Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

kas

Zeitmann już nie wysyła do My Toys . Skontaktuj się z Otto. Nabór jest.

sław

ile zarabia stolarz w Niemczech? za mieszkanie się płaci? proszę o oponie stolarzy którzy tam pracują! czy język jest aż tak ważny !!!

pegon

jedzie ktoś do Neuburga na niedzielę, 4 października?

mali

Witam, szukam kontaktu z osobą która pracowała przez Zeitmanna jako pakowaczka zabawek. Interesuje mnie jak wszystko wygląda w praktyce, tj zarobki, zakwaterowanie oraz ilość godzin do przepracowania. Mam wyjechać na początku października, w e-mailu niby mam napisane stawki za godzinę oraz ilość min. godz. do przepracowania, ale wiadomo w rzeczywistości czasem różnie bywa. kowalski-jan565@o2.pl

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
lekkozawiedziony

szukajacypracy - uważaj mnie Pan Ł zwodził 2 m-ce i dziś się dowiedziałem że nic z wyjazdu choć wszystkie wymagania spełniłem

seba

ktos wyjezdzal z nimi do anglii?

aga

Witam, czy ktoś może jedzie początkiem października do pracy na magazynie z zabawkami? Jeśli tak, proszę o kontakt: majurka_1990@wp.pl

szukającypracy

cześć agencja pośrednictwa pracy zarabia wtedy jak Ciebie wyślą do pracy ja jechałem z work i było zupełnie inaczej pełna informacja na skrzynkę z dokładnymi danymi nie tylko docelowego pracodawcy ale i miejsca zamieszkania tu jest zupełnie inaczej rozumiem że trzeba walczyć o swoje ale jak rozmawiam z pośrednikiem z Niemiec i on mówi zupełnie coś innego jak Pan Ł to nie jest to chyba profesjonalne

bywalec

czy jest już nabór do firmy My-Toys

pracujaca

Na zabawkach pracuja party, warunkiem koniecznym jest znajomosc niemieckiego obojga, ale par jest tu duzo

iwo

Witam, czy jedzie może ktoś pod koniec września do pracy przy zabawkach? chodzi mi o wspólny wyjazd ,jestem z małopolski proszę o kontakt na maila: zwiedzam37@interia.eu

Kazujoszi

Mam pytanie czy Zeitmann daje możliwość wyjazdu w parach czy raczej cieżko bedzie z tym

on

nie widziałeś czy nie widziałaś? Frustrat albo frustratka jesteś, ja za ich pośrednictwem wyjeżdżałem 2 razy, ciągle pracuję a pod telefonem są nawet w niedzielę, pani Monika K kiedyś w niedzielę o 22 odebrala telefon i rozmawiala z wlascicielem mieszkania w mojej sprawie, wiec jakos na brak pomocy z ich strony narzekac nie moge.

pracujaca

Skoro zrezygnowałaś z oferty to jakie dane mieli ci wysyłać? zawalczyć o swoje nie potrafisz a teraz płaczesz

daras1212

witam,mam pytanie, czy na tym magazynie z zabawkami pracuja tez panowie po 45 roku zycia , i czy jest przewaga kobiet , czy mezczyzn, pytam bo mam propozycje wyjazdu wlasnie tam, ale mam 45 lat i troche sie zastanawiam czy nie bede czasami jedyny w tym wiekiu , a reszta sami mlodzi, bylo by to krepujace dla mnie , prosze o szczera odpowiedz , pozdrawiam

cafe

Witam. jadę do pracy -1000euro na miesiąc. Ile z tego muszę odłożyć na życie ?? Głownie jedzenie ?

bartek

jeżeli wiadomości na temat pracy są nie jasne odradzam wyjazdy a stawka jest taka sama najniższa minimum 8.60-8.80 brutto jeszcze minus zakwaterowanie i wychodzi ile dostaniecie na ręke proste obliczenie przy 168 godzinach razy +- 6.40 netto=1070 eur na ręke - mieszkanie tj 750-800 chodzi oczywiście o proste prace na produkcji i inne fizyczne bez zawodu

inferia

Pracujaca a mogłabyś napisać jak wygląda ta praca? Ile godzin pracujesz , na czym to w ogóle polega i czy tobciezka praca? jezeli wolisz napisz mi maila inferia.mag malpa gmail.com

@inferia

Pracuje się 7,5h/ dziennie, z 30 minutową przerwą, są 3 zmiany, ja byłam 3 razy na nockach, które są dodatkowo płatne. Praca ciężka nie jest, rozkładam zabawki na półkach, skanuję towary, od czasu do czasu trzeba sprzątnąc kartony. Praca jest lekka, ale jak ktoś nie chce pracowac to i ta bedzie dla niego za ciezka. Renia243, bzdury piszesz, bo mi na wstepnie powiedzieli, ze jak nie podpisze z nimi umowy to do pracy nie pojade i kazdy z zeitmanna z kim rozmwawialam taka umowe podpisal!

Renia243
@pracujaca

Chyba się nie rozumiemy. Napisałam powyżej, że w biurze dostałam tylko informację, że dostanę adres do biura w Niemczech i poza tym "...wszystkiego dowie się pani na miejscu..." a pytałam czy dostanę na meila wszystkie dane z adresem zakwaterowania i adresem zakładu pracy. I nie chodzi mi o pracę, bo wiem co to ciężka praca, dlatego też nie pytałam czy praca ciężka czy lekka. Chodziło mi tylko o podstawowe wiadomości.

inferia

Witam, czy ktos moglby napisac jak jest przy pakowaniu zabawek na Bawarii? Ile godzin sie pracuje? jaka stwaka? Jak wyglada sama praca bo haslo pakowanie zabawek niewiele mowi a Panie z Zeitmann nie do konca chyba same wiedza na czym ta praca polega jedyne info to doslownie:"praca nie jest ciezka, rowniez dla kobiet, wiele osob od nas tam pracuje i nie narzekaja":P

masteterblaster

zgadzam się z xxx w Niemczech trzeba brać sprawy w swoje ręce ale niektórzy myślą że im gwiazdka z nieba spadnie kto to teraz jezdzi do Niemiec do pracy jakieś rozdziwipapy

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA