Opinie o Huta Buczek S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Huta Buczek S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Buczek S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Buczek S.A. w Sosnowiec

pesymista

Wydaje sie ze wlascicielowi nie zalezy na produkcji a hute chce zezlomowac obym sie mylil ,

ciekawy

Jak to w upadłości?Przecież niedawno w upadłości była i ktoś hutę w tej upadlości kupił.Ciekawe co z zaległymi pensjami pracowników.Chyba tylko pozostaje sąd i postępowanie komornicze aby pracownicy swoją kasę odzyskali.Tak czy owak raczej zakładu polecić nie można.Zresztą w upadłości to będą zwalniać,a nie przyjmować.I do wyburzenia.Tylko ludzi i ich ciężko zarobionych pieniedzy szkoda.

zdumiony

Haha,to co to za pracownicy co dają się ganiać do pracy za darmo.Chociaż to już chyba trudno ich nazwać pracownikami.Skoro trzy miesiace pracy bez wypłaty to chyba jakaś pańszczyzna z XIXw.A pracodawca chyba się cieszy bo takich roboli to tylko mu pozazdrościć.A na poważnie, to ktoś się powinien chyba zainteresować takim wykorzystywaniem ludzi.Po prostu wierzyć się nie chce.

Jaja sobie robią z kasą na maxa, wiszą już za 2 miechy i zaraz koniec sierpnia takze juz 3. Najlepszy jest gość który chodzi po wydziele i gna do pracy, typowy KAPO, chociaż nie ma co robić, ciekawe czy dostaje pensje. Ludzie zwalniać się wszyscy, niema co, zakład pada na ryj, nikt nic nie robi, nikt się tym bajzlem nie interesuje.

pan zdziwko
@pracownik

Jak gna do pracy to na pewno dostaje.I to zapewne nie mało.Nie wiem tylko co wy tam jeszcze ludzie robicie w tej firmie.Niech pan "kapo" sam sobie pracuje.Wespół z panami prezesami.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Huta Buczek S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
olek

W tym zakładzie wynagrodzeniem za pracę jest praca a nie pieniądze, tylko oni zapominają tego napisać w umowie o pracę..

informator

Ostrzegam przed tą spółką, ale w wersji z o.o..Firma zalega pracownikom z wynagrodzeniami za pracę już dwa miesiace.I raczej nie zanosi się aby to się zmieniło.Jednym słowem warto poszukać innego pracodawcy.

obywatel

Skoro pracodawca nie płaci wynagrodzenia to nic nie daje zapłata za np.postojowe czy chorobowe.Bo to wszystko jest liczone w pensji.Dziwi takie postępowanie firmy z racji tego iż nie mając środków na wynagrodzenia i produkcję, zatrudnia dalej pracowników.Pozbawia ich w ten sposób podstawowych środków do życia.Nie mam pojęcia o co tu chodzi,ale dziwi mnie że pracownicy dalej "siedzą" w takim zakładzie.Zawsze można w tym wypadku rozwiązać umowę bez wypowiedzenia z winy pracodawcy.Wtedy można dostać przynajmniej zasiłek i szukać innej pracy.Widać pracownicy mają z czego żyć skoro tylko narzekaja i "pracują"dalej.Nie można się chyba spodziewać iż zakład który nie działa i nie ma na wypłaty nagle "sypnie" pracownikom pieniędzmi.Kwestą jest tylko odzyskanie zaległych wynagrodzeń.Nie obejdzie się zapewne bez skargi do PIP,lub nawet do pozwu sądowego.Nie wiem czy to komentarz na temat,ale dobrze że przynajmniej tu ostrzega się przed takimi nieuczciwymi firmami.

wkurzony

Jak płacą?Skoro w ogóle nie płacą pensji.Nie czytałeś wypowiedzi powyżej?Tylko po prostu się nie pracuje.Ale co z tego skoro nie ma środków do życia.Na bezrobociu przynajmniej jest zasilek.

Rysiek

To wygląda na koniec Huty.

Rysiek

Ja przepracowałem w Hucie do emerytury i nigdy nie narzekałem,nie pracowałem nigdy dłużej niż cztery godziny, zawsze miałem płacone za osiem a i wypić sobie mogłem gdy miałem ochotę.No ale widzę że wszystko się zmieniło.

felek
@Rysiek

Tak jest.Pić nie wolno.Nawet w domu nie da rady,bo nie ma za co.Nie płacą wynagrodzeń przecież.Często za to nie pracuje się nawet godziny bo "siedzi" się na postojowym.Oj,zmieniło się.Tylko co dalej?Do emerytury jeszcze daleko.

niko

od stycznia są opóżnienia a w czerwcu nie dostaliśmy ani grosza

Lolek

Odpowiedzi masz w komentarzach powyżej.Więc jeszcze raz napiszę że właściciele nie płacą pracownikom już od maja br.Czyli od dwóch miesięcy pozbawiają pracowników środków do życia.Zakład ma odłączony prąd i gaz.Produkcja stoi.Co mądrzejsi się zwalniają.Związkowiec olewa sprawę,co dziwi patrząc w mediach jak niby związki bronią pracowników.To tyle w temacie,myślę że wystarczy.

xxl

Jeśli w ogóle zapłacą.

niko

1600 zł netto plus minus

donald

Jak nie musisz płacić czynszu i mediów to możesz przeżyć.Zawsze jeszcze można się pożywić szczawiem lub mirabelkami.

rozbawiony

Polski biznes i honor?Haha,z choinki się urwałeś?

bazyl

w (usunięte przez administratora) mają pracowników ,bo gdyby mieli choć trochę honoru to sprzedali by trochę złomu na wypłaty dla ludzi.

realista

Związkowiec się już nie liczy w zakładzie.Z resztą ,huta chyba już idzie ku upadłości.Gaz i prąd odłączony,ludziom nie płacą pensji.Arogancja i beszczelność właścicieli.Pracownicy wkurzeni zaczynają się już zwalniać bo pracować za darmo nie mają chęci.(usunięte przez administratora)

gamon

zakład najgorszy jaki widziałem w zyciu.wyplat nie placa od dwuch miesiecy. niemyslą o pracownikach ,zatykaja tylko swoje tyłki.banda golodubców.kazdego oszczegam przed praca w tym zakładzie.....

gość
@gamon

To nie gołodupcy,jak myślisz.

leon

związkowcy dawno temu powchodzili prezesom w kieszeń ,olewają pracowników ,a przed tak zwanym postojowym zaczynali robi (usunięte przez administratora) kamery dyscyplina ,itp zarobki to od stycznia są nie w terminie a teraz od dwóch miesięcy kapią po 50 % za maj do teraz nie dostałem nic ,obchodzicie ten koszmar dużym łukiem jak szukacie pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Buczek S.A. - Sosnowiec

Huta Buczek S.A.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Staszica 29
    41-200 Sosnowiec