Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

debile

odpisał bym ci ale ktoś mnie nazwał szpiegiem z zeitmanna i dla tego niech odpisze ta osoba która tak wszystko wie a mnie nazywa szpiegiem!

Ciekawy

Proszę o aktualne informacje o pracy na zabawkach darmstadt tj zakwaterowanie, zarobki i praca. THX

mix

My zaczynamy prace w Darmstadt od czwartku.Rano zadzwonil Niemiec,zaraz potem Pani z Zeitmanna z informacja,ze zostalismy zaakceptowani. Od razu dostalismy droga mailowa wszystkie adresy,dane kontaktowe i jeszcze raz pelne informacje dotyczace zatrudnienia. Mam nadzieje,ze na miejscu tez wszystko bedzie tak sprawnie szlo jak do tej pory. Odezwiemy sie juz z Niemiec!

cuc

w poniedzialek ma byc odpowiedz w sprawie palet, dzis dzwonilem. oni tam 5 osob szukali

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
MAMM

Witam mam pytanko? czy byl ktos na zbijianiu palet z tej agencji bo mam wyjechac a niewiem czy to jest pewne

przem1987
@MAMM

na te zbijanie palet to do Lipska? mam podobną ofertę

lib

ja mam 44 lata i pracuje na zabawkach. zadzwon do nich i napewno ci pomoga

matka
@lib

Dzięki za info. Zadzwonię na pewno. Od dawna tam pracujesz? Finansowo w porządku? Można nadgodziny brać?

Dark
@lib

Hej lib :) A jak tam jest na tych zabawkach? Czy to ciężka praca?Czy pracuje się na zmiany?Ja miałem jechać w tym tyg ale powiedzieli ,ze mnie przekładają na wyjazd na początek listopada.Napisz jak możesz coś więcej o tej pracy.Innych też proszę o info.Pozdrawiam.

lib
@Dark

finansowo ok, wyplacaja kase na czas. 20 ma byc kolejna wyplata. ja bralem zaliczke, nie bylo z tym problemu. praca nie jest ciezka, ja pracuje na 2 zmiany, teraz doszla praca w soboty, wiec jest ok

kix

ile tam placa na tych zabawkach?

dam

Witam, ja od listopada mam zacząć za ich pośrednictwem pracy jako kierowca śmieciarki. Myślicie, że będzie ok?

mlodziak
@dam

Widzisz a bym byl twoim pomocnikiem bo szukali i kierowcy i pomocnika, ale sie nie odzywaja... ,chociaz mam prawko na C ,to moze pozniej by mnie przerzucili na cos innego.Szkoda

kris

ja mam umowe na czas nieokreslony i pracuje co druga sobote. odkad ja pracuje zwolnili moze 3 osoby ale dlatego ze wybitnie niechcialo sie im pracowac a jeden pijany do pracy przyszedl wiec to chyba oczywiste. oni potrzebuja ludzi wiec niewidze problemu. ta dziewczyna z zeitmana mi powiedziala ze jak bede chcial to moge tam nawet i rok pracowac i jej wierze bo wiem ze im ludzi trzeba a i koledze mojemu tu prace zalatwila. jak chcesz pracowac to bedziesz i krzywda ci sie nie stanie, no chyba ze masz wymagania z kosmosu...

jevis
@kris

Czy ktoś pracuje jako elektryk w Niemczech przez firmę Zeitmann?

ZZZ

Czy w magazynie zabawek pracuje się również w weekendy? Płacą za godzinę pracy? Jeśli umowa jest na m-c, to dotrzymują słowa, nie wraca się wcześniej? Proszę o szczerą odpowiedź.

Kasia123

Ja też przychylam się do prośby o podanie konkretnych pytań zarówno od Zeitmanna jak i od pracodawcy

Iga

Kasiu niby kumam ,ale zawsze można się potknąć bo człowiek się denerwuje.

kasia

Mnie zapytał tylko o to czy jestem zainteresowana pracą, przedstawił ofertę i zapytał kiedy mogę przyjechać... Facet mówi wyraźnie, jesli coś kumasz, nie powinnaś mieć problemu ze zrozumieniem. Nie spodziewałam się, że zadzwoni więc nie zdążyłam się nawet zdenerwować. Co do czasu to rano rozmawiałam z panią z Zeitmanna, po południu zadzwonił pan z Niemiec. Ja przyjeżdżam w piątek sindbadem do darmstadt, na miejscu muszę pociągiem dojechać do biura... ktoś ma też termin na piatek?

Iga

Czy możecie podać kilka przykładów pytań od pracodawcy niemieckiego.

Pit

ja jeszcze czekam na odpowiedź Zeitmanna po dzisiejszej rozmowie z pracodawcą niemieckim. a widziałem, że niektórzy mają termin na środę do hurtowni zabawek. nie wiem co mam myślec.Pani powyzej tez miala dzisiaj rozmowe z Niemiec?

A długo czekaliście na odpowiedź ZEITMANNa?

k

Ja mam trochę lipę z dojazdem, bo jestem zdana na busy i nie wiem o jakiej godzinie dojadę.... Mam być na miejscu w piątek. Jedzie ktoś może autem na piątek (od biedy czwartek) z podkarpackiego?

Kasia123

Powiedzcie mi, a do tej hurtowni zabawek, to na jaki czas dają umowę? Chodzi mi o to czy jest to np wyjazd na 3-4 m-ce bez możliwości przyjazdu?

luk

ja pracuje na zabawkach ponad 2 miesiace. praca do ciezkich nie nalerzy wiec jak ktos chce pracowac to pracuje. firma jest wyplacalna, mialem 2 wyplaty zawszw na czas. mieszkam w weiterstad mieszkanie ok ale wiadomo ze jak ktos sie hotelu 6 gwiazdkowego spodziewa to sie rozczaruje, ale to jest praca ludzie, wiec nie spodziewajmy sie cuduw. to wszystko kordynuje monika z zeitmana, jeszcze sie nie zdarzylo zeby nie pomogla. jak trzeba cos przetlumaczyc to dzwonie i ona zalatwia. ostatnio sam szef dal nam zaliczki wiec naprawde jest ok. w magazynie mowili ze kolejna grupa z zeitmana przyjezdza. ja jestem 2 miesiace i napewno jeszcze popracuje. aha i mi tez na poczatku kazali sie zebrac z dnia na dzien ale nie zaluje

pit

do mnie też dziś dzwonili z niemiec, a zaraz potem zadzwonila pani z zeitmanna, czy jestem zainteresowany, w sumie bardzo sprawnie to zalatwili, bo zaraz po rozmowie z ta dziewczyna mialem na mailu wszystkie adresy. jade samochodem, wiec dojade na srode. ona mi mowila ze maja jakis duzy projekt i ze jest bardzo duzo chetnych na te zabawki i ze niby ponad 40 osob tam juz maja.. ja jade, mam nadzieje, ze dobrze bedzie. kto jeszcze na srode?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA