Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

Jack85

Nareszcie Murapol przenosi sie do Krakowa!!! Prosze przeczytajcie ogloszenie o pracy dla architekta ..."w zwiazku z otwarciem oddzialu w Krakowie" ... Chodzi o ogloszenie dane przez Murapol Architects Drive-na szczescie dzieki wpisom na tym forum nie uzywaja juz tego bezmyslnego skrotu tej nazwy czyli "MAD" ("szalony",chyba za duzo skojarzen bylo ...) Moga sobie mowic ze tylko odnosnie tej jednej spolki ten Krakow itd. ale generalnie to dobrze, to znaczy dla tych ktorzy sa za przeprowadzka z BB.

Grek
@Jack85

MAD bardziej pasuje :) Pytanie: jaka w tej ich krakowskiej spółce jest "stabilność zatrudnienia"? Murapolowa, czyli 1-3 miesiące czy dłużej? Szefa mają w porzo, a może i w tej spółce ręcznie steruje wszystkim (usunięte przez administratora)

Woda

Są dwie inwestycje nowe, na które szukają pracowników , to są Toruń i Siewierz.

Krzyś

Murapol to bardzo dobra szkoła dla wszystkich chcących podnieść swoje zawodowe kwalifikacje. Proszę zapoznać się naprzykład z listą projektów na stronie internetowej Murapol. Kolejne inwestycje są w przygotowaniu. Proszę nie myśleć, że to tylko miejsce pracy dla młodych ludzi, kierownictwo Murapol ceni również pracowników dojrzałych, majacych spore zawodowe doświadczenie.

antykrzyś
@Krzyś

Kto podniósł swoje kwalifikacje, pracując w Murapolu?

PPP

To nie dotyczy tylko prawników, Murapol jest miejscem przyjaznym i dającym szansę na rozwój zawodowy i niezłe pieniądze. Co rusz kupują jakieś nowe tereny, budują, tak więc poszukują ludzi do pracy. Wszędzie jest tak, że ludzie są zwalniani albo sami odchodzą. Dlaczego tak tutaj napadacie na Murapol? Te ataki, w szczególności te personalne na przewodniczącego rady nadzorczej, nie mają żadnego uzasadnienia. To człowiek bardzo inteligentny, z dużymi osiągnięciami biznesowymi, stworzył przecież tę firmę i czuje się odpowiedzialny za każdy aspekt jej działalności. Jest wymagający, ale również bardzo sprawiedliwy i przyjazny.

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
nikoś

Karol, Paweł, czy jak ci tam, jak już dostaniesz wypowiedzenie, to wal w kabarety, albo bajki pisz, bo dobrze ci idzie. Chłopcy z DP tu nie zaglądają, bo zarobieni są na maksa, ale nieźle by się uśmiali. Jedyne, to zgadzam się, że nie powinno się składać CV do murapola, ale jak to mówią w każdej bajce jest ziarnko prawdy.

@nikoś

Witam, pozwolę sobie zauważyć, że gdyby warunki pracy w dziale prawnym były tak trudne, jak próbuje się tu insynuować, to przecież ci wszyscy prawnicy obecnie zatrudnieni składaliby wypowiedzenia, a o ile wiem, to nie ma miejsca. Pracują i bardzo sobie tę pracę chwalą. Poza tym do Murapol S.A. wpływa zawsze mnóstwo ofert od bardzo dobrych prawników zainteresowanych pracą dla Murapol S.A., więc chyba dział prawny jest miejscem pracy, o jakim marzy wielu prawników.

fatality
@Paweł

Pracowniku, próbujący ratować reputację Murapolu - robisz to źle.

Prawnicy w Murapol są zgranym, ambitnym zespołem, wspierającym Radę Nadzorczą, Zarząd i menedżerów we wszystkich aspektach działalności grupy Murapol S.A. Mają możliwość pracy nad złożonymi projektami i dzięki temu rozwijają się zawodowo. Panuje koleżeńska atmosfera, praca jest bardzo dobrze wynagradzana, panuje stabilność zatrudnienia i wsparcie ze strony Rady Nadzorczej oraz Zarządu. Odrobina stresu jest zawsze częścią zawodu prawnika, więc jeżeli ktoś nie radzi sobie z pracą pełną zawodowych wyzwań, to rzeczywiście nie powinien składać CV do działu prawnego Murapol S.A.

pietia

Ile osób liczy dział prawny w BB ? Bo patrząc na ogłoszenia z ostatnich 6 miesięcy to ok 25 osób

@pietia

Proszę zauważyć, że firma Murapol bardzo dynamicznie się rozwija, więc rozwija się również dział prawny, to chyba naturalne? Dodatkowo, firma szuka prawników o różnych umiejetnościach, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa - np. nieruchomości czy podatki i to do pracy w dwóch miejscach, w Bielsku-Białej oraz w Krakowie. Stąd te ogłoszenia.

Co z mieszkaniami na Garbarni? Zaczęła się jakaś sprzedaż? Są chętni?

mikado

Do nieudolnymarketing: "Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom żyje się coraz lepiej"

Brenn
@mikado

a co lepszego mogliby napisać? przecież te teksty murapolu na forach internetowych z pewnością sprawdza i zatwierdza (a moze i komponuje)(usunięte przez administratora) gdyby nie pojawiły się te wpisy to ktoś by wyleciał z pracy z tego działu. taka prawda. co do ofert stazu to proponuje staże BEZPŁATNE , taka wspaniala firma jak Murapol na pewno by miała kolejki chetnych do pracy za darmo młodyh geniuszy ...

desmond08

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl/. Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Zapraszam :)

Ja również ze swej strony jak najmocniej polecam pracę lub staż w firmie Murapol S.A. P(usunięte przez administratora) Bezpośredni kontakt z wybitnymi managerami (zwłaszcza na początku kariery zawodowej) jest czymś bardzo ważnym. Apeluję o to, żeby młodzi ludzie rozważający swoje plany zawodowe, nie dali się omamić wrogiej akcji propagandowej uprawianej przez przeciwników i konkurencję Murapol S.A. Naprawdę warto skorzystać z bogatej oferty Murapol S.A. i przesłać jak najszybciej swoje dokumenty aplikacyjne.

Grzegorz
@Marta

Zgadzam się, Murapol to świetne miejsce do pracy.

Marketing
@Grzegorz

Przy piątku Marketing, ma się za dobrze? (usunięte przez administratora) już wyszedł?

Tadeusz

Chcę polecić wszystkim absolwentom/studentom ostatnich lat płatny staż w dziale kontrolingu Murapol. Firma Murapol S.A. jest obecnie liderem w branży deweloperskiej w Polsce, prowadzi szereg inwestycji w całej Polsce, planuje nowe inwestycje, zatrudnia wielu fachowców. Ci, którym uda się dostać na ten staż, będą mieli unikalną okazję zapoznać się z bardzo profesjonalnym sposobem zarządzania dużym podmiotem gospodarczym, poznać charyzmatyczne osobowości. Nie bez znaczenia jest praca w bardzo przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze - na każdym szczeblu. Takie doświadczenie z pewnością się przyda, nawet jeśli nie powiedzie się uzyskanie stałego zatrudnienia w Murapol S.A.

błąd

na stronie mogliby sobie -obok tej propagandy o 30 mlnza obligace -mogliby wpisac tez: " i 40 stron opinii o Murapolu na Gowork" ucha, cha, cha!!!!! (oni to by nazwali "rekomendacje:)

Karol

Murapol ma się świetnie, obligacje na 30 mln sprzedały się jak świeże bułeczki. Niedługo wchodzą nowe inwestycje Murapol. Planuje się wejście Murapolu na giełdę. No i co Wy na to malkontenci i krytykanci z tego forum? Kolejny dowód, że styl zarządzania (usunięte przez administratora)przynosi bardzo pozytywne rezultaty i świat finansów oraz inwestorów to docenia.

Na której budowie współpracowałeś z nimi?

Muzzy

Jest kilka angielskich wyrazów, tłumaczonych na polski jako "później". Jedno z nich jest kluczem do zagadki.

Update

Nie wiem. Mieszkanie tylko mam. Nie znam się na obligacjach.

były KK

No to ja mam propozycję dla kol. update, może sam się nam przedstawisz skoro oczekujesz od nas podania nazwisk. Chętnie też dowiedziałbym się, kto kryje się pod nickiem "GOZER" No więc jeżeli przedstawicie mi się (choć domyślam się, że to ten sam gostek, który ma problemy z prawidłową pisownią), to ja natychmiast podam swoje imię i nazwisko. No to jak panie gozer/update???

Karol

To "drzwi otwarte" a nie "dni otwarte".

Zuza

oni te dni teraz robią z Leroy Merlin i chybaw sklepach LeroyMerlin na "przyczepke",,wiec pewnie nie wszystko od nich (Murapol)zalezalo..termin chociazby

glad

To mogli chociaż dopilnować i wynegocjować z Leroy żeby na jego stronie internetowej była jakaś reklama tych dni otwartych Murapol 2 maja. Nic tam Leroy Merlin nie pisze u siebie o imprezce Murapolu, nic. Murapol robi jednak reklamę Leroy na swojej stronie.

999op

a o co chodzi z tym biuletynem z wycieczki rowerowej?

Karol

Leroy Merlin to firma zagraniczna, która traktuje Polskę i Polaków jak kolonię (podobnie jak i inni "inwestorzy zagraniczni"). Czy myślisz, że w Leroy Merlin pracownicy mają komfortowe warunki? W czym jest lepsza od Murapol? Zagraniczna, to od razu na klęczkach mają wszyscy być?! Dosyć!!! Dlaczego obrażać Murapol, polską firmę, przy wszystkich swoich wadach i zaletach, ale zasługuje na szacunek choćby przez to, że od lat utrzymuje się na rynku, ma duże sukcesy i się rozwija, daje w Polsce wielu ludziom pracę. Nie ma takich firm zbyt wiele, niestety. Tak więc faktycznie nic by nie zaszkodziło, gdyby na swojej stronie internetowej Leroy Merlin zamieścił info o tej imprezie Murapol.

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A