Opinie o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Ta firma to Porażka

Ja dziś wiem że skarpeta jest lepsza od IDF. Może stracisz na inflacji, ale za pośrednictwem IDF stracisz więcej, o ile nie wszystko! Jeśli się zdecydujesz na tą firmie, to po czasie sam się przekonasz jaki oni proponują cudowny biznes!

Agata
@Ta firma to Porażka

Mogę spytać w co Pan inwestował? Ja sama zapłaciłam im za rzeźby i za działkę na mazurach

Klient
@Agata

Kupiłem w IDF rzeźbę, ziemie, srebro i złoto. Dziś już wiem, że to była strata pieniędzy. Jeśli chce Pani się spotkać i porozmawiać w temacie podaje maila: jerzy.j@interia.com

Doświadczony pracownik, były:)

Te opinie negatywne są niestety prawdą. Tak czytam ich treść i podsumuje to tak. Zarząd IDF zawsze był skąpy, cwany, przebiegły. Sprzedawał wszystko co się opłacało tylko im. Jednak wystarczy zapytać które z tych polecanych produktów zakupili sami jako osoby lub jako firma IDF. Odpowiem za nich z 100% przekonaniem że żaden z proponowanych klientom produktów nie zakupili oni sami! Złoto i srebro kupują za grosze, tylko po to, by je opchnąć klientom. Skup tego samego metalu od klienta, jest w tak żałosnej cenie, że wola to o pomstę do nieba. Ziemia- nie kupili nawet centymetra. Fundusze - ha, ha, może kupili fundusz idea premium która upadła? No niestety też nie była w ich portfelu? Może kryptowaluty? No nie spodziewam się tego! Ekon - energia odnawialna, wiatraki itd. No też nie kupili, niestety. To znaczy kupili, bo musieli, żeby wejść z firma ekon w inwestycje musieli sami zakupić, bo chętnych niestety nie było. Ale dzięki naiwnemu doradcy który znalazł wafla IDF odsprzedał w mig te udziały, bo jak to skwitowała prezeska musimy sprzedać jeszcze ten nieszczęsny Ekon! No i poszły udziały do klienta. Aż mi go żal. Pogratulujmy lojalnemu doradcy! (usunięte przez administratora)? No też niestety nie zakupili ani obrazu, ani sztuki. Skoro oni nie kupują, to po co każą innym kupować? Tak zachwalają swoje produkty, a sami nie posiadają nic? IDF twierdzi, że nieruchomosci są kiepską inwestycja, kiedy to się zwróci, a użeranie się z wynajmującymi... No proszę eksperci się wypowiadają! Dziwne, bo sami kupili na ul. jagiellońskiej w K-cach kamienice, ponad 12 mieszkań, i lokale? O ile nie więcej! Gdzie sens i logika? Przemyślenia zostawiam klientom! Życzę udanych decyzji!

To, że firma liczy na zyski nie jest niczym dziwnym. Jednak dobrze by było gdyby szły za tym odpowiednie gratyfikacje na przykład premie. Czy firma je oferuje?

Kicz
@Adam

Każda firma patrzy na zysk, lecz jeśli odbywa się to kosztem klienta, to już nie jest dobre podejście, o uczciwości nie wspomnę! Zarząd idf traktuje klienta i pracownika jak maszynkę do robienia pieniędzy! Tam nie ma nic z doradztwa. Liczycie tylko kasa i zysk! Nieważne jakim kosztem! (usunięte przez administratora) Zdarł z klienta ile się dało! Jest jeszcze temat traktowania, nieodpowiedniego traktowanie pracowników. (usunięte przez administratora)

były klient

Potwierdzam negatywne opinie na temat tej firmy. Działanie właścicieli mocno zorientowane na własną korzyść kosztem zawartości portfela klienta. Napompowana bańka, jak wyczują, że masz pieniądze, nie dadzą ci spokoju. Trzeba wtedy być bardzo asertywnym. Co więcej, robią niby analizy potrzeb klienta, a na koniec wciskają to co jest dla nich najbardziej rentowne.

Sebastian
@były klient

Co poradziłbyś klientom, którzy planują skorzystać z usług oferowanych przez IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe? Firma chwali się 13-letnim doświadczeniem na rynkach finansowych, dlatego chętnie poznam Twoje zdanie na temat ich usług.

Firma IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe prowadziła rekrutację na stanowisko Uwaga praca!!!! Nowe możliwości dla każdego.. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Maciej

Czego konkretnie odradzasz? Korzystania z usług firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe, czy może pracy w tym miejscu? Jak widzisz Twój obecny wpis, można rozumieć w różny sposób, dlatego chciałbym, abyś go sprecyzował. Możesz to zrobić?

Nie bądź naiwny
@Maciej

Radzę omijasz firmę szerokim łukiem! Zarówno jako pracownik, a już na pewno jako klient. Zarząd firmy patrzy tylko by nabić sobie portfel. Pracownicy pomimo że są nieciekawie traktowani i mają kiepskie wypłaty stoją po stronie firmy a raczej po stronie kasy która im wpada. Pracownik sprzeda wszystko byle tylko zarobić. A jak się coś wydarzy jak w przypadku sztuki którą idf sprzedawał wraz z pracownikami jako swoją wspaniałą ofertę to już klient zostaje sam sobie.(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Tak mnie idf załatwił, i jego pracownik!

Dorota
@Nie bądź naiwny

Mówisz, że pracownicy otrzymują niskie wynagrodzenia, jednak stoją po stronie firmy ze względu na kwestie finansowe. Chodzi o jakieś dodatkowe wynagrodzenie, na przykład premie?

Madmuasielle

Fałszywi ludzie, udawana atmosfera, niskie zarobki. Pani prezes też fałszywa i myśli tylko o - swoich - pieniądzach. Omijać szerokim łukiem. I klienci i potencjalni pracownicy!

Hanna

@Pracownik, a możesz powiedzieć coś więcej o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe? Jak atmosfera?

Ulubienica

Zgadzam się z tą opinią!!! Też pracuje w IDF od 4 lat i jestem ciekawa która to koleżanka napisała? Postawie Ci kawę! IDF patrzy tylko na swoją kieszeń. (usunięte przez administratora) Dla kasy i firmy poświęci wszystko i wszystkich. A przy niepowodzeniu udaje że się nic nie stało i nie przyzna się porażki. Jej firma to taka rewelacyjna. (usunięte przez administratora)

karino
@Ulubienica

No niestety, atmosfera w całej firmie jest taka jakby przenieść się do czasów komuny. Wódz mówi, reszta przytakuje. Nigdy w prywatnym i zawodowym życiu nie spotkałam się z takim teatrzykiem. Wszystko jest udawane, nieszczere, na siłę. Zarabia kilka osób, które najgłębiej potrafiły wejść w(usunięte przez administratora) aż nosy ubrudzone. Firma wykorzystuje przestarzałe modele sprzedażowe, które od dawna nie działają. O bandyckiej aferze ze sztuką i całą Panią (usunięte przez administratora)nie wspominając. Jeśli ktoś oferuje ci pracę w idfie - po prostu odmów. Niczego nie stracisz.

Karina

Jak firma oczekuje podania kolejnych osób z którymi moga rozmawiać to ja byłabym ostrożna w kontaktach z nimi. Nie wiem jak to wygląda w kwestii bycia pracownikiem bo tylko miałam spotkanie niby jako klient. A pracowanie u nich na czym polega? to tez jest szukanie ludzi na rozmowy i namawianie na współprace i inwestycję w złoto?

Bogusia
@Karina

Witam, zapraszam do pracy -narodził się sektor gospodarki który daje szansę normalnym ludziom nawet odbić się od dna i być innym człowiekiem .Firma etyczna- osoby zapraszam po inf. na e-maila julie4-1959@tlen.pl

Hanna

@Były Pracownik, w swoim komentarzu piszesz, że pracowałaś w firmie, jaki czas temu to było? Bardzo wiele mogło się zmienić w kwestii warunków. Czy pracodawca przy umowie zlecenie wymaga zatrudnienia na etat? Według przepisów nie jest to obowiązkowe. Zapraszam do dyskusji obecnych pracowników, Wasze opinie będą bardzo przydatne.

Hanna

Wspominasz, że już długi czas pracujesz w tej firmie. Czy przez okres Twojego zatrudnienia zaszło wiele znaczących zmian? Według Ciebie obecna sytuacja jest lepsza, czy gorsza od tej z przeszłości? Piszesz też, że kadra kierownicza nie dotrzymuje obietnic, możesz ten wątek rozwinąć? Napisz proszę, czy jest coś, co uznajesz za pozytyw pracy w IDF.

