Opinie o Work System w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work System. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work System w Łódź

PANDZIA Nowy wpis

Ta Agencja Pracy (usunięte przez administratora)na Lublinie, Nie polecam, a zarazem Przestrzegam przed tą Firmą! Aby się nie Rozczarować!! Ja jestem Bardzo rozczarowana, w dzisiejszym czasie pandemicznym jeszcze Tacy ludzie którzy przeprowadzają Rekrutację, kierując do Zakładu pracy u pracodawcy, kłamią Przez tel wymyślając różne Nieprawdziwe informacje.. A co Najśmieszniejsze jest i żenujące - rekrutacją jest przeprowadzona prze tel. Nigdy nie miałam okazji rozmawiać z Panią na Żywo... Fałsz, Zachlannosc, obłuda na Każdym kroku!!

PANDZIA Nowy wpis

Witam, chciałabym przestrzec przed tą Nieuczciwa Agencja Pracy, co innego w ogłoszeniach, co innego przez tel, a jeszcze co innego Na rozmowie rekrutacyjnej w zakładzie pracy do którego potencjalny kandydat jest kierowany! Fałsz po całości! Obłuda, obracają pieniędzmi ludzkimi, nie terminowe wypłaty,. Co innego jest zawarte w umowie zlecenia co Innego Panie robią, a raczej Nic nie robią!!

Przemek Nowy wpis

Jak wyglada praca w Skrzynsku przez agencje.?

Janusz Nowy wpis
@Przemek

Interesuje Cię informacja o jakimś ogłoszeniu wystawionym przez tę agencję pracy? Ciekawi mnie Przemku, czy byłaby to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem agencji czy może w przeszłości miałeś już może okazję pracować dla jakiejś firmy?

Na jakie benefity można liczyć w Work System?

Witam, niestety firma nie oferuje benefitów pracowniczych. Jedynym pozytywnym aspektem jest to, że można zostać zatrudnionym bezpośrednio przez firmę, którą reprezentuje Agencja po krótkim czasie jeżeli sprawdzasz się w pracy. Brak poza tym prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczeń grupowych chyba, że klient Agencji to oferuje.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Work System? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kamil

Czy ktoś jeszcze miał problem w tej firmie z wypłacaniem wynagrodzenia? Chciałbym złożyć CV ,ale zależy mi na rzetelnym pracodawcy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Work System?

Hej, pewnie, że tak. Zawsze warto zajrzeć i podpytać o oferty. Najlepszy sposób, żeby znaleźć pracę przez Agencję.

marcin 03.11.2018 08:10 chyba pomyliło cię się z inną Agencją z Gdańskiej. Z tego co wiem WORK SYSTEM współpracuje z PIP i mają wszystko legalnie i pod kontrolą.

gość

Człowieku od kiedy jakikolwiek przedsiębiorca współpracuje z PIP., może zaraz powiesz, że uczciwie się rozlicza bo współpracuje z Urzędem Skarbowym.

@gość

Każdy orze jak może

marcin

witam Pracowalem przez to biuro w pewnej firmie po 12 godzin przez miesiac ,mialem miec zaplacone piecdziesiatki jak przyszlo do wyplaty pani w biurze powiadomiła mnie ze zle uszlyszalem o dodatkowych pieniazkach ,jak jej powiedzialem ze jest nas czterech to powiedziala ze w czterech zle uslyszelismy a ajk pokazalem pani pamier na ktorym bylo napisane o 50 to przy mnie podarła . Normalnie nadaje sie to na policje albo do telewizji Moje sugestie dla Work System: mniej oszukiwania

Agnieszka

Jesteście w posiadaniu informacji na temat pracy w Work System? Podzielcie się nimi w tym wątku! Jakie warunki zatrudnienia oferuje ten pracodawca? Czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo? Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć nowo zatrudnione osoby?

uprzejmy

nie polecam tej agencji. pracują tam bardzo leniwi ludzie, którzy wszystkie dokumenty wystawiają na ostatnią chwilę, przez co jest problem z załatwieniem spraw w urzędach państwowych. generalnie wszystko u nich trzeba samemu załatwiać w biurze, gdyż pomimo tego, że do firmy przyjeżdżają to i tak nie mają czasu na konsultacje z pracownikiem, pomijając fakt spóźniania się za każdym razem (przykład: wysyłają smsa zapraszam na podpisanie umowy o 12.45 a przyjeżdżają o 13.00). poza podpisaniem umowy, nie sa zbytnio chetni do zalatwiania spraw w miejscu pracy. przykladowo nie majac numeru do kierownika, aby poinformowac o nieobecnosci, wyslalem wiadomosc do tej agencji pracy. nastepnego dnia kierownik informuje mnie, iz informacji o mojej nieobecnosci nie dostal. raczej szukajcie w innej agencji, gdzie wszystko jest robione z odpowiednim wyprzedzeniem a informacje sa przekazywane we wlasciwy sposob.

uprzejma
@uprzejmy

Wez pod uwage, ze nie jestes jedyna osoba, ktora oni obsluguja. Prosilam kilka razy o wystawienie dokumentow i tylko raz czekalam dluzej, niz tydzien, bo byl problem z jednym moim wynagrodzeniem, bo to ksiegowa u nich robi. A z tego co wiem umowy przyjezdza podpisywac osoba oddelegowana tylko do tego, ktora w biurze nie przebywa pewnie dlatego nie mogla ci udzielic info ktore chciales uzyskac. Ja work system polecam.

Przybysz

W firmie pracują bardzo pomocne Panię. Oferty są ok, zawsze można coś znaleźć. Polecam niezdecydowanym.

niezadowolony

ja mam pewien problem, bo jest piątek godzina 17sta. 10-ty grudzien przypada na niedziele więc zgodnie z "Wynagrodzenie musi zostać pracownikowi wypłacone nie później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu w którym pracownik zyskał prawo do wynagrodzenia. W przypadku, kiedy dzień wypłaty wynagrodzenia przypada na dzień wolny od pracy, wynagrodzenie należy wypłacić przed dniem wypłaty wynagrodzenia." Powinienem mieć wynagrodzenie dziś czyli w pt. Nie mam go. Na umowie teraz czytam że do 23dnia miesiąca, ale na rozmowie, oraz w dzisiejszym moim telefonie powiedzieli, że do dziesiątego czyli w pt, powinna być kasa. Nima.

Work System
@niezadowolony

Zgodnie z tym co usłyszał Pan przez telefon, wynagrodzenia zostały wypłacone w piątek. Proszę mieć jednak na uwadze, że banki księgują przelewy o różnych porach. Czasami zdarza się też tak, że wynagrodzenie wpływa na konto z pierwszym księgowaniem w poniedziałek.

Aleks

Zostalem oszukany na 600 zl od Work system w Lodzi. Nie polecam

@Aleks

Dlaczego został Pan oszukany?

Aleks
@Aleks

Nie mam pojecia. Konczyl mi sie pobyt w Polsce, mialy kase przeslac na konto. Minelo sporo czasu, na rozmowe nie ida, tylko groza mi Straza Graniczna, ze jezeli bede wymagac kase, to bede mial klopot

@Aleks

Do jakiej firmy cię wysłali na zlecenie, że nie dostałeś kasy? Może nie zapłacili Agencji i nie mogli ci wypłacić przez tą. Podobno firmy często z opóźnieniem przelewają kasę Agencjom stąd opóźnienie w wypłatach.

Roksi

Bylem w Work system zatrudniony nie legalne. Teraz mam problem ze staza granicznina. Nie wystawiaja oswiadczen o zamiarze powierzenia wykonywania pracy ani wystawiaja zezwolen na prace. Bardzo zla agencja pracy

Inna
@Roksi

Raczej pomyliles agencje. Ja pracowala w Work System 6 miesiecy i wszystko bylo legalne i wszystko oswiadczenia bylo za darmo. Miala tania komnata, wszystko objasnione

Agnieszka

@Damian próbowałeś ze swoim pytaniem zwrócić się bezpośrednio do agencji? Ktoś z Was w ostatnim czasie dostał pracę dzięki Work System? Co możecie doradzić osobom, które obecnie poszukują nowej pracy? Co sprawia, że warto wybrać właśnie tą agencję?

Damian

Czy zwolnienie lekarskie trzeba zanieśćdo aagencji czy do miejsca pracy ?

Czaki

Chciałbym się dowiedzieć czy ta agencja daje zaliczki?

worker
@Czaki

Agencja nie daje zaliczek

ona1

mam pytanie czy rzeczywiście wypłaty są do 23 dnia miesiąca jak jest na umowie czy wcześniej ?

Agnieszka

@XY, dziękuję. W takim razie powodzenia w dalszej karierze. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o Work System - zapraszam do lektury http://www.worksystem.com.pl/o-firmie.php

Agnieszka

@XY, czy dostałeś w późniejszym czasie informację zwrotną? I możesz powiedzieć więcej o przebiegu rekrutacji? Czy coś Cię szczególnie zaskoczyło?

XY
@Agnieszka

Po 5 dniach odezwała się do mnie Pani z WS pytając czy jestem nadal zainteresowana pracą lecz już znalazłam inną, którą poleciła mi Pani z Plus Kadra, po rozmowie rekrutacyjnej (która trwała 10 min a nie 4 min jak w WS). Pani zzapytała mnie czy jestem zainteresowana pracą, zaprosiła mnie do firmy w której miałam pracować na szkolenia i jeszcze tego samego dnia podpisałam umowę

Zostaw merytoryczną opinię o Work System - Łódź

• Jak się pracuje w Work System?

Zobacz opinie na temat firmy Work System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Work System