Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

strefa0

do'lukasz' ja pytalem na forum o Zeitmann a zobacz dla siebie tez (usunięte przez administratora)

strefa0

Czy ktoś wybiera sie do Kolonii na regipsy z tej agencji?

stolarz

wszystko tak jak było obiecane w Krakowie sprawdziło się na miejscu. Pracuje w stolarni w Augsburgu. miesięcznie wychodzę na 1800 na rękę z nadgodzinami mieszkanie mi firma opłaca. Pisze bo mnie pani z zeitmana poprosiła że jak jestem zadowolony to żebym napisał. Więc ich polecam

darko
@stolarz

Ciewawe ile ci za ten komentarz zaplacili. dla mnie to firma jak kazda inna,ale faktycznie trzeba im przyznac, ze sa rzetelni, tylko kase slaba oferuja

zniesmaczony
@darko

Ja raz napisałem pozytywny komentarz o nich to mnie opluło z pięć osób. Jedni pisali że jestem pracownikiem zeitmana a inni że mi zeitman płaci za pisanie o nich dobrze a jeszcze inni że dureń i debil jestem bo robię za takie małe pieniądze i jeszcze zadowolony jestem. Dlatego nie pisze tylko czytam bo to nie ma sensu jak napiszesz dobrze to wszyscy cię zwyzywają od szpiegów zeitmana więc lepiej nie pisać i niech ludize jadą i sami się przekonują jak jest na miejscu. Choć to dobra moim zdaniem firma jest, to nigdy nie wiadomo gdzie trafisz. Czy bedize ci się dobrze żyło i pracowało czy trafisz na patologie na mieszkaniu i w pracy. Po prostu ruletka.

asdf
@zniesmaczony

mocno uśmiałem się z twojego postu - szczera prawda, jak piszesz dobrze to (usunięte przez administratora) jesteś jak piszesz źle to ci administrator z Goworka post usunie :D

stary polonez
@zniesmaczony

Twoja opinia jest bardzo pomocna.I proszę pisz jak możesz .Na przekór wszystkim malkontentom.

nie mam kasy

ja sie dzis poskarzylem na firme, ktora mi kasy nie wyplacila za 2 tygodnie pracy ( jestem slusarzem), rozmawialem chyba z kierowniczka, obiecala sprawe zalatwic i chwile potem oddzwonila, ze firma ma mi przeslac potwierdzenie przelewu jutro, wiec czekam a jak nie to bede dzwonil, bo 2 tygodnie za friko to ja pracowac nie bede

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Fox

Ktoś do Erfurtu na komisjonowanie? Był ktoś? Jedzie ktoś? :)

bartek

zgadza sie dużo jest firm oszustów nalęgło się tego w ostatnim czasie trzeba uważać płacą grosze albo wcale a faćhowcy jak piszą przedmówcy moi sami znajdą prace albo praca ich

bartek

brawo dla uwielbiam fachowcy zawsze poszukiwani a dlatych co chca pracować za 6.40 na ręke nie widzę przeszkód ja mam ponad 2000 tys eur na ręke pracuję bezpośrednio w Niemieckiej firmie wystarczy rozumieć co mówi do ciebie przełorzony chociarz język znam dobrze tylko najwięcej do powiedzenia mają ci którzy jadą pierwszy raz bez kasy i nie umieją do tego jeszcze liczyć

bartek

bardzo dużo starych nieaktualnych ofert a z językiem to pic na niby a atrakcyjne wynagrodzenie to 8.80 eur .brutto wszędzie dla pomocników pracowników produkcji komisjonerów i osób bez zawodu taka prawda

wkurzony
@bartek

no tak, bo wy to byscie na produkcji 2000 euro netto zarabiac chcieli...blokujecie miejsca ludziom ktorzy naprawde chca pracowac..... zenada!!!

mamwasgdzies

Dziwna agencja...nie polecam. Aplikowalem u nich na magazyniera w Bremen. Dzwoni do mnie z zeitmanna pani..ocenia jezyk i doswiadczenie i niby ok. Pozniej dzwoni do mnie pani z tej firmy w Bremen i niby ok. Mam czekac na cos tam z zeitmanna...umowe czy cos i jechac do pracy. Czekam i nic. Po tygodniu dzwonie i pytam co i jak. Pani mi mowi ze nie bardzo wie o co chodzi.Chce mi ponownie weryfikowac jezyk i proponuje prace gdzies w tartaku. O..i dodaje jeszcze ze do Bremen juz nieaktualne...pozniej jeszcze z pol miesiaca ogloszenia o Bremen nadawali. Porabana agencja....na szczescie znalazlem juz prace przez normalniejsza firme. Ze slyszenia mIalem ich za dobra agencje ale juz tak o nich nie mysle.

@mamwasgdzies

Mi odwolali w ostatnim momencie wyjazd do bremen, bo ponoc klient chwilowo nie ma zapotrzebowania, ale zaraz znalezli mi inna prace i od poniedzialku zaczynam prace w Erfurcie,wiec moze nie jestes jednak taki super jak ci sie wydaje, skoro nie wzieli cie w inne miejsce....

nic
@mamwasgdzies

bo tam jest milion osob i nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz!!! zawsze trzeba opowiadac wszystko od początku..a impulsy leca....moze maja jakies prowizje od rozmow przychodzacych?...ja mam ich juz dosc!!!

fachowiec
@nic

jak znasz niemiecki i masz dobry zawód to oni sami się do ciebie dobijają. Do mnie same firmy dzwonią nie muszę się prosić

madrzejszy
@nic

a to taka filizofia zapamietac z kim sie rozmawia i poprosic do telefony ta sama osobe? mnie prowadzil pan pawel i jakos zawsze mowie, ze chce rozmawiac z nim i mnie lacza..

lukasz
@ja

mamwasgdzies a jaka agencje mozesz polecic???Szukam pracy jako magazynier i ma doswiadczenie

Mirek
@lukasz

Przeszedłem rozmowe po niemiecku w sumie proste dialogi ( sami zadzwonili ) ale chyba moje 9Euro/h to chyba za dużo . Zadzwoni oddział z Niemiec i cisza nastała. Mam 15 lat doświadczenia , to ile mam zażądać za fachową prace , jak mój kolega u bauera ma 6.70 + jedzenie , nocleg i robote nie wymagajaca myslenia

Krzysiek
@Mirek

w jakim zawodzie pracujesz ?

wszechwiedzacy

lenio6 to idiota, nie sluchajcie go, nie ma zadnych sobót, pracuje tutaj to wiem... poczytajcie opinie o (usunięte przez administratora) - wszystkie te opinie dotycza zakladu dhl w neumunster. osobiscie pracuje tutaj juz 3msc, ale odradzam, na kwaterach straszna patologia, brygadzisci cwaniaki i nic nie pomagaja. zarobki przy normalnym systemie tydzien w tydzien nocki dniowki tysiac euro powinien wyjsc.

@wszechwiedzacy

Kolego ja mialem tam jechac ale nie pojechalem.To nie moja wypowiedz na temat pracy w sobote i to nie ja pisze ze tylko brygadzisci mowia po niemiecku.Ja pytalem na forum jak tam jest,jakie zarobki.Na moje pytanie odpowiedzial Lucek.Nie widzisz tego pisze odpowiedz na zapytanie lenio6.Tak wiec nie nazywaj mnie idiota bo to nie ja pisalem o sobotach itp.

Uwielbiam
@wszechwiedzacy

Uwielbiam kolegę - pracuje trzy miesiące jest do (usunięte przez administratora) nie poleca ale dalej pracuje. Po prostu ściema żeby innych zniechęcić i nie robić sobie konkurencji. To takie polskie. Jak jest źle to chyba (usunięte przez administratora) a nie robisz dalej ? Uwielbiam takich gości

Rafek
@lenio6

Panowie ja pracuje o co chodzi z tymi dieta mi każdemu się należą

becia

pracował toś na lotnisku jako sprzątaczka ? jest to coś warte?

Ile mozna zarobic na miesiac netto na reke

lenio6

na jaki czas daja umowe,zarobki netto

lenio6

a ogolnie jakie sa warunki,ile mozna zarobic netto,dojazd do pracy firmowe busy czy samsmu.i na jaki czas daje umowe ta firma w niemczech

lucek
@lenio6

tu sa ludzie z roznych firm, i tylko brygadzisci mowia po niemiecku. zarobki sa ok, bo jest duzo nocek i mozna tez w soboty pracowac

@lucek

Ile mozna zarobic na miesiac netto na reke

lenio6

witam tez mam jechac na DHL Neumenster.Panowie znacie jezykbo ja nie,mowila mi ze nie trzeba znac do tej pracy.Cos wiecie na ten temat.

@lenio6

w DHL jest trzech brygadzistów od zetimana co znają niemiecki. reszta nie musi znać i nie ma z tym problemu, tu jest sporo ludzi z polski nie tylko z zeitmana

kilos

Po prawie pól roku po interwencji pani moniki odzyskalem w koncu wynagrodzenie za prace w fabryce zabawek jako operator wozka widlowego. Dlugo to trwalo, ale bez ich pomocy w ogole nic bym nie dostal i mimo, ze to nie ona byla winna to mnie jeszcze przepraszala, ze tyle to trwalo. Szkoda, ze wczesniej nie sprawdzili z jaka firma maja do czynienia (michaelstad), ale najwazniejsze, ze mozna liczyc na ich pomoc. Z tego co wiem to kilka osob co pracowalo u tych oszustow z niemiec wyjechalo ponownie za ich posrednictwem i sa zadowoleni.

szromu

Hej ja jade ze śląska dokładnie Pszczyna jak co to pisz na meila szromu@op.pl

cammilos

W poniedziałek jadę do pracy do Regensburga chyba będę pracować jako komisjoner. Pytali się o wózki widłowe. Mam nadzieje że będzie ok.

aaa

tak, wlasnie do faurecii. jedzie ktos?

aaa

jedzie ktos do neuburga an der donau na 29.06?

bhl
@aaa

chodzi ci o faurecie?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA