Opinie o Unijna Szkoła Europejska w Elbląg

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unijna Szkoła Europejska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Unijna Szkoła Europejska o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unijna Szkoła Europejska w Elbląg

mycha

witam,ja też zostałam tak oszukana jak Pani.szukam osoby w taki sposób oszukane i wspólnymi siłami może coś zdziałamy?mam też dosyć płacenia za coś co nie daje rezultatów a szkoła olewa nas.Cwanie zabezpieczyła się i pobrała pieniądze za kurs a nam zastały raty bankowe do spłacenia.

bullshit

POOOOOOLEEECAAAAAAAM SZKOŁĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZajeFajna...

Jak sie nie chce to (usunięte przez administratora) a a nie bzdet.

ciacho

właśnie kończę program i polecam wszystkim, którzy chcą mieć więcej wolnego czasu, dzięki temu że bardziej potrafię się koncentrować na lekcjach nie muszę tyle uczyć się w domu, wcześniej miałem też problemy z rozumieniem tekstu obecnie nie muszę po dwa razy czytać tego sameo

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Unijna Szkoła Europejska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

teraz żałuje że olewałem ten program, rodzicom powiedziałem że to kit i beznadzieja a nie chciało mi się tego robić, rodzice mi uwierzyli ale koleżanka z klasy skonczyla i bardzo szybko czyta, wszyscy są w szoku a rodzice wsciekli sie na mnie

NIEKUJONEK

SZKOŁA JEST SPOKO! NIE WARTO ZAKUWAĆ LEPIEJ ZROBIĆ SOBIE TAKI KURS I MIEĆ WIĘCEJ CZASU NA PRZYJEMNOŚCI!

rodzice już ponad rok temu zapisali mnie do unijnej szkoły, na początku miałam strach czy dam sobie radę i w ogóle ale teraz widzę poprawę w nauce, nie mam problemów z czytaniem lektur i sprawdzianami, oceny mi się poprawiły, nawet mama kiwa ze zdziwienia głową, trenerkę mam fajną i zawsze mogę na nią liczyć, jedyne co trzeba to ćwiczyć,jak komuś się nie chce to niech się nie dziwi że nie ma poprawy, ja ćwiczę 20 min 3 razy w tygodniu, jak ktoś chce się poprawić w szkole to polecam malinka 13 lat :)))))))))))))))))

uszy

a ja tam jestem zadowolony i to bardzo, zanim mnie rodzice zapisali miałem średnią 3,2 teraz jest 4,00 szybciej czytam i zapamiętuje, a jak ktoś nie chce się uczyć i ćwiczyć to mu niestety nic nie pomoże :)))))) i trenera mam naprawdę spoko i czasem nawet mi pomaga zadania domowe odrabiać

Mój syn uczestniczył w USE ponad rok, ale ponieważ nie widać było efektów chcieliśmy zrezygnować, niestety na razie już ponad miesiąc szkoła nas zwodzi , cały czas nie mam odpowiedzi. Z powyższego wpisu widzę , że nie jstesmy jedyni!! Rodzice, nie dajcie się nabrać!!!

Zapłaciłam za kurs w UNIJNEJ SZKOLE ...miało być pięknie stwierdziłam ,że za tą cenę moje dziecko miałoby korepetycje i to całkiem porządne ,napisałam rezygnację na piśmie,dostałam odpowiedź ,że mogłam zrezygnować w ciągu 14 dni od podpisania umowy ,i tu się szkoła zabezpieczyła ...czego wcześniej nie byłam świadoma ,pierwsza lekcja odbyła się miesiąc po podpisaniu tej umowy.Trener nie odezwał się do dziecka od trzeciego czerwca,kiedy zadzwoniłam to okazało się że moje dziecko wspomniało ,iż mamy ochotę zakończyć współpracę. Szkoła ,która podpisała umowę z rodzicem przestaje się kontaktować po rozmowie z niepełnoletnim dzieckiem a ja nadal płacę żeby bank nie zajął mi pensji,płaciłam przez wakacje nadal się nikt z nami nie skontaktował,może powinnam czuć się dumna że sponsoruję wakacje trenerowi.ale czuję się oszukana ,dla mnie to nie są małe pieniądze chciałam ostrzec wszystkich przed zawieraniem umowy z tą ,,wspaniałą,, szkołą a za tą kasę zabierzcie swoje pociechy do kina albo na basen i skorzysta cała rodzina .Może ktoś znalazł się w takiej sytuacji jeśli tak to proszę o pomoc.Chyba nikt mnie i mojego dziecka tak nigdy nie potraktował.

nizadowolony uczeń

Tak jasne uczeń ma trenera, co z tego jak lekcje trwają po 3 minuty co dwa tygodnie i to w najlepszym wypadku. Nie zdążę powiedzieć "dzień dobry" i ... po rozmowie. Chciałem zrezygnować z kursu bo nie daje żadnych efektów ale jak już podpiszesz z nimi umowę to masz przerąbane. Płacz i płać. Rodzice do tej pory mi wypominają ten kurs. Nie polecam.

Komentarzowy

Zgadzam się z Małpką ♥, też jestem uczniem tej szkoły

Małpka ♥

Hejka ! Jestem uczniem tej właśnie szkoły , moje rodzeństwo też mówi że to bezsens , ale ja sądzę inaczej. To bardzo fajny program, pomaga przede wszystkim poszerzyć pole widzenia i pomaga ( rożnymi technikami) zapamiętać różne wyrazy i teksty , wszystko jest indywidualne , uczeń ma trenera , który spisuje postępy ucznia i w jakiś sposób je poprawia, nie zalecam tego osobą które są leniwe i mało wytrzymałe , ponieważ będą na pewno opuszczać niektóre zadania i ćwiczyć z dużymi przerwami, a to nigdy nie przyniesie efektu gdy się tak postępuje. Mam nadzieję że pomogłam =D

conservative

Człowieku, najpierw zastanów się nad tym co wypisujesz, dopiero później się wypowiadaj w temacie o którym i tak nie masz pojęcia. Zresztą, jak możesz mieć, jeśli Twoja ortografia w pełni okresla Ciebie samego. Żal mi takich ludzi jak TY, za dużo zazdrości w Tobie. Ja natomiast jestem bardzo zadowolony z tej szkoły i wiem że waro się uczyć za wszelką cenę. Tobie też by się przydało troszkę nauki. Pozdrawiam.

iro

toć to bzdet parę podręczników za 2500 pln i tak zwany stały kontakt z trenerem,trzeba mieć naprawdę spory ubytek intelektualny,aby na coś takiego dać się namówić,ale cóż 50 procent społeczeństwa to wtórni analfabeci i na takich właśnie idiotach firma robi kaskę

łowca handlowców

Witam serdecznie! Zapraszam do współpracy wszystkich handlowców opisywanej tutaj bardzo ciekawie firmy. Gwarantuję wysokie zarobki i dobrą atmosferę pracy. Oferta związana jest z edukacją. Zainteresowanych i zdeterminowanych na cel oraz sukces zachęcam do kontaktu pod numerem: 518303214. Oferta dotyczy województwa warmińsko-mazurskiego. Pozdrawiam i liczę na kontakt z Państwa strony.

Jarek

zamiast siedziec i szczekać bezsensu dowiedz sie troche wiecej na ten temat... Wszystko co dobre ma swoja cene... i nie odbrazaj ludzi, ktorym ten program pomogl...bo sam jestes jelen.... taki lasus jak ty wolalby przepic 2500, kupic sobie trojkolowca, albo zburaczony telefon... zanim zapisalem syna do programu wiedzialem o nim wszystko, teraz widze ze bylo warto... a ile zarabia konsultant mnie nie interesuje...

Unijna Szkoła Europejska
2.4/5 Na podstawie 67 ocen.

Unijna Szkoła Europejska