Opinie o Work System w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work System. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work System w Łódź

Wioletta

Przedstawiciel regionalny Wodzisław Pani na początku kłamie jak z nut, wysoka stawka piękne warunki, po pierwszej wypłacie obudziłam się z ręką w nocniku wynagrodzenie połowę mniejsze niż było ustalane, po rozmowie z przedstawicielką dostała amnezji że jakieś ustalenia były robione !!!! mijać szerokim łukiem !!!!

XY

Byłam niedawno ma rozmowie na ulicy Gdańskiej w Łodzi. Praca miała polegać na pakowaniu różnych rzeczy. Byłam umówiona na godzinę 10:30 gdy dojechałam na miejsce kazano mi poczekać chwile bo jedna z damulek rzekomo stoi w korku co się później okazało stała w korku przy ul Narutowicza a Piotrkowska mimo że parę minut wcześniej sama tamtędy przejeżdżałam i żadnego korku nie było. Czekałam 30 min rozmowa trwała niecałe 4 minuty. Zapytano mnie czy praca mi odpowiada powiedziałam że tak jestem zdecydowana podjąć tę pracę. Powiedziano mi że jeszcze tego samego dnia do godziny 15 zadzwonią do mnie z pytaniem czy nadal jestem zainteresowana pracą i ewentualnie przekażą mi dalsze informacje na temat firmy gdzie mam się udać itp. Minęła 15 ani nie zadzwonili ani nie odbierali telefonu. Rozmawiałam później ze znajomymi mieli różne problemy z tą firmą i nie polecają jej. Ta firma to dno. Nikomu nie polecam. Polecam pluskadre

Agnieszka

Myślicie o podjęciu pracy w Work System? Na stronie internetowej firmy znajdziecie wszystkie aktualne oferty. http://www.worksystem.com.pl/aktualne-oferty-pracy.php Które stanowisko Was szczególnie zaciekawiło?

Waldi

Widzę takie ogłoszenie Pracownik magazynowy Panie - Panowie i zastanawiam sie czy można być małżeństwem czy nie bardzo Wam to podchodzi pod gusta, bo mam żonę i przyznam, że szukamy pracy oboje, więc może może

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Work System? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Ala

umowa z nimi to tragedia. Jeżeli zrezygnujesz w pierwszym tygodniu pracy zabierają Ci 100 zł, buty sam sobie musisz kupić za 25 zł. Każda nieobecność nie zgłaszana zgodnie z ich regulaminem 50 zł.Kase dostajesz 23 dnia następnego miesiąca. Kur.. to tylko umowa zlecenie a oni za każdą możliwą rzecz Ci potrącają. Ewidencje godzin z zakładu pracy do agencji przesłać nie mogą, a jak coś Ci wypadnie to musisz zapier.. do zakładu. Byłam zatrudniona już przez kilka agencji, ale z takim poje.. regulaminem to się nie spotkałam. Nigdy w życiu nie podpisze takiej umowy czy to z work system czy inna agencją. Jak komuś nie odpowiadają takie warunki to nawet nie ma co jechać do tej agencji i tracić czasu. Pokrótce nakreśliłam wam umowę z work system. Pozdrawiam wszystkich wkur.. na agencje i zapier.. za psie grosze:) a jak wam coś odje.. nie zgodnego z umową, którą podpisaliście to zgłaszać do pip-u bo będą nas jeba.. w du.. dopóki dajemy na to przyzwolenie.

worksystem
@Ala

W związku z Pani ogromnym niezadowoleniem proszę o przedstawienie szczegółów Pani potrąceń . Fajnie jest też przedstawiać się z imienia i nazwiska skoro ma się odwagę oczerniać . Wszystkie informacje zawarte w regulaminie są przedstawione przed podpisaniem umowy więc skoro już na samym początku tak wiele było zastrzeżeń co spowodowało że zdecydowała się Pani na podpisane umowy z agencją ? Proszę też o udzielenie informacji jak rozwiązałaby Pani problem nie przychodzenia do pracy w ustalonych wcześniej godzinach bądź też rezygnacji bez jakiekolwiek przyczyny a zwłaszcza poinformowania kogokolwiek ? Chętnie zapoznamy się z sugestiami i podpowiedziami .

Ta agencja pracy to jakieś dno. Telefonów nie odbierają, zawsze jest jakiś problem. Jedna, wyjątkowo niemiła pani w biurze potrafi nawet grozić pracownikom. Omijajcie tę agencję szerokim łukiem bo inaczej stracicie tylko swój czas i nerwy.

Ryba

Zgadzam się w 100%. Pomiatają ludźmi. Paniusie w biurze są po prostu bezczelne szczególnie jedna. Najgorsza agencja jaką spotkałam.

Dominika

O tym jak work system traktuje osoby poszukujące pracy i ich czas. Byłam dzisiaj umówiona z tym pośrednikiem na godzinę 12. Przyszłam,kazali czekać ok to czekam. Wychodzi osoba, która weszła przede mną. Nadal czekam. Wychodzi dwójka pośredników i sobie na luziku rozmawia. Proszą,aby nadal czekać. OK czekam. 12:10 pytam się ile mam jeszcze czekać, czy zrobili sobie przerwę. Miła Pani odpowiada mi: jak nie mam czasu żeby czekać to mogę sobie iść. Więc grzecznie się pożegnałam i poszłam. Nie chodzi mi o to, że musiałam czekać. Chodzi mi o to jak mnie potraktowano. Nie wiem czy ciężko jest powiedzieć kulturalnie np. proszę chwilę poczekać jesteśmy zajęci/mamy przerwę. Najwidoczniej dla niektórych tak. I jeszcze ten uśmieszek jak wychodziłam jak to mówią w reklamie karty kredytowej: bezcenny. Reasumując: jak poszukujecie pracy to darujcie sobie work system. No chyba że chcecie być traktowani przedmiotowo to droga wolna. ps. Taka tam ciekawostka z biura work sytem na ulicy Gdańskiej w Łodzi. Wiecie co się dzieje z waszymi CV, na których znajdują się wasze dane? Leżą sobie na podłodze w kartonowym pudełku po karkach ksero ogólnodostępne dla wszystkich.

maciek

a dlaczgo nikogo nie przyjmują? no ja nie bylbym tego tki pewny, bo z tego co się orientuje to mój znajomy był na jakijś rozmowei u nich i co prawda jeszcze czeka na decyzje ostateczną, ale jednak na jakijś rekrutacji był, więc moze to sa tylko plotki, że nikogo nie przyjmują, no bo niby po co by go zapraszali?

......

Aktualnie raczej nikogo nie przyjmują z tego co wiem, bo ogłoszń nie widać lecz cv przecież można wysłać i tak właśnie zrobiłem. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś od osób, które tam pracują/pracowały, jakie miały doświaczenia, bo jeśli wszyscy mają zdanie negatywne to oznacza ze naprawde musi byc kiepsko

mołyszek

czy szykuje się jakaś nowa partia rekrutacji do work systemu? czy raczej nie ma obecnie na co liczyć? bo tak się właśnie zastanawiam czy jeest na co czekać... a no i jak już jest rekrutacja to tylko jest to "konkurs cv" czy może też rozmowe rekrutacyjną jednak przeprowadzają z każdym ? ciekaw jestem jak to wygląda

olka

Obecnie jetsem osoba poszukujaca pracy, no i pomyslalam o Work System. Słyszałam, że to firma działająca z powodzenie m na rynku łódzkim od 7 lat, gdzie zespół tworzą odpowiedzialni, kompetentni specjaliści.oferują warunki współpracy, które gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. jestem w szoku czytajac te komentarze. nie wiem z czego to wynika....moze zazdrośc...

cocototonie

Ta firma to istny absurd. Jedna z najgorszych agencji działających w tym kraju.Tylko pani Kasia jest sympatyczna i zawsze pomoże

kate19

Wiecie co czytam te wasze opinie i sama nie wiem co myśleć.... Pracowałam przez ta Agencję kilka razy i jakoś nie narzekałam Fakt!!! dość długo czeka się za wypłatą ale nigdy nie miałam sytuacji żeby była późnij niż ustalona data jak również sytuacji by się coś nie zgadzało Co do kwestii miejsc gdzie pracowałam przez tę agencję to były 3 i fakt musiałam zapidalać no ale to chyba nie jest zależne od nikogo prócz od firmy w której się znajduję Poza tym nie spotkałam się jeszcze z osobą która by wychwalała pracę jaką wykonuje Też chciałabym leżeć a żeby pieniążki na koto leciały Ogólnie nie ma nic do tej Agencji i uważam że jest ok

Spartacus

Nie polecam tej firmy.Telefonów nie odbierają i umowy,jakie dają bez ubezpieczenia i wogóle.Szkoda czasu na taką firmę (usunięte przez administratora)

Klata

Szkoda słów na Tą firme polecieli z wypłata za 2 miesiace ;/

No niestety nie zostawię tutaj dobrej opinii na temat tej agencji w umowie mam do 23 każdego dnia miesiąca wpływ na konto a teraz? jeszcze nie dostałam taki czas po..

TMT

firma bardzo dziwna i bardzo sie do niej zrazilem dla mnie najgorsza agencja pracy lodz przyklad wystawiaja ogloszenie np o 15 00 dzwonie pare min po wystawieniu a oni mowia ze nie aktulane i po paru godzinach znowu wystawiaja to samo ogloszenie to sa [usunięte przez moderatora]

pracowalem i powiem tak jesli nie chcecie marowac czasu i zycia to nie polecam tej agencj i agencj ktore daja umowe o dzielo nic sie stego nie ma a grosze placa [usunięte przez moderatora] pelna geba

malami

mam pytanie. wczoraj podpisalam umowe z work system mialam ponoc pracowac w mega pack ale zadzwonili do mnie twgo samego dnia mowiac ze praca jest wstrzymana. wogole nie potrafie tego zrozumiec jak to jest mozliwe. czy ktos mial z ta firma problemy roziwazujac umowe??

Zostaw merytoryczną opinię o Work System - Łódź

• Jak się pracuje w Work System?

Zobacz opinie na temat firmy Work System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Work System