Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

rembud

czy wiadomo jak oni płacą,mam tam wzionć robotę ale nie wiem czy zapłacą, bo róznie mówią.

Moloko
@rembud

Tak to portal o pracy, ale gość o rozdwojonej jaźni (gozer) usilnie stara się odwracać uwagę od faktycznych problemów. Szkoda czasu na niego i jego alternatywne wcielenia.

..częściej niż kogo??

Gozer

To mówisz techniczny,że "masz osobowość, jesteś super zawodowo i pracowity"? A jak to się objawia, bo ja też bym chciał tak myśleć o sobie??

echo

czy murapol sponsoruje tegoroczną bielską zadymkę jazzową ? może to jednak dla (usunięte przez administratora) za bardzo intelektualna i kulturalna rozrywka i woli dawac kaske na sport.

echo

czy Gozer tak w ogóle to jesteś z Bielska ? masz pojęcie jaka to ważna impreza ta zadymka dla nas tu w Bielsku ? o Bolku i Lolku chyba też nie słyszałeś że tu wyprodukowano ten serial?;)

Kamol

maja prace dla członka rady nadzorczej, to samo ogłoszenie pojawia się co jakiś czas.Nie chodzi o to ze to faktycznie stanowisko dla dyrektora finansowego nie dla rady nadzorczej,ale to ich psrawa jak to sobie kompetencyjnie dzielą,nawet najdziwacznej mogą.Problem to jednak to ze chcą żeby na tym stanoiwsku pracować w Bielsku-Bialej.jakby szukali takiego kogos do pracy w Warszawie,Krakowie to zglosiloby się naprawdę sporo sensownych gości.Nie musieliby nawet dawac ogloszeń w internecie (dla członków rady nadzorczej to raczej głupio wygląda, inaczej ich się powinno zatrudniać, szukać), wystarczyloby obdzwonić kogo trzeba.Oni potrzebują w tej radzie osobowości biznesowych,znanychludzi, spcjalistow od finansów i eknomi., autorytetow takich.Tylko czy taki ktoś wybitny,o silnej osobowości,wiedzy ico ma osiągnięcia zawodowe rzuci wszystko i przyjedzie do Bielska-Bialej na stale tam pracowac.(usunięte przez administratora)

Święte słowa!

mea

Ja jako "SŁOIK" również pozdrawiam Gozera i życzę wszystkiego dobrego :) !

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Aneta

A ja bym chciała, żeby murapol s.a. przeniósł swoją siedzibę do Gdańska, tutaj mamy biurowiec murapol-u Nordika, tyle wolnego miejsca, że wszyscy się pomieszczą. Jeśli zwycięży inna lokalizacja, to można z Nordiki zrobić dom wczasowy dla naszych pracowników. Zamiana na dom wczasowy nie powinna być trudna i kosztowna. Takie niedrogie wczasy nad morzem to alternatywa dla Transalpa.

Mikado

Myślę, że murpol na swojej tablicy chwały na stronie www powinien pochwalić się 33 zakładkami wpisów na GOWORK. Tu na pewno jest "liderem"

Bóg

Murapol jak zwykle niedoinformowany ...

jh

Szukają głównego księgowego/głównej księgowej. Który to już raz w ostatnim roku??!!! Co tam się wyprawia???

LBB

są te ogłoszenia na portalu, .tylko innym niz do tej pory,.ci z murapol licza moze ze bedzie wieksze zainteresowanie w koncu i kogos wreszcie zlapia do pracy,,,

Andy
@LBB

E tam , mogą sobie umieszczać gdzie chcą te swoje ogłoszenia z pracą , byleby w końcu wreszcie dali radę zsynchronizować (nie za trudne słowo dla "Wielkiego Przewodniczącego? :) ogłoszenia o pracy w internecie i na swojej stronie internetowej. A tu zawsze , ale to zawsze maja z tym jakiś kłopot i opóźnienia.

wlewo

MAm pytanko, czy wie ktoś może kto jest głównym wykonawcą budowy murapolu w katowicach przy ul. bażantów (chodzi mi konkretnie o 7-piętrowy apartamentowiec

Gozer

Jeżeli ktoś zamieszcza na swojej stronie internetowej ogłoszenie,że poszukuje pracowników, to trudno to nazwać ukrywaniem!A Ty koleś, to się chyba z koniem na łby pomieniałeś,skoro takie brednia piszesz.Zarząd zarządza a nie wydaje rozkazy, jesteś zawodowym kapralem,czy co? To bardzo dobrze,że ktoś będzie pisać lizusowskie teksty,byle było poprawnie, bo jak czytam wpisy na tym forum, to nie mogę się oprzeć wrażeniu,że większość respondentów nie dostąpiła zaszczytu matury.

wyjaśnienie
@Gozer

chodzi , ze jak ktoś by tak szukał takiej pracy to jak oferty nie ma na jakimś portalu z ofertami pracy , a tylko na stronie internetowej danej firmy , która się ogłasza to potencjalny zainteresowany nigdy może się nie dowiedzieć o ofercie firmy Murapol , bo musiałby od razu wiedzieć ze chce pracować w Murapol i wchodzić na jego strone... to tak nie dziala wśród tych szukających pracy.. szukają po zawodach , rodzajach pracy , lokalizacjach, itd.,itp.. jak oferty nie ma w takich miejscach na portalach to jakby jej nie było na rynku.. i faktycznie ukryta jest..

ByłyKK

Wykonywały tam prace dwie firmy: Firma ULIK z jastrzebia która została wywalona z budowy oraz Firma ProfBud - która prace ukończyła i przejeła część prac po Uliku.

market

O proszę od dzisiaj Murapol szuka specjalistów od marketingu między innymi z doświadczeniem na portalach społecznościowych ale dlaczego ukryli te oferty tylko na swojej stronie (zakładka kariera) a nie dali na internetowe portale o pracy ? Celowo czy znowu zarząd zapomniał wydać rozkaz ? Chyba szukają ludzi do wpisywania lizusowskich tekstów na forach klientów i na tym forum pewnie tez i w ogóle do siania propagandy murapolowej;) Władze murapolu tak zdesperowane że nawet nie określiły jakie wykształcenie mają mieć te osoby najważniejsze to co najmniej trzy lata doświadczenia w tego rodzaju marketingu. Ciekawe ile wytrzymaja w Murapol ?

Miodowy

Panie Janie,a pan to może jest z zarządu Murapol?To może ogłosi pan tutaj,ilu kierowników budowy już pracowało w Bielsku na Miodowej od początku tej inwestycji?Drugie pytanie ile średnio pracują kierownicy budów i kierownicy kontraktu w Murapol niezależnie od inwestycji? Trzecie pytanie czy jest w Murapol w ogole jakis program cyklicznego badania jakosci robót na wszystkich inwestycjach przez ZARZAD,osobiscie,w terenie,nie przez skype a,nie przez maile i telefony,nie przez zwalanie winy na kadrę techniczną.Sa firmy,gdzie zarzady codziennie odwiedzaja place budow,(usunięte przez administratora)

Remek

Archiektom odradzam- ludzie tam pojecia niemaja o tym zawodzie dlugiej kariery nie wroze (usunięte przez administratora)

Kama

Hej! chcę wysłać CV na asystenta architekta w tej firmie. Czy wiadomo, ilu tam pracuje architektów i czy to co napisane w ofercie-opisie pracy się sprawdza? Chcą wyłączności? Zatrudniają takich bez doświadczenia? Jest szansa popracować z pół roku i takie tam?

Fanpejdź
@Kama

Stan architektów, jak tez i innych pracowników to bardzo ruchoma liczba,prawie codziennie kogo (usunięte przez administratora) więc trudno powiedzieć ilu jest ich akurat dzisiaj?

Justyna

czepiacie sie ;) jak ma tam byc dobrze jeśli ktos tamnie potrafi sie do trzech policczyć. w internetowym portalu podają ze maja miejsce pracy dla architektow w trzech lokalziacjach: Bielsko,Krakow,Warszawa a na swojejstronie (kariera) tylko w Bielsku. Data ogloszenia ta sama 9 stycznia i co o tym myslec? Może nie wiedzą sami ilu architektow szukaja.

młody

Co im znowu strzelilo , oni się teraz chwalą że już 14 lat istnieją , ale 14 to żadna okragla rocznica , może boja się ze do 15 albo 20 nie dociągną ? czemu tylko na polskiej wersji swojej strony to zawiesili ? Klientow międzynarodowych ni ma jednak to po ch..a te zagraniczne wersje strony i jeszcze niekompatybilne z ta polską ?

księgowy

Jak to jest, wszyscy tak tu narzekają na Murapol, że taki fatalny a Murapol na swojej stronie ma napisane, że jest drugim w Polsce deweloperem i w 2014 roku sprzedał prawie dwa tysiące mieszkań. No to gdzie jest prawda?

Ktos wie,czy na tym wolnym stanowisku dla asystentki rady nadzorczej daja w ogole umowe o prace czy jest tylko zlecenie?

HJ87
@Marta

Dziewczyno, wysyłaj swoje Cv jak najszybciej, to solidna firma i nieźle płacą, wiele się też w murapol nauczysz. Wykorzystaj okazję, nawet gdyby to było tylko "zlecenie".warto i tak.

Mirko
@HJ87

Dodaj jeszcze, żeby jak najszybciej zdobywała to doświadczenie, bo z murapola asystentki "(...) tak szybko odchodzą"

Edyta
@Mirko

A przez jaki czas tak średnio pracowały te asystentki, trzy miesiące, sześć ? Ja byłam kiedyś asystentką zarządu, ale pracowałam główniez dyrektorem generalnym. Czy w Murapolu jest tak, że się pracuje też głównie z szefem tej rady ? Gdzie jest przysłowiowy haczyk ?

Mirko
@Edyta

Przez murapol przewija się tylu ludzi, że ciężko spamiętać... ale kojarzę, ze 2 co pracowały po 3 miesiące oraz jedną, co chyba po tyg. przestała pracować.

Bus

Jeśli Murapol tak stawia na "modne" miejsca, to kiedy będą oferty pracy w Murapolu na Lazurowym Wybrzeżu i Londynie?

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A