Opinie o Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bielsko-Biała

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poszukuje pracownika na stanowisko Administrator Baz Danych w Warszawa. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Nati Nowy wpis
Klient

Witam w listopadzie przyznali mi rentę socjalna która miałam do grudnia.Do tej pory nie mam dyskietki zielonej dla rencisty.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zakład Ubezpieczeń Społecznych? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jerzy K .

Jestem pod wrażeniem kultury załatwienia sprawy w dziale emerytur , szybko ,miło bezproblemowo aż jestem zaskoczony pozytywnie .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jerzy K Nowy wpis
@Jerzy K .

9 lipca 2020 r po ogłoszeniu w dzienniku ustaw ustawy poz 1222 dot rocznika 1953 na drugi dzień 10 lipca małżonka będąca na wcześniejszej emeryturze udała się do oddziału ZUS w Bielsku by złożyć wniosek o naliczenie emerytury powszechnej zgodnie z ustawą ponieważ nigdy wcześniej takiego nie składała a tam konsternacja i kompletny brak znajomości zapisów w ustawie ,próbowano wmówić że ta ustawa obowiązuje dopiero od stycznia 2021 a przecież to zupełnie inne zagadnienie dot przeliczeń z urzędu na które nie składa się wniosków i obowiązuje od tej daty , natomiast sprawa z którą do ZUS zwróciła się małżonka obowiązuje wyłącznie do tej daty /pół roku/ dzięki uporowi żony i znajomości zagadnienia i ustawy po wyjaśnieniu pracownikowi wniosek został przyjęty do naliczenia emerytury powszechnej . A co z tymi którzy nie oriętują się w zapisach ustaw i nie potrafią zawalczyć o swoje pozostawiam bez odpowiedzi .

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych? Czy kandydat na stanowisko STANOWISKO DS. OBSŁUGI PŁATNIKÓW SKŁADEK I UBEZPIECZONYCH powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy technik robotyk
Bielsko-Biała
Robotycy.Com Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer - Sprzedawca w drogerii kosmetycznej w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(760 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Bielsko-Biała
Early Stage
(1483 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Grażyna

ZUS ma opinię dobrego pracodawcy więc dobrze się pracuje, zresztą na forum nie zbyt dużo wpisów.

Maja

Też jestem ciekawa opinii o pracy w ZUS. Dużo ostatnio pojawia się ofert pracy.

Karol
@Maja

Któraś z pojawiających się ofert pracy szczególnie Cię zainteresowała? Zamierzasz aplikować do pracy w tej firmie, czy może przed wysłaniem CV chciałabyś wiedzieć, jak wygląda praca w tym miejscu? Masz jakieś doświadczenie w branży ubezpieczeń, czy może dopiero chciałabyś rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie? Przedstaw proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie narzekac
@Karol

Wszystko zależne jest od tego jak sami podchodzimy do pracy w kazdej firmie. Często zbyt dużo narzekamy a zbyt mało robimy. Trzeba się cieszyć danymi szansami.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nowa

Co możecie powiedzieć o pracy z ZUS na Krasińskiego. Chciałabym sie tam przyjąć ale słyszałam negatywne opinie i naczelnik Terresce Kuch. Podobno była w związkach podana o mobing. Czy to prawda?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Bielsko-Biała

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Zakład Ubezpieczeń Społecznych
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krasińskiego 34,
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471877969 REGON: 1775600070
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Przejdź do nowych opinii