Opinie o Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bielsko-Biała

Administrator Nowy wpis

W Warszawa Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi rekrutację na stanowisko Radca Prawny. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Grażyna

ZUS ma opinię dobrego pracodawcy więc dobrze się pracuje, zresztą na forum nie zbyt dużo wpisów.

ania Nowy wpis
@Grażyna

chyba ktos żartuje,pisząc,że dobrze się pracuje, no teraz jak były te wypłaty(nagrody po 3000,z oszczędności po 900,premie,dopłaty do wczasów-to pracownicy chyba zadowoleni? to teraz dobrze się pracuje,ale zawsze można się zwolnic samemu,albo ci nie przedłużą umowy bo nie pasujesz,bo chorujesz,bo masz opieke za często,jeszcze koleżanki donoszą(była i chyba dalej jest taka jedna-nawet naczelnik sie jej boi,a jak ktoś się jej postawi to cię zniszczy-to ona daje popalić),aprobanci skarżą kierownikowi na ciebie bo mają średnie wykształcenie a ty masz wyższe-co tu dużo pisać-pracować trzeba,jest to praca państwowa-to plus

Maja

Też jestem ciekawa opinii o pracy w ZUS. Dużo ostatnio pojawia się ofert pracy.

Karol
@Maja

Któraś z pojawiających się ofert pracy szczególnie Cię zainteresowała? Zamierzasz aplikować do pracy w tej firmie, czy może przed wysłaniem CV chciałabyś wiedzieć, jak wygląda praca w tym miejscu? Masz jakieś doświadczenie w branży ubezpieczeń, czy może dopiero chciałabyś rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie? Przedstaw proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Nie narzekac
@Karol

Wszystko zależne jest od tego jak sami podchodzimy do pracy w kazdej firmie. Często zbyt dużo narzekamy a zbyt mało robimy. Trzeba się cieszyć danymi szansami.

pracownik Nowy wpis
@Maja

Dużo ofert się pojawia,bo ludzie odchodzą,nie wytrzymują psychicznie,dowala się im roboty na max,no i zależy do jakiego wydziału trafisz,jakie masz osoby w pokoju,czy chcą cię czegoś nauczyć,czy tylko na pokaz,robią,uczą jaka naczelnik wchodzi, niektóre koleżanki to potrafią ci "umilić pracę"-donosicielstwo,lizusostwo itp.a to wszystko przekłada się na (usunięte przez administratora)

@pracownik

Tutaj mowa jest o Bielsku, prawda? Gdy wpisuje oferty na różne miasta mi wyskakują i chcę się upewnić. piszesz, że dużo zależy od wydziału, to wiadomo tak z ciekawości jak u nas w mieście to wygląda? w razie czego do którego warto trafić i czemu?

były

nie polecam pracy w zus-(usunięte przez administratora),znajomości,kumoterstwa,zero pomocy dla nowych pracowników,masz się nauczyć i już,premie-niesprawiedliwe,dodatkowo (usunięte przez administratora),gdy zgłaszasz wyżej-tak robia,że nie ma sprawy,empatii brakk

Danka
@były

Nowa osoba nie ma onboardingu? W sensie jak właśnie jest nowa osoba, to jest sadzana na fotelu i ma po prostu pracować i tyle? Po podpisaniu umowy nie ma przeszkolenia np. z zasad bhp??

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych? Czy kandydat na stanowisko Stanowisko ds. realizacji procesów orzecznictwa lekarskiego w systemach informatycznych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Nati

Witam w listopadzie przyznali mi rentę socjalna która miałam do grudnia.Do tej pory nie mam dyskietki zielonej dla rencisty.

Jerzy K .

Jestem pod wrażeniem kultury załatwienia sprawy w dziale emerytur , szybko ,miło bezproblemowo aż jestem zaskoczony pozytywnie .

Jerzy K
@Jerzy K .

9 lipca 2020 r po ogłoszeniu w dzienniku ustaw ustawy poz 1222 dot rocznika 1953 na drugi dzień 10 lipca małżonka będąca na wcześniejszej emeryturze udała się do oddziału ZUS w Bielsku by złożyć wniosek o naliczenie emerytury powszechnej zgodnie z ustawą ponieważ nigdy wcześniej takiego nie składała a tam konsternacja i kompletny brak znajomości zapisów w ustawie ,próbowano wmówić że ta ustawa obowiązuje dopiero od stycznia 2021 a przecież to zupełnie inne zagadnienie dot przeliczeń z urzędu na które nie składa się wniosków i obowiązuje od tej daty , natomiast sprawa z którą do ZUS zwróciła się małżonka obowiązuje wyłącznie do tej daty /pół roku/ dzięki uporowi żony i znajomości zagadnienia i ustawy po wyjaśnieniu pracownikowi wniosek został przyjęty do naliczenia emerytury powszechnej . A co z tymi którzy nie oriętują się w zapisach ustaw i nie potrafią zawalczyć o swoje pozostawiam bez odpowiedzi .

Nowa

Co możecie powiedzieć o pracy z ZUS na Krasińskiego. Chciałabym sie tam przyjąć ale słyszałam negatywne opinie i naczelnik Terresce Kuch. Podobno była w związkach podana o mobing. Czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zakład Ubezpieczeń Społecznych?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ubezpieczeń Społecznych?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Krasińskiego 34,
    43-300 Bielsko-Biała