Opinie o Huta Buczek S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Huta Buczek S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Buczek S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Buczek S.A. w Sosnowiec

Olga Nowy wpis

Firma normalnie działa?

ja Nowy wpis
@Olga

to jakiś żart to pytanie ? Rozumiem roboty/boty ale trochę szacunku dla tysięcy ludzi, którzy tam pracowali i dla historycznego zakładu o dużym znaczeniu nie tylko dla regionu ale i kraju.

Aleksander Nowy wpis
@ja

Nie masz co się tak unosić. Wiem, że została zlikwidowana. Ludzie którzy tam pracowali odchodząc dostali odprawy finansowe? Wiesz ile? Słyszałem, że te tereny mają być kupione przez dewelopera na nowe osiedle. To prawda?

obserwator Nowy wpis
@Aleksander

Wątpie zeby coś dostali, a jak to to grosze.

balkoo

park,akurat się nie spotkałem z tym. Nic też nie słyszałem aby mieli rekrutować

były

Koleżanko marto,nie wiem czy czytałaś wypowiedzi o tej firmie,ale z tego co piszą raczej nie warto tam się zatrudniać.Chyba że za darmo bo pracownikom nie płacą.Wielu już się w ubiegłym roku zwolniło z tego powodu,więc pewnie szukają nowych frajerów do pracy.Lepiej może poszukać innego uczciwego pracodawcy.

franek

A co,licytują tam już ten zakład lub jego sprzęcik?hahaha.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Huta Buczek S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
fafik

Raczej odwrotnie,dzięki kolesiostwu i układom właściciele takich zakładów jak ta huta mogą kombinować kosztem pracownikom.Nie płacąc im należnego wynagrodzenia,czyli po prostu ich w ten sposób okradając.I nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji.W takim kraju niestety żyjemy.

racjonalista

Dlaczego mało kto czyta?Zapewne czytają osoby szukające pracy i chcą się dowiedzieć coś o danej firmie.Sam często tak robię.A jak widać z wpisów nie warto brać pod uwagę tej firmy.Ze wzgledów podanych we wpisach,ktore wydają się być niestety prawdziwe.I to jest ważne dla osób którym np.taka huta zaproponuje pracę.Bo być może mogą szukać jeleni do darmowej pracy.Jak inni się zwolnią.

realista

Wszyscy zlozyc wypowiedzenia niech zostana sami . Dawno powinniscie to zrobic , a nie narzekac a to winny pracodawca a to zwiazki i wieczne pieprzenie na wpisach na internecle . Tutaj pokazujecie odwage w pisaniu co to wam da jak te wpisy malo kto czyta a ci co przeczytaja maja to w dupie !

oburzony

No wreszcie coś o hucie słychać w mediach.Na stronie pojawiła się informacja o tym zakładzie.Widać zatem że wszystkie wpisy tu były prawdziwe.Skandalem jest tylko to że zakład w upadłości sprzedano hochsztaplerom którzy znów po niedługim czasie doprowadzili do upadku.Ktoś za to powinien odpowiedzieć.Panowie prezesi na pewno się na hucie dorobili,a teraz "zwijają" interes.Bardzo to pomysłowy "biznes".A pracownicy obecnie jeszcze pracujący jak i ci którzy się z powodu braku pensji zwolnili,zostali "na lodzie".Czy ktoś im zwróci kiedyś uczciwie zarobione pieniadze?Czy wreszcie w tym kraju bedzie sprawiedliwość dla pracowników?

oburzony

Co kieruje takimi tzw.przedsiębiorcami aby zatrudniać pracowników i nie płacić im pensji?Jakaś taka "murzyńskość" to jest,czy co?

kazik

To nie jest firma, tylko banda złodziei i oszustów.

new info

Masz kolego stare i nieaktualne dane.Huta Buczek Sp z o.o.to osobna firma prywatna.Dawna SA i technologie to już łotweska firma "severstallat silesia".A w upadłości HB sp.z o.o. już była i została zakupiona.Niestety nie przez znawców branży hutniczek.Zobaczyć można sobie jej aktualny KRS,nie ma tam nic o upadłości.Choć podana działalność to wydobywanie kamienia i minerałów niemetalicznych.Dziwne jak na hutę.

redaktor

To trzeba koniecznie nagłosnic do tv.jak zaczna naglasniac sprawe to sie posraja prezesi . bo kase biora na zywca dla siebie.szkoda tych ludzi bo przychodza i czekaja ,czekaja i na co .....a prazes sie smieje.Ludzie głowa do góry i działac !walczyc o swoje!

też "były"

Ja również dobrze wspominam pracę w hucie.Niestety sprzedano zakład ludziom zupełnie nieznającym się na produkcji hutniczej.I po ponad roku ich samiedzielnego rzadząnia takie są rezultaty.Wszystko zmieniło się na gorsze.Szkoda tylko pracowników tych co zostali.Już chyba lepiej być na zasiłku i szukać pracy niż pracować za darmo dla takich nieuczciwych prezesów.Oni się bogacą,a ludzie nie mają na życie.I raczej nie ma tu wyjścia innego jak przerwać pracę i oprotestować zarząd.Złożyć zbiorowy pozew do sądu pracy aby była szansa odzyskania zaległych pensji.Bo inaczej nawet jak się coś wyprodukuje to komornicy na tym rece położą.Ja jak kolega powyżej też uważam że to "równia pochyła" huty.Niestety, wygląda na to że prędzej czy później będzie z hutą koniec.Szkoda bo to była dobra firma.

Nie rozumiem dlaczego pozwalacie na takie traktowanie. Skoro związki nic z tym nie robia - to kopa im w du.pę- wypiszcie się wszyscy i wezcie sprawy w swoje ręce - przerwijcie produkcję i strajkujcie. Gdy związki nie dostana wypłaty ( mają ją z waszych składek) może się obudzą. W przeciwnym razie nie dostaniecie pieniędzy nigdy, no chyba że wam odpowiada taka sytuacja... A poważnie - dalej brak pieniędzy od lipca - nic nie dostaliście , nawet w ratach/tygodniówkach ...?? Pomimo, że nie pracuję już na hucie b. dobrze ją wspominam i życzę jej wszystkiego dobrego. Ale wygląda na to , że to już koniec zakładu...

hysiu

generalnie omijajcie tą firme z daleka!!!!!

wolf

No tak,zawsze można znaleźć usprawiedliwienie jak się nie chce czegoś zrobić.No to pozostaje więc tyrać za friko i nie narzekać.Powodzenia!

prezes

Nie porównywać buczka do kopalni kazimierz!!!!tam jest 1000 górników a tu grupka ludzi!!!!!mają też zorganizowane związki które potrafią coś działać!!!!tam ma kto protestować!!!!

olaf

Tak to prawda jesteście nie zorganizowani nic nie robicie w tym kierunku tylko chodzicie do pracy .Mało kto wie że w Hucie nie ma wypłat.

news

Pracownicy huty Buczek popatrzcie sobie dzisiaj na pracowników kopalni Kazimierz Juliusz.I bierzcie przykład jak się załatwia takie sprawy.A nie liczyć że jak się ma 25 czy 30 lat pracy to ma się prawo do godnego traktowania.Z choinki się urwaliście?

prezes

niektóre wypowiedzi schodzą sie do tego jacy to pracownicy na hucie są dziwni i beznadziejni,że robią za darmo!!szok!!!jak tak można!!!!zwolnić się!!!!dobrze komuś pisać!!!!ale przecież tu chodzi o to że oszuści i (usunięte przez administratora) tak zwani prezesi okradli tych ludzi!!!!pracując w jednym zakładzie 25,30 lat człowiek ma prawo do godnego traktowania!!!!i godnego zwolnienia z tej pracy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Buczek S.A. - Sosnowiec

Huta Buczek S.A.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Staszica 29
    41-200 Sosnowiec
  • NIP: 6443208978 KRS: 0000224044

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042