Opinie o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Pokir

Jakościowo na pewno jedni z lepszych

Leo

Jest dobrze. Firma robi dobrą robotę, widać że pracują tam ludzie nie z pierwszej łapanki, którzy znają się na swoim fachu. Oby więcej takich firm.

patryk
@Leo

zgadzam się ;)

Malina

Polecam tą firmę, gdyż jest to uczciwy pracodawca. Stabilne pewne zatrudnienie, mamy tutaj młodą i zgraną ekipę ale osoby z większym doświadczeniem również się odnajdą.

Brawo
@Malina

Tak uczciwa że ABW było u nic i dostałam wezwanie w ej sprawie!

Loczek

jakiś czas musialem czekac az sie odezwa i w sumie jak juz stracilem nadzieje to zadzwonili, no i udalo sie, co do kasy to jest naprawde spoko i mozna spokojnie splacac kredyt

@Loczek

Czasami proces rekrutacji trochę trwa, bo jest zawsze sporo chętnych, ale zdecydowanie warto.

Brawo
@Malina

A kot tam chce pracować. NIKT idf to (usunięte przez administratora)

Firma IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe prowadziła rekrutację na stanowisko Uwaga praca!!!! Nowe możliwości dla każdego.. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Artur Majewski

+1 :)

Magda

Wszystko w jak najlepszym porządku!

karolina

pracowalam moze i krotko, ale duzo sie nauczylam, dobre miejsce wedlug mnie i na start i dla bardziej doswiadczonych osob

@karolina

Również jestem tego samego zdania. To przede wszystkim idealne miejsce dla osób, które faktycznie widzą się w tym zawodzie i chcą się rozwijać, bo nie sposób stać tutaj w miejscu przez dłuższy czas.

Elżbieta
@karolina

Cześć @karolina, napisałaś, że pracowałaś w firmie IDF, co prawda dosyć krótko, ale dużo się nauczyłaś. To fajnie, że firma oferuje duże możliwości rozwoju także dla nowych pracowników. A możesz napisać, czego konkretnie się nauczyłaś? Super byłoby dowiedzieć się czegoś więcej.

@Elżbieta

Pracowaliśmy tam jak mrówy i kto normalny dawno uciekł bo nikt nie chce byc wyrobnikiem w walącej się firemce

Magda

IDF to bardzo dobra firma, w której mocno się rozwinęłam. Od początku byłam zadowolona z pracy w tej firmie. Zarówno warunki umowne, jak i wynagrodzenie od początku było bardzo dobre, a awans czy podwyżka to nie jest enigma o której każdy słyszał nikt nie widział.

@Magda

Jaka dobra?! Sypie się ,bo na krzywdzie ludzi nie zbuduje się nic !!!

IDF to bardzo dobra firma, która z dnia na dzień się rozwija i to widać również po pracownikach. Trafiłem tutaj jakiś czas temu, trochę przypadkiem i bardzo się cieszę, że zdecydowałem się tutaj zrekrutować. Naprawdę warto, solidna pewna firma.

@Marek

KŁAMSTWA STEROWANE !!! tak jak u koleżanki Roza

Magda

Możliwość dobrej inwestycji. Polecam!

Goldik
@Magda

zgadzam sie

Goldik

Współpraca układa się dobrze. Zero problemów.

Karak

Firma jest wypłacalna, posiada stabilną pozycję na rynku.

@Karak

Dokładnie tak. Nawet w czasach pandemii nie widać tutaj kryzysu, firma stabilna i daje stabilne i pewne zatrudnienie.

kolos

ok

Maciek

Pracowałem i robota raczej ok, myślę że raczej pozytywnie niż negatywnie.

@Maciek

Wiadomo jak to w pracy, swoje zrobić musisz i nie ma przebacz. Ale przy takich warunkach i płacy jaką dają naprawdę warto się postarać, szczególnie na początku zatrudnienia.

Dios

To co mi się podoba to szacunek do pracowników. Kiedy potrzeba to pochwalą, ale też bez przesady. Nie kantują człowieka na kasę, umowa spoko bez przypalu

@Dios

Właśnie ja doceniam to, że dają całą wypłatę na konto. Wcześniej pracowałam w kilku miejscach, gdzie część było tak, a reszta pod stołem. Nie polecam, masakra, nigdy nie wiesz ile zarobiłeś. A tutaj nie mam tego problemu.

Weronka

Nigdy żadnych problemów z pieniędzmi na czas. Zawsz wszystko czarno na białym. Kontakt z innymi pracownikami okej, nikt cię nie oleje czy będzie patrzył krzywym okiem "bo nowy przyjdzie i zaraz wskoczy na ich stanowisko", tutaj każdy zna swoje miejsce, wie za co jest odpowiedzialny, dzięki czemu praca idzie szybko i sprawnie.

@Weronka

Też nigdy nie miałam żadnych problemów. Tak jak wspomniałam wcześniej, zgrana ekipa, super atmosfera, pod tym względem nie mogę się do niczego przyczepić.

Rosa

Z pewnością każdy odnajdzie się w tej firmie. Panuje tutaj super atmosfera, ale to jeszcze nic. Dla mnie najważniejsze są pewne, stabilne wypłaty i ciągłość zatrudnienia. Dobre miejsce dla kogoś, kto potrzebuje bezpieczeństwa w życiu.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Mez

Wszystko co potrzebne do pracy zapewniają także nie ma czym się martwić.

@Mez

Dokładnie tak. Wszystko dostajesz pierwszego dnia pracy ii o nic nie musisz się martwić.

Kati

Praca na dobrych warunkach, można spokojnie robić swoje, bo absolutnie nie dodają obowiązków. Dokładnie wiesz jakie są Twoje zadania. Nie ma jakiegoś ogromnego stresu.

@Kati

Zgadzam się jak na taką branżę, to praca przebiega wręcz w bezstresowych warunkach. Polecam osobom które szukają stabilnego i pewnego zatrudnienia.

Szewcu

Dobre miejsce do rozwoju i nabrania doświadczenia.

Usia
@Szewcu

MAm takie same odczucia. Ja przez kilka miesięcy nauczyłam się tyle, co w innym miejscu nie było możliwe przez 3 lata. Cieszę sie, że tutaj trafiłam i czuję ze to zaprocentuje w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe - Tychy

• Jak się pracuje w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 37 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe