Opinie o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Natalia

Ogolnie powiem tak - pewna firma i dobre warunki współpracy.

Ogii

Współpraca układa sie bardzo dobrze. Zero problemów jak na razie i jestem zadowolony.

Wojda

Bardzo polecam. Solidni i rzetelni, wszystko terminowo.

Robert

Inwestycja z nimi to po prostu pewny zysk

Firma IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe prowadziła rekrutację na stanowisko Uwaga praca!!!! Nowe możliwości dla każdego.. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Jak inwestycja w złoto to tylko z nimi. Zysk w krótkim czasie

Bruno

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne.

Damian

Firma solidna i rzetelna gwarantuje uczciwą i co najważniejsze terminową współpracę.

Lookis

Firma ma dobrą opinię i się w sumie nie dziwię.

Kunis

Polecam. Jestem klientem od wielu lat i jak najbardziej jestem zadowolony.

kosa

ok :)

Rosas

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Rzetelni, solidni, nie obiecują gruszek na wierzbie, wszystko terminowo zgodnie z umową.

magdalena
@Rosas

ale co zgodnie z umową? klient nie ma żadnych umów krótkoterminowych więc co jest zgodne? że kubki i kawa do ich jest? czy że papier w kiblu wisi

Bartek

Ze strony klienta wszystko w porządku. Pilnują wyznaczonego terminu, jest ok

Vagner

Jest dobrze. Firma robi dobrą robotę, widać że pracują tam ludzie nie z pierwszej łapanki, którzy znają się na swoim fachu. Oby więcej takich firm.

Ciekawe….
@Vagner

Ciekawe dlaczego znikają negatywne oceny?

Damian
@Vagner

zgadzam sie, profesjonalna firma

Firma solidna, a to rzadkość na tym rynku, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, gdy dzieje się to co się dzieje

Iwona

Znajomy polecił mi usługi firmy i powiem szczerze, że byłam miło zaskoczona z jakimi profesjonalistami miałam do czynienia.

Fabio

Polecam. Świetni specjaliści w swoim fachu.

Dominika

Współpraca układa się jak na razie bardzo dobrze.

@Dominika

Jak długo współpracujesz? Ja już kilka miesięcy i jak na razie żadnych problemów.

Taboo

Współpraca z firmą układa się dobrze od ponad 3 lat. Na ten moment nie ma do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam!

@Taboo

Ja korzystam od kilku miesięcy, ale już widzę, że pełne zadowolenie gwarantowane, super kontakt

Maciek

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

@Maciek

Zgadzam się, dopiero tutaj trafiłem na rzetelnych, doświadczonych konsultantów, którzy wiedzą co robią.

Patryk

Warto im zaufać, ba faktycznie dobrze działają.

Weronka
@Patryk

Pewnie, że warto. Ja po niecałym roku współpracy jestem mega zadowolona. Zdecydowanie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe - Tychy

• Jak się pracuje w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 37 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe