Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

Harry

To ci sie zle wydaje

Harry

A pokaz mi w ktorym miejscu jak tak pisalem ?

harry

widze ze nie dopuszczasz do siebie mysli ze jest inaczej niz sobie wymysliles... ja cie nie mam zamiaru nawracac, zyj sobie w tym swoim zawistnym swiecie dalej - koniec dyskusji - wyrazilem swoje zdanie, moze komus sie przyda.

micho

Po prostu ostrzegamy kolejne osoby, żeby nie zrobiły tego błędu co my i nie zaczynały pracy w Murapolu. I nie pisz bzdur, że ktoś był słaby i odpadł, bo takiej rotacji nie ma w żadnej firmie i na żadnej budowie.

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Jacek

Ktoś o "dobrych manierach" nie opluwa byłego pracodawcy i nie oczernia dawnego miejsca pracy tylko dlatego, że mu się nie powiodło. Ludzie pożegnajcie się z firmą z godnością bo wasze gorzkie żale są żałosne.

harry

1) nie jest twoim przyjacielem 2) nie jestem zdenerewowany a wrecz przeciwnie 3) ja nie lekceważe pracowników fizycznych a jednynie stwierdzam że nie wymaga się od nich wzbijania sie w pracy na wyżyny intelektualne 4) nie bede prowadzil dyskusji z jakims niespelnionym frustratem ktory wszystkich jest w stanie obwiniac za swoje niepowodzenia tylko nie siebie 5) przypominam ze na samym poczatku pisalem o pracy w Murapolu a nie o(usunięte przez administratora) i tego sie bede trzymal jak rowniez nie mam zamiaru komentowac innych wypowiedzi na ten temat. Nie mam z nim nic do czynienia wiec moge co najwyzej ocenic po efektach jego pracy i tyle - nikt mi tego prawa nie jest w stanie odebrac.

harry

1) retoryczne to może byc pytanie 2) to widać nie wiele wiesz o tym co sie obecnie dzieje w Murapolu

harry

Powiem tak : własnie mija rok jak pracuję w Murapolu więc coś mogę w tej kwestii powiedzieć. Po pierwsze firma - nie jest prawdą co tu co po niektórzy piszą o tym że firma upada. Wręcz przeciwnie. Polecam serwis giełdowy dla emitentów obligacji. Tam widać raczej progres niż upadek. Po drugie Zarząd - dla MD nie watpliwie należy się szacunek za stworzenie takiego podmiotu który z lokalnej firemki stał sie liczącym graczem na rynku ogólnokrajowym. Jednak należy mieć na uwadze że obecnie MD to nie Zarząd. A ten również nie jest synonimem zła jak to tutaj można przeczytać. To jak jest firma zorganizowana i jak działa na wielu płaszczyznach trudno ocenić inaczej niż dobrze. Zwłaszcza przy tej skali działalności. Zamiast pisać tutaj pierdoły z palca wyssane zasięgnijcie opinii ludzi z doświadczeniem w zarzadzaniu średnimi i dużymi organizacjami to sie dowiecie że Murapol to dobrze poukładana firma, a prezes (choć specyficzny) u wielu znawców tematu cieszy się dużym uznaniem. Po trzecie wymagania - tutaj niestety dla wielu pojawia sie problem nie do przeskoczenia. Wymagania są duże. Jednak umówmy się, to nie jest spółka skarbu państwa czy jakiś inny dziwny twór typu urząd w którym można nic nie robić i nieźle żyć. Tutaj trzeba się wysilić. Ale wtedy nie ma się powodów do wypisywania takiego steku bzdur. Do tej firmy nikt nie dokłada. Tutaj każdy musi swoje dołożyć do końcowego wyniku. Po czwarte - wynagrodzenie - tylko i wyłacznie pochodna zaangażowania i umiejetności. Jeżeli przychodzisz jako inżynier i masz zamiar stać w miejscu, nie rozwijać się, nie tworzyć żadnej wartości dodanej to sorry, ale taki mamy klimat że tutaj deszcz z pieniędzmi nie pada. Po piąte - wszystkim niezadowolonym polecam otwarcie własnej firmy i starcie z rynkową rzeczywistością. Pracę po 24h/7d w tygodniu i to bez gwarancji że na końcu zostanie jakikolwiek zysk... Reasumując, na własnym przykładzie mogę powiedzieć że Murapol to dobre rozwiązanie dla tych którzy chcą. Tym pozostałym sugeruję aby zamiast na Partyzantów 49 od razu wybrali drogę na Partyzantów 55. I nie mam zamiaru dyskutować z żadnymi skrzywdzonymi przez cały świat nierobami czy ćwierć mózgami którzy nic w życiu nie osiągneli poza poranną wycieczką do kibla. Takie jest moje zdanie i KONIEC.

Krewny
@harry

Harry czy Ty tu kiedys nie pisales juz jako Gozer (usunięte przez administratora) Styl, blyskotliwosc i kwiecistosc mysli trudno podrobic.

harry

Nie jestem specem od PR, to był mój pierwszy post w temacie Murapolu. Co do tego kto w co uwierzy to nie moja sprawa. Ja wyraziłem swoją opinię do której mam prawo. I nie kupiłem mieszkania w Murapolu bo zarabiam na tyle dobrze że stać mnie na dom. Skoro jesteś taki pokrzywdzony przez Murapol to może pochwal się za co wyleciałeś. Pewnie za to że robiłeś wszystko tak jak należy, sumiennie dotrzymywałeś wszystkich terminów a wiedzą legitymujesz się co najmniej na poziomie habilitacji...

@harry

Nie , nic tu wczesniej nie pisałem. Nikogo nie podrabiam. pisze to co myslę.

hugo

czy przypadkiem kiedyś nie było tu więcej stron z opiniami? jakaś cenzura?

Jan
@hugo

Na 20 jest wpis, o niechlubnych 33 zakładkach, więc nieźle tego skasowali. Prawda w oczy kole.

pkdow

za pózno o tych dnich otwratych informuja, za póżno, to już w te sobote,a informacja tylko na stronie internetowej,ech szkoda słow.

Rozbawiona

Ludzie! Może jakbyście ten czas stracony na hejtowanie poświęcili pracy, to bylibyście w stanie utrzymać swoje stanowiska w takiej firmie jak Murapol :D

karen

Ja tam raczej wyczuwam sarkazm piszącego, który zdał sobie sprawę, że pora zmienić pracę na inną - normalną.

kik

A ja myślę, że to faktycznie dobra okazja dla absolwentów. Teraz młodzi są leniwi i roszczeniowi, popracują trochę w Murapolu, zobaczą jaki tam jest bałagan i dziadostwo także następnego pracodawcę będą po rękach całować, wychwalać i szanować :)

Zachęcam wszystkich absolwentów i studentów ostatniego roku studiów magisterskich do skorzystania z PŁATNEGO stażu w Murapol Architects Drive Sp. z o.o. (spółce z grupy lidera rynku deweloperskiego Murapol S.A.) w dziale pozyskiwania i analiz nieruchomości. Taki staż to unikalna okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego i kontaktu z doświadczoną i osiągającą bardzo znaczące sukcesy kadrą managerów Murapol S.A. Nie ma co czekać, tylko należy wysłać list motywacyjny i curriculum vitae na: rekrutacja@murapol.pl z dopiskiem, w jakim dziale chcecie odbyć staż. Czeka na Was przyjazna atmosfera pracy, młody i ambitny zespół oraz szansa na pracę w urokliwych miastach: Krakowie i Bielsku-Białej.

???
@Piotr

Czy to nie powinno zostać wymoderowane przez gowork? tak jak negatywne opinie o murapolu?

Norek
@Piotr

Przestań, bo jeszcze ktoś uwierzy, wyśle cv, a murapol go przemieli i wypluje. Tak nie można zaczynać kariery. Z daleka od murapola.

kacper
@Piotr

naprawdę szukacie kogoś na staż czy to tylko wielka "ściema" jest ,żeby sobie zrobić reklamę w internecie isię trochę pod-lansować albo zeby zebrac cv od chętnych i "zbadać rynek"?

król Zygmunt

nie jestem takei pewien,MDZ założył niedawno spółkę cavitana sp. zo.o.w warszawie,kapital ok. 83 mln zl, jest tam jedynym wspolnikiem i prezesem zarzadu,wyglada na to ze ma jakas fajna inwestycje w warszawie do zrobienia,spolka ma mataki deweloperski zakres dzialanosci,brawo prezesie,jest dobrze!!!

król Zygmunt
@król Zygmunt

znaczy się cavAtina sp.z o.o. tak sie nazywa ta spolka prezesa w warszawie.

Chris
@król Zygmunt

To dobrze, już dawno powinien przenieść Murapol do Warszawy albo Krakowa. Bardzo mądra decyzja.

Rafał

odradzam prace w tej firmie inżynierom.duża rotacja.przechodzisz trudna rekrutacje, potem 2-3 dni szkolenia w lotusie, żeby po kilku dniach zostać zwolnionym bo prezes się rozmyślił.upokarzające.

tomtom

Nie wiem jak w innych działach, ale w sprzedaży na pewno nie płacą najlepiej z deweloperów przynajmniej w Krakowie.

xyz

ok

moli
@xyz

Wynagrodzenie ok.(usunięte przez administratora) prowizje. Czy ciężko sprzedać ? Poczytaj na forach dotyczących ich budów, jaką oferują jakość i obsługę klienta. Rotacja jakiej nie znajdziesz w innej firmie 2-3 miesiące i do widzenia. Stres i bałagan w dużej dawce.

psik
@moli

Potwierdzam. szkoda nerwów i czasu, żeby tam pracować te 2-3 miesiące,

Zosia

Witam, Murapol szuka dordaców ds. sprzedaży mieszkań. Czy to prawda, co mówią, że te mieszkania ciężko sprzedać i że w tym dziale sprzedaży jest straszna rotacja wśród dostawców? Ile średnio można tam popracować? Czy dają jakieś stałe wynagrodzenie (ryczałt) czy tylko prowizja od sprzedanych mieszkań?

mała
@Zosia

Prędzej ,czy pózniej Cię (usunięte przez administratora),może nie raz,ale kasa,jak potrafisz (usunięte przez administratora)zajebista.Jakby nie patrrzeć płacą najlepiej z deweloperów.

JeDi

Witam, widzialem ze szukaja inzyniera reklamacji do Gdanska. Widzialem sporo jadliwych wpisow i wogole, pracuje troszke w zawodzie, wlasnie buduje obiwekt w swoim miescie rodzinnym. Powiedzcie tak szczerze jakie najwieksze bolaczki zdarzaja sie w w/w firmie? Takie streszczenie z konkretami, bez jakis prywatnych dywagacji.

LOL
@JeDi

Kolego, a nie jesteś przypadkiem kimś z Murapola? ;) Tutaj też i tacy się zdarzają z takimi pytaniami "w imieniu prezesa". A twój wpis jakoś mi do tego pasuje.

lord sith

Już pisze jak będzie wyglądała twoja praca. Zanim ogarniesz temat okaże się, że podpadłeś nawet nie wiesz czym i już nie pracujesz.

Marek III

Nie wiem skad te informacje o problemach Murapolu. Firma kupuje ostatnio mnostwo tereneow, inwestuje. Tak, wiem, jestescie zwolnieni i nie mozecie sie z tym pogodzic, ze Murapolowi swietnie sie powodzi. Ale naprawde powodzi sie swietnie.

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A