Opinie o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Trafiłem na IDF po cyklu wywiadów na (usunięte przez administratora) dotyczących oszczędzania i inwestowania. (usunięte przez administratora) Wywiady wyglądają na rzetelne i merytoryczne, a przedstawione rozwiązania za warte uwagi. Zaskoczyły mnie komentarze tutaj. Jak to naprawdę wygląda?

Klientem jestem już kilka lat i nasza współpraca to jedeeen wielki sukces. Nie ma problemów, wszystko na TOP poziomie.

Pracownik po latach

Nikomu nie polecam inwestycji z IDF!!!! Aż głupio pisać z kim, i dla kogo się pracowało. Ta firma to zwykłe (usunięte przez administratora) Ci którzy nią zarządzają, nie mają nawet zamiaru pomagać i doradzać klientom. (usunięte przez administratora) byle zarobić. Osobiście inwestowałam u nich w niejeden produkt. Miałam właściwie wszystko co było w sprzedaży po ziemie, złoto, srebro, fundusze, poliso lokaty, ubezpieczenia ze zwrotem składki - jak to nazywają inaczej (ubezpieczenie i fundusze), fundusze, polisy, wszystko! Po 15 latach pracy powiem szczerze! Na niczym nie zarobiłam, na niczym! Na każdym produkcie byłam w plecy. Wszystko jest na stracie! Wszystko poszło się rypać! Żadna z inwestycji w IDF nie przyniosła mi choć złotówki zysku! Już nie mówiąc o słynnej sztuce. Ta afera w mediach, taka głośna sprawie. IDF sprzedawał jako pośrednik(usunięte przez administratora) rzeźby i obrazy. Firma (usunięte przez administratora) już był na stronie ostrzeżeń KNF, a IDF przez cały kolejny rok wciskał klientom tą inwestycje jako gwarant. Ja jako doradca IDF nawet nie miałam pojęcia że cokolwiek się dzieje, o całej aferze dowiedziałam się z telewizji, i tak zaczęły się telefony od klientów którzy zakupili ten lewy, trafny interes! TVN superwizjer trąbił o tym na wszystkie strony. W internecie aż huczało od artykułów i opinii pokrzywdzonych. (usunięte przez administratora)

Senti

Jestem w tej firmie od 2 lat i cenię sobie tą pracę. W biurze wszystko dobrze zorganizowane, jasno określone obowiązki więc każdy wie co i jak.

@Senti

Od roku ta firma ledwo zupie. Tam zostały w pracy trzy osoby i to (usunięte przez administratora) warte. Czyli tyle co zarząd IDF. Ci doradcy co zostali to takie same (usunięte przez administratora) co rodzina bacławskich oskubać klienta, (usunięte przez administratora)byle samemu się nażreć. Bydlaki

Firma IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe prowadziła rekrutację na stanowisko Uwaga praca!!!! Nowe możliwości dla każdego.. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Warti

Mi tam współpraca pasuje i oby tak dalej.

peperonia
@Warti

no, w końcu copywriterzy marketingu szeptanego wzieli się do roboty :)

Dobre:)
@peperonia

Ha ha dobre:) Kto inny napisałby coś dobrego o tej (usunięte przez administratora)firmie która (usunięte przez administratora)udzi, pracowników i klientów. Wystarczy poczytać o Joannie Segelstrom poszukiwanej listem gończym, ściganej przez Interpol europol i prokuraturę. Joanna okrad... ludzi na miliony. A IDF z Joanną współpracował, prezeska IDF Teresa Bacławska to koleżanka Joanny S. Prezeska bywała w Szwecji razem z synami, knuli razem interes jak tu się obłowić w tych trudnych czasach. Jął myślisz skąd te biura, raczej nie z uczciwej pracy!!!!!!!!

Katty

Pracuje mi się tutaj dobrze. Wydaje się, że za biurkiem bardzo stateczna praca, ale roboty jest czasem tak dużo, że człowieeeek zalatany jak szalonyy

Honorata
@Katty

Czy zdarzają się nadgodziny w firmie? Są dobrze płatne? Super, że zatrudniając się w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe można liczyć na stabilną posadę. W obecnych czasach jest to bardzo ważny aspekt.

@Honorata

Pracowałam w tej firmie baaardzo długo. To nie jest etat. Otwierasz działalność i zasuwasz. Ja pracowałam o Ponad 10 godzin dziennie. Jak chcesz dobrze zarabiać musisz zapier... Tu za darmo nic nie ma. Płacisz sobie ZUS, ubezpieczenie, telefon, samochód. Nie dostajesz od IDF nic, kompletnie nic. Wiec jeżeli chcesz mieć choćby na podstawowe opłaty musisz pracować ponad 10 godzin. A jak teraz wiem, bo odeszłam i pracuje u konkurencji mam większą kasę za to samo. IDF zwyczajnie ożyna na prowizji. Wiec to żadna extra, a już na pewno stabilna praca na pewno nie jest. Ja już bym do IDF nie wróciła nigdy. Oprócz tego nie chciałabym już oglądać tego paskudnego ryja prezeski, i tych jej beznadziejnych ubliżających komentarzy wobec ludzi którzy tam pracują. Nie raz były one tak niesmaczne, że nic tylko wstać i jej przypiet... za to. Może kiedyś dostanie za swoje suk....

Iggaa

Ot dobra i solidna firma. Mogę śmiało polecić jeśli ktoś szuka pracy w biurze. Ale od razu mówię, że seriali i memów to tam za wiele nie obejrzysz, bo wolnego czasu jest mało

Dobre warunki pracy. Kasa płacona zgodnie z umową. Mi pasuje jak najbardziej :)

Kasa wypłacana zgodnie z umową! Ha ha, dobre sobie! Nie kłam tchórzu! Bredzisz! Oni nigdy nie płaca zgodnie z umowa. Zawsze cię oskubią! Ja do dziś nie dostałam prowizji za produkty które sprzedałam. Oni (usunięte przez administratora) pracowników jak się da. Na prowizji za sprzedaż produktów i na narastaniu za umowę! Jeżeli umowa jest długoterminowa to masz z tego kasę, ale w IDF (usunięte przez administratora) z tego i nie wypłacą, i możesz się upominać i upominać. (usunięte przez administratora)... rodzina. Ludzie uciekają z tej firmy, bo kantują jak się da. Już nie wspomnę o tych lewych interesach, które doprowadzają klienta do ruiny. Lokaty lombardowe, idea premium, forex - który niby nie sprzedawali ( ja bym nie była taka pewna) sztuka, te ich złoto w kiepskiej jakości i drogie, srebro - zgroza drożyzna jak nic, ziemia- to też kolejna piramida. Ci ludzie bogacą się na lichwie a Ty im w tym pomagasz. Jesteś takim samym (usunięte przez administratora) i złodzie... jak IDF i ta (usunięte przez administratora) rodzina bacławskich. Dlatego wiem jedno, jeśli piszesz takie głupoty, to albo jesteś z rodziny bacławskich, albo debilem, który i tchórzem który nie potrafi sobie znaleźć normalnej pracy i ze strachu robi w portki, że ta firma się zwinie z rynku. Czego im z serca życzę! Jako pracownik wieloletni, po latach pracy w IDF nauczyłam się tylko jednego, że takich ludzi jak zarząd IDF i pracowników tej firmy chce omijać z daleka. Bo zarząd (usunięte przez administratora) cię z wszystkiego, i doprowadzi do bankructwa, a doradca im w tym pomoże, bo dla kasy wejdzie klientowi... żeby zarobić, a przy aferze jak ze sztuką Joanny Segelstrom poszukiwanej listem gończym, ucieknie jak tchórz, i stanie po stronie bacławskich i tej hu... firmy ze strachu że go IDF oskarży i pozwie do sądu. Bo to takie doradztwo, tacy pracownicy, i taki zarząd i firma. Jak ci coś nie pasuje to wylatuj i siedź cicho bo hak nie to cię oskarżyły. IDF pracownicy i ta cała dynastia bacławskich to (usunięte przez administratora) Oby ich zamknęli za te (usunięte przez administratora)! Liczę na to!!!! Życzę wam bankructwa, upadku, i tego co wy dajecie klientowi, (usunięte przez administratora)

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jakich warunkach zatrudnienia? Jak chcesz u nich pracować to zakładasz działalność. Tam nie ma, nigdy nie było i nie będzie etatu. Musisz sam znaleźć klientów, zaczynajac, sam zapłacić ZUS, zapłacić za benzynę swojego samochodu, zapłacić za telefon którym dzwonisz, zapłacić za biuro w którym siedzisz - czyli IDF jakiś 1500 zł.(usunięte przez administratora)

zadowolony klient

Przeczytałem opinie na temat tej firmy i jestem zniesmaczony Większość to kłamstwa. Współpracuję z firmą IDF kilka lat i jestem naprawdę zadowolony .Organizowali świetne merytorycznie( i dla klientów bezpłatne ) konferencje ,,Wiele się tam nauczyłem .Po latach mogę stwierdzić, że wszystkie ich prognozy się sprawdziły ! Ja na swoich inwestycjach jestem zarobiony i wdzięczny za poświęcony mi czas. Na obecny trudny czas jestem zabezpieczony.

@zadowolony klient

A nie posrałeś się...? Czy tylko zniesmaczyłeś jesteś ? (usunięte przez administratora) Kto tam dziś pracuje? Może zostały tylko 2 osoby z doradców. Takia hu...unia ten IDF. Reszta doradców dup...Ła tym. To taka zajebis... firma, (usunięte przez administratora).. doradców na prowizji, a klienta(usunięte przez administratora) i tle. IDF i ta brudna rodzina bacławskich. (usunięte przez administratora)!

Cieszę się że na Was trafiłem. Polecam!

Jasne
@Paweł

Jeszcze cię nie okradli? To kwestia czasu! Ja pracowałam tam na tyle długo, że już mnie nie nabiorą tą ich udawaną sztuczną życzliwością, pomocy i pustymi obietnicami ile to nie zarobię lub odłożę. (usunięte przez administratora)...

Po 15 latach pracy w IDF powiem bardzo skromnie, IDF(usunięte przez administratora) totalny brak przyzwoitości.

Pracownik były

Pracowałam tam i nic dobrego o tych ludziach nie mogę powiedzieć! (usunięte przez administratora) Jak jesteś w kadrze kierowniczej musisz płacić za biuro. Dość że zarabiają na całym zespole i na tobie to jeszcze liczą sobie za użytkowanie pomieszczeń. Tak naprawdę zarabiają grube pieniądze (bo te biura nie wzięły się z nieba), ale pracownikom to dają te okruszki. Dlatego z tej firmy wszyscy uciekają. (usunięte przez administratora) Jednego dnia byli na szkoleniu wyjazdowym a na drugi dzień złożyli wypowiedzenia. Więc o czymś to świadczy!

Co wchodzi w socjal IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

O co konkretnie pytasz? Nie do końca rozumie w tym kontekście co rozumiesz przez socjal?

Klient

(usunięte przez administratora) Ta firma gra expertów w dziedzinie finansów. Podają się za fachowców. Ci znawcy finansowo potrafią wprowadzić na rynek produkt tylko taki który daje zyski tylko firmie. (usunięte przez administratora) Czy IDF sprawdził tą inwestycje? Wartość tych rzeźb? Idf sprawdził, ale ile na tym zarobi zarząd. A klienta to mają w (usunięte przez administratora) Nie ufaj im bo się przejedziesz!

Jak masz ochotę u nich pracować to powiem od razu. Nie zaczynaj, a nic nie stracisz. No chyba, że masz parcie, aby stracić twarz i dobre imię. Bo jak klient straci pieniądze, a będzie tak na pewno, to tylko Ty się będziesz tłumaczył. (usunięte przez administratora) Tak było, z funduszami, z idea premium która upadła, z ziemią, złotem i srebrem. Były jeszcze lokaty lombardowe, na których ludzie potracili majątki. A teraz jest tak ze sztuką. Do dziś odbieram telefony klientów którzy maja pretensje o inwestycje. A zarząd nawet nie kiwnie palcem. IDF to firma która tylko patrzy na swoją kieszeń, i zyski. Co ich obchodzi że klient stracił? Oni zarobili! A przy tym wszystkim dobrze się zabezpieczają, by ich nikt nie oskarżył. A nawet gdyby, to zwalą winę na doradcę, bo to Ty klienta obsługiwałaś pod ich szyldem. Taka prada! I wciskają klientom wszystko byle ozłocić sobie biura. Te ich wykłady z psychologii są tylko po to, by nakręcić doradcę który zasuwa sprzedawać. Popatrz na ich politykę, sami w nic nie inwestują co mają w ofercie, a doradca leci w te pędy jak chomik w kołowrotku żeby na chlebek mieć. IDF zarabia kokosy, a doradcy wypłaca te końcówki z kwoty. Wszystko drożeje, a IDF obcina. W IDF nie masz podstawy, zero, nic. Telefon musisz zapłacić, ZUS zapłacić, benzyna, samochód i jego amortyzacja, długopis, ubranie, to wszystko kosztuje, i to wszystko z własnej kieszeni musisz kupić. A IDF jeszcze życzy sobie, a raczej każe sobie płacić za biuro. Tak, masz im płacić za biuro, bo z niego korzystasz. Szkoda że klientom jeszcze nie każą za to płacić! IDF czyli zarząd, nigdy nie wsparli żadnej fundacji. Nie pomogli nikomu. Oni tylko niszczą! Oni tylko gnoją ludzi. Traktują innych jak gorszych, trędowatych. Biednych, albo skromnych maja za nic. Taki biedak, to lepiej żeby się nawet o nich nie otarł, bo jeszcze ich czymś zarazi. Nie raz na zajęciach słyszałam jak (usunięte przez administratora)mówiła o swoich znajomych z pogardą. Opowiadała, że spotyka się ze znajomymi z lat szkolnych, żeby się przyrównać. (usunięte przez administratora)

Klient

Z firmą IDF nie warto robić biznesu! To nie jest partner do interesów. Oni widzą tylko czubek własnego nosa. Jak się robi problem jak z tą sztuka (usunięte przez administratora) Gallery New Form, Timeless Gallery Group, to zabezpieczają swój (usunięte przez administratora)i majątek. Dlatego zmienili siedzibę firmy z Tychów na Katowice. Nie powiem o reszcie ich dziwnych posunięć! Tylko czekać kiedy im się ktoś dobierze, za te ich uczciwe interesy, te i inne... Te ich IDF metale... A te kryptowaluty... Oby takich firm było coraz mniej.

Były klient

Ta firma IDF metale z Katowic na ul. Jagiellońskiej 5, to grupa firm IDF. To też jest trefne. Ja u nich już nic nie kupie! Szkoda że nie poczytałam opinii wcześniej, one mówią same za siebie!

Jestem niezadowolony

A jak teraz czytam te opinie o IDF, to myśle sobie skąd te biura? Te ich inwestycje są wszystkie ”trafione” !

Jestem niezadowolony

Kupiłem sztabki złota w IDF metale, jakiś czas temu. Chciałem je u nich odsprzedać, zgodnie z ich warunkami. Tylko że czekać u nich można do śmierci, i się człowiek nie doczeka! Dziś wróciłem z kantoru w nieciekawym nastroju. Dostałem na każdej sztabce mniej o 50 zł, bo była uszkodzona ta plastikowa ochrona. Ciekawe, bo po odbiorze z IDF metale, sztabki leżały w sejfie, w tym papierowym pudełku, które otrzymałem od nich, i tak przez ostatnie 2 lata leżały sobie. A dziś sprzedając złoto otrzymuje informacje, że plastikowe opakowanie jest naruszone, z racji tego cena niższa. To jest 50 zł na sztabce. Ktoś powie, co tam 50 zł, jednak każdy ma prawo otrzymać swoje pieniądze za włożoną inwestycje. A na ilości, to nie jest kwota 500 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe - Tychy

• Jak się pracuje w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 37 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe