Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

A jeszcze niedawno namawiała nowe wtedy koleżanki do składania fałszywych oskarżeń o mobing oraz wysyłania bzdurnych maili do centrali a one to robiły no i są dlatego do dzisiaj bo sama bała się, wiedzą starzy pracownicy kogo i czego haha

rex

Do trzech lat więzienia grozi za uporczywe nękanie ofiary, m.in. telefonami, wpisami w Internecie czy pogróżkami. Art. 190a. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

goscc

I dlatego tez taka atmosfera tam jest.Zapomniała juz pani koordynator jak siedziala po godzinach bo się nie wyrabiala z wystawianiem faktur a teraz wszystkim dowala obowiązków, ze nie sposób sie wyrobić. A właściwie to ona co robi? Wszystkie wspomniane niżej osoby Pani Iza, Pani Aneta i Pani Kasia są siebie warte, bo kazda na kazda nadaje tam.Skoro maja taka wiedze to czemu jeszcze siedza w tej firmie i narzekają? Bez sensu.

lala

Kogo znowu wywalili? To kto tam zostal?

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

A mnie właśnie dziwi że wywaliła swoje najlepsze gumowe ucho i taką niegdyś przyjaciółkę. W innej firmie te młode osoby które dostały się do władzy w taki a nie inny sposób bez braku doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i po tym co się stało i dzieje nadal odpowiedziałyby już dawno dyscyplinarnie. Jest najgorzej jak kiedykolwiek było. Jak można dalej coś takiego akceptować. Szok

mamamia

To może Magdalena na koordynatora?

gosc

ona jest od właściciela ja to wiem

kierowca

pani Aneta, marzy się pewnie o koordynaturze ha ha, Karolinie nie wyszło, a smak był oj był tylko braki pewnie gigantyczne. Odważne na goworku. Prymitywnie i prostacko. Tu szkoda zaglądać bo piszecie pierdoły. Bye bye

m30

Taka nieliczna grupa kobiet w tej administracji a taka zawiść i jad jak Malo gdzie. I z czego to wynika?

gość1

wszyscy przecież wiedzą kto kryje się za waszymi nickami, jest już o tym głośno na CB, została jeszcze jedna która nadal miesza w garze, siedzi w centrum administracji i sieje zamęt, spryciara eliminatorka, niegasnący uśmiech w wersji oficjalnej. Tylko przez was odeszłam, ale o tym opiszę do przełożonych, mam ciekawe przykłady waszego zaangażowania. Praca była w porządku, to te dwie nie do zniesienia, dobrze dla działu i tej firmy jeśli już choć jednej nie ma.

driver

To ty buziaczku mój różowy kwiateczku?

TRYBUNA

Nie piszę sama do siebie! A skąd wiesz, ze to ja? Jeszcze piszą AG KU itd itp Nikt mnie nie kocha ..

AG

Ej ty KJ piszesz sama do siebie? Ha ha ha nikogo to nie dziwi

leon

Najlepsza rzeczywiście, jeszcze nigdy tyle osob nie odeszlo za kierownictwa kogos innego :) Niewlasciwa osoba na to miejsce, tak jak ktoś napisał wyżej, jak odejdzie to może się zmieni cos na lepsze.

gościnnie

Super ekipa zostaje. Trzeba czyścić z plew!!! Pani Koordynator - tak trzymać, jest pani najlepsza

TRYBUN
@gościnnie

no tak, jak laseczki przez całe życie były niańczone przez mamusie to teraz wielkie oczy robią jak trzeba pomyśleć.Myślenie boli. Może faktycznie zmieńcie pracę, masarnia,rybny lub casting do programu "Rolnik szuka żony" będzie łatwiej

xyz
@TRYBUN

Ty chyba nie wiesz o czym mówisz, bardzo prymitywna wypowiedz człowieka, ktory nie wie jak wygląda praca w dziale administracji

onona

Nie chodzilo o damsko meskie

ktotowie

Komu zwolnienia pasują? Akurat w to nie uwierzę. Karolcia jest jeszcze? Pani koordynator i pan M no to chyba bajka...

mmm

Ktora Karolcia? Ta najpiekniejsza?

taktak

a fajeczka dalej smutna razem z A best przyjaciółki

m30

I to jest trafne spostrzeżenie. Dyrektor może zauważy gdzie tkwi problem. Dziwie sie ze centrala nie zauwaza problemu, ze nie reaguje na taka rotacje w administracji.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.