Opinie o OBI w Katowice Rolna 4

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy OBI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OBI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Katowice Rolna 4

PRACA

Jakie premie...

Anonimowa34
@PRACA

Premie to zobaczysz jak świnia niebo :)

Anonimowa34

Proszę o kilka słów o pracownikach sklepu. Czy w sklepie był lub jest stosowany mobbing?

Wojciech

Jak osoby zatrudnione w OBI oceniają swoją współpracę z firmą? Dużo pracy? Kasa spoko?

Didi
@Wojciech

Pracuje w OBI od ponad dwoch lat, bardzo dobrze się pracuje, czasem są kwasy na dziale ale ogólnie robota ok. Podwyżka co rok, prywatną opieką lekarską, imprezy integracyjne, czasem nawet działowe. Atmosfera fajna, kontakt z dyrekcją jest ok. Nie ma problemów.

Didi
@Didi

Kasa jest ok. Jak na obowiązki. Zależne od stażu pracy. Premie są osiągalne.

Arisa

Bardzo miły Pan maciej na stolarni aż miło sie sklada zamuwienie doradzi usluga wykonsna na 6 z plusem Zawsze uśmiechnięty polecam tego pana i na pewno jeszcze skorzystam z jego usług

Klient
@Arisa

To prawda. Jedyny w okolicy dla którego dokładność i terminowość jest bardzo ważna.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie OBI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Czy OBI narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Lokata

Jak w większości firm, z poczatkiem roku planujesz sobie urlop razem z pracownikami ze swojego działu

Urlopy

Często ale kadrze kierowniczej.

Tak narzuca. Wyraźnie wskazuje w jakim terminie urlopu brać nie można.

Małżeństwo

Odradzam kupowania płytek w markecie na Ul.Rolnej ! Dnia 28.04. Chcielismy z żoną zakupić płytki z oferty obniżonych cen. Potrzebowaliśmy do tego pracownika marketu. Przy punkcie serwisowym musieliśmy odczekać dłuższą chwilę, aż pracownik zakończy swoją jak bylo widać mocno prywatna rozmowe, z koleżanką z pracy... Udało się! Wskazaliśmy płytki które chcemy, lecz nie wszystkie miały naklejkę z przekreślona ceną, a z doświadczenia wiemy, że nie można się skasować bez naklejki. Doradca chyba po złości zapewnił nas , że kasjerka nas skasuje. Chyba dla tego, że czekaliśmy aż zakończy rozmowę z koleżanką. I tylko po to tak długo czekaliśmy. Płytki mieliśmy już na wozku, zniesmaczeni poszliśmy do kas. Podchodząc do głównych kas przy wejściu Pani kasjerka spostrzegła brak naklejki. Prowadząc rozmowę z panem z płytek odczuliśmy z żoną, że musimy poczekać dłuższą chwilę, aż Pan dostarczy kasjerceta naklejke. I tak też było! Dzisiejsze zakupy to strata cennego, czasu pomimo zyskanych paru złotych. Odradzam 'pseudo blond pracownika' który sprzedaje płytki z łaską. Chłopie, to Ty jesteś dla nas, a nie my dla Ciebie! Mysle, że był to nowy pracownik ale jesteś w pracy. Już tu nie wrócimy.

Blondyn z kafelek
@Małżeństwo

I całe szczęście

Duebe

Ludzie, ładna robicie opinie firmie.

Spokojny
@Małżeństwo

Oni tam tylko ze sobą gadają a jak chcesz o coś zapytać to robią wielką łaskę że Ci pomogą.Nie kupowałem ,Nie kupuje i Nie będe kupować w obi.!!!!!!!!!!!!!

Ona
@Blondyn z kafelek

Hahaha

Robert
@Spokojny

Skoro nie kupowałeś to skąd taka opinia.Ja robię zakupy regularnie i zawsze jak potrzebuję pomocy to ją uzyskuję.Obsługa bardzo miła i pomocna.

Pracowałem tam i było kiepsko.Kazali Ci rozkładać towar ,powiedzieli na jakim dziale a potem nic.Byłeś tam pierwszy raz i musiałeś sam wszystkiego szukać bo doradcy klijenta byli zajęci plotkowaniem ze sobą i z łaską Ci coś pomogli.Ogólnie to nie jest tam dobrze.Te ich mówienie na Ty to pic na wodę-fotomontaż.Każdy tam sobie rzepkę skrobie i jesteś zdany na siebie bo oni z łaską Ci zrobią łaskę i powiedzą gdzie co jest,i wcale tam nie ma dobrej atmosfery w pracy a kierownictwo to też masakra,nie mówiąc już o pracy na choinkach na dworze za najniższe pieniądze na umowę zlecenie gdzie każdą choinkę trzeba rozłożyć,nadzwigać się i zapakować w maszynie,a czasem jest klijent wymagający i przez godzinę trzeba tak zapieprzać aż się zdecyduje.Każdą rozłożyć i pokazać .

@marin

jakie obecnie proponuja stawki na poczatek ??? 3200 da rade

mic

Na jakie zarobki można liczyć na początku jako doradca klienta? Warto składać?

@miki
@mic

na poczatek najnizsza krajowa 2600 i sa niezle cyrki bo niektórzy po paru latach tyle maja wiec ich troche nosi ;)

Stalowy

Czy wydzwanianie do wspöłpracowników na dniu wolnym przez dyrekcję lub smsy, bądź używanie komunikatorów w celu wydawania poleceń jest jakoś osadzone w prawie pracy?

Zofia
@Stalowy

A czy wydzwanianie w dniu wolnym przez dyrekcję ma miejsce w OBI? Jeśli tak, to często się tak zdarza? I są to jakieś uzasadnione telefony/smsy?

Powiem tak po 5 latach 2700 brutto, sami przemyślcie czy warto.....

Zawiedziona

To się ciesz bo ja po 15 latach mam tyle

ByłemWidziałem

Mi po 3 latach zaproponowali podwyżkę na 2800 brutto. Pieprznąłem papierami a tylko dlatego, że pracownik po 3 miesiącach dostawał tyle samo a nie robił nawet połowy tego co ja.

Doris

Po 14 latach 2100 brutto

Halo
@Doris

2100zl brutto? Jak najniższa jest 2250zl To chyba coś nie tak z tą wypowiedzią. Może na pół etatu?

@Doris

Po 12 latach w Obi Płock 2600 brutto zapraszam do pracy ????

Zbigniew

Kwota, która podajesz to podstawa? Zwykle firmy dodają premie lub benefity takie jak zniżki na asortyment sklepu lub dodatki socjalne. Wyszczególnij jakie obowiązują w firmie.

Czarownica

Miałam przyjemność w obi pracować dwa lata, odeszłam niedawno, tylko dlatego, że dostałam prace w wyuczonym zawodzie. Uważam, że w każdej firmie jest „ktos” lub „coś” co ludziom pasować nie będzie i tak tez było w obi, nie ma co się oszukiwać - w każdej firmie tego doświadczymy :) natomiast przygodę z Obi zapamiętam na zawsze, bo ludzi takich jak poznałam nie poznam w żadnej innej firmie. Wszyscy pomocni, życzliwi, uśmiechnięci i bardzo radośni, włączając w to osoby zarządzające. Napewno będę tęsknić za atmosfera która tam panowała :)

Weronika
@Czarownica

Dziękuję za Twoją opinię. Masz rację - w każdej pracy znajdą się zarówno jakieś pozytywne, jak i negatywne aspekty. Widzę, że jesteś bardzo zadowolona z atmosfery, która panowała w pracy. A jak oceniasz kwestię zarobków? Czy firma OBI oferowała pracownikom możliwość zdobycia premii albo jakieś benefity pozapłacowe?

Klient

(usunięte przez administratora) Moje konkretne pytanie o godziny otwarcia OBI podawane w informacjach internetowych(niedziela:9-20 , czyli wynika , ze kazda), Ale czy tak jest to prosze sprawdzic osobiscie. Tu pole dzialania dla Waszego IT.Hello obudzcie sie!!!!!!!

Thomas

Pewnie jesteś pedofilem;). .... księża, fałsz obłuda

Furkas

Pracowałam na kasach przez dłuższy okres, ludzie tam są w porządku zwłaszcza ochrona, ludzie z działów wiadomo sanitarny i dział płytki to porażka jeśli chodzi o pomoc, No ale w każdej pracy jest coś i ktos:) (usunięte przez administratora)jak nie mogles przyjść do pracy (bo nagle ktoś nie przyjdzie i szuka zastępstwa i nie mozesz) to oburzenie i traktuje Cię gorzej. Przemyslcie dobrze pracę tam na kasie-hardkor. (usunięte przez administratora)

Rozczarowany klient

Obi Katowice. Beznadziejna obsluga klienta. Panowie siedza podparci o lade, proszeni o pomoc w ogole nie reaguja. Po drugiej prosbie o pomoc laskawie po kogos zadzwonił, niestety na nikogo sie nie doczekalam. Porazka! Nie polecam! Moje sugestie dla OBI: Proponuje zachęcić pracowników do pracy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Moglby zachecic pracowników do pracy, albo wyjasnic im na czym polegaja ich obowiązki.

Niby praca jak praca ale kierownictwo potrafi do niej skutecznie zniechęcić.Kasy to miejsce dla lubiących warunki ekstremalne.Kierowniczka wraz ze swoją prawą ręką udowadniają kolejnym pracownikom,że do niczego się nie nadają,ciągłe gnębienie i brak szacunku."Starzy "pracownicy odchodzą bo nikt im nie wierzy,że tam dzieje się coś złego.Dyrekcja udaje,że nic nie widzi ,toleruje mobbing i tak od lat...

Weronika

@Prezes, forum dotyczy opinii na temat OBI w Katowicach. Pod tym linkiem znajdziesz wątek dotyczący Warszawy: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,307897 Zachęcam Ciebie do aktywności również i na nim. Oddzielne wątki ułatwiają poruszanie się po forum.

Igor

Słyszałem , że sklep jako pracodawca ma dobrą opinię. Może ktoś wie czy potrzebują ludzi?

Prezes

Witam .Pracuje 2 miesiące i jestem zadowolony mam ambicje na prezesa kto się może kiedyś.A sama praca jak wszędzie trzeba pracować nikt nie zatrzyma sklepu bo Ty akurat masz czas na pogaduchy i kwaśną miny.Jedyna co mnie wk......to palacze którzy palą przed wejściem głównym i wchodzisz i można się zwymiotowac.Dyrektor zrób coś z tym .Warszawa ul.Radzymińska.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Katowice

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI