dźwigając nawet opony segregując je na taśmach.W innym czasie przez kilka godzin wszyscy segregują dzwigajac ciężkie paczki ręcznie z palet na taśmy,nawet kobiety dzwigaja opony,nie ma tu równych i równiejszych.Wszystko w temperaturze minusowej hale są cały czas otwarte bo ciągle dostawy tirów,busów więc pracując w kurtce i tak przemarzasz cały dzień choć co chwila człowiek mokry od dźwigania,kręgosłupa nie czujesz.Ciagle obiecują że coś za coś więc zagryzasz zeby i tyrasz.Nie poddajesz się tak łatwo.I czy było warto?!! Nasze wynagrodzenie po tygodniu pracy to 185 euro czyli 830zl !!!! Jak można,za granica,totalna porażka,żenada,szok !!! Ludzie pracuja tam miesiąc zarobią po 900 euro do reki i uciekają gdzie indziej lub wracaja zawiedzeni do Polski. Kochani a naprawdę są miejsca i Agencje kyore mówią prawdę,gdzie są profesjonali Koordynatorzy,mieszkania piękne,praca fajna i przyjemna,nigdzie nie ma lekko ale bez przesady,szanujmy się,warto się nie poddawać i szukac swojego miejsc w świecie. Nie dajcie si wykorzystywać!!!!!!! Pozdrawiam cieplutko..

Emilia -zawiedziona ????

Firma HR Creator,porażka. Totalna!! Jak można tak potraktować ludzi..Piszę post opinie żeby inni nie nabrali się tak jak my i nie musieli być w tak dziwnej sytuacji jadąc np.1000 km z Polski.Na miejscu nie wiadomo co robić.. Pracowałam z partnerem w kilku Agencjach w Niemczech,tej zdecydowanie nie polecam! Firma też występuje pod innymi nazwami HR Navigator,HR Now-uwazajcie,ja nie chciałabym już nigdy spotkać się w takiej sytuacji,a naprawdę wiele w życiu widziałam i przeżyłam i mam duża cierpliwość,tu się nasza skończyła bardzo szybko.(usunięte przez administratora)

nick

Hej, czy bez prawka też jest szansa na zatrudnienie? Bo czasem w agencjach zatrudniają tylko ludzi z własnym transportem...

Mart
@nick

myślę, że jest szansa bo przy niektórych ofertach piszą o prawku a przy niektorych nic

Żaklo
@nick

Myślę że najlepiej będzie jak zadzwonisz tam i przedstawisz sytuacje

Odp
@nick

jakoś nie tak dawno ktos pisał, że nie ma samochodu i pytał, czy inna osoba by go nie zabrała ze sobą, więc myślę, że spoko

@nick

Tak, ale zawsze lepiej mieć, wiesz, z tyłu głowy masz tą myśl, że nie jesteś od nikogo zależny w tej kwestii

Black

wyjeżdżam już któryś raz i zawsze wszytsko bylo ok, mogloby sie coś znaleźć ale po co sie czepiać, praca zawsze taka na jaką się pisałem, nie miałem nigdy tak, żebym wyjechal i zastał nie wiadomo co, kasa dobra ale też nie można oczekiwać prostej roboty no bez jaj, jak widze niektórych co narzekają bo nie wiedzieli niby na co sie piszą to mi ręce opadają

@Black

Racja, wystarczy uważnie poczytać umowę żeby nie mieć niespodzianek. To takie proste ale dużo osób o tym zapomina a potem pierwsze co to żale na anonimowym forum.

Black

raz, że nie czytają umowy a dwa, że mają nie wiem skąd wzięte wyobrażenia i oczekiwania, często mocno odcięte od rzeczywistości

kolega
@Black

Co tu dużo się rozwodzić idzie zarobić, wrócić i np. opłacić sobie studia tak jak ja zrobiłem. Godziny miałem do wyrobienia, nie było z takimi rzeczami problemów bo kiedyś słyszałem, że z tym różnie, czasami ludzie jadą zagranicę i nie dają im popracować hehe. Tutaj naszczęście tak nie miałem, pracy było sporo no ale po to się jedzie.

Makaron
@kolega

Ale to w ramach jakby etatu czy nadgodziny też można robić? Jak to wygląda?

@Makaron

kwestia nadgodzin już jest kwestią zależną od projektu, na niektórych może mogą się zdarzyć, na innych nie, nie da się powiedzieć ogólnie

Grze

Ze swojej strony szczerze mówię, że warto pojechać, bezproblemowo, kasa jak należy a potem można sobie nieźle zainwestować po powrocie.

Sibi
@Grze

Ale to też różnie bywa, ja np. miałem problem bo musiałem iść do lekarza, ale na spokojnie można było się wszystkiego dowiedzieć także nie czułem się zostawiony na pastwę obcego kraju.

Gruby
@Grze

dokładnie, ja sporą kase odłożyłem, na zarobki nie ma co narzekać, byłem z innymi agencjami ale zawsze gdzieś coś było niedomówione i musiałem płacić połowę za pokój a na navigator mam faktycznie za darmo dlatego udało sie odłozyc tyle kasy

@Gruby

Taki jest sens wyjazdu, zeby zarobić jak najwięcej i móc przywieźć do domu, a nie tak, żeby połowę wydać na miejscu, wiec agencje, które do tego dopuszczają nie są dla mnie.

Tomisław
@Grze

To racja, jedziesz - nastawiasz się na zarobek przede wszystkim. Ale warunki okej jak dla mnie.

@Tomisław

Nikt tam nie jedzie na pewno dla przyjemności albo żeby sobie tak po prostu pomieszkać, wiec warto sie rozglądać za dobrymi agencjami, żeby praca nie poszla zwyczajnie na marne. Ja z inną bym sie już nie wybrał

Kiki
@Grze

czyli ogólnie spoko? bo właśnie się rozglądam.

@Kiki

Dla mnie najbardziej spoko ze wszytskich, ale też każdy może mieć jakieś inne odczucia i nie każdemu zależy na tym samym

Por
@Grze

Przy okazji można też calkiem spoko ludzi poznać. Byli i tacy, którzy zaszli mi za skórę albo po prostu nie chcialbym więcej ich spotkać, ale z niektórymi szło się dogadać a nawet spędzić trochę czasu po robocie

Anonimowy

Witam. Powiem tak, przyjechaliśmy do pracy z partnerem .. na początku wydawało się ze wszystko jest w porządku. Ale z tygodnia na tydzień zaczęło się robuc coraz gorzej. Opiekun który moim zdaniem powinien brać odpowiedzialność za ludzi , trzymać rękę nad pracownikami i w razie jakiefos problemu bo rozwiązywać, okazuje się że jest kompletnie nie kompetenty i nic absolutnie nie wie. Dzwoniąc do agencji, naobiecywano Nam cudów gdy zajechaliśmy na miejsce jedno wielkie rozczarowanie. Umowy nie są dostarczane na czas, agencja po raz 3 zmienia nazwę .

Jarek
@Anonimowy

Hej, powiem Ci, że mnie zaskoczyłeś, ja byłem z kumplami i wszystko grało, koordynator był bardzo spoko, pomógł nam z zameldowaniem a kumplowi ogarną lekarza bo żaden z nas nie mówi po niemiecku. Kumpel też dostał sam pokój żebyśmy się nie pozarażali.

Unas
@Anonimowy

myślę, że to w dużej mierze zależy na kogo się trafi, bo u mnie też jakiś problemów za bardzo nie było, wszystko co chcieliśmy mieliśmy załatwione

hasłoOKOŃ
@Unas

Ciekawe, bo ja też całkiem nieźle trafiłem, warunki do życia no i też nie było problemów z kontaktem. Może w jakimś gorszym momencie trafiłeś, nie wiem.

Janek

Ludzie nie dajcie się oszukać Wyzysk i tyle

Raf

Witam czy pracował kto na sortowni kurierskiej od tej firmy HR CREATOR?? Jak jest z kasą ile netto się dostaje tak naprawdę i jak wygląda zakwaterowanie, komunikacja z koordynatorem bo jadę w niedzielę Dziękuje bardzo!!

Lost
@Raf

ktoś na pewno kiedyś pracował :D hehe tylko nie wiem czy do niedzieli zdąży ci ktoś odpowiedzieć. pomógłbym chętnie ale niestety ja nie z tego rejonu

men
@Raf

Dojedziesz na miejsce to będziesz miał jasną sytuację. Powodzenia tam i owocnej pracy

Kacp
@Raf

i jak byłeś? Jakie wrażenia?

abc

Ktoś się chce dowiedzieć po prostu...

hehe
@abc

Pożartować już nie można??

abc
@hehe

Może niekoniecznie tutaj, gdzie ludzie są ciekawi opinii na temat pracy...

Fiero

Siemka. trzeba znać język koniecznie czy bez też jakoś przejdzie?

@Fiero

zależy od projektu, ogólnie bez też można, ale nie wszędzie

@crystal

niemiecki czy angielski wystarczy??

@Kali

zależy od projektu, nie ma uniwersalnej odpowiedzi

@crystal

szkoda czyli muszę dopytywać jak już bede czymś konkretnym zainteresowany

@Kali

nie musisz pytać, bo to jest zawsze w ogłoszeniu.

@crystal

a to sory nie przeglądałem tak dokładnie wszystkich jeszcze. wydawało mi się że często pisało o angielskim

@Kali

mnie nie przepraszaj, nie moja sprawa ;)

@crystal

to nie bylo takie doslowne przepraszanie tylko sytuacyjne

@Kali

aha, no ja nie czytam takich rzeczy między wierszami, nawet nie umiem wskazać różnicy między jednym a drugim, więc no, jak uważasz ;)

One

u mnie nie wymagali

One
@Fiero

Ale jakikolwiek obcy lepiej znać, chociaż, żeby się na mieście dogadać

Silo
@Fiero

Komunikatywnie na pewno musisz znac wszędzie, ale juz wyzszy poziom zalezy od zadań, jakie będą ci powierzane, bo jeśli będziesz musiała używać dużo angielskiego i jeszcze na dosyc wysokim poziomie, wtedy wiadomo, że pasuje go znać bardzo dobrze. Najpierw zorientuj się w projektach i co do czego im potrzeba.

Kacpe

Mam pytanie odnośnie pracy jako magazynier DHL jak to wygląda ze stawką netto bo pisze ze 1500 netto a stawka godzinowa to 10,45 i drugie pytanie jak wygląda zakwaterowanie?

Evok

Polecacie jakieś konkretne projekty?

poss
@Evok

wybierz ten który ci najbardziej odpowiada pod względem pracy i dopiero zadaj pytanie

Yoshi
@Evok

Może i tak, ale nie ma sensu tego robić, skoro nawet nie wiemy komu polecamy i czy w ogóle to jemu pasuje

Yoshi
@Evok

Bo ja np. masz, ale tam szukają fachowców, więc nie wiem czy jesteś w grupie docelowej...

ario

weź najpierw oferty poprzeglądaj

@Evok

Co, darmowej porady szukasz? Obczaj sobie, albo zadzwoń do biura, tam pomogą

@Lis

no a od czego jest ten portal jak nie od darmowych porad?

@Hero

No od opini głównie nie?

@Hero

Zwłaszcza, że ciężko odpowiedzieć na tamto pytanie...

@Lis

no opiniować mogą pracownicy a kandydaci to raczej tylko mogą pytać

@Lis

a skoro jest opcja wyboru statusu jako kandydat no to sprawa chyba jasna..

Fiero

Interesuje mnie też kwestia nadgodzin czy można je robić

@Fiero

To zależy od pracy, bo u mnie np. raczej się nie robiło

zazu
@Fiero

najlepiej zadzwoń do biura i wypytaj o konkretny projekt

zazu
@Fiero

raczej będą wiedzieć takie rzeczy

Filip

a jaka to była praca? coś z produkcją czy magazyn??

Filip

podejrzewam że to też może mieć niemałe znaczenie jeśli chodzi o nadgodziny. pewnie jak się rozmawia z biurem to informują o tym jak to wszystko wygląda

@Filip

Ja pracowałem jako operator maszyn ale myśle że to bardziej kwestia lokalizacji a nie stanowiska

Patryk

na wakacje najlepiej wyjeżdżać , sierpień za pasem , plus wszystkie załatwienia to jak to ogarnąć żeby sie nie (usunięte przez administratora)

żeby się nie co???

@Patryk

wakacje już trwają więc jak chcesz jechać to załatwiaj to jak najszybciej lepiej

@Patryk

zadzwoń do biura powiedz że chcesz jechać i jakoś się tam dogadacie.

@wrona

To ogólnie dosyć szybka akcja z tym całym załatwianiem

@wrona

Przynajmniej u mnie tak to wyglądało

Tydzień i po sprawie

@wrona

Ale to pewnie tez zależne od projektu, może na mój szukali na szybko

Jolo

Podajcie linka do hr creatora Znajduje tylko navigatora

Jolo

Czym to sie rózni?

@Jolo

strona jest taka sama. wchodzisz normalnie na hr navigator

hm
@Jolo

Chyba Creator jest taką odnogą tylko na wyjazdy do Niemiec?? jakoś tak

@Jolo

Ale jesteś na profilu creatora...

@Jolo

a, chyba, ze chodziło o stronę...

to nieważne, pogubiłem się

Fiero

Z góry dzięki za wszystkie potrzebne informacje

Zostaw merytoryczną opinię o HR Creator Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR Creator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Creator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Creator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Creator Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 834 ocen.
  • Zawiła 69
    30-390 Kraków