Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

RYSZARD

jakie stawki proponowane są są dla spawaczy z niemieckimi certyfikatami na kat, MAG TIG,GAS ELEKTRODA pracuje w zakładach metalurgicznych znanej spółki i mam 28 eur na godzine na ręke plus 45 diety dziennej szukam zmiany czy są lepsze stawki

bursztyn

W sprawie BMW nieznam tematu natomiast co do diety to ze jestes obcokrajowcem to zawsze diete masz tylko dieta pujdzie na mieszkanie cala albo cos zostaje zalezy ile kosztuje mieszkanie natomiast mieszkania nie zalatwia Zeitman tylko niemiecka agencja w kturei pracujesz

Masakra
@bursztyn

Jezu! Ty już lepiej nigdzie nie jedź analfabeto bo nam wstydu tylko narobisz za tą zachodnią granicą. Przez to twoje kt.ry nie będę w nocy mógł spać. Tak dieta zwykle jest i to nie tylko u Zeitmanna ale w innych agencjach też to norma jest. Łaski nie robią

pasbienn

Witam! Czy ktoś z Was był przez Zeitmanna na produkcji w BMW w Landshut? Chodzi mi o warunki finansowe, ile np. zostaje netto po odliczeniu kosztów mieszkania, które zapewnia Zeitmann. Z tego co wiem, np. w Ingolstadt pracownicy dostają dietę, która pokrywa koszt zakwaterowania - czyli ok. 250 eur miesięcznie, ale pewnie nie jest tak w każdej firmie, w której oni zatrudniają.

lakiernik

orjetuje sie ktos w sprawie lakiernika samochodowege pozdrawiam

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
spawacz po kursie

Ja terz konczyłem u nich kurs i wyjechałem do pracy na początku lipca. Jestem hydraulikiem i robie w augsburgu. Na poczatku z niemieckim to byla tragedia ale pojechalem z innym gosciem z zeitmanna wiec jakos przetrwalem a teraz sobie jakos tam radze chociarz biegly to nigdy nie bede ale fajna sprawa taki kurs bo masz gwarancje pracy. z pracy jestem bardzo zadowolony robie 50 godzin tygodniowo na zakladzie wiec pieniadze dobre no i za mieszkanie placic nie musze. zeitman mocno wspolpracuje z ta firma z augsburga bo co chwile przyjezdza od nich ktos nowy. kurs polecam nie nauczycie sie biegle jezyka ale macie gwarancje pracy po zakonczeniu kursu i opieke z ich strony a to chyba najwazniejsze

janek

jakby nie Zajtman to bym nie wyjechał do roboty, chodziłem na kurs w Katowicach a teraz mam robotę w Norymberdze na budowie Siemensa. POLECAM!

elektryk

polecam kurs niemieckiego z gwarancją pracy, do pracy język którego nauczają wystarcza, tak żeby się dogadać a potem sam się podszkolisz bo robota jest z Niemcami

zainteresowany kursem
@elektryk

Trzeba mieć podstawy niemieckiego, czy uczą od zera?

Damiano

Witam jutro jadę od nich do pracy przy montażu foteli do bmw adres Neuburg mogę kogoś zabrać tel(usunięte przez administratora)

perto

firma jest godna polecenia

Do obeznany

Może napisać jak wyglądał wyjazd? Dostałeś telefon gdzie masz jechać itd? Czy jechałeś własnym autem czy autobusem? Czy dzwonił ktoś do Ciebie z Niemiec wcześniej?

obeznany
@Do obeznany

Najpierw sprawdzili mi niemiecki z biura w Krakowie i przedstawili mi wszystkie warunki z 10 razy pytali czy mi odpowiadają zarobki i czy mogę wyjechać własnym autem do pracy już w niedziele (był czwartek). Potem powiedzieli że przedstawią mnie do Niemieckiej firmy i oni będą dzwonić żeby sprawdzić język. W piątek zadzwoniła babka z Niemiec, zadała kilka podstawowych pytań, zapytałą ze dwa razy czy pasuje mi kasa i czy na pewno przyjadę w nieidziele i że będą do mnie dzwonić z zeitmana. Za jakąś godzinie oddzwoniła do mnie dziewczyna z Krakowa (chyba Paulina) powiedziała że się zakwalifikowałem i że wyśle mi wszystkie papiery na maile, że mam wydrukować umowę kierowania do pracy podpisać ze skanować albo sfotografować i jej odesłać. W tej ich umowie są wszystkie szczegóły o których mówili przez telefon: firma w któej masz pracować i jej adres, firma która ma cię zatrudnić, adres mieszkania (ja od razu sprawdziłem w googlu jak to jest daleko od pracy), kasa, itp. Potem dostałem jeszcze namiary na dwie osoby które miałem zabrać swoim autem z Polski, pieniądze za paliwo rozdzieliliśmy na trzy osoby więc nie wyszło tak drogo. Pojechałem na mieszkanie na wyznaczoną godzinę, byliśmy troche wcześniej i musieliśmy czekać i tyle, tak jak pisałęm wcześniej mieszkanie było dużym zaskoczeniem że jest w takich dobrych warunkach ale to nie zasługa zeitmana tylko firmy która nas zatrudnia. Jak nie masz roboty lepiej płątnej to jedz, jak masz coś lepszego pod względem kasy to dowiedz się jakie tam jest mieszkanie bo to podstawa za granicą wiem co mówie bo się troche o jeździłem po Niemczech i już wiele widizałem

cojest grane

Witam wszystkich, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat oglzenia jako Pracownik magazynu Garching? Ogłoszenie dość długo wiji nna stronie. Duża rotacja czy jak?

robert

O co chodzi z ta praca w Bremie w magazynie z czesciami samochodowymi? Uciekaja ludzie czy jak? Za ciezko czy za malo placa?. Od pol roku to ogloszenie sie pojawia. Maja az tak wysokie wymagania? Moze napisac ktos kto tam pracuje?

obeznany
@robert

Ja jestem tutaj jednym z pierwszych który przyjechał. Będzie coś ponad 3 miesiące. Zrezygnowały trzy osoby, jedną zwolnili po dostała padaczki po upiciu się temat znany ktoś już to opisał tutaj, ja nie wiem dokładnie bo to na moim mieszkaniu nie było. Teraz z zeitmanna jest tu jakieś 60 osób. Potrzeba więcej ale nie ma mieszkań, a standard mieszkań jest bardzo wysoki i to nie za sprawą zeitmanna tylko firmy przez którą tu pracujemy na miejscu. Druga sprawa że wszyscy muszą mówić po niemiecku (nie wiem po co - to jest raczej wymysł zeitmana bo na miejscu się obejdziesz bez niemieckiego) i nie są wstanie znaleśc tylu ludzi co by gadali w tym języku. Trzecia sprawa kokosów tutaj nie ma jak wyjdziesz na 1000 euro na łape to się ciesz, więc jakoś szczególnie się ludzie do tej pracy nie garną. Na pewno nie jest to ciężka robota i mieszkania są super ale pieniądze nie są nadzwyczajne. Zeitmann to zwykły naganiacz całą robotę odwala za nich firma na miejscu o której nie napisze bo to usuną. Ja się troche po Niemcach objeździłem byłe też w Ingolstadt przez nich i przez inną agencje i wole tutaj przynajmniej robota spokojna

gość

Witam. szukam informacji o firmie Lechuza w Zirndorf w Niemczech i czy ktoś ma doświadczenie z tą firmą

ona

praca w magazynie pakowanie zabawek

bartek

widzę że już dzieci wyjeżdżają do pracy w Niemczech

do ona

Czy chodzi o pracę w cyrku?

ona

Witam czy ktos moze mi napisac cos na temat pracy w firmie zabawkarskiej kolo Monachium jaka praca jakie warunki z gory bardzo dziekuje

bywalec

no widać kto jezdzi tam do pracy

albinos32

Jedę do biura do Weissenburga autem lub zabiorę się z kimś po trasie okolice Opola teleon 519-652-705 Mariusz

albinos32

Witam kto jedzie na poniedziałek 12.10 do montowania foteli samochodowych ? chodzi mi o osoby które jadą se Śląska Małopolski lub Wrocławia chciałbym się z kimś zabrać aby zmniejszyć koszty podróży to mój numer 519-652-705 Zaznaczę że Pani Klaudia od kilku dni załatwia moi kogoś aby te koszta zmniejszyć i na tym się kończy bowiem już nawet teleonu nie odbiera.

oklih
@albinos32

Jedziesz do biura do Weissenburga?

@oklih

tak dokładnie tam

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA