MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

aaa 2017-06-15 18:01
Czy można do takiej pracy jechać samemu czy konieczna jest grupa osób?
I jak z językiem? Jest wymagany? Można sobie poradzić bez niego albo tylko z podstawowym?
Rzepka 2017-06-18 21:32
Bardzo zależy mi na pracy przy produkcji czekolady. Czy można godziwie zarobić na tym wyjeździe?
skorpion 2017-06-19 10:57
Wyjezdzam do pracy przy sadzonkach, moze ktos pracowal tam i udzielilby pare informacji o pracy
Marlena 2017-06-19 16:56
czy ktoś dysponuje wolnym miejscem w samochodzie na wyjazd na 3 lipca do pracy w automotive w Niemczech?
Rzepka 2017-06-21 22:31
MGsolutions nie zawiodła i ma fajną listę ofert pracy.
nick 2017-06-22 23:32
Wie ktoś czy na mieszkaniach w Bockenem jest wi-fi?
Majka 2017-06-25 09:41
Czy był ktoś przy produkcji czekoladek ale w Saksonii?
Allexandra 2017-06-26 11:07
Witam jedzie ktos na 3.07 na automotive do Hanowweru? Email: allexandram16@gmail.com
Allexandra 2017-06-26 11:08
Mateusz 2017-06-26 15:12
Heja powiedzcie mi czy ta agencja przyjmuje tylkoosoby do pracy z ssamochodem? Bo co tam dzwonię i pytam o pracę to pierwsze pytanie z ich strony czy mam samochód bo jest potrzebny z miejsca zamieszkania do miejsca pracy a jak powiem że niestety nie mam możliwości pojechania autem to dostaje informacje ze oni tylko przyjmują osoby z samochodem. Kurde i człowiek chce pojechać do pracy bo jest pracowity a tu nie ma możliwości bez auta a nie mam też nikogo kto by mógł na chwilę obecną wyjechać autem.. Tak samo byłem chętny jechać do pracy przy tych czekoladkach no ale narazie potrzebują osób tylko z samochodem :(
Marcin 2017-06-28 12:23
Ja też jadę. Skąd jesteś?
Kinga 2017-06-30 10:09
Jestem tego samego zdania. Dostałam pracę jakiej poszukiwałam, pomogli we wszystkim czego potrzebowałam a do tego miałam spokojną głowę np. co do tego,że na pewno dostanę swoje wynagrodzenie. Jak już jechać za granicę to tylko z nimi.
Wronka 2017-07-02 01:22
No niestety, ale nie miałbyś możliwości dojechania do pracy bez samochodu.. Niby można byłoby się jakoś dogadać z innymi pracownikami, ale z tym zwykle są same problemy. Agencja chce być raczej spokojna o każdą osobę z osobna, a nie, że wyślą kogoś i niech sobie radzi z autem czy bez, jego sprawa. Tak to nie działa.. Szukaj kogoś z samochodem, na pewno jakiś znajomy się trafi;)
2017-07-02 01:32
Ja mam au to.Jest nas troje chętnych z Zachodniopomorskiego.Jak sie z Nimi kontaktować ,skoro jak większość pisze,telefonów nie odbierają.
Mariola 2017-07-03 22:40
Jaka jest przyczyna, że MGsolutions MGJJ ma tak długa listę ofert pracy? Czy jest coś nowego na oku i szukają ludzi do pracy? Może ktoś ma więcej informacji w tym temacie i mógłby cos napisać. Dobrze, że mają tak dużo ofert z zagranicy bo to najlepiej się sprzedaje!
Marja P. 2017-07-04 22:12
mega fajna agencja bylam tam dzisiaj na ulicy Myslenickiej w Krakowie, fajni mili mlodzi ludzie i bardzo kompetentni bo wczesniej bylam juz w kilku posrednikach w Krakowie i zazwyczaj porazka,. podpisalam umowe na laboratorium roslinne kolo Bilefeltu. Czy ktos też sie wybiera lub był?
eliza 2017-07-05 19:22
WITAM.
czy ktoś pracuje w wernigerode?? ile wychodzi tam godzin miesiecznie i ile rzeczywiscie zarabia sie na reke po odliczeniu 350 euro na mieszkanie??
wojtasxxx 2017-07-06 15:13
ja pracowalem przez 3 lata tam i w tym roku wyjezdzam pod koniec lipca , zarobki zaleza od tego jak i ile pracujesz, normalnie to tak od tysiaca do 1200 euro na konto i w tym masz mieszkanie juz, mieszkanka fajne, praca lajtowa, co roku tam jezdze z małżonką wiec raczej moge polecic
ziomeczek333 2017-07-09 10:32
najlepsza oferte jaka chyba maja teraz to ten automitiv w Hanowerze, kumpel ode mnie tam pracuje z żoną i na rekę dostajĄ po 1800 euro czasem albo wiecej - nawet 2 tys kiedys zebrali na osobe, tylko ze musi jeszcze oplacić lokum. Wyslalem swoje cv tez tam juz ze 3 razy ale narazie zero kontakty, czy ktos wie jak sie tam wbic? jakby co to jeszcze ta oferta na magazyniera w magdeburgu moze byc, jakby ktos powiedział cos wiecej o tym? moze ktoś tam teraz pracuje? Chodzi o tą komisjonerke mi
Rzewuski 2017-07-10 10:38
Tak fajnej i profesjonalnej agencji trudno znaleźć. Mają zawsze dużo ofert i to ciekawych ofert, dobrze można tych robotach zarobić. Mówię tak ponieważ już korzystałem z ich pośrednictwa i byłem super zadowolony. Polecam wyjazd z nimi bo to bezpieczny i dobrze płatny wyjazd.
lolo 2017-07-10 13:06
witaj gdzie jest ta praca na tych czekowadam w jakim miescie
lolo 2017-07-10 14:58
witam czy ktos z was ma moze namiary na pralnie , magazyn z odzieza i te czekoladki na hanowerze bylabym wdzieczna
Klaudia 2017-07-11 11:08
Witam. Poszukuję osoby do pary z okolic krakowa z własnym autem na produkcji czekolady. Dojazd we własnym zakresie praca od zaraz ja jestem zdecydowana poszukuje kogoś do pary. Bardzo proszę o kontakt klaudiacycon4@ interia.pl
agnes 2017-07-11 17:05
pisz na maila niemcy@mg-central.pl ja wyslalam kiedyś tam cv oraz dzwoniłam co tydzien :D Tylko ciezko sie dodzwonić bo ciagle zajete bo chyba ciagle tam ludzie dzwonia, a czekoladki to sa w wernigerode bo wlasnie tu jestem heheh ale zapraszam :D piękna okolica więc odrazu w weekend wczasy :D
Kkkk 2017-07-11 17:48
Halo halo. Szukam kogoś z okolic krakowa chętnego do pary ze mną na wyjazd za granicę końcem lipca na produkcję. Mam 24 lata jestem z okolic Wadowic jeśli byłby ktoś chętny mogę podjechać do krakowa i udamy się razem do agencji posiadam prawo jazdy. klaudiacycon4@interia.pl
Ppopo 2017-07-14 09:54
Witam poszukujemy osoby chętna do wyjazdu na inwentaryzacje z samochodem jesteśmy zdecydowani tylko niestety nie mamy auta, możemy się umówić w Krakowie i iść razem do biura. Wyjazd końcem lipca po 21. Patrycjaol96@interia.eu
MONIA92 2017-07-14 11:33
z tego co wiem to nie trzeba miec na miejscu auta bo dają busa na miejscu do dojazdów, ale wtedy musicie sobie zorganizowac dojazd do Niemiec, dzisiaj tam dzwoniłam i tez jestem zainteresowana
Munior 2017-07-15 15:18
Hej, ja również rozważam wyjazd pod koniec lipca, jestem z okolic Częstochowy. Interesowałaby mnie praca w magazynie odzieżowym bądź przy czekoladkach. Mam 28 lat. Masz może jakieś doświadczenia z tą agencją?
Karol 2017-07-20 09:03
Słyszałem sporo dobrego o agencji i bardzo interesuje mnie praca w Niemczech. Czy MGsolutions wymaga od nowych osób znajomości języka niemieckiego , jesli tak to w jakim stopniu? Czy roboty przy roślinach są w miarę dobrze płatne? Może lepiej cos innego?
Prawda 2017-07-22 01:02
Pieniądze na czas, to jedyny atut. Pani Sara, która wydaje się na początku osobą odpowiedzialną, wiarygodną, później już taka nie jest. Obiecuję... I to na tyle.
Zguba 2017-07-22 18:59
Lubisz biegać a do tego dźwigać po 8 - 10 godzin kartony z winem, lenorami, persilami? W takim razie stanowisko komisjonera jest idealne dla Ciebie! Magdeburg czeka!...
Olczik 2017-07-23 02:04
gdzie to takie rzeczy słyszałaś? ;o Busa dają? ;o Heh.. Dobre..
Marian 2017-07-23 19:31
Nikt nie obiecuje pracy za granicą przy biurku tylko generalnie prace fizyczne. Agencja ma na chwilę obecną sporą listę ofert więc zawsze coś można wybrać .
Mirosławww 2017-07-25 09:22
busa daja na inwentaryzacji jezdze co roku, wczesiej bylem przez inna agencja z katowic teraz jade przez MG z Krakowa
magazynier 2017-07-26 17:23
ludzie bardzo mili, załatwiają każdą pierdołe, jak chce zaświadczenie to mi dają wszystko, pierwsza taka obowiązkowa i uczciwa agencja która nie kradnie ze zwykłego pracownika
krazu 2017-07-26 17:25
pracuje z nimi od samego poczatku, złego słowa nie powiem bo chyba najlepszy posrednik do pracy w niemczech
Paweł00 2017-07-27 09:09
Są wiarygodni. Jak jechać, to tylko z nimi. Korzystałem kiedyś z usług innej agencji nie ma nawet porównania i oczywiście mam tu na myśli duży plus dla mg. Zajęli się mną naprawdę profesjonalnie.
27.08.2017 Danuta 2017-07-28 09:55
Wybieram się do Lippsta dt 3.08 na orchideję ,czy ktoś tam pracował i może napisać jak tam jest wieczorekdanuta80@wp.pl
rx 2017-07-31 15:30
słabo każą dzwonić a jak dzwonisz to miejsc nie ma nie polecam
xyz 2017-07-31 16:33
każą dzwonić tłumacząc się komplet pracowników to po co powielają ogłoszenia
Rozmalina 2017-08-01 16:10
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy przy czekoladzie w Saksonii? Będę wdzięczna.
kiper 2017-08-02 12:26
polecam bardzo! wszystko mi sami załatwiają
Bartek 2017-08-08 14:28
Ktos jedzie do magdeburgu 13.08 ja z zachodniopomorskiego do magazynu??? prosze o kontakt na jobo999@wp.pl
Patryk 2017-08-08 14:46
Wie ktoś czy praca w Hanowerze to w firmie Tenneco ?
Halleeee## 2017-08-08 15:43
wszyscy zachwalaja mg solutions z moich znajomych ze studiow ktorzy byli rok temu ale podobno niechetnie zatrudniaja studentow , czy wiecie moze czy jako student zarobie tam wiecej i czy nie robia problemow jak zjade koncem wrzesnia? ile wczesniej musze wypowiedziec umowe?
Gooogoooo 2017-08-09 09:44
Czy wie ktoś może czy firma automotive to TENNECO w Hanowerze? bo mam zamiar wyjechać tylko że trzeba mieć swój pojazd i może ktoś ze Śląska by miał wolne miejsce?
Replikant 2017-08-09 12:00
MGsolutions to fajna agencja i sądzę, że jedna z najlepszych. Wiedzą co należy do ich obowiązków i wykonują to perfekcyjnie. Widać to chociażby po liście ofert pracy, mają duży wybór i z pewnością dla zainteresowanych znajdzie się coś odpowiedniego .
Rzepak 2017-08-13 16:29
Ja mam o agencji dobre zdanie bo dobrze z nimi zarobiłem!
Domi9521 2017-08-14 16:52
Cześć może mi ktoś napisać na jakim poziomie trzeba znać język Niemiecki do Fabryki czekolady bądź do Magazynu z odzieżą. Prosiłabym też o ogólne informacje na temat agencji czy wypłacają zgodnie z terminem czy zakwaterowanie jest od nich czy też można na własną rękę znaleźć . Dziękuję
Domi9521 2017-08-14 16:53
Zostaw swoją opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.