MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Bogdan 2017-03-10 14:17
Hej czy mógłbyś napisać coś więcej o tej pracy w automotive
Oboje z zoną szukamy pracy . Mieszkamy na Stocken w Hannover
Pozdrawiam
Bogdan
macko 2017-03-12 21:16
no i jak Ros wyjechales.....? daj znac jak to wyglada na miejscu;)

pozdro!
paula 2017-03-15 08:01
Witam, czy chcąc wyjechać trzeba mieć własny transport? Czy jest możliwość wyjazdu do Niemiec busem? Jak rozumiem agencja nie zapewnia transportu.
Kornela 2017-03-15 13:47
paula - niby tak, jest to jakby jeden z warunków koniecznych.. ;/ Ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać bezpośrednio w agencji ;)
Lena 2017-03-15 16:43
Ja dzwonilam do nich kilka razy.Pytanie pierwsze z ich strony czy posiadam swoj samochod,jesli nie to ich odpowiedz za kazdym razem byla,ze w tej chwili nie potrzebuja.
Martyna 2017-03-17 11:47
Hej :) co sądzicie o pracy w pralni przemysłowej? Na czym dokładnie miałaby ona polegać? Czy jest możliwość pracowania nadgodzin? Jakie są rzeczywiste warunki zamieszkania? Na jak długi okres czasu jest zawierana umowa? Polecacie tą pracę?
Bardzo proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam :)
Martyna 2017-03-17 13:06
Hej :) co sądzicie na temat pracy w pralni przemysłowej? Na czym dokładnie miałaby ta praca polegać?
Jak wyglądają rzeczywiste warunki zakwaterowania? Jest możliwość pracowania nadgodzin? Na jak długo zawierana jest umowa?
Bardzo proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam :)
Natalia 2017-03-18 09:08
MGsolutions MGJJ to sprawdzona agencja i z nimi można spokojnie pracować.Może ktoś wie coś więcej o pracy na produkcji kosmetyków (praca dla par) w Hamburgu? Czy ktoś pracował przy kosmetykach. Widziałam jeszcze ofertę do sprzątania dla par, może to jest lepsza oferta?
klaudia 2017-03-18 22:18
zalezy o jakie miasto pytasz
Martyna 2017-03-20 08:42
Pytam ogólnie, ale może wiesz, jak jest w konkretnym mieście? Proszę o informacje :)
Luiza 2017-03-20 11:25
Cześć
Czy pracował ktoś na produkcji kosmetyków?
Miasta nie podano w ogłoszeniu - wie ktoś może gdzie znajduję się ta fabryka?
Pozdrawiam
rija 2017-03-21 20:36
hej a czy ktoś coś wie o pracy na produkcji kosmetyków, ktoś tam pracuje ,ktoś się wybiera?
rija 2017-03-22 23:36
niestety na produkcję kosmetyków tylko z niemieckim:(
XXX 2017-03-23 17:52
Planuję aplikować do pracy w fabryce czekolady. Czy ktoś również jest nią zainteresowany? Albo już ktoś tam pracował i może coś więcej powiedzieć? Będę bardzo wdzięczna :)
MAMG 2017-03-29 16:08
Witam. Chce sie dowiedziec jak jest z rekrutacja do tej firmy. Czy na rozmowe kwalifikacyjna trzeba się wstawić do Krakowa? Czy mozena telefonicznie bądź skeyp? Bardzo bym prosila o kilka słów tej firmy. Czy warto czy sa wyplacalni i czy gwarantuja zatrudnienie na dłuższy okres czasu. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!
xl 2017-03-29 22:11
Opisac sie nie da co sie tam wyprawia.
xl 2017-03-30 10:19
Ja swojego tez nie widzę
Anijen 2017-03-30 16:53
Czy trzeba znać dobrze jezyk do pracy jako pracownik magazynu odzieżowego?
Bez nicka 2017-03-31 11:03
xl mozesz cos wiecej?moze lepiej na jakis prywatny kontakt?
ola 2017-04-07 17:46
Czy mozecie jeszcze raz opisac co tam sie dzieje, mam propozycje wyjazdu do laboratorium na orchidea
Kinga 2017-04-19 23:25
MGsolutions MGJJ fajna agencja, maja fajna oferty pracy!
Kaśka 2017-04-24 13:51
Czy posiadanie swojego samochodu to wymóg konieczny? Inaczej nici z wyjazdu?
Niezadowolona 2017-04-25 10:13
Ja chciałam wyjechać z tej agencji, ale niczego się nie da dowiedzieć, ponieważ nie raczą odebrać telefonu. Można dzwonić do 15-stu razu dziennie i nic (sprawdziłam). Również czasami dzwoniąc jest linia zajęta, nie wiem czy tylko mi się tak zdarza czy faktycznie poszczególne telefony ignorują.
Rzepka 2017-04-25 18:12
Czy oferta pracy dla pracownika produkcji roślin w Lippstadt jest jeszcze aktualna? Bardzo zależy mi na wyjeździe.
MatiWP 2017-04-25 22:46
Witam chciałbym przez tą agencje wyjechać razem z żoną tylko czy oni są wiarygodni? Mamy stałą pracę i nie chcemy na tym stracić może ktoś pomoże?
Szymek 2017-04-27 20:48
Mnie bardzo pomogli w załatwieniu pracy w Niemczech. Dziękuję paniom z agencji mgsolutions.
Radek 2017-05-01 15:03
MGsolutions MGJJ jest super agencją, pomagają ludziom,super.
Halina 2017-05-12 15:36
Wyjechałam w wakacje do pracy do Niemiec, mój mąż stale z nimi współpracuje. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak wyjeżdżać to tylko z nimi.
Halina 2017-05-12 15:36
Remik 2017-05-14 11:43
Może ktoś ma wiedzę gdzie jeszcze poza Niemcami MGsolutions organizuje pracę? Najbardziej interesuje mnie Francja . Ogólnie jak poczytałam wpisy to ludzie są zadowoleni.
ANCYMOnka 2017-05-14 21:12
Jest agencja co płaci paliwowke i za mieszkanie nie osiąga z tego co masz na rękę jednak są inne kruczki np cenę mieszkania pokrywa pracodawca oczywiście z kasy która za Ciebie ma...
Rzepka 2017-05-17 22:18
Słyszałam o tej agencji wiele dobrych słów , mam pytanie czy firma organizuje również roboty dla kobiet? W najnowszej ofercie nie było nic ale może ktoś słyszał i podzieli się tą wiedzą? Wyjeżdżałam już z inną agencja a teraz po namowie postanowiłam z nimi.
Elsa 2017-05-23 18:35
Witam, czy ktoś pracuje na magazynie w Magdeburgu i mógłby odpowiedzieć na kilka pytań? Czy jest to tylko komisjonowanie produktów ?Jak wyglądają pensjonaty dla pracowników i w jakiej miejscowości się znajdują? Czy jest dostęp do internetu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Rzepka 2017-05-25 20:16
MGsolutions MGJJ zasłużył na dobrą opinię swoją pracą . Starają się pozyskiwać dobre oferty, mieszkania na miejscu również są całkiem niezłe. Współpracowałem z nimi już kilka razy i nie miałem żadnych problemów.
Taki jeden 2017-06-03 05:52
Są dwa rodzaje prac : komisjonowanie i wykladanie towaru na regały. Co do zakwaterowania to sa 2 miejscowości: Magdeburg oraz Bottmersdorf czy jakoś tak. W tej drugiej miejscowości znajduje się hotel ( jest Internet) a w Magdeburgu mieszkania i tu z Internetem różnie bywa. Na starych mieszkaniach mamy na nowych nie ma. Jeśli chodzi o MG można jechać śmiało kasa na czas zakwaterowanie ok POLECAM.
SzybkiRomek 2017-06-05 19:22
Internetu nie ma w żadnych mieszkaniach mg w MD nie wazne czy nowe czy stare jedynie osoby na prywatnych mieszkaniach maja internet a co do reszty lepiej przemilczec
Rzepka 2017-06-11 09:46
Witam, mam pytanie czy ktoś pracował przy produkcji czekolady w Niemczech? Chciałabym się dowiedzieć czegoś w tym temacie gdyż mam zamiar zgłosić się do agencji. Na jakie mieszkanie można liczyć? Czy da się tam zarobić dobrą kasę? Słyszałam dobre zdania o agencji!
Bez nicka 2017-06-12 17:12
Rzepka podaj kontakt na priv,tu sie nie wypowiadam
Anna 2017-06-14 15:37
ja jade do fabrykiczekolady Magdeburg ale jeszcze nic niewiem wyjazd 25 czerwiec
mirka 2017-06-14 17:22
ja byłam tam na tych czekoladkach 2 lata temu, praca lajtowa.. teraz szukam czegos innego, maja oferte w laboratorium roslin czy coś ale narazie czekam na info od kiedy mozna by tam wyjechac, z tego co mowil facet to praca tylko dla kobiet i to jest gdzies w zachodnich niemczech calkiem, bo zobaczymy stawka lepsza no ale daleko
aaa 2017-06-15 18:01
Czy można do takiej pracy jechać samemu czy konieczna jest grupa osób?
I jak z językiem? Jest wymagany? Można sobie poradzić bez niego albo tylko z podstawowym?
Rzepka 2017-06-18 21:32
Bardzo zależy mi na pracy przy produkcji czekolady. Czy można godziwie zarobić na tym wyjeździe?
skorpion 2017-06-19 10:57
Wyjezdzam do pracy przy sadzonkach, moze ktos pracowal tam i udzielilby pare informacji o pracy
Marlena 2017-06-19 16:56
czy ktoś dysponuje wolnym miejscem w samochodzie na wyjazd na 3 lipca do pracy w automotive w Niemczech?
Rzepka 2017-06-21 22:31
MGsolutions nie zawiodła i ma fajną listę ofert pracy.
nick 2017-06-22 23:32
Wie ktoś czy na mieszkaniach w Bockenem jest wi-fi?
Majka 2017-06-25 09:41
Czy był ktoś przy produkcji czekoladek ale w Saksonii?
Allexandra 2017-06-26 11:07
Witam jedzie ktos na 3.07 na automotive do Hanowweru? Email: allexandram16@gmail.com
Allexandra 2017-06-26 11:08
Mateusz 2017-06-26 15:12
Heja powiedzcie mi czy ta agencja przyjmuje tylkoosoby do pracy z ssamochodem? Bo co tam dzwonię i pytam o pracę to pierwsze pytanie z ich strony czy mam samochód bo jest potrzebny z miejsca zamieszkania do miejsca pracy a jak powiem że niestety nie mam możliwości pojechania autem to dostaje informacje ze oni tylko przyjmują osoby z samochodem. Kurde i człowiek chce pojechać do pracy bo jest pracowity a tu nie ma możliwości bez auta a nie mam też nikogo kto by mógł na chwilę obecną wyjechać autem.. Tak samo byłem chętny jechać do pracy przy tych czekoladkach no ale narazie potrzebują osób tylko z samochodem :(
Zostaw swoją opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.