Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Róża

Dyrektor to chyba jak na razie sam przechodzi okres adaptacji A kto na szkolić skoro jest taka rotacja pracowników? Niestety firma nie zatrzymuje ludzi wykształconych i z potencjałem Jak Pani koordynator zacznie doceniać swoich pracowników albo zniknie z tej firmy to i atmosfera poprawi się o 100%w dziale administracji

m30

Kto Ci opowiedział o nadgodzinach? Ze ktos odchodzi i są po nim bledy to świadczy o tym jak ktos przekazał wiedze a tam wymaga sie wiele a szkolić nie ma kto i kiedy. Może nowy dyrektor zrobi porządek i będzie inaczej.

M30

Tak faktycznie coraz fajniejsze panie przychodzą do pracy w dziale administracji głównie z protekcji i znajome Pana M Świetnie pracują tak ze błędy i prostowanie syfu którego narobił zajmuje innej osobie bardzo dużo nadgodzin oczywiście nieplatnych.

izel

Zwalniają się i co najfajniejsze przychodzą co raz lepsi pod każdym względem. Pozdrowienia dla współpracowników z oddziału w Sosnowcu i Centrali.

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Operator

Ta firma istnieje od 2001 roku i tyle się uczyła na błędach? Widać że pracujesz dzień z nocą i takich ludzi nie było o których mówisz pokazali się jednak od niedawna bo jest jak jest i pomimo zmian wychodzi gorzej niż było. Widocznie taki był cel.

kto to wie

A skąd niby udalo Ci sie dowiedziec? Skoro pracownicy sie zwalniają to przeczy to temu co piszesz.

Ktoś

Pytałem Nowego z kwietnia bo tak dziękował. Ale w koło jest wesoło

ktoktokto

Tam za chwilę Malo kto będzie pracowal. W ostatnich chyba dwóch miesiącach zwolnily sie 3 osoby z biura.

Ktoś

I jak Ci się pracuje jeżeli jeszcze pracujesz

Breda

No jak dzieci. Nie uważacie, że to żenada kompletna? Piszą "tajemniczy" i myślą, że są anonimowi w internecie. I jeszcze (chyba usunięty) post pełen głupawych błędów... na pewno nikt nie wie, kto go napisał. Już dzieciaki na Facebooku są bardziej ostrożne i potrafią chronić tożsamość. Ktoś tu myśli, że jest cwany i świetnie się kamufluje, a wystaje mu cały łeb z nad kałuży. I radą dla tych wyżej wspomnianych cwaniaków. Na forum są opinie o firmie i pracownikach i to nie miejsce na pseudo porachunki, a jak ktoś chce się wyżyć za zwolnienie na innych to niech wejdzie na to na co wchodzą gimnazjalisci, tam was tak zjada z góry na dół, że się odechce pisać pierdół na stronach dla dorosłych, dojrzałych ludzi :)

norma
@Breda

Breda ale piszesz brednie

zadowolony pracownik

To co jest najważniejsze w tej firmie jest realizowane w 100%, wypłaty zawsze na czas, jeśli dobrze pracujesz jesteś sumienny i przedewszystkim chcesz pracować to jesteś odpowiednio za to wynagradzany. Pracuję to już kilka lat i widzę bardzo wiele pozytywnych zmian. Pozdrawiam wszystkich pracujących w PG

iglo
@zadowolony pracownik

zgadzam się, wiele pozytywnych zmian, coraz lepszy profesjonalnie działający zespół, dużo pracy :)

starter

Praca w PG ok. Dobre zarobki fajna atmosfera, można się wiele nauczyć.

bigmajowski

Jestem byłym logistykiem transportu w PG. Jestem przywiązany do firmy nierozerwalnym węzłem najlepszych wspomnień. Kilka razy chciałem powrócić, ale już zajęty jest wakat. Polecam PG i pozdrawiam wszystkie działy, zarząd i kadrę kierowniczą!!!! Życzę sukcesów!

rex

Do trzech lat więzienia grozi za uporczywe nękanie ofiary, m.in. telefonami, wpisami w Internecie czy pogróżkami. Art. 190a. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

wehikuł

Popieram Nowy, od lat nie miałem tak fajnej ekipy. Mój poprzedni pracodawca nie szkolił, nie płacił na czas i nie miał odpowiedniej kadry. Tu jest nieporównywalnie. I nie czytajcie głupich pomówień, bo to zdewastowani psychicznie nieudacznicy wywaleni poza boisko. Polski Gaz - SUPER ZESPÓŁ!!!! A kadra teraz PIERWSZA KLASA!!!

nowy

Dziękuję za pracę. Bardzo dobrze mi się pracuje. Świetne przygotowanie. Pozdrawiam zespół w oddziale sosnowieckim.

TSA

chyba jednak zatrudniła wielu dobrych ludzi, bo teraz to ubliżasz większości zatrudnionych w firmie, a że Ciebie w niej ma to dla wszystkich lepiej :)

wukau
@TSA

ja też tu pracuję i nie pozwolę się obrażać!!! Uważam, że spełniam oczekiwania i to był dobry krok firmy, że mnie zatrudniła. Namierzymy cię "dobra rado"!!! będą kłopoty !!!

wuwu
@wukau

namierzony w śródmieściu olkusz, prościzna była rozejrzyjcie się kto to

wuwu
@wuwu

Jest i drugi namierzony w sosnowieckiej dzielnicy bogatych mongołów dane ulicy podam komu trzeba zdziwią się

tejmniczy
@wuwu

podpowiedz z adresem bedzie mile widziana

pracowity

Czemu się dziwicie tyle lat miał tu własne podwórko że nie możliwe jest aby wszystkie przekręty dyrek robił sam. Nie wieżę że zarząd nie wiedział o jego walkach, pewnie teraz będą go trzymać dalej i znajdzie sposób by dymac wszystkich choć zdejma mu z głowy zarządzanie oddziałem. Poprostu będzie robić to samo a odpowiedzialnosc będzie żadna. Ten to wie jak sie ustawić.

PG to jakiś żart

Mam pytanie co z byłym Dyrem Sosnowca, podobno został wywalony za przekrety a tu dalej wozi się furą firmową, cały czas na firmie się szwęda i smieje się w twarz każdemu uczciwie pracującemu. Jeśli się zastanowić to w tej firmie trzeba krojić kase na prawo i lewo. Pewnie jeśli dużo zapier...lisz to wtedy zarządzający tym bałaganem będą zadowoleni i w nagrodę dostaniesz jeszcze premie a może i dodatkową fuchę bo inaczej nie możesz liczyć na premie. W tej firmie chyba już tak będzie zawsze że ten który jest największym (usunięte przez administratora) to zawsze będzie chroniony i wyjdzie na swoim.

pyta

Czy stanowisko kierowcy w Sosnowcu to wakat jeszcze?

melo

Kadrowa w sekretariacie co siedzi to kompromitacja. Niech kodeks poczyta zanim odpowie pracownikowi

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.