Klient

Ja też mam tą rwewlacyjną sztukę. Kupiłem u nich te rzeźby, a galeria zwinęła interes. Ogłosiła upadłość. Joanna Segelstrom jest poszukiwana przez prokuraturę, a ludzi oszukała na miliony. Teraz IDF chce od tego umyć łapy, i kombinuje gadając głupoty, że pomoże odsprzedać te kiczowate dzieło zawyżone o 200% ceny. Oni chcą pomóc? Tylko kiedy? Jak na razie to słyszę tylko jeszcze trochę, oni się starają, mają plan. Na moje oko to plan mają taki jak Joanna..., wygrzewać się w słońcu na Bahama za prowizje którą dostali. Ta firma nie pomaga bezinteresownie! A te ich złoto i srebro to jak poprzednik pisał, dość że drogo to jeszcze spadło. Ta firma doradza tak żeby zarobił tylko IDF.

zcz

Premie się trafiają do podstawy zarobków @edek, więc nie jest tak źle.

były klient

Jako klient (były), potwierdzam;) Piękne słowa... a na końcu wyżymaczka

Cześć, Jestem pracownikiem w firmie IDF i nie będę komentował postów poprzedników, powiem tylko tyle, że możesz zarobić 0 a możesz zarobić np. 10 000 zł w miesiąc - ale to już zależy od Twojej pracy. Chętnie spotkam się z osobami zainteresowanymi i odpowiem na wszystkie pytania( Mobi, Majan) napiszcie do mnie maila : ppepek@poczta.fm w tytule dodając IDF. Mail może i dziwny ale służbowego z imienia i nazwiska podawał tu nie będę. Pozdrawiam

toni

Kasa jak zawsze zależeć będzie od doświadczenia i stanowiska które w indywidyalnym doradztwie finansowym Cię interesuje. Co ciekawe oni nie doradzają tylko w sprawach finanzowych ale znają się też poza kredytami, na ubezpieczeniach, inwestycjach, no i na coraz modniejszych prywatnych emeryturach- za jakiś czas będzie na to jeszcze większe bum

Gienek

To jak ze wszystkim... Jeśli nie spróbujesz to nie będziesz wiedział

Mark

Jestem po niedawnym spotkaniu z właścicielami firmy. Pani prezes, która zresztą jest tylko z nazwy prezesem poświęciła mi sporo czasu w ich przytulnym klubie w piwnicy. Kawka też była dobra. A tak poważnie, rozważam przyszłą współpracę i mój niezawodny nos radzi mi nie wchodzić w ich biznes. Z tego co się dziś dowiedziałem jest mnóstwo kar, weksle i inne takie, co nie świadczy o ich zaufaniu do współpracownika i wyczuwa się tam spory nacisk na kasę. Spotkanie jest jakby gratis, ale w zamian trzeba podać kolejne osoby z kręgu znajomych, przyjaciół, których oni będą nagabywać. Tak się działało 15 lat temu. Ponadto inwestycja w złoto? Gdzie je przechowywać? W Banku, przecież mogą ci je skonfiskować. Trudny temat nawet, jak dla milionera. Pożyjemy, zobaczymy.

tandeta

Nie przekonam się do tej firmy. (usunięte przez administratora) Kasa, kasa, kasa. Nic poza kasą i sukcesem się nie liczy. Ty nie masz prawa mieć rodziny, ona tak, ale nie ty! A klient jest ważny tylko wtedy gdy ma kasę, jak go wydoisz, to możesz liczyć na aprobatę prezesowej. Za darmo nic klientowi nie dadzą, nawet plastikowy długopis jest u nich rozliczany. Tandeta że szok!

Silvio

Ale chomikowanie pieniędzy nie przynosi ci żadnego efektu. Lepiej w coś zainwestować - Fundusze Inwestycyjne albo kupić trochę ziemi i poczekać parę lat na podbicie wartości ;)

rodrigo

no to nie pozostaje nic innego jak założyć sobie konto oszczędnościowe albo zacząć chować kasę w skarpetki

reks

szyjka, no pewnie można, ale bywa różnie jak mniemam, raz miesiąc będzie gruby, a raz ledwo co wyjdziesz na swoje, taki żywot w IDF.

Magda

Pracowałam w tej firmie dłuższy czas, ale o żadnych karach nie słyszałam. Działalność gospodarczą założyć trzeba, bo inaczej nie zostanie wypłacona Ci prowizja. Sama wysokość prowizji jest dość niska, np podstawowy pracownik za podpisanie z klientem umowy długoterminowej ze składką (usunięte przez administratora)/mc dostaniesz ok (usunięte przez administratora)prowizji, kumpel z Open Finance dostawał prawie (usunięte przez administratora):D Drobna różnica:) (usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie super, ludzie ekstra, tylko że zarabiają nieliczni. Wspomniane 3000zł miesięcznie na powiedzmy 45 podstawowych pracowników miało może 5... A reszta mniej albo nic... Jednak jeśli dla kogoś sprzedaż produktów finansowych jest spełnieniem marzeń, ma dużą odporność na stres, postanowi pracować cały dzień, zwłaszcza popołudnia i wieczory (bo wtedy większość klientów ma czas się spotkać) i przede wszystkim jest gotowy na niestabilność wysokości zarobków, to zdecydowanie odnajdzie w tej firmie:))

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe - Tychy

• Jak się pracuje w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 37 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe