OBI

Katowice

Opinie o OBI

kolo 2009-10-25 16:04:27
Jeśli masz wybór wybierz inne OBI Rybnik,Bytom,Tychy w Katowicach jest najbardziej skąpy dyrektor w całej sieci obi (nie zarobisz).Różnice w zarobkach są znaczne.
zyper 2009-12-06 22:16:41
haha

Potwierdzam
casto 2010-04-15 19:33:09
Pracowałem tam i potwierdzam. NAJNIŻSZE ZAROBKI. Odradzam zatrudnienie. Dyrektor to skąpiec.Starajcie się w Castoramie albo w Lerua M.Ja jestem w Casto.Pracownicy zadowoleni. Klienci zadowoleni.
lolek 2010-07-23 12:23:26
Ja również pracowałem w tym obi,dyrektor faktycznie jest BARDZO skąpy ale pewnie za te oszczędności na ludziach i sprzęcie ma premię.uciekajcie z tego syfu.
wifon 2010-08-23 22:26:03

Tam są najniższe zarobki. Omijajcie szerokim łukiem.
emilka 2010-09-04 18:24:23
NO koleś jest z kosmosu,powinni go na taczkach z gnojem wywieść!
TREJZI 2011-06-25 21:47:04
skapca juz niema ale jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z bytomia poryty mam beret jak huj
lek 2012-02-03 10:59:29
No nie wiem . Jestem przeciwnego zdania. Na razie jest całkiem w porządku. Nie wiem dlaczego masz taką opinię?
frela 2013-03-08 18:31:14
dokładnie jestem tego samego zdania.Ma swoje odchyły jak każdy ale jak przyjdzie co do czego to jest spoko
doll 2013-05-10 12:33:41
Jeżeli zakłamanie,obłuda i brak szacunku dla ludzi to dobre cechy, to masz rację JEST SPOKO.
obik 2013-08-16 00:22:08

Mam kilka pytań ?

1) Ilu jest zatrudnionych doradców klienta w Obi ?
2) Czy praca w serwisie Towarowy jest ciężka ?
3) Co lepsze i bardziej opłacalne finansowo serwis towarowym czy doradca klienta ?

Naprawdę proszę o odpowiedz.
abest 2014-09-28 10:30:30
Daremna robota w tym obi pracowałem w tychach na towarowej ograniczona załoga do min,trzeba obsługiwać na całym sklepie to nowy pomysł dyrekcji.Pozatym wykorzystują ludzi niepełnosprawnych, wstyd i chańba panie dyrekorze niech pan poszuka gdzie ińdźiej pieniędzy ogulnie NIE POLECAM
abest 2014-09-28 10:32:28
idź na tychy 2 tam cie przyjmą na dział sklep hi hi
jugos 2015-01-22 03:17:09
jeżeli chodzi o pytania @janka , to raczej wielkich szkoleń i certyfikatów mieć nie trzeba. Trzeba jednak trochę interesować się i znać na dziale w którym będzie się pracowało. Co do pracy kasjera to robota moim zdaniem lepsza niż w markecie spożywczym, aczkowlwiek do najlżejszych nie należy , więc trzeba sporo tyrać
ruda 2015-03-24 14:52:20
tak się składa że pracowałam ponad rok w ich konkurencji ale teraz jednak szukam nowej pracy, a uważam się że znam się już dobrze w temacie. dlaczego ciekawi mnie czy jeśli dostanę się już do obi to czy muszę znowu zaczynać od szarej kiepskiej posady na kasie czy ewentualnie dadzą mi coś bardziej odpowiedzialnego i lepiej płatnego
duży 2015-08-31 15:12:26
Obi Katowice to jakaś paranoja. Na rozmowie kwalifikacyjnej czepiają się ludzi, że często zmieniają pracę, a oni niby szukają ludzi na stałe.Później kilka osób dostało umowę na rok, po czym jak na ironie po paru miesiącach zwolniono kilka osób z twierdzeniem, że jest redukcja etatów. Śmiech na sali, żenada i nic więcej. Ich największa konkurencja potrafi jakoś zadbać o pracowników i nie ma tam takich cyrków jak w Obi.
Niuniek 2016-03-16 17:25:46
Gdzie ty (usunięte przez administratora)widziałeś 2500 na start? Tyle możesz dostać tutaj po 20 latach pracy!!!
ika 2016-05-09 19:36:26
Poszukuja teraz wielu Doradzców Klienta w wiekszosc miast w Polsce, widziałam oferte jest spoko, dają umowe i zapewniaja pakiety socjalne wiec jakies zniżki bedą.
123/678 2016-10-25 23:58:08
Dobre miejsce pracy, może owszem za mało nas ale, dyrektor jest bardzo ok , zapewnia wszystko co potrzeba do pracy, pozatym dba o atmosferę na całym markecie. Ludzie za ...... , atmosfera jest serio ok, zarobki jak w kraju , na poziomie, Wiadomo każdy chciałby zarabiać kokosy l)
Zostaw swoją opinię o OBI - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI