Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

M

Mulholland Drive :)

Czytacz

Cześć, mam pytanie przeczytałem ogłoszenie że firma Mad Sp. z o.o. (grupa Murapol S.A.) szuka menedżera znającego się na inwestowaniu w nieruchomości. To jakaś poważna oferta czy po prostu szukają takiego lepszego "przedstawiciela handlowego" dla nieruchomości z portfela Murapol? Wymagania mają duże co do tej osoby, ale tak bardzo niejasno to napisali, że nie bardzo wiem, kogo tak naprawdę szukają. Upraszczając, czy chodzi im o kogoś, co pomoże im sprzedać to co Murapol ma swojego na stanie (o jakie inne "setki" nieruchomości zarządzanych przez Murapol mogłoby chodzić) plus znajdzie dla Murapol inwestycje, finansowanie, inwestorów. O to chodzi? Na koniec, dlaczego nazwali te spółkę "MAD" czyli "Szalony/szalona"?

instalator

Czytam wasze opinie i jakby tak wziąć je wszystkie na wagę to murapol nie wypadnie dobrze jako pracodawca. Przede mną rozmowa na projektanta i proszę was o poradę czy warto się zarażać?

Oktavka80

Witam Wszystkich Mam pytanie czy warto iść do pracy w charakterze inżyniera budowy w Murapol ?

@Oktavka80

Oczywiście że warto. Mnóstwo doświadczeń i niezłe zarobki wypłacane zawsze na czas. Murapol ma wiele ciekawych, dużych projektów, dla młodych, ambitnych profesjonalistów to szczególnie ważne. Firma Murapol ma wysokie standardy, wiele wymaga, ale również wiele daje w zamian.

Octavka80
@Karol

Karol od kiedy pracujesz w Murapolu ?

@Karol

Nie polecam, ale wybór należy do Ciebie.

Michalina

Potwierdzam. Z płatnościami, w tym dla tych "pracowników" pracujących na "własnej działalności" - a odnośnie stanowisk, gdzie pensja jest trochę wyższa to własna działalność to norma, bywa różnie. Tyle że taka umowa to już prawie wszędzie norma, niestety, poczytajcie sobie o zjawisku zwanym "prekariat". Mnie tez dziwi ze Murapol ma aż tyle rozpoczętych inwestycji, czy naprawdę jest tylu chętnych na te mieszkanka teraz? Tyle ludzi wyjechało i chce wyjechać z Polski a jak tu zostaja to maja smieciowe umowy. Tyle ze chyba w M. sobie jakos to zbadali. Szukaja teraz około 30 ludzi do pracy, przy rotacji w M. to norma niezwiązane raczej to jest z "rozwojem".

@Michalina

Potwierdzam, rotacja pracowników w firmie duża(usunięte przez administratora)

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Karol

Uciszcie się proszę zazdrośnicy!!! Murapol kwitnie na wiosnę, nowe inwestycje: Siewierz,Garbarnia,a niedługo Toruń. Rozwój pełną parą. Nie możecie przeżyć że to wszystko jest możliwe bez Was!!! To cała tajemnica tego jadu na tym forum. (usunięte przez administratora)trzymaj się!!!

xxx
@Karol

A jak tam sprzedaż w Gdańsku,ok?

@xxx

OK

baniluczka

Witam serdecznie Prosiłabym o opinie, rade dotyczącą stanowiska oferowanego w Bielsku: konsultant telefoniczny, na jakich warunkach, czy można wiązać przyszłość na tym stanowisku itp, za wszystkie porady szczerze z serca dziekuje. Magda

lili
@baniluczka

Tak, mozesz wiazac przyszlosc z ta praca, pamietaj tylko, że przyszlosc to tez jest miesiac albo trzy. Jak nie masz pracy, to bierz te robote, mozliwe ze nawet daja umowe o prace ale z minimalną pensja, awans? Jak sie sprawdzisz, to moze zostaniesz doradca klientow - sprzedawca. Są naprawdę gorsze miejsca pracy niż Murapol.

Raduś
@baniluczka

i na rozmowę kwalifikacyjną proszę naucz się tych tekstów sponsorowanych,którymi Murapol z taką ochotą ostatnio zaśmieca INTERNET,"dlaczego jesteśmy najlepsi","najbardziej polecani","najbardziej sexy" i takie tam dyrdymały :):):)

baniluczka

Net

A czy nie jest tak, że szukają tych ludzi do pracy w Krakowie, bo już oferują Garbarnię - mieszkania tam na sprzedaż? Czyli żeby wyglądało, że się rozwijają i wszystko u nich w porządku jest.

Dominika

Planuję złożyć cv na stanowisko grafika.Proszę powiedzieć, jak duży w M. jest ten dział designu, projektowania na potrzeby netu, itd., kto jest szefem i ile średnio można wytrzymać w tym dziale? Interesuje mnie Kraków.Czy płacą coś koło 3000-4000 zł brutto miesięcznie? Nie chcę podać na rozmowie jakiejś zaporowej kwoty albo za niskiej.Pozdro.

łeee...
@Dominika

Najlepsze wyjście- nie składaj cv. Szkoda mieć w papierach, że pracowałaś miesiąc, max dwa. Będziesz musiała założyć działalność, zapłacić zus, potem zwolni Cię szef sms-em i za chwilę zawieszać działalność. Szkoda zawracać sobie głowę...

misiu

Moznaby kiedys zrobic zlot osob ktore szczesliwie zakonczyly swoja przygode z Murapolem....zaprosic(usunięte przez administratora)

krk

" zastrzegał, że nic go nie łączy z firmą Murapol " - ot taka cytata, która uchroniła mnie przed stratą czasu i godności osobistej ...

@krk

na tym kończę - ponieważ nie rejestrowałem nicka - wszelkie dalsze wypowiedzi "krk" nie będą mojego autorstwa; dziękuję raz jeszcze za informacje

Nikoś
@krk

Bez psychologa ciężko będzie zerwać z murapolem :)

Zwycięzca w kategorii ... Najgorszy pracodawca na Podbeskidziu!

MN69

Murapol to firma profesjonalistów, z dużymi tradycjami na rynku deweloperskim ale to powoduje,że stawia najwyższe wymagania swoim pracownikom.Wynika to przede wszystkim to z dbałości o klienta i wizerunek na rynku.Nie jest prawdą,że w firmie jest duża rotacja, większość pracowników pracuje tu już od wielu lat a relacje pomiędzy nimi a Zarządem są wręcz rodzinne, pracownicy razem spędzają wakacje a nawet wspólnie celebrują święta,częste są przyjęcia okolicznościowe a paczki świąteczne są na porządku dziennym.Próba dyskredytowania Zarządu jest nieuczciwa,nieprawdziwa i nie ma żadnego oparcia w faktach.Praca w Murapolu to szansa dla młodych i ambitnych ludzi oraz pierwsze stopnie do świata prawdziwgo biznesu.

do MN69
@MN69

To chyba prowokacja :)? Udana! Szable w dłoń zwolnieni z Murapolu !

Mikado

Ha ha ha

@MN69

już się nastraszyłem, że obowiązkowe wyjazdy firmowe to standard : ) no to chyba nie ma co się interesować taką pracą - dzięki za informację ! miałem kiedyś przyjemność pracować z dzieckiem właścicieli firmy reklamowej - wystarczy na całe życie

krk

patrzę na kolejne ogłoszenie ws zatrudnienia architekta - w tak dużym mieście jak Kraków - nie trudno znaleźć nawet za nieduże pieniądze dobrego architekta - o co chodzi ? sprawdzam firmę na różnych forach i raczej nie ma o niej dobrego zdania. Na jakich wersjach Autocada się pracuje w Murapolu - PL czy ENG ?

Sonia

To jest forum dedykowane sprawom, komentarzom byłych i obecnych pracowników Murapolu, nawet jesli zatrudnieni nie na umowe o prace, ale na dzialalnosc czy jakas "smieciowa". Klienci Murapolu zalozyli wiele forów spolecznosciowych i tam sa tez komentarze, kontakty od tych z Berensona, w Internecie latwo znalezc wpisujac Murapol.

murapol już parę lat temu powinien zmienić siedzibę centrali choćby ze względu że z takiego Poznania czy Gdańska o wiele łatwiej jednak się dostać do Warszawy i Krakowa niż do BB. To ktoś wreszcie dobrze pomyślał jeśli to prawda oczywiście z tą zmianą

wuwu

Jak się przeniosą z Bielska to czy będą nadal sponsorować Podbeskidzie ?

wuwu

To "k" było tu niepotrzebne. Czyli że w tych plotkach o zmianie siedziby Murapol jest sporo prawdy? Na kiedy jest planowana ta zmiana?

NC84

Mi bardzo odpowiada pomysł przeniesienia całej firmy do Krakowa albo do Warszawy. Ale taka decyzja należy do wyłącznych kompetencji akcjonariuszy oraz osób odpowiedzialnych za kierowanie spółką. Dotychczasowe działania i decyzje Pana(usunięte przez administratora)utwierdzają mnie w przekonaniu, że i w tym wypadku podejmie właściwą decyzję, mając na uwadze dobro firmy, jej rozwój i perspektywy - przy poszanowaniu praw pracowniczych. Podkreślenia wymaga na tym forum to, że Pan (usunięte przez administratora)jest jednym z założycieli spółki Murapol S.A. oraz kieruje spółką Murapol S.A. od początku jej istnienia, odniósł na tym polu znaczące sukcesy. W mieście Bielsko-Biała jest postrzegany jako człowiek bardzo etyczny, od lat aktywnie pomagający słabszym, dbający o status materialny swoich pracowników i inicjujący wiele działań integracyjnych. Przedstawiany na tym forum obraz (usunięte przez administratora)

kandydat

Witam, zamierzam wysłać cv na stanowisko prawnika do Krakowa, ale w ofercie jest napisane, że wymagają bycia radcą prawnym, doktorem nauk prawnych (prawo administracyjne). Przedzielone przecinkiem. To trzeba być jednym i drugim, czy wystarczy na przykład tylko radcą albo tylko doktorem nauk prawnych? Chciałbym też wiedzieć, ile osób liczy dział prawny Murapol, czy ten dział jest w Krakowie i kto kieruje pracą działu prawnego? Próbowałem znaleźć na stronie internetowej, ale nie udało mi się. Wielkie dzięki dla tych, którzy odpowiedzą.

E88
@kandydat

Hejka, polecam prace w dziale prawnym Murapol, swietna atmosfera, świetne zarobki, przemili, profesjonalni ludzie,stabilizacja zawodowa, praca nad ciekawymi, złozonymi projektami-zadaniami inwestycyjnymi.To zaszczyt pracować dla takiego dewelopera. Zaloze sie ze wplynelo już setek ofert od poszukujacych pracy krakowskich prawnikow i nie tylko.

arkrk

witam, czytam sobie komentarze i zastanawiam się nad tym czy złożyć podanie do tej firmy; ilu jest architektów, kto prowadzi projekty, kto ocenia koncepcje i wreszcie kto podpisuje projekty biorąc za przyjęte w nich rozwiązania odpowiedzialność ?

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A