Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. w Płock

blabla

To co można powiedzieć o tej firmie to to że jeszcze ona w jakiś sposób prosperuje jest cudem... Nie ziemski brud bałagan oraz smród który tam panuje są realiami tej firmy nie wspomnę o braku informacji o zarobkach w danym miesiącu... Osobiście nikomu nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PocałujNasTomus

Żeby nie dawane te lewe tzw.premie to raczej wszyscy pracownicy by opuścili tą firme i mieli by gdzieś tak" życzliwego i dobrotliwego Tomusia".

PocalujMnieeTomus

Powiem krótko i na temat. W takich warunkach jak się pracuje to za niska wypłata. Co to jest 2tys za siedzenie w takim smrodzie, warunkach -10 stopni, tym bardziej od 9 do 17.30. Nie wspomnę o tym że nie można wziąść urlopu w wakacje, tylko w piątki się zgadzają. A gdzie urlop z rodziną? Szefowie pewnie sobie pojedzie a nas ma za czarnych murzynow. Człowiek z miłą chęcią by odszedł ale boi się że nic sobie nie znajdzie i siedzi w tej norze po usrana śmierć. Także szczerze nie polecam! Lepiej szukać gdzie indziej. Pozdrawiam byłych kolegów z Omegi.

Mywyioni

Trzeba koniecznie dodać że pracownicy magazynu traktowani są najgorzej.Są wyzywani przez najwyższego Pana i władcę od złodziei bo kradną i wynoszą mu towar. Tylko nie wiadomo jak można wynieść jak są wszędzie założone kamery i są obmacywani codziennie przy wyjściu. Zero szacunku i poszanowania .Są również robione potrącenia przy wypłatach (marnych).

Rodo
@Mywyioni

SZANOWNY PRACODAWCO ZAPOZNAJ SIĘ!!!!! Nowe przepisy nakładają na pracodawców nowe obowiązki. Dotyczą one przede wszystkim wprowadzenia do regulaminu pracy (albo układu zbiorowego) postanowień określających cele, zakres oraz sposób zastosowania monitoringu. Obowiązek ten dotyczy także tych pracodawców, którzy nie mają obowiązku wprowadzania regulaminu pracy – powinni oni zaadresować te kwestie w obwieszczeniu. Pracownicy powinni być także poinformowani z dwutygodniowym wyprzedzeniem o planowanym uruchomieniu monitoringu. Ponadto, obowiązek informacyjny rozciąga się w stosunku do każdego nowego pracownika, a także w odniesieniu do oznaczenia w widoczny sposób miejsc, w których monitoring jest stosowany.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Shark123

Firma sprawnie prosperująca, pensja wypłacana zawsze w terminie,kultura osobista i fachowość osób nadzorujących,bonusowe premie w okresie świat. Pracowalem tam ponad pół roku i nie zdarzyła mi się żadna nieprzyjemna sytuacja. Pozdrawiam i życzę milego dnia:)

Shark567
@Shark123

Do Shark123. Skoro tak Super w tej firmie to dlaczego pracowałeś tylko ponad pół roku. A nie uważasz że te bonusowe premie wypłacane w okresie świąt nie powinny być wliczane do pensji i powinny być odprowadzane wszystkie składki?????. I TO JEST LEGALNE????? Żadna nieprzyjemna sytuacja się nie zdarzyła bo trzymasz tzw. dziób zamknięty i się nie przyłączasz do reszty grupy. Wielki znak zapytania ????????

Pocalujmnietomus

Ktos w poprzednim komentarzu pomylil chyba miejsce zatrudnienia. Fachowosc w obsadzie (wyzej polozonej) to jest, ale w donoszeniu na innych z tego samego otoczenia i lizaniu tylnej czesci ciala Wielkiego Pana ????. Co do kultury i zarobków to szkoda sie nawet wypowiadac....

Jatyioni

Ludzie w PHT OMEGA pracują bo muszą gdzieś pracować i muszą z czegoś żyć.Większość pracowników sie zasiedziała i po prostu nie chce im się szukać nowej pracy bo praktycznie wszędzie jest wyzysk i jak sie nie ma pleców u szefa i się nie donosi na innych.Szkoleń wewnętrznych wogole w tej firmie nie ma.Nowego pracownika przyucza pracownik wcześniej przyjety i tak po kolei.Przyjmowani są tylko tzw.handlowcy i magazynierzy to wtedy jest lipne szkolenie BHP. Na magazynie straszny bałagan i brud(sprowadzany towar z Chin-śmierdzi i zatruwa powietrze)zimą temp.poniżej 10 stopni i wiecej nie ma ogrzewania żadnego,zarobki małe nie podwyższane od lat i wg uznania "wielkiego"szefa,liczą sie także poglądy polityczne.Tylko wybrańcy szefa tzw.handlowcy (lizusy) są chojnie wynagradzani i mają lewe premie a reszta to zwykłe buraki i chołota- tak są traktowani.W całej firmie jest zimno i jest zimna atmosfera wsrud pracowników. Jak sie do to szukać gdzie indziej pracy bo szkoda zdrowia tracić w tej firmie i nerwów.

bja

Jaxd

Naprawdę tam tak źle skoro ludzie pracują ??

Jatyioni

Bardzo wsibski szef. Na rozmowie o pracę wypytywał o wszystko włącznie o pracę męża mamy taty i wszystkich świętych. Ile dzieci czy planuje więcej, Bo musi wszystko wiedzieć i planować.. czym będę do pracy dojeżdżać, czy autobus czy samochód, a jak samochod to jaki ...czekałam jeszcze czy zapyta z której strony łóżka śpię...

Dominika

Kto jeszcze wypowie się o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie P.H.T. OMEGA? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często? Może ktoś był ostatnio na rozmowie i podzieli się opinia jak przebiega proces rekrutacji?

pocalujmnietomuś

Dziadostwo omijać z daleka

benek

(usunięte przez administratora) I BRUD. OMIJAĆ Z DALEKA. MARNE WYNAGRODZENIA I CIĄGŁE POTRĄCENIA NAWET ZA TO ŻE MA SIĘ INNE POGLĄDY NIŻ SZEF TOMUŚ. STANOWCZO NIE POLECAM TEJ FIRMY

Również pracowałem w tej firmie i nie polecam, jest duża rotacja pracowników. Właściciel tylko dużo wymaga i ciągle popędza. Nie wiesz nigdy jaką dostaniesz pensje. Brak urlopów tylko pojedyncze dni, a w lato nie można wziąć żadnego dnia wolnego. Ogólnie totalny syf i bałagan, o smrodzie w lato nawet nie wspominam.

tomuś ty chamie

syf omijać z daleka

jaaaaaaa

dziadostwo omijać z daleka

xxx

Ja tam pracowałem w tej firmie na okresie próbnym byłem i dałem sobie spokój ostry syf i brud nie polecam.........

On

Pracowałem w tej firmie maksymalna żenada nigdy nie wiadomo ile zarobisz syf brud i ubóstwo szkoda gadać jak najdalej omijacie tą firmę !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Graniczna 46
    09-407 Płock

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.