Opinie o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Ann

było ok, pracowałam prawie 2 lata i dobrze wspominam IDF

Klient

IDF to (usunięte przez administratora) potrafią tylko naciągać klienta i wmawiać jacy r to świetni doradcy. Nakłaniają do inwestowania u nich pieniędzy, do zakupu ziemi złota sztuki. A potem kopniak w tyłek jak wychodzi afera w superwizjer TVN. Ludzie poczytajcie w necie o Joannie Segelstrom poszukiwanej przez europol i i Interpol. Ja o aferze dowiedziałem się z telewizji. IDF zapewniał mnie jaki to cudowny interes ile to zarobię na inwestowaniu u nich. A okazało się że zwyczajnie mnie okradł..i. Sprawa zajmuje się ABW i mam nadzieje że IDF jako pośrednik Joanny S. który sprzedawał tą lichwę beknie. Za te kradzież.... Rodzina bacławskich i ich cudowny rodzinny interes, interes (usunięte przez administratora) innych!

Ada

Najwyższa jakość! Polecam

Klient

IDF to nie firma, oni są jak kibel w którym utopisz swoje pieniądze. Jeśli masz odwagę możesz tam zainwestować, a potem wcisnąć spłuczkę, bo tak IDF działa, że utopi twoje pieniądze. Zarząd się obłowi na prowizji z inwestycji, a ty będziesz się grzebał w gównie, i tłumaczył przed ABW. Po inwestycji w sztukę, którą IDF zachwalał i wciskał jako rewelacyjną inwestycje dla klientów VIP z gwarantowanym zyskiem, o IDF mogę powiedzieć że to bandycka firma, firma która dorabia się na przekrę..tach, machlo..jach. Poczytaj o Joannie Segelstrom i zobacz TVN SUPERWIZJER ze sztuką. Oni okrad.. ludzi i udają niewinnych. Szumow..iny! Bez wstydu, bez wstydu i ambicji!

Firma IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe prowadziła rekrutację na stanowisko Uwaga praca!!!! Nowe możliwości dla każdego.. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient

IDF to nie firma, oni są jak kibel w którym utopisz swoje pieniądze. Jeśli masz odwagę możesz tam zainwestować, a potem wcisnąć spłuczkę, bo tak IDF działa, że utopi twoje pieniądze. Zarząd się obłowi na prowizji z inwestycji, a ty będziesz się grzebał w gównie, i tłumaczył przed ABW. Po inwestycji w sztukę, którą IDF zachwalał i wciskał jako rewelacyjną inwestycje dla klientów VIP z gwarantowanym zyskiem, o IDF mogę powiedzieć że to bandycka firma, firma która dorabia się na (usunięte przez administratora) Poczytaj o Joannie Segelstrom i zobacz TVN SUPERWIZJER ze sztuką. (usunięte przez administratora) Bez wstydu, bez wstydu i ambicji!

Atu

Co do umowy to jak dla mnie jest ok. Normalna, bez jakichś haczyków. Wszystko jasno i klarownie opisane.

unter

Na ten moment (czyli prawie 2 lata) współpraca układa się bardzo dobrze.

Raddy

Absolutnie nie ma na co narzekać. Dobra ekipa i dobre zarobki

Krato

Czuję się doceniony w pracy, człowieka szanują, płacą na czas i to mi pasuje.

Gaccio

Współpraca jak najbardziej w porządku, Nie dziwią mnie te pozytywy bo robią kawał dobrej roboty.

Praca w dobrych warunkach z solidnym i właściwym wynagrodzeniem.

Catt

Dopasowują się do Klienta i jego potrzeb. Polecam

rosti

Polecam. Działają profesjonalnie

Hakk

Nie spodzeiwałem się rewelacji, a jest całkiem spoko.

Curtis

wedlug mnie dobra firma, bo nie biorą z łapanki tylko ogarniają i pomagają ludziom

juras

ja mam dobre zdanie o tej firmie. może inni maja zastrzezenia, ale w moim przypadku bylo dobrze

Było dobrze?
@juras

Było to czas przeszły! Było minęło! Poza tym co znaczy było dobrze? Prezeska, prezes, jej maż, czy któryś z synów, pracownik czy pracownica, zrobił ci dobrze....? Bo dobrze ci było!

Karola

Przy podpisywaniu umowy zostałam poinformowana o wszystkich szczegółach. Wszystko dokładnie mi opisano i wiedziałam na co się piszę. Z pracy w IDF jestem zadowolona

@Karola

Nie wiem kto dziś podpisał umowę, chyba duch. Nie ma nowego pracownika w firmie. Kto się podpisuje pod tymi bredniami. Bo w IDF nie bardzo chcą ludzie pracować.(usunięte przez administratora)

Hmmmm

Skoro nie pracujesz to skąd wiesz że nie ma nowego pracownika....

Sawek
@Hmmmm

Słuszna uwaga :)

Treke
@Sawek

A kto powiedział że nie pracuje:)

Pracowałam tam ponad 12 lat, i nic dobrego o tych ludziach nie mogę powiedzieć! Dranie i bydlaki! Jak jesteś w kadrze kierowniczej musisz płacić za biuro, a właściwie niewiele w tym biurze siedzisz, bo spotkania masz raczej u klienta. Ale zarząd jest tak pazerny, że na wszystkim chce zarabiać. Ty na nich pracujesz bo prowizja jest tak skąpa w porównaniu do konkurencji, i jeszcze rżną cię na opłatach za biuro. IDF z twojej pracy ma naprawdę grube pieniądze (bo te biura nie wzięły się z nieba), ale pracownikom najlepiej by dali tylko na suchy chleb. Dlatego z tej firmy wszyscy uciekają. (usunięte przez administratora) I nic dziwnego że wszyscy z tej firmy odchodzą i chętnie przy tym poniżając zarząd! Jednego dnia byli pracownicy na szkoleniu wyjazdowym, a na drugi dzień złożyli wypowiedzenia. (usunięte przez administratora)Te ponad 10 osób tak ją poniżyło i upokorzyło przed wszystkimi że miała zapłacone za jej zachowanie. Jej synowa też odeszła z IDF miała tego dość, miała dość tej podłej podziwu dla której liczy się tylko forsa. Nie chciała tych pieniędzy, nie chciała tej rodziny, nie chciała z nimi już żyć i przebywać. Uciekła id nich! Więc o czymś to świadczy!

Karola

Współpraca układa się bardzo dobrze. Polecam!

fanton

Wydaje mi się że najlepszą ofertę mają w tej chwili. Zdecydowanie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe - Tychy

• Jak się pracuje w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 37 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe