Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

jb

wiem kto to król i te inne jego nicki jutro donosik sie zrobi ale nie będą zdziwieni

mixdriver

Racja bimber, a ty Królu jesteś duża dzidzia pieluchomajty stosuj ale bajek nie opowiadaj kiepsko ci idzie bo to już na nikogo nie działa ha he ha w porty sra

Justin bimber

Ha ha rewelacyjne brednie piszesz ha ha ha

Król

Każdy pracownik który odszedł ma świetną prace i lepsze zarobki Jednak najważniejsze że pracują w milej atmosferze To są ludzie którzy mieli ambicje i potrzebę pracy zgodnie z art KP. dotyczącym zachowania higieny pracy której brakuje w PG Zostali ci którzy są sługami e raju Ewy i podpier...........,, no i jest jeszcze jedna grupa która wróciła do PG bo dostała przekupiona - na razie liczy ona dwie osoby ale być może powiększy się

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
topgas

Ja współpracuje z tą firmę od 2005 roku. Gratuluję nareszcie ekipy z prawdziwego zdarzenia. Czapka z głowy, bo było trudno to wyczyścić z plew. W swojej firmie mam duże problemy z doborem ludzi. Jasna sprawa że tutejsze opinie nie mają żadnego znaczenia bo pracę ludzi oceniają przełożeni. Wszyscy którzy odpadli płaczą tutaj, każdy to wie!

arleta

Siedzą tam bo nie maja innej pracy a iść na bezrobocie to każdy potrafi. Lepiej byc z zgnilej atmosferze i miec wyplate niż jej nie miec.

mixdriver

Prymitywizm. Dno i głupota. Mówi że pracuje to i tworzy zgniliznę. I w niej siedzi.Jak by mi nie grało w robocie to spadam. Trochę honoru Gościu! Wszystkim ulży. Rotacja dobra rzecz. O czym tu rozprawiać?Brawo dla liderów!

zyga

Widać że nie pracujesz w firmie i masz gigantyczne kompleksy. Pewnie w beznadziei i na bezrobociu. Współczuć pracodawcy który na ciebie trafi i siekniesz swoją żółcią na jego obraz.

Pracuję dłużej i takiej rotacji nigdy nie było. Powiedz winona ile osób przyszło i odeszło przez ostatnie cztery lata. Zaczynając od dz handlowego poprzez księgowość do kierowców włącznie. Szukasz i nie możesz się doszukać. Sama nie wierzysz w to co piszesz. Populizm. A tak zgniłej atmosfery to chyba nigdzie nie ma i każdy wie kto ją wprowadził i w dalszym ciągu kontynuuje.

winona

Pracuję w firmie od 8 lat i w moim dziale doszła jedna osoba w zastępstwie dłuższego chorobowego. W pozostałych w granicach normy, poza tym ludzie czasem zmieniają pracę? Rotacja? Może warto poszukać w słowniku znaczenia tego słowa, albo poczytać o działaniach innych pracodawców ?

arleta

Nieliczni to chyba max 3 osoby. No i jak ma byc dobrze skoro ciągle jest taka rotacja pracowników?

obecny

Ciagle nowi. Nieustająca rekrutacja. Jak czytam ,jak to teraz jest super??? Kilka osób chyba będzie tu do emerytury. Ale to nieliczni, zawsze przy władzy. Reszta zmienia się co rusz.

Komputery, urządzenia i super ludzie, pozdrawiam wszystkich, tak trzymać

Kto tam jeszcze pracuje?

peha

Ja pracuję w handlu 15 lat z fajną kasą na koncie i fama ma rację a ty qwerty musisz się jeszcze dużo uczyć bo jeśli ten nick jest tylko twój to śledząc tu twoją aktywność oprócz hejtowania nic ciekawego nie wnosisz, kompleksy czy porachy?

Qwerty

Fama widzę że nie masz pojęcia o tej branży. Powodzenia

rekrut

Polecam. Rozmowa przeprowadzona bardzo profesjonalnie, miła atmosfera. Z tego co się orientuje to co jakis czas prowadza nabiory.

peha

Z tego co mi wiadomo bo dzwoniłem do kadr zamknęli te wakaty. Też żałuję ale będę śledził to może spotkamy się na rekrutacji. Ja w budowlance po sezonie mam cieniutko. Nie polecam. W gazach byłem kiedyś. Jest ok.

Breda

Brawo! "Frajer z produkcji" i to sie nazywa dystans do siebie i swojej pracy! Mozna? Pewnie fala nienawisci nadejdzie, ale: do starych i nowych pracownikow, ale rowniez do KANDYDATOW, ktorzy doceniaja to ze maja prace lub chca ja miec - nie bojmy sie budowania pozytywniej atmosfery! Wtedy pracuje sie lepiej I wraca sie do domu z satysfakcja po skonczonym dniu! A nie tak jak niektorzy z wieczonym "bolem du**", do tego grona zaliczaja sie tez byli pracownicy, ktorzy zamiast kupic gazete albo przetrzec "pracuj.pl" siedza i pisza tutaj i zniechecaja mlodych i ambitnych. Do fali hejtu I nienawisci: praca na goworku tez jest! Wyslijcie cv! Pokazcie jakie macie osoagniecia w burzeniu atmosfery pracy I niszczeniu innych i na pewno was zatrudnia! A wpisy tutaj pozostawcie tym zgranym, ktorzy chca cos fajnego zdziałać :) A sa tacy. Brawo WY! Odwazni! Niedlugo skonczy sie stalking I wyjada adresy IP! I fajni, pozytywni ludzie beda wtedy spokojni :)

nowa

A jaka to stara ekipa a jaka nowa? Tam co jestem po gaz to są inne osoby. Niezmiennie jest tylko kasa i taka wysoka grubsza.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.