Opinie o Orange Polska S.A.(dawniej Telekomunikacja Polska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Telekomunikacja Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telekomunikacja Polska S.A. w Katowice

Mati

UWAGA UNIKAC JAK OGNIA. Szkolenia trwa u nich ponad miesiac bo materialu jest W CHOLERE, i co chwile pojawiaja sie jakies kruczki, procedury, systemy z ktorymi trzeba sobie poradzic samemu a o ktorych nawet kierownicy nie maja pojecia zielonego. Płaca smieszna w porownaniu z iloscia rzeczy o ktorych trzeba pamietac i przestrzegac. Grafiki mega beznadziejne, praca w weekendy, swieta, wlasciwie non stop. Zapomnijcie o dwoch dniach wolnych obok siebie, to nie zdarza sie zbyt czesto. Teoretycznie istnieje mozliwosc wpisania swoich preferencji godzinowych oraz dni wolnych ale nikt tego nie bierze pod uwage, takze praca od 8 do 16 to RARYTAS, tak samo jak wolne weekendy. Sama praca beznadziejna, uzeranie sie z debilami klientami oraz przelozonymi ktorzy scigaja za kazdy blad i to wszystko za 1500 zl. To juz lepiej isc do warzywniaka sprzedawac cebule. NIE POLECAM

to jakiś żart ta korpo
@Mati

to jest jeden z powodów dla którego powinni płacić 3x więcej za ten cały materiał, a nie tylko niepełny etat a co za tym idzie niepełna płaca minimalna

3/4 etatu

lepiej sprzedawać byle co na bazarze czy sprzątać albo cokolwiek - kasa większa bo pełna minimalna, a nie 3/4 etatu z możliwością dopełnienia i to w korpo - to żart

Pracuje rok

Praca nie jest łatwa trzeba opanować sztukę miej (usunięte przez administratora) a bedzie Ci dane. Pewnie nie rozwinę się juz bardziej w tej firmie co w końcu spowoduje przejście do konkurencji.

Adrian G.

Nie wypłacili mi ponad 600 zł premii dlatego, że, UWAGA, KIEROWNIK ZAPOMNIAŁ MI POWIEDZIEĆ PODCZAS 3 MIESIĘCY PRACY, ŻE MUSZĘ WPISYWAĆ MOJE SPRZEDAŻE DO JESZCZE JEDNEGO Z 35I021359 SYSTEMÓW W FIRMIE. Mimo ewidentnego zaniedbania ze strony przełożonego nikt nie poczuł się do odpowiedzialności, żeby sytuację wyjaśnić, czy załagodzić - nawet zwykłego "przepraszam" nie usłyszałem. Nie wspomnę już o ocenianiu za parametry, na które nie mamy wpływu - najważniejszym parametrem dla konsultanta w czasie mojej pracy była ocena na pytanie "CZY POLECIŁBYŚ FIRMĘ ORANGE ZNAJOMYM?" - więc nie ważne jak dobrze wykonywało się swoją pracę, niektóre procedury w firmie sprawiały, że nikt o zdrowych zmysłach nie kliknął "5" nawet, jak konsultant był niesamowicie cierpliwy i miły - dawał za to oceny na wcześniejsze pytania dotyczące personalnie Twojej osoby, które w tej firmie nie były w żaden sposób brane pod uwagę :D Po prostu śmiech na sali, nie wspomnę już o śmiesznym i niepoważnym systemie agencyjnym - nigdy nie dostajesz etatu z Orange, chyba, że spędzisz tam 10 lat, a tam przerzucają Cię z agencji do agencji na umowie o pracę tymczasową. Zdecydowanie odradzam pracę w OCS, szczególnie w oddziale przy ulicy Curie w Katowicach.

taka dziewczyna
@Adrian G.

Nawet po 10ciu latach nie zasłużyłam na etat ;)

Doradca Klienta

W sumie nic wielkiego, na początek kilka słów o sobie, kilka pytań dla zmyłki po czym wyjaśnienie na czym polega praca. Rozmowa odbyta bardzo szybko z Panią z Work Service. Później dwie scenki, myślę,że one nie miały znaczącego znaczenia na przyjęcie do pracy ponieważ wcześniej nie miałam styczności z call center ;). Na końcu podesłanie na maila około 10 zagadnień które trzeba było wykuć do testu wstępnego który odbył się po weekendzie

Odegranie dwóch scenek typu wybierz jedno ze swoich zainteresowań i spróbuj mnie do niego przekonać oraz druga: co zrobiłabyś gdyby zadzwonił do Ciebie niezadolowony rozgniewany klient któremu internet nie działa od 2 dni?

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
zdesperowana

Ludzie zaczynają się buntować bo jak tu siedzieć cicho w takiej sytuacji?! Wymagają od nas by być najlepszymi, by cisnąć, itp. Ciągle to słyszymy codziennie!!!!! a co daje nam orange? beznadziejną podstawę? chce tu dalej pracować ale miec zapewniona podstawe minimum te 2tys! zeby miec pewnosc ze wyzywie rodzine, zaplace czynsz itp. Co do nastawienia "góry" nie bede sie wypowiadac, na dziedzincu kazdy narzeka, kurwuje, chodzi mega podirytowany, prawie kazdy mysli o zwolnieniu sie bo to juz nasze rozpaczliwe wolanie. Jednak nasze prosby i bunt pozostają jak zwykle bez echa!!! no bo przeciez jest tak pieknie, love za 99zl...i klapki na oczach!

Mati
@zdesperowana

Dokladnie tak jest, a od niedawna wprowadzono kolejne milusie "usprawnienia". Jesli oddzwaniamy do klienta zeby sie chociazby wypytac o glupie nazwisko bo w systemach powstala rozbieznosc to MUSIMY mu probowac wcisnac jakis nowy produkt, nawet jak dzwonicie zeby goscia poinformowac ze ma 2000 ZL DLUGU to i tak trzeba mu probowac cos sprzedac bo inaczej niezaliczony monitoring.

xx

cześć, opinia na temat orange linia przychodząca na skłodowskiej. szkolenie trwa miesiąc, po przepracowaniu określonej ilości godzin są wypłacane. atmosfera i ludzie w pracy bardzo fajni, zarobki niskie, brak rozwoju, umowa przez agencje pracy tymczasowej. praca również w weekendy. odbierając połączenia można sobie dorobić sprzedażą. dzwoni dużo frustratów ale na to trzeba się uodpornić, taka praca. ogólnie mało kto zostaje dłużej i rotacja spora, a szkoda jakby poprawili warunki praca byłaby nawet fajna. czas tam spędzony wspominam miło, natomiast niskie zarobki i warunki sprawiają że praca jest raczej dla studentów.

rajza

1/3 osób wyrabia teraz premie, polowa miesiaca a ludzie maja po zero lub jednej sztuce - to o czyms swiadczy. Jednak nie masz sie co łudzić, nie zmienią na premie liniowa na pewno, bo jest tylko gorzej a nie lepiej. Mogliby chociaz podstawe zwiekszyc, to byloby juz cos!

niedowieszsie

firma chyba sie rozsypuje, na salach umieralnia, brak ludzi, prawie wszyscy uciekli do upc czy gdziekolwiek byle nie w orange. takie cele daja a kazdy klient rzyga juz przez sluchawke jak uslyszy magiczne slowo: swiatlowod. powinna byc premia liniowa, ile zrobisz tyle zaplaca, wtedy ludzie by zostali na pewno a nie se wymyslili jakies kzp. ale po co zrobic cos dla pracownikow nie? lepiej sciemniac dalej. liderzy robia dobra mine do zlej gry a dobrze wiedza ze lipa jest jak uj. nikomu nie polecam pracy w tej firmie. pytanie pozostaje: kiedy wymysla jakas sensowna kampanie, nie zwiazana w koncu z tym dziadostwem jakim jest ftth.

M

Ktoś wie czy jest obecnie rekrutacja? A jeśli tak, to gdzie mogę aplikować? Interesuje mnie podjęcie pracy w call center przy Curie.

nietwojinteres

A MY CHCEMY Z POWROTEM PREMIĘ Z WYPŁATĄ W JEDNYM KAWAŁKU A NIE OSOBNO!!!!!! I CZEMU NIKT Z TYM NIC NIE ROBI????????!!!!! Mnie to nie obchodzi że agencje sobie wymyśliły że bedą płacić osobno pod koniec miesiąca!

ma

Mam wrażenie że piszecie o całkiem innych, dwóch odrębnych oddziałach Orange. Jeden na Curie, drugi na Zawiszy.

@ma

Na Zawiszy nie ma Orange, tylko firma, która wykonuje kampanie sprzedażowe dla Orange, o ile dobrze kojarzę. Temat dotyczy Orange Customer Service przy Curie w Katowicach.

Adrian G.

Dodam jeszcze, że Orange od samego początku obiecało mi, że dopasują mi grafik do zajęć na studiach. Miesiąc w miesiąc ta sama sytuacja - dostaję informację, że ktoś u góry zaakceptował moją prośbę o indywidualny grafik (mimo, że na rozmowie zapewniano mnie, że nie jest to żaden problem), po czym grafik dostawałem ustawiony tak, jak każdemu innemu konsultantowi - zupełnie ignorując moje zobowiązania względem uczelni. Co miesiąc ta sama akcja - korekta grafiku, kolejne prośby, kolejne akceptacje kierowników, dyrektorów oddziałów, czy jakiś innych szczebli korporacyjnej drabinki po to, żeby akcja za miesiąc się powtórzyła. Organizacyjne dno, kilometr mułu i gąszcz wodorostów. Najśmieszniejszy jest fakt, że kierownicy sami potrafili podważać sensowność oceny klientów, o której wspomniałem wcześniej. Widzieli, że pytanie jest źle sformułowane i że w ankiecie są pytania, które o wiele lepiej oceniają naszą pracę, niż pytanie o polecenie firmy. Mimo to rozkładali ręce i mówili, że tak jest od zawsze i nic na to nie poradzą. Kolejny dowód na to, że człowiek w tej firmie nie jest nikim istotnym - nie ważne, czy jest szeregowym pracownikiem, czy kierownikiem - ci ostatni mają po prostu trochę większe poczucie, że mają coś do gadania, ale wystarczy spędzić tam pół roku, żeby dowiedzieć się, że to tylko iluzja. Najlepszym przykładem jest fakt, że kierownik po zorientowaniu się, że właśnie 700 zł przeleciało mi koło nosa przez jego błąd nawet nie wiedział do kogo się z tą sprawą zgłosić - bo wiedział, że i tak nic nie da rady nic zrobić, poza wyciągnięciem tych pieniędzy z własnej kieszeni z uwagi na to, że to jego błąd, do którego de facto nawet się nie przyznał. Był zdziwiony, że nikt wcześniej nam tego nie pokazał ale nie rozumiał faktu, że to na nim jako kierowniku spoczywa taki obowiązek. Co może być ważne z punktu widzenia odbiorcy tej opinii to fakt, że piszę to po ponad półtorej roku po zakończeniu współpracy z tą firmą - wszystkie emocje zdążyły więc opaść, a ja dalej nie potrafię pojąć, jak tak duża firma może sobie pozwolić na takie traktowanie pracowników.

flor

Dokładnie! Dostaliśmy taką sama informację, to jakaś kpina i nieposzanowanie pracownika! My mamy żyły sobie wypruwać żeby zrobić cel ale po co? skoro na premię się czeka 2,5 miesiąca, teraz już z wydłużeniem. Dziwię się że nikt nie zrobił strajku, chyba się każdy boi odezwać bo zaraz wyleci z tej firmy- niestety taka prawda, żeby zostać musisz lizać dupsko na maksa każdemu. Cel- Niech liderzy usiądą na słuchawki i ciekawe czy coś sprzedają jak są tacy mądrzy. Wracając do premii żądamy przywrócenia dawnej formy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szanowny Panie Dyrektorze Pan jest najbardziej człowieczy z tej całej organizacji (tak mi się wydaję) więc błagam niech Pan coś zdziała! :) Liczę Na Pana.

Załamana

Drogi Adrianie, akurat weszłam na opinie o Orange doslownie pare minut po dodaniu Twego komentarza, bo pewnie teraz zacznie się poszukiwanie przez pracowników podstaw prawnych by nam wypłacili premie. Posłuchaj, u nas lepiej się zadziało: 2 dni przed wypłatą dowiedzieliśmy się że premię na którą tak każdy liczył że dostanie z wypłatą razem jak zawsze, otrzyma ją ale z końcem miesiaca! Nawet nikt za to nie przeprosił, co to Orange obchodzi że muszę zapłacić za mieszkanie, że mam zobowiązania i ba dziecko idzie do komunii. Szukam po forach prawnych czy coś się z tym da zrobić że oni nam w ostatnim momencie zmienili to bo niby nie mogą się doliczyć premii, co to za powód w ogóle? TO NIECH SIĘ WEZMĄ ZA ROBOTĘ nieroby co mają 2 miesiące na to by zrobić arkusz premii.! POZA TYM ZNOWU wraca terroryzm na budynku, KONTROLOWANIE dosłownie wszystkiego, jest mega nieciekawie, kazdy jest zdemotywowany, i sie usmiecha do kazdego a w glebi duszy ma mega spine i chce stamtad uciec. No i tak bedzie, ludzie uciekna od tego miejsca, bo juz na dziedzincu sie slyszy ze co druga osoba mysli o zmianie pracy, nadal nas nie szanuja i nie doceniaja. Kierownictwo ogarnijcie sie Wy! i zacznijcie walczyc o nas a nie ciagle nas dołować i mowic jacy to jestesmy beznadziejni bo nie umiemy zrobic wyniku!!! dajcie troche oddychac!!!

@Załamana

W moim przypadku OCS to zamknięty rozdział. Przygoda z firmą Orange jako operatora również. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Nie będę się też dochodził o żałosne pieniądze z prowizji. Fakt, że firma potrafi postawić się w takim świetle i narazić się na takie opinie pracowników najlepiej świadczy o tym, że w tej organizacji liczą się pieniądze, a nie pracownik. Gdyby nie to, że system prawny na to nie pozwala, to wpieprzaliby wszystkim od góry do dołu umowy zlecenia. Wymagają od Ciebie wiele, a w zamian nie dają praktycznie nic, poza wątpliwą pensją. Bardzo szkoda mi tylko kilku fajnych osób, które nie są w stanie wypłynąć na ten stan rzeczy, a opinia ta dotyka ich w pewien sposób, jak na przykład Kasia, która w Katowicach była trenerem i przy okazji świetną i ciepłą osobą. Nie wiem czy tam dalej pracuje, ale jeżeli tak to pozdrawiam ją serdecznie, bo jest jedynym "akcentem" tej firmy, który wspominam z uśmiechem na ustach - do reszty mam wręcz odrazę :D

Stalkowany

Powiem tak,pracowałem w Orangu wcześniej w TP łącznie przez około 6lat,czyli dośc długo,na róznych działach od informacji miejskiej,poprzez sprzedaż dla biznesowego az po dział techniczny.W katosach atmosfera ogolnie nie była zła,zwłaszcza na początku,bywało wręcz śweitnie znacznie lepiej niz w innych firmach w ktorych pracowałem.No ale w 2013r. wojna swiatowa weszła juz w ostrzejszą fazę dlatego dla osób ktore były na "czarnej liscie systemu" zaczął sie naprawde nieciekawy okres,zwłaszcza dla mnie.Mobbing,stalking ogólne upokarzanie a takze(bez ściemy)stwarzanie dla mnie i otoczenia sytuacji niebezpiecznych z ww.powodów za cichą wiedzą oraz zgodą przełozonych!!Prowokacje,ciagłe usterki sprzetu,problemy z klientami itd.Po prostu horror. Reasumując nawet dla osób ktore nie miały zadnych problemów z systemem praca od około 4 lat w tej firmie to katorga.Zdecydowanie odradzam.

ORANGE LOVE
@Stalkowany

Witam serdecznie, ja pracuje z podobnym starzem w tej firmie. Powiem że praca nie należy do najlżejszych ale jednak można wyciągnąć z tego niezłe pieniądze. Też pracowałem na miejskiej, fajna atmosfera była ale w portfelu bida. Teraz jest stres, jest napięcie, nacisk itp to racja ale jednak wiesz za jaką kasę pracujesz. Sory ja wolę pracować te 6 godzin w cieple, poużerać się z klientami i dostać te 3-4 tysiące niż harować w biedronce albo na budowie 12 h za 2tysiące! Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie narzekać, nikt nie zmusza Cię do tej pracy. Fakt mogło by być mniej nacisku i mniejsze wskaźniki dla doradców, no ale niestety z tym wiąże się ta praca, nikogo za darmo nie posiedną a firma ma swoje cele i wytyczne które musi realizować. Lidera mam bardzo okej, fajnych ludzi w grupie i główna kierowniczka też bardzo sympatyczna:P Ja z kolei polecam te miejsce osobom ambitnym i zmotywowanym do zarobienia kasy! Pozdrowienia for ALL!

Ktos

Praca na infolinii przychodzacej w katowicach masakra tylko wyniki wyniki wyniki iciagle sledzenie i monitorowanie co robicie na komputerze. Obiecuja cuda a za dodatkowa sprzedaz nie wyplacaja kasy w dodatku grafiki po 10h a pozniej 5h weekendy wiecznie w pracy po 10h przewaznie przy etacie 3/4. Szkoda gadac IP

Zostaw merytoryczną opinię o Telekomunikacja Polska S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Telekomunikacja Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telekomunikacja Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telekomunikacja Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telekomunikacja Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Telekomunikacja Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telekomunikacja Polska S.A.