Opinie o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Weronka

Doświadczona firma, z solidnym ugruntowaniem na rynku. Jestem mega zadowolona. Uczciwie doradzili, fachowcy z dużym doświadczeniem i wiedzą!!!

Freez

Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy! Pewna i sprawdzona firma! Polecam

Youris

Jak inwestować w złoto to tylko z nimi. Znają się na tym jak mało kto.

Apple

ludzie ogarnięci i konkretni, wszystko załatwiają konkretnie, jest na razie ok

Firma IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe prowadziła rekrutację na stanowisko Uwaga praca!!!! Nowe możliwości dla każdego.. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Juice

Sprawdzona firma z bardzo profesjonalnymi ludźmi znającymi się na branży, ogólnie polecam, bo naprawdę warto.

Iwi11

Cieszę się że na nich trafiłem. Świetna współpraca od ponad roku. Bardzo dobry kontakt.

Torri

Ziomek inwestuje, ja myślę że zacznę. Polecacie?

Damian
@Torri

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne.

romek
@Torri

jest ok

Raam

Inwestycja opłacalna

Uker

Współpraca układa się dobrze i myślę że można polecić

MIki

Jestem na taaaaaaak! Jak na ogólnie znane standardy to charakteryzują się chyba bardziej bezpośrednim podejściem do klienta przy zachowaniu ogólnie przyjętych norm.

Kent

Płacą w terminie i nigdy jakiejś obsuwy nie zauważyłem. Praca nawet ok, idzie się przyzwyczaić na tyle, ze po pewnym czasie polubisz ją.

Owtee

Zawsze najwyższa jakość i podtrzymywanie warunków umowy.

tymek

polecam, współpraca godna polecenia

Logan

Bardzo dobre miejsce na zdobycie doświadczenia, a przede wszystkim na zarobienie super kasy, poza tym fajnych ludzi można poznać

Sandrunia

Znajomy polecił mi usługi firmy i powiem szczerze, że byłam miło zaskoczona z jakimi profesjonalistami miałam do czynienia, bardzo dobra oraz doświadczona.

Johhny

Godna zaufania oraz fachowa firma która wie co dla klienta będzie najlepsze oraz najważniejsze. Naprawdę warto sprawdzić i zobaczyć na własnym doświadczeniu.

Marina

Bardzo dobra firma która zna się na rzeczy, można na nich polegać. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Była pracownica

Zarobki na wysokim poziomie, to nie jest miejsce gdzie na początek zobaczysz 2800 brutto. Szanują pracowników i nie dają takich śmiesznych pensji.

Jak długo czekaliście na odzew z IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe? Oddzwaniają zawsze?

Tess

Lapią każdą duszę bo ludzie popracują i uciekają

karrto

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe - Tychy

• Jak się pracuje w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 37 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe