Opinie o HR Creator Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie HR Creator Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Creator Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Creator Sp. z o.o. w Kraków

MW

Ja Michal Wajdzik, niniejszym oswiadczam, ze nieprawdziwe sa rozpowszechniane przeze mnie informacje, w mysl ktorych Pani Beata Siadek, Hr Navigator Beata Siadek oraz Hr Creator Sp. zo.o z siedziba w Krakowie przyczynili sie do tragicznej smierci zatrudnionego przez agencje pracy tymczasowej Hr Creator Sp.zo.o z siedziba w Krakowie pracownika tymczasowego bedace skutkiem pozaru, ktory mial miejsce w nocy z 1 na 2 lutego 2020r. W miejscowosci Bebra (Niemcy) w kwaterze pracowniczej. Za podanie powyzszych nieprawdziwych informacji, skutkujacych naruszeniem dobr osobistych Pani Beaty Siadek, Hr Navigator Beata Siadek , Hr Creator Sp.zo.o z siedziba w Krakowie. W tym szczegolnosci dobrego imienia, wizerunku i renomy Pani Beaty Siadek, HR Navigator Beata Siadek, Hr Creator Sp.zo.o z siedziba w Krakowie. Ja Michal Wajdzik przepraszam

nick

cześć czy wypłaty są terminowe? w ostatniej agencji mieli z tym problem...trochę to utrudniało życie

Bonek
@nick

są terminowe. ja nigdy nie miałem opóźnienia a spędziłem w pracy przez tą agencję sporo czasu. pozdrawiam

nick
@Bonek

super...to istotne dla mnie a wiadomo do którego dnia miesiąca przychodzą, czy to ruchoma kwestia w zależności od projektu?

Bonek
@nick

na pewno zależy od projektu czyli od firmy pod którą się pracuje.

Mikoss

Hej ile się płaci za mieszkanie? Czy agencja zapewnia zakwaterowanie i nie odciąga z wypłaty? Jak to wygląda?

@Mikoss

agencja zapewnia zakwaterowanie z tego co wiem

Czaki
@Mikoss

Może zależy od projektu, ale u mnie było zapewnione i opłacone.

@Czaki

a to mi się wydawało że na każdym projekcie zapewniają. ale ręki uciąć nie daje

Czaki
@konrad

Napisałem może, ja też nie byłem na każdym projekcie żeby zapewniać jak jest wszędzie. o to się trzeba kontaktować z biurem

@Czaki

no co racja to racja. po prostu każdy chce uzyskać tu jak najwięcje informacji to wiadome

Mock
@Czaki

W ogłoszeniu zawsze jest o tym informacja, nie trzeba nigdzie dzwonić.

jerzy

są polscy koordynatorzy na projektach, czy trzeba jakiś jezyk obcy znać?

@jerzy

no są koordynatorzy jak to zazwyczaj bywa

@jerzy

ale jednak wyjeżdzajac za granice pasowałoby znać jakiś język chociaż angielski żeby się dogadać z innymi albo chociaż w sklepie

@jerzy

ale to tylko taka rada z mojej strony moze ci to wcale niepotrzebne

Firma HR Creator Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technik Informatyk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Kryszak

byłem, pracowałem i bylem zadowolony organizują roboty bez zastrzeżeń. jest jeden warunek a mianowicie osoby które jadą do pracy za granicą muszą być świadome, że tam trzeba ciężko pracować. wiadomo, za leżenie nie płacą. naprawdę mało jest takich firm gdzie jest tak jak mówią na rozmowie, a tu się wszystko zgadzało

Peter
@Kryszak

a ten warunek to sam sobie wymyśliłeś czy ktoś ci tak powiedział haha?

Peter
@Kryszak

oczywiście to tak pół żartem, bo zgadzam się z tym i tak jest za granicą i każdy kto był to to potwierdzi

Piotr96
@Kryszak

A pracowałeś na sortowni DPD? Aplikowałem dziś na to stanowisko właśnie i było napisane o dźwiganiu paczek nawet 50kg

Sam
@Piotr96

Ja pracowałem na sortowni dpd w zeszłym roku. 50 kg nigdy nie niosłem ale fakt są też ciężkie paczki i na pewno nie jest leciutko i przyjemnie. Jak ktoś szuka takiej pracy że sobie przeczeka godziny to na pewno nie tam i na pewno w ogóle nie za granicą

Sam
@Piotr96

Ale wszystko do ogarnięcia roboty jest sporo godziny się zgadzają kasa okej

ZadowolonyNie!!!!!
@Kryszak

Tak!! Oczywiście trzeba pracować, moja opinia jest negatywna, która odnosi się do osób,które nadzorują (nic nie adzorują !!!!!!!!)a wrecz przeciwnie .... kłamstwo, obłuda i kłamstwo za kłamstwem i szachowanie LUDŹMI .!!

@Kryszak

Co ty(usunięte przez administratora)z byłem 4 tyg nocna zmiana wyszło 1200€ nie liczę dojazdu do pracy 30km swoim autem MIESZKANIE fatalne pod oknem szczury a w środku sam alkoholik i ćpun

Kryszak
@Lonek

równie dobrze ja mogę powiedzieć to tobie ja też byłem i swoje zdanie wyraziłem co człowiek to opinia, więc nie podważaj mojej pozdro.

as
@Lonek

robota za 1150 1200 nic wiencej

@Kryszak

Pracuje dziś w holamdii na budowie po 8h i mam 600€ za 5 dni To jest dopiero praca i to laba (usunięte przez administratora)

Magazyn Kassel: wynagrodzenie ok. 1500 EUR netto, ekwiwalenty i premie uznaniowe, koszt zakwaterowania w pełni pokrywa pracodawca. Prośba o weryfikację tej informacji, zarobił ktoś tyle na magazynie przy paczkach?

@Marek

No jeśli to prawda jest co piszesz to sam bym już się pakował do wyjazdu

@Marek

skąd to info jeśli mozna zapytać?

Domino
@Olek

Pewnie z ogłoszenia

Domino
@Domino

A nie, sorry, nie znalazłem takiego ogłoszenia

@Domino

fajnie by było jakby się autor odezwał bo jestem żywo zainteresowany

Money
@Olek

Obecnie nie ma ogłoszenia, ale wysyłali też na tę lokalizację, kumpel był, więc to pewne info

@Money

okej wielkie dzięki że chociaż Ty się odezwałeś. chciałbym jechać zaraz po nowym roku

Aga
@Marek

(usunięte przez administratora) Syn pracował cały miesiąc po odciągnięciu 180euro zaliczki wysłali mu na konto 2180pln Chore

ee
@Aga

Jak syn potrzebuje adwokata, to chyba najbardziej zaradny nie był.

@Marek

Tak zarobisz 1600 na nockach. Koordynatorzy mają cię w (usunięte przez administratora) odciągają kilka razy za nic

Hexenmeister
@Marek

Te 1500 netto w Kassel/Bad Hersfeld to tak naprawdę 10,54/h brutto w Neuenstein(jest sporo opinii). Za nocki(od 23:00 do 06:00) 12,54, ale na "nocnej" zmianie(od 23:00 do 06:00): pracuje się tylko 4h na tej stawce. Jakby to bardzo kreatywnie policzyć to może i wyszłoby te 1300-1700 netto, ale warunki finansowe w zasadzie takie jak wszędzie(chociaż na plus darmowe zakwaterowanie), a praca podobno bywa bardzo ciężka. Osobiście wolałbym za tę stawkę sortować ogórki niż dźwigać paczki.

@Marek

Tam to każdy mówi co innego jeden krzyczy 1700 drugi 1450 A facet z Syrii jedyny powiedział prawdę 1200€

Karlos

W ofercie na sortownię (Monachium) jednym z obowiązków jest "naprawa uszkodzonych paczek". Czyli, że co? Chodzi po prostu o sklejanie przykładowo rozdartego kartonu, czy również kombinowanie z zawartością?

Lemon
@Karlos

kombinowanie z zawartością? czyli że co?

Karlos
@Lemon

Nie wiem, że jak coś w środku się zepsuje, to czy też trzeba naprawiać...ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej traci to sens w moich oczach, nieważne, nie było pytania, heh

Lemon
@Karlos

no właśnie też nie mogłem do końca zrozumieć o co chodzi i myślę że dobre wnioski wysnułeś

Moja opinia

Praca nie jest dla każdego. Jeśli ktoś wcześniej nie pracował ciężko fizycznie może dostać lekkiego szoku. Rozładunek jedno, ale załadunek to faktycznie nie przelewki. W sensie do ogarnięcia oczywiście, ale no robić trzeba. Agencja jako agencja jest jak najbardziej w porządku. Wypłaty na czas. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, towarzystwo też jest w porządku. Wiadomo wszędzie się jakaś czarna owca trafi. Ogólnie polecam HR, ale warto nadmienić jeśli chodzi o pracę na tym stanowisku nie jest to praca dla każdego. Jednakże spróbować nie zaszkodzi. Polecam zobaczyć i przekonać się samemu.

Me
@Moja opinia

Jak każda praca za granicą.. wymaga trochę poświęcenia i ciężkiej pracy, lekko nie jest i nigdy nei będzie. coś za coś

thor
@Moja opinia

a przyjmują tam teraz?

Me
@thor

Sprawdź oferty i będziesz miał odpowiedź

@thor

Jest zbiorcza oferta na różne lokalizacje na magazyny firm kurierskich

thor

a polecasz osobiście tą pracę? jesteś tam? albo może znasz kogoś kto był

@thor

Na kurierce akurat nie byłem więc w tej kwestii nie pomogę. Ale skoro ludzie jeżdża i to sporo z tego co wiem to znaczy że warunki dobre proponują

Master

No cześć pytanie mam. są jakieś ograniczenia jak chodzi o wygląd kandydatów? Bo się rozchodzi o to, że mam tatuaże. Dużo, w tym na twarzy (w sensie nie na całej). No bo w sumie ja to bym w jakiś magazyn celował, sortownia paczek w sumie spoko brzmi a tam to się chyba nie ma kontaktu z żadnymi klientami tylko jedyne co to z ludźmi z roboty nie? Więc w sumie może nie będzie problemu?

@Master

nie no błagam chyba nie żyjemy już w średniowieczu żeby tatuaże miały dla kogoś jakiekolwiek znaczenie

Pop
@Sobon

Nigdy nie wiadomo, praca np w liniach lotniczych nadal tego wymaga by tych tatuaży w widocznych miejscach nie mieć...

@Pop

ale nie mówimy o pracy na linii lotniczej, tylko o pracy za granicą na jakiejś produkcji czy magazynie lub coś tam w tym stylu . nie porównujmy czegoś takiego. tutaj nie ma takich zakazów

Pop
@Sobon

Po prostu podałem przykład gdzie zwracają jeszcze uwage na takie rzeczy i gdzie jest to ważne ;)

@Sobon

Czyli z tej dyskusji rozumiem, że tatuaże tutaj nie mają większego znaczenia?

@Master

Ja uważam że nie. Oczywiście warto dopytać o to na rozmowie ale widziałem już wielu ludzi z tatuażami tutaj i pracowali normalnie.

@Sobon

No to to jest chyba wystarczający dowód na to że faktycznie to nie przeszkadza

@Sobon

Dzięki za informacje i podzielenie się spostrzeżeniami hehe

Kurtz

Witam czy jak jestem świeżo po zdobyciu uprawnień na wózki to czy mogę wyjechac na operatora czy trzeba mieć jakiś czas przepracowany, żeby się zakwalifikować?

@Kurtz

już same uprawnienia dużą robią przecież gdybyś się nie nauczył dobrze obsługiwać to byś nie dostał uprawnień logiczne

@.

Ale pytam czy trzeba mieć doświadczenie np. rok, czy dwa lata w zawodzie, czy uprawnienia wystarczą

Bilbo
@Kurtz

Nie wiem o jakiego tam operatora konkretnie Ci chodzi, ale ja znalazłem takie ogłoszenie w którym faktycznie trzeba mieć doświadczenie

@Bilbo

O operatora wózka oczywiście chodzi

Bilbo
@Kurtz

No to tak jak mówiłem, trzeba niestety lub stety mieć doświadczenie ;)

Edd

Kumpel mówił, że agencja spoko i wypłaty terminowe. Faktycznie tak jest?

@Edd

I do kiedy w ogóle przysyłają wynagrodzenie?

@Edd

Do 10 pewnie, nie? Czy do końca miesiąca?

Witos
@Edd

nie wiem czy to też nie zależy od lokalizacji i firmy pod którą się pracuje ale ja miałem do 10tego

Witos
@Edd

ale terminowo było zawsze. na to ani jednego złego słowa nie powiem bo było tak jak miało być

eko

Można rekrutowac się zdalnie?

@eko

jak najbardziej, wiadomo że nie kazdy ma czas i mozliwosci by jechac specjalnie do agencji

Etan
@eko

A jak to sobie wyobrażasz, że ktoś z Olsztyna będzie jechał całą Polskę do Krakowa na rozmowę? Oczywiście, że nie ;) Normalnie telefonicznie załatwisz.

@Etan

Nie wyobrażam sobie, ale nie wiem, wolałem zapytać, bo może trzeba by było tak jechać

@Etan

A poza tym no nie zawsze wszystko da sie tak telefonicznie załatwiać

@Etan

Tak czy tak dla mnie dobrze, bo jestem jeszcze z dalsza niż z Olsztyna, dzięki za informacje

Morowy

Hejka, trzeba mieć swój własny samochód, żeby wyjechać z nimi?

@Morowy

zawsze raczej wygodniej mieć niż nie mieć. nie jesteś wtedy od nikogo zależny itp

Briko

to też, czasem tutaj piszą przecież ludzie co szukają kogoś żeby się podzielić kosztami na paliwo

Henk
@Morowy

W ogłoszeniach nie ma nic o wymaganym własnym transporcie, jak już to jako dodatkowy atut

@Henk

no nikt nie pisał że jest to całkowicie koniecznie, mówimy tylko jak będzie wygodniej

Henk
@Briko

No spoko, nie odnosiłem się do tego, napisałem to co wiedziałam w odpowiedzi na pytanie, bo nie było jednoznacznie wiadomo

@Henk

wporzo. każdy z nas jest tutaj po to żeby się czegoś dowiedzieć albo pomóc innym się dowiedzieć

Nera

kojarzy ktoś czy agencja nadal wysyła na pralnie? moja była koleżanka kiedyś tam była i podobno było spoko, teraz ja myślę, żeby podjechać, ale no nie zagadam do niej xd

@Nera

Wydaje mi się że pralnia nadal działa tylko w ostatnim czasie nie ma na to ofert za bardzo. no prznajmniej ja nie widziałem. może pojechało tyle ludzi i zostało na stałe że na razie nikogo po prostu nie potrzebują

Labamba
@Nera

teraz nie ma, ale obserwuj oferty, bo co jakiś czas wpadają

@Labamba

o czyli można jednak liczyć że coś niedługo wpadnie, dzięki za dopowiedzenie

Labamba
@ezo

znaczy, czy można liczyć, że niedługo wpadnie, to nie wiem... różnie może być, nie ma żadnej gwarancji

@Labamba

nie no rozumiem, ale chodzi mi o sam fakt ze jednak ktoś (czyli ty) zauważył że niekiedy coś się pojawia. kiedy to będzie niewiadomo

Gortat

Widzę, że na paczki kurierskie są oferty na kilka lokalizacji, wie ktoś, która z nich jest najlepsza? No bo pod względem pracy to pewnie wszędzie to samo, tak wnioskuje

@Gortat

pod względem lokalizacji raczej też podobnie. no chyba że masz na myśli jakiś inny czynnik niż warunki? bo one są wporzo z tego co wiem na większości lokalizacji firmy

@Gambit

No chodzi mi o taki czynnik jak np zakwaterowanie bo to się chyba może różnić jeśli chodzi o lokalizację

@Gambit

I odpisywałem już wcześniej ale widzę że mój wpis zniknął nie wiem dlaczego...

serio? Nawet nie zdążyłem zauważyć

@Gortat

ale też tak miałem kiedyś

@Gortat

pisałem coś kompletnie informacyjnego, cyk, po chwili już nie bylo, do dziś nie wiem czym się naraziłem

@Gambit

No to właśnie dokładnie coś takiego miało tu miejsce. widocznie stała praktyka, nie wiem nie wnikam

Zero

Długo czeka się na jakieś info odnośnie wyjazduu???

@Zero

W sensie już po rozmowie, tak?

@Spejson

W sensie że jak daje znać że chce wyjechać i czekam na jakieś info to ile się czeka

@Spejson

Ale w zasadzie po rozmowie już właściwej tez możesz powiedzieć

@Zero

To po rozmowie to było od razu praktycznie

Danio
@Spejson

a jak chodzi o to pierwsze pytanie? ile po zgłoszeniu swojej chęci się czeka???

