Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

radek

Wybiera się ktoś do pracy jako elektryk?

Gosc12

Samochodem jedziemy w dwie osoby do zobaczenia:)

nika

co myślicie o firmie (usunięte przez administratora) mam od nich ofertę pracy jako hydraulik

obeznany
@nika

HA HA ! zdążyłem zobaczyć zanim z moderowali! Jedziesz do firmy z Rhedy znam ich, są ok, tylko bardzo pilnuj godzin żebyś wszystko miał podpisane i zawsze rób kopie listy godzin dla siebie, ja robiłem zdjęcie. W jednym miesiącu miałem za mało o 11 godzin zapłacone ale miałem fote godzin i mi wszystko wypłacili. Ja tam byłem jako lakiernik. Pracowałem 6 miesięcy potem znalazłem sobie robotę przy granicy z Polską kasa jest mniejsza ale jestem co weekend w domu. O zeitmanie nic nie mogę powiedzieć bo nic mi pomagać nie musieli, dostałem wszystkie od nich papiery i pojechałem tyle z nimi rozmawiałem co przed samym wyjazdem.

LA

Czy któś wybiera się do pracy przy zabawkach na poniedziałek? ;)

Gość12
@LA

tak ja sie wybieram dostalismy wezwanie na poniedzialek

LA
@Gość12

Wybierasz się busem , czy jakimś innym środkiem transportu? Do zobaczenia w poniedziałek

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
pandaaa

Witam Czy mogłabym dowiedzieć sie dokładnie w jakiej miejscowości znajduję się praca przy zabawkach?

miska
@pandaaa

Dietenhofen

@pandaaa

Najprawdopodobniej w Norymberdze jest praca przy zabawkach, no ale tutaj można mieć uwagi do pań w Zeitmannie, bo chyba każdy chciałby wiedzieć gdzie będzie pracować i gdzie będzie mieszkać, a nie jak jednej osobie powiedziano "wszystkiego się pani dowie na miejscu" Może mój wpis zostanie usunięty, ale sądzę że takich ważnych informacji powinno się przed wyjazdem udzielać, że nie wspomnę już o tym że adres zamieszkania powinni podać od razu, tak jak robią inne firmy. A nie błąkać się z bagażami po biurach, po szkoleniach, tak jak to miało miejsce niedawno w BMW, że ludzie od rana chodzili z bagażami do biura, z bagażami na szkolenie, potem z bagażami na drugą zmianę i dopiero o godz 20-tej dostali kartki z adresem mieszkania i z mapką dojazdu.

xyz
@Ulka

Hej, a jak to jest jak sie przyjezdza do biura busem? Oni odwoza pozniej na adres zakwaterowania czy samemu trzeba tam dojechac? Jak w ogole wyglada ta rozmowa w biurze?

miska
@Ulka

Mi od razu powiedziały, ze to Dietenhofen.

@xyz

Oni odwożą na kwaterę na pewno, tylko po co cały ten cyrk z jeżdżeniem z bagażami do biura, a jadąc busem nie ma się pewności czy trafi się akurat na tą godzinę. A rozmowę kwalifikacyjną jeśli przejdziesz już w Polsce, gdy zadzwonią do Ciebie, to w Niemczech też nie ma problemu.

@miska

Tak, ale powiedz mi czy mieszkasz w Dietenhofen i czy pracujesz też w Dietehofen, bo o takie szczegółowe sprawy mi chodzi. Szczerze nie sądzę aby praca była w Dietenhofen.

adam

Witam, czy ktoś aplikuje lub pracuje jako elektryk okrętowy w Lubece.

W

Hej jedzie ktos w ten weekend na zabawki do Lauda?

siati

ktoś coś wie o pracy na produkcji w BMW? jakie warunki i jak z robotą?

uy

Ile mozna zarobic na zabawkach po oplaceniu mieszkania?

Anka

Ja jestem na miejscu, pracuję od kilku dni w Playmobilu, jest OK. Mamy dość duże mieszkanie w 6 osób po 2 osoby w pokoju. Kuchnia trochę wygląda zabytkowo ale jest czysto> Muszę tylko jedną dziewczynę ciągle pilnować bo strasznie wszystkie gary zostawia. Na magazynach w miarę, tylko przez te upały gorąco ale da się wytrzymać.

@Anka

Dobrze że pisze ktoś, kto już jest na miejscu i może co nie co innym podpowiedzieć. Ile kilometrów macie z mieszkania do pracy? Jeździcie do pracy samochodem czy komunikacją miejską?

katrinchen
@Ulka

Ja jestem od wczoraj w fabryce, ktora wspiera playmobile, pierwsze dwa dni oceniam pozytywnie, bylo szkolenie a od jutra mamy pracowac samodzielnie. Tu jest nas duzo, do pracy jest okolo 12 km, ale jestesmy tak podzielone na zmiany, ze zawsze jest dziewczyna z samochodem, z ktora jezdzimy. Slyszalam tez, ze (usunięte przez administratora) e przez administratora) 2 paniom dal auta sluzbowe, wiec calkiem ok to zorganizowane. W mieszkaniu luksusow nie ma, ale jest do przezycia.

Widziałem oferte dla mężczyzn było coś takiego pakowacz/pakowaczka i wyslalem w ten dzien co wystawili oferte i wgl i zero odzewu wiec chcialem zapytać czy jest tu jakis kolega który tam jechal albo miał jechać?

@Michał

Bo ten wyjazd został odwołany.

kasia
@Ulka

Ja dziś dostałam nową ofertę i od poniedziałku zaczynam!

Ulka

Zgadzam się z przedmówczynią, język niemiecki choć w podstawowym stopniu ale trzeba umieć. W pracy owszem nie trzeba gadać jak katarynka, ale trzeba rozumieć co do Ciebie mówią.

bartek

w 100 procentach się zgadzam ,tam patrzy się co umiesz a nie co gadasz

Ulka

Czy ktoś coś wie na temat tego przełożonego wyjazdu do Norymbergi?

@Ulka

Niestety nie wiadomo ile mamy czekać i czy jest na co...Ech a miało być tak pięknie...Zaproponowali ci inną pracę?

@malinka

Nic mi nie zaproponowali, może to nawet i lepiej bo jadąc busem nie wiadomo czy dojedzie się akurat na tą godzinę. Moi znajomi jechali do Monachium i mieli być w biurze na ósmą rano, niestety busy są w Monachium już w nocy, więc ci ludzie koczowali pod biurem od 3 w nocy, jest to trochę nie poważne podejście do pracownika, że oni nie podają adresu gdzie się udać z bagażami, bo dwie inne firmy w których pracowałam poprzednio podali adres gdzie się udać na mieszkanie, nikt nie musiał w nocy pod biurem stać. Ale od września dostałam propozycję z innej niemieckiej firmy, od września wiadomo będzie już mniej uczniów i studentów, więc miejsca będą. A tak się składa że w tej firmie do której miałabym jechać od września już byłam i tam i warunki mieszkaniowe i praca jest Ok.

@Ulka

Hej, a mogłabyś mi podać nazwę agencji/ firmy, której jesteś pewna. Ja niestety nie mam szczęścia do agencji. Mój mail: moniq2210@wp.pl. Z góry dzięki.

Nickname

A czy do tej pracy przy zabawkach trzeba znać dobrze niemiecki?

xxxxxxxx
@Nickname

to w ogóle jest wymysł zeitmana że trzeba tam znać niemiecki. tu są sami Polacy więc nawet bez języka się dogadasz

kirunia
@xxxxxxxx

No ciekawe rzeczy opowiadasz.. moja kolezanke zwolnili bo za slabo mowila, wiec nie opowiadaj bzdur. do mnie niemiec dzwonil zanim dostalam akceptacje, wiec niemiecki byl wymagany i na miejscu TRZEBA mowic!

Ok dzięki wielkie :) a jedzie może ktoś tam pracować jako pakowacz w Playmobile ?

Ulka

Mnie też przesunęli termin, trochę obawiam się tego wyjazdu w tygodniu, ze względu na to że muszę jechać busem. Ale zobaczymy jak to będzie.

Witam jedzie ktoś do pracy do Norymbergii do pakowania zabawek? I drugie pytanie , jakie pytania zadają po niemiecku jak dzwonia?

@Michał

Pierwsze pytanie czy nadal jesteś zainteresowany tą pracą, czy możesz pracować w systemie na 2 lub 3 zmiany, czy masz Prawo Jazdy, ewentualnie pytają tez o numer buta i rozmiar odzieży.

malinka

Mnie też przesunęli termin. W poniedziałek mam się dowiedzieć kiedy następny termin

Zuza

mi tez przesunęli wyjazd, mam wiedzieć cos najpóźniej w czwartek, ale spoko, czekam, juz kiedyś x nimi wyjeżdżałam do bremy i było ok wiec pewnie pojedziemy razem

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA