ABC Cars Sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 41 ocen.

Opinie o ABC Cars Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Cars Sp. z o.o.

Hitman4727

A Ola i Aleksandra to to samo imie? Mhm...to powiedzcie jej, że to pomyłka...

miodowadeskasedesowa

ABC-CARS ; czytając wszystkie PRAWDZIWE OPINIE mogę opowiedzieć jako stażysta pracujacy w tej ,,stodole" od zawsze na zawsze , na standardzie porządku dziennego mają okradane szafki , zasraną toalete jak i codzienny mobing ze strony kierownictwa . NIE POLECAM

miodowadeskasedesowa
@miodowadeskasedesowa 21.12.2017 21:12

Chciałem jeszcze dodać, iż syf i warunki panujące w pomieszczeniu gdzie spożywane są posiłki wcale nie odbiegają od pomieszczenia, w którym się, dosłownie, SRA, bo inaczej tego się nie da nazwać...

Fred

A ja miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Mobbing na porządku dziennym (kierownik serwisu pan Krzysztof i "mistrz" hali Jakub bardzo przykładali się do tego, aby pracownicy nie czuli się dobrze w firmie), brak jakiegokolwiek bhp (sam jestem świetnym przykładem, mając wypadek w pracy, po wypłacie odszkodowania zostałem wyrzucony z pracy), ROK PROSZENIA SIĘ O UBRANIA I OBUWIE ROBOCZE, szefostwo w postaci syna i ojca dramatyczne - przychodzili tak zmęczeni do pracy, że ciężko było odpowiedzieć "dzień dobry" zwykłemu pracownikowi. Nie będę wspominał o fałszywej załodze z biura, podpierdalactwo i robienie pod górke na porządku dziennym, moda na jakieś zastawianie samochodów pracownikom fizycznym...rzecz jasna na polecenie pana Jakuba T. No i warto zaznaaczyć, ze pracownik inny niz umyslowy, w firmie zajmuje sie wszystkim. Nie wazne, czy jestes blacharzem, myjkowym czy lakiernikiem. Bedziesz wieszal banery, kosil trawe, pracowal na wysokosciacg... Jak masz iść tam pracować, to lepiej sobie odpuść, nikt nie będzie Cie szanował, wycyckają do cna i rzucą ochłap na konto dziesiątego...aaaa, a jakby ktoś nie wiedział jak przyznaje się w pracy premie, to prosze zapytać pana Krzysztofa, nam powiedział, że premia zależna od pogody i jego humoru, a nie efektów pracy. Z pewnością wiecie kto pisze i zapewniam, że to nie moje ostatnie słowo, chcieliście (usunięte przez administratora) Freda, teraz Fred (usunięte przez administratora) Was...

mister
@Hitman4727 15.12.2017 22:33

W firmie Wawrosz S.J. szefowie są osobami które witają się z pracownikami, rozmawiają z nimi,etc., a w ABC-Cars...no cóż zostawia to wiele do życzenia. W ABC pracownik traktowany jest jak śmieć. Widać że niektórym to pasuje (prawda Hitman?).

mister
@Rubens King 16.12.2017 10:40

Jeszcze jedno...Wawrosz S.J. ściąga tylko dobrych pracowników, a skoro w ABC dzieje się jak dzieje to nic dziwnego że ludzie odchodzą lub wy zwalniacie. Prędzej czy później większość z Was skończy swoją ''karierę''w ABC

Shrek

A my stricte załapaliśmy od razu kontakt no mówie że bedziemy sobie pomagac i autentycznie tak było strikte chłopaki zawsze chemią poratowali i z kerszerera pozwolili korzystać także autentycznie jakbyście chcieli zmienić se opony to dla przyjaciół 4 dyszki chyba będzie dobrze de fakto.

Rubens King

A płot u Was jeszcze stoi? Bo słyszałem, że ludzie na płocie wiszą, żeby tam pracować...także mógł się obalić...

Nie zadowolony klient

24.07 dodawałem swoją opinię. Próbowałem skontaktować się z firmą ABC. Poprosiłem żeby ustosunkowali się do mojej skargi. Do tej pory nie było z ich strony ŻADNEJ odpowiedzi. Kompletnie zlewają klienta.

ABC-Cars
@Nie zadowolony klient 03.08.2017 17:56

Dzień dobry, proszę o informację z kim w w naszej firmie Pan rozmawiał. Chcemy wyjaśnić sprawę. Proszę o opisanie sprawy oraz wysłanie maila na adres katowice@abc-cars.pl

Nie zadowolony

Kupiłem u nich ponad rok temu samochód. Miał być bezwypadkowy nigdzie nie malowany . Zdecydowałem się pokazywali mi jakieś pomiary.Wszystko wyglądało fajnie, a tu się okazało coś innego...W dniu dzisiejszym był w dwóch stacjach ASO ponieważ chciałem kupić coś nowszego a to zostawić w rozliczeniu i każda ze stacji ASO powiedziała mi że samochód jest malowany! Zdębiałem! Ludzie nie kupujcie u nich samochodów. Są to samochody którymi nie wiadomo ile osób jeździło! Nie polecam!

oszukany

oszuści.kupiliśmy auto które nie nadawało się do jazdy po drogach...

ABC-Cars
@oszukany 20.06.2017 14:56

Dzień dobry, zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji. Naszą intencją nigdy nie było sprzedawanie wadliwych samochodów. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy katowice@abc-cars.pl w celu wyjaśnienia sytuacji i rozwiązania problemu.

syn taty

Czysta korporacja. Tabelki tabelki i jeszcze raz tabelki. Menedżer kapuje na swoich ludzi do zażądu. Firma biedna jak szopa wujka Mirka.

Były pracownik

Chcesz być oszukany, masz wątpliwości na rozmowie w sprawie pracy to powinna się zapalić ta odpowiednia lampka ;-)

Zostaw opinię o ABC Cars Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Cars Sp. z o.o.