Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

Tomasz niewierny

Można się uśmiać z tych najnowszych wpisów najnowszych wcieleń Gozera/Harry'ego. Skoro takie "bzdury" podobno, jak piszesz, to dlaczego tu na to forum w ogóle wchodzisz (i to w środku nocy) i to czytasz? Z innej beczki: skąd wiesz, że firma nie jest bliska upadłości? Jeśli chodzi o pracowników to sprzyja Murapolowi okropne bezrobocie i tyle. Choć nie jest kwestią to "jak duże wymagania" ma Murapol (znowu się uśmiałem), ale czy sensowni ludzie w ogóle składają swoje CV w Murapolu.

Tego

się naczytałem tych komentarzy. 90% z tego to bzdury wyssane z palca. Właściwie nie wiem po co i przez kogo pisane. Jeżeli faktycznie tak jest w tej firmie to ta powinna upaść dawno temu bo inaczej się nie da.

@Tego

większość opublikowanych tutaj postów to niezweryfikowane i bzdurne wynurzenia kilku frustratów których wybujałe ego zostało brutalnie przez Murapol zweryfikowane...

Mały

No to kup u nich mieszkanie lub zatrudnij się na etat i zobaczysz, co to znaczą te wszystkie "wynurzenia". Nie znasz ich - jak poznasz - (usunięte przez administratora)

sqs

Wątpię,czy jest "najlepiej rozpoznawana", chyba, że w rankingu "najgorszych pracodawców" i lider listy "tych deweloperów unikaj" ;););)

Harry

No i ?

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Bęc

Tak, goscie z Murapolu mają specyficzne poczucie humoru odnośnie treści ogłoszeń o pracę ;)

jk32

dlaczego na stronie internetowej murapol przy reklamie sobotnich drzwi otwartych najbardziej rzuca się w oczy wielkie "ZERO"???:) cha, cha,cha

Zostaw swoją opinię

Oczywiście wszystkie rekrutacje odbywają się w związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi rekordami w sprzedaży oraz dochodach ze sprzedaży obligacji. Na raz zatrudniać tyle osób, ile stanowi jakieś 30% całego stanu zatrudnienia, to trzeba mieć gest. Szacunek(usunięte przez administratora)

WW

JUż jest 17 ofert(usunięte przez administratora)Tak na marginesie -Kiedy pojawi się oferta pracy dla przewodniczącego rady nadzorczej? :):)

Gienia
@WW

Wiecej jest, poniewaz niektore stanowiska sa dla paru lokalizacji, 17 to chyba tylko ilosc nazw stanowisk a nie liczba wakatow.

kiki
@Gienia

Jest parę ogłoszeń o pracę owszem, ale i tak rakieta poleci jak zwykle przed świętami i 1/3 pracowników dostanie możliwość rozwoju poza strukturą firmy Murapol :)

KDfe

Albo jakiś jubileusz szykują - masowa (usunięte przez administratora)jak salwa honorowa dla uczczenia rocznicy pomysłu na nazwę 4 Pory Roku, czy czegoś tam.

Miłach Potasa

Może chodzi o ilość podpisanych umów o pracę, to by się mogło zgadzać...:)

Srebrny Ptak Nocy
@Miłach Potasa

Też nie, to za mała liczba!:-)

harry

wiec sugerujesz ze jedno mieszkanie jest raportowane w tej liczbie trzy razy ? I sugerujesz ze dotyczy to tylko Murapolu ? A nie zastanowiłeś sie nad tym że moze ktos niezależny zbiera informacje sprzedazowe od wszystkich liczacych sie deweloperów i zestawia je wg jednolitych kryteriów ?

Harry

A z ktorej umowy wynikaja przychody dewelopera ?

dobrodziej

Czy ktoś jest wstanie powiedzieć ile murapol wybudował mieszkań, a ile sprzedał:) Zdaje się, że więcej sprzedali niż wybudowali:) Genialne liczenie!

@dobrodziej

A co w tym takiego genialnego? Sprzedaż uruchamiasz w momencie rozpoczęcia budowy więc de facto sprzedajesz produkcje w toku a nie gotowy produkt. Znajdź dewelopera który robi inaczej.

Kuba

Cytat dnia: "Finanse i Księgowość w MURAPOL S.A. to nie tylko praca na dokumentach, to przede wszystkim rzetelna analiza cyfr oraz ich interpretacja, a co za tym idzie wspieranie rozwoju spółki w istotnych projektach biznesowych". To fragment kolejnego już ogłoszenia o stażu w dziale finansowo-księgowym. Wzruszyłem się tekstem o rzetelności...... Tylko dlaczego napisali w ogłoszeniu, że staż trwa do trzech miesiĄcy, zamiast do trzech miesiĘcy??. W pisowni też zabrakło "rzetelności"?? ....... Choć termin jest OK , tyle ( 3 m-ce) i tak zwykle trwa praca w MURAPOL S.A. nie tylko "staż" . Swoją drogą , mogli w tym ogłoszeniu opisać więcej "atrakcji" MURAPOL S.A.

Barbara

Często pojawia się oferta dla samodzielnego księgowego, czy nie mogą nikogo znaleźc czy tam też wciąż zwalniają i przyjmują nowych ?

Łezka
@Barbara

A jak sądzisz,co tak NAPRAWDĘ,a nie w nowomowie pana (usunięte przez administratora) oznacza standardowy tekst z ogłoszenia murapolowego:"... w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy w dziale ..." Podpowiadam, że ten rozwój i dynamiczny jest i wszechstronny też jest (i to jeszcze jak!), ale na polu rotacji:):):)

Eisenstein

Możesz liczyć także na to, że współczynnik prawdopodobieństwa zwolnienia będzie >0,5% za każdy dzień pracy.

foad

Zależy na jakim stanowisku, ale raczej nie liczyłbym na >2500 i czas pracy >3 miesiące.

DORIS

Ile zarabia się w księgowości w Murapolu ? Wie ktoś może ?

miko
@DORIS

Natomiast musisz liczyć na > niż 8h pracy/dzień i > niż 5 dni roboczych w tygodniu (usunięte przez administratora)

tate

Znów widziałem ogłoszenia o etatach dla handlowców..."w związku z intensywnym rozwojem"...:) (usunięte przez administratora) Idzie jesień, pogoda się psuje, nie ma się co chłopu dziwić.

byly pracownik

Popieram przedmowce i zgadzam sie ze wszystkim.Pracowałam tam 2.5 roku,wiec chyba jestem 'troszke 'wiarygodna;),jedyne co na plus ,to kasa fajna i ja mialam fjnych ludz w oddziale:)reszta j/w. co to jest szacunek?jakas odmiana gruszki;p?

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A