@Danio

Też krótko, kilka dni

Danio
@Spejson

no to świetnie, będę potrzebował niedługo czegoś na szybko do zorganizowania

Zebra

Hej. Wiecie może czy są jakieś rekrutacje wewnętrzne, do biura HR? Dajcie znać jeśli się orientujecie.

Jenna
@Zebra

Czasem jakieś bywają, nie jest tak że nie ma ich wcale. Trzeba popatrzeć na portale z ofertami pracy

@Zebra

tak są. jest oferta na speca od rekrutacji chyba.

@gołąbek

a wymagają doświadczenia na takiego stanowisko? jak specjalista to pewnie taak...

@Smerfetka

oczywiście, ze tak.

Aleksander
@gołąbek

Sam się nauczysz na błędach/ poleceniach innych :D kto komu co każe i wymaga

@Aleksander

no zapewne po to są szkolenia początkowe i jakiś tam pomocnik co wdraża we wszystko

@Smerfetka

ale mimo to, żeby w ogóle ktoś wdrożył to najpierw trzeba mieć doświadczenie.

@gołąbek

no rozumiem to, ale odnosiłam się do tamtego komentarza, który był zbędny po prostu. rozumiem sam fakt potrzeby doświadczenia

Karmi

Faktycznie Hr ma dalej siedzibę na Zawiłej? nic się nie zmieniło?

Zgadza się

@r0se

Wiesz co tam dojeżdża z okolic centum?

@r0se

Wrociłem do Krk po 5 latach, ledwo pamięta gdzie co jest, a sporo się pozmieniało jak chodzi o komunikację

@Karmi

nie no serio? rozumiem że mogło Cię nie być i możesz nie pamiętac wszystkiego, ale od tego są takie strony jak np jakdodaje i możesz tam wejść i to sprawdzić tak samo jak i ja

@Karmi

mam nadzieję, że sobie poradzisz jak cię z tym tutaj zostawie

Nie znałem tej apki.

@Karmi

no to już znasz, jednak coś udało mi się pomóc, nie jest trudna w obsłudze więc sobie powinieneś poradzić

Lidia

Myślicie, że na wiosne będą jakieś ciekawe projekty?

Najn
@Lidia

przez cały rok są projekty. czy beda dla ciebie ciekawe no to ja nie wiem ale jak szukasz pracy to na pewno cos uda ci sie znalezc

@Lidia

Na pewno, ciągle jakieś są

@Lidia

A zamierzasz się wybrać na jakiś na wiosnę?

@Domik

Bo ja planuje właśnie, ale nie mam z kim jechać, może chcesz sie ugadać?

@Domik

Chyba, że wolisz jechać z jakąś dziewczyną, to zrozumiem

@Najn

Jakie?

Ragnar
@Domik

ej domik ale Ty szukasz kogoś do wyjazdu czy partnerki na życie? bo to znaczna różnica

Ragnar
@Domik

jakbym był babą to już bym się troche wystraszył i nie jechał z tobą

@Ragnar

Szukam towarzysza do wyjazdu, niezależnie od płci. Partnerkę na życie już mam.

lol
@Ragnar

Ragnar a co Ty taki wścibski jesteś???

Na jakie kraje można wyjechać z HR Creator?

Alek

Niemcy głownie, czasem Holandia i Francja, ale zdecydowanie najczęściej Niemcy.

@Alek

O Francja w sumie by mnie zainteresowała. Wiesz jakie tam roboty są?

Alek

Oj nie, nie wydaje mi się, żeby w ogóle tam przyjmowali na ten moment, jedynie mi się kiedyś obiło o oczy, że szukali, ale to z rok temu chyba

@Alek

Aha, rozumiem

Okoń

Tyle, że szukają do Francji. Ale tam to akurat fachowca.

@Okoń

Fachowca czego?? może akurat ogarniam temat

Kaleb

nie żeby coś ale spokojnie mozesz wejsc na strone firmy i zobaczyc oferty. ona nie gryzie, potwierdzone info

Okoń
@Kaleb

Przecież odpowiedziałem. Ale zniknęło..

Kaleb
@Okoń

no to sory jeśli tak było no to ja nic takiego nie widziałem. czasem tu jest tak zauważyłem że znikają jakieś wpisy które nic złego nie robią nie wiem co to za dziwna praktyka

Zostaw merytoryczną opinię o HR Creator Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR Creator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Creator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Creator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Creator Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 834 ocen.
  • Zawiła 69
    30-390 Kraków