Opinie o OBI w Katowice Rolna 4

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy OBI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OBI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Katowice Rolna 4

Kamila

Hmm.. rok temu pisaliście że to okej praca na chwilę, ale nie na dłuższą metę. Podobno brakowało pracowników i trzeba było robić za kilku. Czy szefostwo zauważyło te problemy i zatrudniło więcej ludzi? Czy raczej nadal taki wyzysk, jak to określiliście?

Rudna
@Kamila

Podobno zatrudniają. Tylko tyle mogę napisać

@Rudna

Rozumiem, że aplikujesz tam. Nie zmartwiły Cię może tamte negatywne opinie o tym całym wyzysku? Chyba, że w to nie wierzysz?

Malina
@Kamila

Raczej zwalniają aby jak najmniejszym kosztem było na plus dla nich ????????‍♀️

@Malina

No niby taniej ale to chyba sensu by nie miało? Bo przecież w końcu dojdzie się do momentu gdzie ludzie serio wyrabiać nie będą. Co wtedy niby?

@Kamila

(usunięte przez administratora)i nie przedłużanie umów

@Kamila

Rolna Katowice . Oni zatrudniają , umowę na rok dają , potem nie przedłużają i tak w kółko . Starzy zasiedzeni od lat tam pracownicy nowych mają za nic itp. Nikt nie jest lepszy od nich i nigdy nie będzie …..

Magdalena

To ilu tam mają tych starych a ilu tych stale rotujących? Oni mówią chociaż przy końcu tej na rok, że jednak nie będą chcieli przedłużać? Bo pracę inną przydałoby się znaleźć...

@Magdalena

No tak 2 tyg. przed jest rozmowa ….

Racja

Fanka

To praca dla leniwych!

Aneta
@Fanka

Czemu tak sądzisz? Chodzi o brak rozwoju czy o co? Ciekawa jestem, póki co pojęcia nie mam o tym, jak wygląda nawet ta praca.

@Fanka

Racja , a ciagle się słyszy ile tu roboty i jaki , jaka dziś zabiegana była ????‍♀️????????????????

@Aneta

Na rozwój tam nie licz :)

Katarzyna

Nic a nic nie ma jesli chodzi o szkolenia? A jak nowi przychodzą to jak wdrażają się w pracę? Pomaga ktoś chociaż?

Małgorzata
@Kamila

Zatrudniają na rok , teraz większości po przepracowaniu umowy na czas określony ( na rok ) nie przedłużali jej dalej … ale podobno to norma , że za chwile pewnie znów się ogłoszą , że są cudowni i maja miejsca pracy dla ludzi , żeby znów zrobić powtórkę …

Może coś więcej? Szkoda takich ordynarnych określeń, dość to niemiłe, biorąc pod uwagę, że nawet nie wiadomo o jakiej lokalizacji piszesz..

Ile jest zmian w OBI?

Zazwyczaj 3 ranna 6.30-14.30 między 10-18 popo 14-22 w sezonie poza sezonem 13-21 ale grafik jest dosyć elastyczny i idzie się dogadać z przełożonymi

Mariusz
@Marcin

Student też spokojnie dogra grafik? O dziennie studia mi chodzi jak coś

Malgorzata

Pracowałam w obi Katowice 3lata na dziale ogród robiło się za 5ciu za niewielka pensje podwyżkę trzeba było wyżebrać klieci byli chmy 10procet spoko reszta to (usunięte przez administratora) bezczelni pracownika mieli za nic niszczyli towar gdy się zwróciło uwagę to powiedzieli to szwabski markiet i będzie ta robić Szczaki do ogrodowej fontanny zucali (usunięte przez administratora) do doniczek śmierdzące (usunięte przez administratora) detektor pan Grzegorz mówił na zebraniach klient nasz pan można się było psychicznie wykaczyc (usunięte przez administratora) z taka praca nie polecam chyba że się chcesz wykaczyc gdy czytam te opinie to się nic nie zmienilo

@Malgorzata

Nie wiem gdzie robiłaś ale napewno nie na ogrodzie bo pracuje tam 9 lat... z jednym się tylko zgodzę że robi się za 5 osób

@Malgorzata

A druga sprawa że Grzegorza o takim imieniu niema od początku sklepu...

Magdalena

jest się tutaj jakoś docenianym za pracowitość? ;) skoro piszesz, że robi się tutaj nawet po 5 osób...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie OBI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Blondynka

Hej mam pytanie czy ktoś wie jak się pracuje w OBI na dziale informacji?

BB

W dniu dzisiejszym zostałem obsłużony przez bardzo kompetentnego i uśmiechniętego pracownika Działu Budowlanego Pana Adama R., szczerze polecam, taki pracownik to skarb.

Pati

Dział- ogród- Dzisiaj o godz 11.35 zostałam obsłużona przez bardzo sympatyczna miłą osobę panią Katarzynę, dziękuję Pani Kasiu bardzo.

Panie Irku z działu Technika dziekuję za profesjonalną obsługę oraz fantastyczną atmosferę jaką Pan wprowadza :):):):):). Taki pracownik to prawdziwy skarb dla firmy :) . Do zobaczenia :).

Potwierdzam tekst poniżej, jak ktoś niema wyjścia to na chwilę mozna się tam zatrzymać i wczsie zatrudnienia szukać innej pacy by jak najszybciej uciec od tych wyzyskiwaczy!!!

Czarny

Witam. Od kilkunastu lat robię tam zakupy-remonty mieszkań i firmy,do zeszłego tygodnia. Takiej bez czelności i braku kompetencji to dawno nie widziałem i słyszałem. Pani kierownik-dramati brak kultury!

Jakie godziny pracy obowiązują w OBI?

Xx

6-14, 10-18,13-21

Co wchodzi w socjal OBI?

PRACOWNIK

CO TO ZNACZY SOCJAL W OBI?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie OBI?

Praca

Ja na Twoim miejscu nie pchał bym się tam do roboty, obowiązków masa a wyplata prawie także jakbyś stal na ochronie i nic nie robil

Natalia

Bardzo dobry sklep i obsługa.

Jola

Bardzo dobry sklep

SIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy, której udzielił nam w dniu dzisiejszym tzn. 17.12.2020 pracownik obsługujący dział sprzedaży choinek. Pan rozpakował i zaprezentował nam drzewka , o które poprosiliśmy, był przy tym bardzo uprzejmy i uśmiechnięty.

klientka

W sobotę 28.11 .2020 na placu przed Obi Katowice, jak co roku kupowaliśmy choinkę . Chcialam pochwalić Panów , którzy obsługują klientów przy zakupie choinek. .Wiadomo parę trzeba zobaczyć ,żeby wybrać . Nie było z tym żadnego problemu. Młodzi Panowie bardzo ,ale to bardzo uprzejmi i cierpliwi. Takich sprzedawców nam trzeba Jestem również bardzo zadowolona , że co roku mogę w tym miejscu kupić choinkę.

Pracowałem około roku i nie polecam nikomu tej firmy, zaczynając od początku 2700 brutto+ premia Przy czym przez rok pracy widziałem ją może 2 lub 3 razy i było to 200zl netto. Możliwość awansu i podwyżki jest po przepracowanych roku i w moim przypadku to było 200zl brutto :), Większość kierowników działów są to osoby nie nadające się do funkcji które pełnia nie mają pojęcia jak zarządzać ludźmi jak rozplanować pracę i dają jej zbyt dużo jak na ilość osób na dziale, Uoominajac jak coś nie jest zrobione gdy sami połowę czasu spędzając w biurze na kawie . Wśród pracowników są równi i równiejsi w zależności kto ile donosi na drugą osobę, i osoby które nie powinny już pracować ze względu warunki fizyczne(w moim Przypadku była to połowa działu) , brak możliwości dźwignia, wchodzenua na drabinę, obsługi paleciaka, pomagania w czymś klienta, dokaldania towaru,takie osoby dalej są bo przecież może zrobić to ktoś młodszy, a takie osoby są potrzebne dyrektorowi ktoś musi donosic. Kończąc nie polecam nikomu pracy w Obi nawet gdy jest zdesperowany wszędzie indziej jest lepiej niż tam.

Damian

obsługa klienta bardzo mizerna .Na infolini pani mówi że towar dostępny a w sklepie po doproszeniu się kogo kolejek o informację okazuje się że towaru niema od dwoch dni .

Wypłacają dodatkowe nagrody w OBI?

Odpowiedź

Tak, nagrody są: po roku- kilogram pasztetowej po 5 latach- kaszanka po 10 latach-serdelowa :)

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Katowice

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI