Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. w Płock

Ktoś Nowy wpis

Ktoś znalazł kiedyś ofertę dla magazyniera? Mam podobnie ale dla handlowca i moja jest dość dawna. nie wiecie czy w ogóle jeszcze ich do siebie szukają? Gdzie są dodawane jakieś aktualne oferty? tylko ja mam problem z ich odszukaniem? Przedstawiciele teraz są bardziej mobilni czy jednak stacjonarni?

Razor Nowy wpis

Witam Znalazłem ofertę pracy na magazynie posiadam UDT i chciałbym się dowiedzieć czy warto tam zacząć pracę jaka jest stawka czy to tylko marnowanie czasu, czy może ktoś napisać jaka jest atmosfera wśród pracowników czy dużo konfidentów, niech ktoś nakreśli obecną sytuację w zakładzie

przemekwitkowski919@gmail.com Nowy wpis

Wporzo firma

Zofia Nowy wpis
@przemekwitkowski919@gmail.com

I tak samo "w porzo" obecnie tutaj płacą? ile zgarniasz i na którym stanowisku? w biurze jak obecnie sytuacja wygląda jeśli o warunki chodzi?

Czesław

Macie tam wolne miejsca na magazyn? Ja nie mam papierów na wózki ale robiłem już na magazynie. Mam nadzieję że praca nadal w stałych godzinach? Stawka nadal jest to godzinówka i nie wiadomo ile wypłaty będzie, czy coś z tym zrobili? Jak się teraz tam robi?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Latynowskie Rytmy

W omega nic się nie zmienia głęboki PRL jak był tak jest (usunięte przez administratora) i brud oraz kasa glodowa to dzień powszedni ale światełko jest już w tunelu w końcu na magazynie będzie 10 stopni ciepła i widniej będzie nie trzeba będzie świecić lampami bo szef tego straszniej nie lubi jak jest widno na magazynie miejmy nadzieję że w końcu kogos normalnego zatrudni i towar będzie wychodził a my wyjdziemy jak biali ludzie o normalnej porze do domu.

Ta
@Latynowskie Rytmy

Ciekawe bo wy zawsze wychodzicie normalnie :)

Przemysław
@Ta

Hmm, w firmie jest praca na zmiany, czy zawsze tak samo stałe godziny ? Czy jeśli ktoś wychodzi później to oznacza, że płacone jest mu za nadgodziny ?

Alko-fan
@Przemysław

Godziny są stałe od9 do 17 ale często zostajesz po godzinach, za nadgodziny nie masz płacone, stałej pensji też nie masz. W tej firmie nigdy nie wiesz jaką pensje dostaniesz.

Mikołaj
@Alko-fan

To bardzo dziwne. Pracować i nie wiedzieć za ile. To co jest na umowie? Stawka za godzinę, jak nie ma określonej wypłaty? Ile wypracujesz tyle zarobisz? Tak?

bazyl
@Mikołaj

Dokładnie. Wypłata jest ruchoma.

Mikołaj

Pokazała się w sieci oferta pracy dla magazyniera-pracownika fizycznego z firmy Omega. Wynagrodzenie w ogłoszeniu to 3400 zł brutto. Czy po okresie próbnym można ubiegać się o podwyżkę? Ile zwykle ona wynosi?

Ten z biura
@Mikołaj

Można, niektórzy nawet 7 na rękę mają

@Ten z biura

Na jakim stanowisku można zarobić te 7000 zł na rękę w Omedze? I ile czasu zajmuje dojście do takich zarobków w tej firmie? Jak w ogóle wygląda ścieżka awansów w tym miejscu?

Pwi

Sie się siema

Czaro

Ja jestem zadowolony z obsługi pasek dobrali mi Lux pełna prafeska super ekipa rano zawsze na stanowisku nigdy nie czekam otwarte nawet przed czasem. Klient

Chyba
@Czaro

Chyba Daro a nie Czaro

Magazyn
@Czaro

Gruby podpisz się normalnie a nie piszesz Czaro

Stalowy

Szukam pracy warto? Kolega polecaale podobno trzeba robić, mówił że Ciężko dajcie znać czy warto. A ile płacą, podobno fajna atmosfera w FIRMIE.

Roman

Super obsługa polecam. Mają wszystko.

Praca

Czy nadal szukacie pracownika magazynu.

Darth Vader

Lecz się Dareczku trochę kultury osobitej a nie zachowujesz się gorzej niż świnia w oborze

Bączek pszczółka

Jeden chandlowiec sobie pruka.

Bączek pszczółka
@Bączek pszczółka

Głąby handlowiec tak się pisze.

Handlowiec

czy ktoś wie jak jest na stanowisku handlowca czy warto?

Handl
@Handlowiec

Jak wchodzisz pod biorko to warto

Handl
@Handl

Handlowcy jak wchodzą pod biurka to zażywają %%%!

Procentowy Pan
@Handl

Walą wódę aż chuczy Szefowi to nie przeszkadza. (usunięte przez administratora) gość pali fajuny co chwila chwieje się przed firmą taki mamy klimat jego przerwa dzienna to pewnie ok 2 godzin. Jest też wampir który dawno krwi nie pił bo mu siekacze wypadły.

Arczi
@Handlowiec

Warto dziobać jest za to szacun.

Suchy

(usunięte przez administratora) znowu nic nie układają.

Czas Pracy

Uwaga tylko w PHT Omega czas pracy ustala Prezes Tomasz przerwa 15 minut czyli standard ale jak masz 30 minut to w pracy musisz zostać dłużej 15 minut tak wynika z kodeksu pracy a my zostajemy plus 15 czyli do ok 17 30 jak dobrze się zepniemy, proszę inspekcje pracy o kontrolę czasu pracy w Tej firmie na liście obecności wpisujemy czas pracy 9 - 17 więc przerwa standard 15 minut. Zero wypłaty za nadgodziny premia na święta teraz już na konto ale nie spinamy obrotu więc obcinają jak mogą, brak nowych ludzi do pracy świadczy o jakości wynagrodzenia staruchy już się chyba przywiązały. Światło zapalą tylko odważni brak drabin, z śmietnika wypadają odpady magazyn nie istnieje dobrze że biuro pomaga bo była by masakra. Blondyna szacun chociaż Tomek tego nie widzi pewnie jeden z handlowców mógłby się od Ciebie uczyć a Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Taki mamy klimat.

Szybki Bil

Chodziłem robiłem chcieli żebym został ale dostałem robotę i uciekam. Polecam super sprawa warto zobaczyć PRL. Pozdro dla Wszystkich fajne Chłopaki I dziewczyny jedna wpadła Mi W oko.

Uwaga posesji pilnuje pies

Brak światła na magazynie toaleta nie ogrzewana chodzi o magazyn zakaz włączania światła przez Tomka takie wychowanie wynosi się z domu czyli brak szacunku do człowieka. Nie dajcie się złapać roboty dużo ludzi brak trzeba latać dziury. Lipa totalna nie przychodzić Tu do pracy (usunięte przez administratora)w Płocku.

Za wszelką cenę

Brak kultury u jednego pracownika działu handlowego człowieku lecz się.

Tylko Kasa
@Za wszelką cenę

Chodzi o chłopa czy babę.

Klient

Polecam super ekipa na szpicy najlepszego zdrowych swiąt smacznego jajka. Bardzo dziękuję za super obsługę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Graniczna 46
    09-407 Płock

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.