Opinie o Cosinus w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cosinus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cosinus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosinus w Katowice

Atmosfera w pracy beznadziejna , szkolenie jest żadne , tak na dobrą sprawę nikt nie wytłumaczy tego na spokojnie . W pracy jeden gada na drugiego, jeżeli ktoś tam myśli ,że nie był na języku to się myli . Wielokrotnie obgadują się wzajemnie między personelem a potem razem wesoło idą na przerwę i wzajemnie się kochają . Za plecami do nowych osób mówią "uważaj na tego bo jest taki i taki " Mimo ,że nazywają się dobrymi kolegami /koleżankami z pracy . Wypłata jest nie warta tych nerwów , podpisuję się w zupełności pod poprzednią opinią i zdaniem na temat pieniędzy na badania , zwrot dostaniecie po kilku miesiącach o ile nie na koniec pracy :) Nie polecam

Praca

Hej, dużo tu opini słuchaczy, a czy jakiś pracownik może się wypowiedzieć? Jaka panuje atmosfera?

@Malina

Hahahhahahahahahahahhahaha ale się uśmiałam :) Jaki grafik? Pracujesz tyle, dopóki praca nie będzie skończona. Tak rozwija się, jest dużo więcej obowiązków, ale dodatkowych rąk do pracy nie chcą zatrudnić, ewentualnie chwilowo na zlecenie. Prawda jest taka, że nie dba się o pracownika - albo tyrasz i się podporzadkujesz, albo wypad. Rotacja jest OGROMNA, a zarobki nieadekwatne do poświęcenia. Prezes liczy hajsy, a ty zastanawiaj się czy starczy Ci, aby przeżyć do kolejnej wypłaty.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Cosinus? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@a.por Nowy wpis

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda tam nauka na kierunku technik administracji? Czy ten kierunek jest warty uwagi?

Aktualnie trwa rekrutacja w Cossinus w Katowicach na stanowiska: - psycholog - pedagog W ogłoszeniach brak informacji: Jakie wynagrodzenie brutto. Ile godzin tygodniowo. Czy praca w tygodniu czy w weekendy. @Pracodawca można uzupełnić te informacje w ogłoszeniach. Dziękuję.

Pracodawca Nowy wpis
@Kasia

Szanowna Pani w ogłoszeniu miała Pani również adres mailowy więc mogła Pani dopytać o interesujące Panią informację. W tym samym ogłoszeniu było napisane Technikum dla Młodzieży więc osoby pracujące w szkole wiedzą, że praca odbywa się w godzinach rannych w tygodniu. Następnym razem proponuje kontaktować się z ogłoszeniodawcą. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Były pracownik Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cosinus spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak wygląda sprawa grafiku w Cosinus. Czy pracodawca idzie na rękę?

Praca

xyz
@Praca

Rotacja pracowników mówi sama za siebie. ????

nick
@Praca

Zdecydowanie nie polecam pracy w cosinusie, brak jakiegokolwiek przeszkolenia stanowiskowego, rywalizacja, ciągłe zmiany grafiku.

Ona
@Praca

Atmosfera jest bardzo dobra dobrze się współpracuje z każdym w oddziale także polecam serdecznie

Malina
@nick

Nie zauważam żadnej rywalizacji a grafik ustalany jest na cały miesiąc z góry więc też nie widzę tu problemu. Pracy jest ogrom ale nic dziwnego bo oddział ciągle się rozwija. Wystarczy trochę chęci i zaangażowania aby dobrze się tu poczuć. Atmosfera przyjazna, wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz powierzonych obowiązków a co najważniejsze zawsze na czas. Ja polecam.

@Malina

Czy w Cosinus są szkolenia zewnętrzne?

podsumowanie pracy w cosinus w katowicach - benefitów brak, nie liczcie na żadne dofinansowania i inne takie, wrecz przeciwnie - firma nie tyle co oplaca, jak zwraca koszty wstepnych badan medycznych - po miesiacu pracy, dlatego powodzenia w przetrwaniu kazdemu, kogo badania szacuje sie na duza kwote, ktora musicie zaplacic z wlasnej kieszeni. nie jest to jednak koniec - firma nie posiada karty firmowej dlatego kazdy wydatek sluzbowy, delegacje i inne oplacacie z wlasnej kieszeni - czy wam zwroca te koszta? Loteria. Wieczne niezadowolenie, fochy wsrod kadry pracowniczej, zero profesjonalizmu, a kazdy wpatrzony we wlasny czubek nosa. Wyplata tez nie blyszczy, wiecej nerwow niz to warte. Nie polecam, a sam fakt nieustannych rotacji w zespole (prawie calego zespolu) o czyms jednak swiadczy

Była pracownica
@były pracownik

Zapomniałeś dodać, że: 1. ZERO wprowadzenia, 2. Ciągła zmiana Dyrekcji - samii nauczyciele mówią, że było ich już 8 w ciągu niespełna ROKU!!! 3. Praca od świtu do nocy - "Inni pracują 7 dni w tygodniu po 12-15h i jakoś nie ma problemu... " 4. Firma kogucik, niby Szkoła a prowadzona przez kilka jak nie kilkanaście Fundacji; 5. WYPŁATA NIE NA CZAS - NIE GODZIĆ SIE NA UMOWE ZLECENIE.

@Była pracownica

kompletna bzdura - ludzie są teraz roszczeniowi, a wiedzy i zaangażowania brak. Ja miło wspominam pracę i bardzo serdecznie pozdrawiam zespół.

Angelika

Nie polecam, pal licho akcje z planem lekcji ale szkoła ma być bez płatna taką umowę podpisujesz a się nagle po dwóch latach dowiadujesz że trze bedze płacić po 79 zł miesięcznie a następne dwa lata 120 zł.

Na jakie benefity można liczyć w Cosinus?

Na żadne.

Pysia

Chce zmienić szkołę z liceum i przenieść się do cosinus w Katowicach do liceum dla młodzieży na wybrany profil czy jest to możliwe? Jakie profile się otworzyły? Teraz będę iść do klasy 2 liceum.

Czy w Cosinus jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracownica

Tak nie zdarzyła się jeszcze sytuacja gdzie zostałabym olana

Seba

Super kierunek, opiekun medyczny do tego darmowy i pełna profesja od strony nauczycieli i kontaktu z sekretariatem

Pati
@Seba

Gdzie odbywają się zajęcia w Katowicach ?

Ola
@Pati

Prawdopodobnie w Liceum Maczka, tak było w ubiegłym roku ;)

Słuchacz
@Pati

Mickiewicza 3

ringg

chyba ze karetke trzeba wzywac odpukac to tak

kulibali

Odradzam podejmowania współpracy z tą firmą kogucik. Współpraca jest na tak żenująca niskim poziomie, że aż się pisać nie chce. Myślę, że kiedys jakaś odpowiednia instytucja postawi jakieś zarzuty temu czemuś....

Roksana
@kulibali

Hej, mógłbyś opisać o co dokładnie chodzi?

Daria
@kulibali

O jaką dokładnie współpracę chodziło?

Ktosiek

Generalnie to dramat straszny (usunięte przez administratora) jest przyjmowana powinni robić jakąś selekcje bo to widać że coś jest z ludźmi nie tak szkoły nie polecam

Ktosiek 2
@Ktosiek

Sądząc po tej wypowiedzi mogę stwierdzić to samo z Tobie. Ja akurat mam super grupę, może to z Tobą jest coś nie tak. ;)

Kinga L.

Obsługa fachowa i bardzo miła, wyczerpujące informacje na temat szkoły. Naukę rozpoczynam w lutym. Dobrze się zapowiada.

Iwaaa

Fajnie zorganizowane lekcje, świetny nauczyciel Pan Damian! Bardzo polecam :)

Magda

Bardzo pomocna i miła Pani dyrektor. Zajęcia bez zarzutów. Pozdrawiam serdecznie

Lokata34

Nie polecam tej szkoły. Omijać ja z daleka. Komunikacja z dyrekcją i sekretariatem na najniższym poziomie. W ciągu roku 3 dyrektor chyba o czymś świadczy. Przez pół roku próbowałam wyjaśnić dlaczego nauczyciele nie zgłosili szkole l,że egzaminy były zaliczone i nie wpisali mi ocen. Bez skutku. Tłumaczenia i tłumaczenia. Bez skutku. Dzwon pisz a oni i tak mają cię gdzieś. Jedyne czegoś boją się to kuratorium.

Kasia Cosinus
@Lokata34

Pani M, nawiązując do Pani opinii chciałabym opisać zaistniałą sytuację. Niestety z powodu pani błędu (ludzkiego, każdy się myli) przekazała Pani egzamin na zły adres mailowy. Pracę domowe wysyłała Pani na poprawny, dlatego nie wiem czemu oskarża Pani Szkołę o zaniedbanie. Pani wypowiedzi w żadnym stopniu niebyły spójne, odwiedzając nas powiedziała Pani, że nauczyciel kontaktował się kilkanaście razy, ale ze względu na prace nie mogła Pani odebrać. Podczas rozmowy telefonicznej oznajmiła Pani, że nikt się nie kontaktował. Kolejna sytuacja z egzaminem, który jak mówiła Pani wysyłała w marcu, a jak się okazało 20 maja. Zweryfikowałam Pani wiadomości, które jak Pani twierdzi wysyłała, niestety nie posiadamy nic. Poprosiłyśmy o pokazanie nam wiadomości, maili Pani nie chciała ich pokazać ponieważ nie zostały wysłane. Jest nam niezmiernie przykro, że źle ocenia Pani naszą prace, chociaż wina nie leży po naszej stronie. Mimo wszystko życzymy Pani dużo sukcesów zawodowych.

Krisss1989
@Lokata34

Ja nie miałem żadnego problemu z komunikacją. Na wszystkie wiadomości zawsze otrzymywałem odpowiedź. Jak się zawaliło sprawę to pretensje należy mieć do siebie.

OlenkaLenka
@Lokata34

Dobrze rozumiem, że popełniłaś błąd i obwiniasz wszystkich tylko nie siebie? Trochę to słabe....

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus - Katowice

• Jak się pracuje w Cosinus?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosinus?

Cosinus