Opinie o Aldi w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Aldi, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi w Bielsko-Biała

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy w Aldi wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Była Nowy wpis

Pozytywy pracy: Dobra stawka w porównaniu do zakresu obowiązków (podobna do tej w Biedronce, tylko o połowę mniej pracy) Jeśli ktoś chciałby pracować na stałe to polecam, stałych pracowników się docenia, a wyjątkowych awansuje Załoga sympatyczna Przyjazne, czyste i uporządkowane miejsce pracy Kierownik regionalny, pan Łukasz, jest bardzo w porządku Z milszymi klientami jeszcze nie pracowałam Uczciwe miejsce pracy Wady: Jeśli ma się jakieś dodatkowe zobowiązania, typu zaoczne studia, trudno będzie to pogodzić, ponieważ w mało obrotowych sklepach jest mniej pracowników, a uczelnie rządzą się własnymi prawami

anonim Nowy wpis

Jestem klientem od kilku lat i teraz sklepy w bielsku wygladają fajnie ale po dzisiejszych zakupach jestem mega wkurzo..... Trzy panie na kasie i nikogo więcej. Jak chciałem fakturę to ta jedna pani zamknęła kasę i czekałem 15 minut.

Baton

Mam pytanie.Co sądzicie o pracy w Aldi w Bielsku? Proszę o konkrety

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.