Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Zuza

mi tez przesunęli wyjazd, mam wiedzieć cos najpóźniej w czwartek, ale spoko, czekam, juz kiedyś x nimi wyjeżdżałam do bremy i było ok wiec pewnie pojedziemy razem

kamil1129

witam pracuje ktoś w niemczech jako operator cnc(tokarz) ??? jakie warunki ??? jaka tolerancja ??? ciężko jest ??? produkcja seryjna ??

qwe

Beznadziejna firma i bardzo nie profesjonalna, jak chcecie sie poczuc jak (usunięte przez administratora) to idzcie tam na pewno wam w tym pomogą, co do znalezienia pracy to radze gdzie indziej.

elektron

Hej panowie jak tam po kursie z pracą jak sie pracuje jak z komunikacją,są problemy?

byly kursant
@elektron

ja konczylem u nich kurs i pracuje od czerwca. na poczatku to byla tragedia, ze wszystkim dzwonilem do zeitmana , bo nie umialem sie dogadac.. nawet z wlascicielka mieszkania monika rozmawiala, bo tak mi ciezko bylo. Ale teraz juz jest ok, to moja druga firma, praca ok i kasa ok. ucz sie niemieckiego, bo bez tego tu ani rusz!

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
sssd

mi też powiedziano że będzie to playmobile przez B... tak jak w zeszłym roku. Niczego nie ukrywają. A jak ktoś już na początku nie wie gdzie jedzie i nie potrafi o wszystko się dopytać to sorry ale lepiej niech nie jedzie nigdzie ...

ZABAWKA

Ja też jadę do Weissenburga, rozmawiałam z pośrednikiem a z zeitmanna dostałam dane biura, gdzie mam sie stawić w niedzielę. Poinformowali mnie, że na miejscu podpiszemy umowę i zostaniemy skierowane do miejsca zakwaterowania. Mam wszystkie potrzebne numery a pani z zeitmanna mi powiedziala, ze pani monika bedzie tez w razie czego pod telefonem. Z tego co wiem, to oni ten projekt juz od lat robia. do zobaczenia na miejscu

Ulka

Nie wprowadzaj ludzi w błąd jeśli nie pracowałeś jeszcze przez Agencje Pracy i nie wiesz na czym ta procedura polega. Ja pracowałam już przez inne Agencje i Zeitmann robi dokładnie to samo co inne Agencje.

Ulka

Jeśli jest tu ktoś, kto już jest w Weissenburgu, proszę napiszcie kilka szczegółowych informacji. Co ze sobą zabrać, jak wygląda praca, jak mieszkanie.... Proszę dajcie znać....

bartek

po pierwsze niech prześlą ci umowe o prace do domu i to we dwóch językach po polsku i niemiecku a także adres zamieszkania wtenczas wiesz na czym stoisz bez tego nigdzie nie wyjeżdżaj

antek

ja wyjechałem z nimi tydzień temu, Pani Monika dała mi wszystkie informacje tak jak trzeba, a najważniejsze że kasa się zgadza, w piątek dostałem zaliczkę, mieszkanie zapłacone. Jak czegoś nie wiesz to dzwoń do Pani Moniki, ona tam w tej firmie chyba wie najlepiej co i jak

konstek

jeśli za spawanie pod rentgen tigiem rur to 1700 nie jest za bogato zależy też za ile godzin pracy

malinka

No ja właśnie jadę i to moja pierwsza praca w Niemczech. W dodatku za wiele informacji nie posiadam od agencji i tego się trochę obawiam. Jedziesz busem czy własnym autem?

obeznana
@malinka

czego nie wiesz ? to ci powiem ja tam byłam już w zeszłym roku. to dziwne że ci w zeitmanie wszystkiego nie powiedzieli tym bardziej że oni tam ludzi nie pierwszy raz wysyłają.

@obeznana

Chociażby podstawowych informacji: nazwy firmy gdzie będę pracować, adresu zakwaterowania. A tak to finalnie dowiem się wszystkiego na miejscu w niemieckiej agencji. Jakby bano się że jak się dowiem tych informacji to nie pojadę.

zuza
@malinka

a z kim tam u nich rozmawiałaś?

@malinka

Malinko ja jadę busem, ale bez obaw to nie jest moja pierwsza praca w Niemczech i wiem że firma, która pośredniczy w Niemczech tak robi, że najpierw jedziesz do biura. Uważam że jest to głupie, bo powinniśmy dostać adres gdzie będziemy mieszkać. Ale w grupie siła Malinko i spotkamy sie na miejscu.

lucka
@malinka

bzdury jakies, wszyscy wiedza, ze to playmobile i w zeitmanie nikt tego nie ukrywa, mi od razu powiedzieli o jaka firme chodzi i za posrednictwem kogo bede zatrudniona ( Firma na B.)Poza tym ja aplikowalam na ogloszenie pakowaczka zabawek, wiec to chyba tez wiele mowi.. Troche dziwne, ze nie dopytalas o szczegoly....

@lucka

Mylisz się, dopytałam się o szczegóły. Nie mniej jednak wszystko okaże się w praniu na miejscu. Nie mam zamiaru nikogo wprowadzać w błąd. A o pinie zawsze mogę wyrazić. Z jedną agencja już podpisywałam umowę i wiem że takie informacje widniały na tej umowie. Stad moje zdziwienie że jest teraz inaczej... Obawy mogę mieć bo w dzisiejszych czasach bywa niestety różnie.

@malinka

Malinko, jeśli ktoś tutaj pisał o wprowadzaniu ludzi w błąd to byłam ja, ale nie dotyczyło to Ciebie, tylko była to odpowiedź na post innej osoby której post został usunięty, więc proszę o wyrozumiałość. Co do dalszej części Twojego postu, to masz dziewczyno rację, bo ja też wyjeżdżałam poprzez inną Agencję i wtedy wszystko dostałam jak na tacy łącznie z adresem zamieszkania, adresem i nazwą zakładu pracy, numerem do osoby która miała mi się pomóc zakwaterować i ja też się dziwię że tutaj jest inaczej. Ale no cóż trzeba podjąć wyzwanie...

tunia
@malinka

Wczoraj dostałam informację od firmy, że mój wyjazd został przesunięty. Panie z Zeitmanna bardzo mnie przepraszały, ale w sumie to nawet dobrze się składa, zawsze to kilka dni dłużej w domu. Kogoś jeszcze odwołali?

@tunia

ponoć z 19 osób 7 zastopowali i mamy jechać w środę lub w czwartek

@tunia

Mnie też przesunęli wyjazd. W poniedziałek mam się dowiedzieć na kiedy.

malinka

Hej! Czy ktoś jedzie na poniedziałek na produkcję do Weissenburga?

@malinka

Ja wyjeżdżam i chętnie poznam kogoś kto też jedzie.

bartek

spawacz tig jak masz taką praktyke to szukaj pracy bezpośrednio we firmach Niemieckich na dzień dobry powinneś dostać od 15eur na ręke możliwe też + diety

KONSTEK
@bartek

tak wiem ale jestem noga do języka spędziłem w d pare lat ale z polskiej firmy uczyłem się i nic z tego

yujki
@KONSTEK

ja zarabiam około 1700 po potraceniu kosztow mieszkania, po niemiecku slabo mowie, ale zeitmann dal mi do teamu chlopaka z niemieckim i tak sobie we dwoch pracujemy

konstek

jestem spawaczem tig spawam rury pod rtg ile można zarobić przez zeitmanna mam praktyke w pl i w niemczech

stary polonez

uwaga przed wyjazdem do Holandii.Karty kredytowe nie działają w sklepach spożywczych.Za paliwo zapłacisz ale jedzenia nie kupisz.

stary polonez

uwaga przed wysłaniem do firmy (usunięte przez administratora) W HOLANDII.Jak jesteś dobry w tym do czego cię kirują to niech ci podpiszą że zwrócą ci za przejazd jak cię zwolnią po tygodniu.Firma ma 2 wyjścia albo żle pracujesz albo za wolno.Ty nie masz żadnego.

adam

kiedyś tak chciałem zrobić, ale ciężko mi było załatwić mieszkanie i jeszcze chcieli żebym przyjeżdżał na rozmowy

bartek

widzę że ciekawe rzeczy zaczynają się dziać ja mogę doradzić a każdy zrobi jak będzie chciał szukajcie pracy na wlasną ręke w Niemczech bezpośrednio w przedsiębiorstwach ofert pracy jest dużo trzeba tylko troszkę odwagi i wiary w siebie no i oczywiście umieć coś w tym kierunku w którym coś się szuka wykształcenie nikogo tam nie interesuje to prywatna sprawa każdego liczą sie umiejętności

ddd
@bartek

siedzisz na tym forum już ze dwa tygodnie i piszesz jak mantre w kółko ze trzeba szukać bezpośrednio - to po jakiego grzyba tu siedzisz ? Ci którzy nie potrzebują zeitmana ani innych pośredników tutaj nie siedzą. A zeitman to nie krzak przyjedzcie do ich biura w Krakowie to się przekonacie.

@ddd

o czym ty piszesz ani to po niemiecku ani po polsku nie wiadomo co nie wiadomo o czym a przez biuro Zeitmana jezdziłem nie raz [kiedyś dawno] piszesz bez sensu o niczym

kolyf
@bartek

Zeitmann jest dobra firma i zanim zaczniecie mnie hejtowac to mowie od razu, ze nikt od nich mi za ta opinie nie placi, tylko wyjezdzalem za ich posrednictwem 3 razy to jakies zdanie na ich temat mam. Pierwszy raz w 2013 roku, pozniej mialem przerwe, bo pracowalem w Angli a w 2015 jestem za ich posrednictwem juz drugi raz. Prowadzi mnie Monika i cokolwiek by sie nie dzialo zawsze moge liczyc na jej pomoc, chociaz kilka razy prowadzilismy burzliwe dyskusuje.. ja pracuje na magazynach, teraz w neuburgu. Tu jest nas duzo i wiem, ze ciagle im trzeba ludzi. Kiedys pracowalem za posrednictwem firmy z wroclawia, ale jak poprosilem o pomoc w sprawie kasy to przestali odbierac telefony.

anka

różnie to jest, ale kiedyś szukałam w Krakowie jednej firmy i nawet szyldu na drzwiach nie było - firma widmo...

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA