Opinie o Unijna Szkoła Europejska w Elbląg

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unijna Szkoła Europejska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Unijna Szkoła Europejska o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unijna Szkoła Europejska w Elbląg

patryk

unijna szkola to wielkie [usunięte przez moderatora] Chcialem zrezygnowac , lecz zaslaniali sie swoimi prawami (usunięte przez administratora) i musialem po zerwaniu umowy placic

madzia

Strata czasu nerwow i pieniedzy !!!

To jest (usunięte przez administratora) szkoła , w zarzadze siedza [usunięte przez moderatora] ktore [usunięte przez moderatora] pieniadze

monia

Ta szkola jest bez sensu i wogole nie przydatna tylko [usunięte przez moderatora] od ludzi pieniadze !!!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Unijna Szkoła Europejska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nika

Hylin, proszę o kontakt - mam sporo pytań.

nika

witam. z zainteresowaniem przeczytałam to co tu zostało napisane, tez pracuję w USE i radości z tego nie mam, prosze o więcej szczegółow. moge udostepnić swojego meila. pozdrawiam

OLA

Nie polecam jako pracodawcy. Poniewieranie ludźmi jest na porządku dziennym - wyzysk za mizerne pieniądze, a jak podniesiesz głowę to oberwiesz. Jako szkoła to też nie polecam - uczeń słyszy swojego trenera raz w miesiącu przez 4 minuty - co można tak z uczniem zrobić? Jeden trener prowadzi 600-800 uczniów!!! Wiem, bo sama tam pracowałam. Najgorsze lata w moim życiu!

MIKI

nie masz z nimi szansy. są kuci na 4 nogi. nie wygrasz!!!! jeszcze nikomu się nie udało

misiek

Oczywiście że nie będą ciebie obciążać . Dla nich lepiej bo zgarnęli kasę i mają ciebie z głowy .

marius222

Chodzi mi o to czy jeśli przestanę brać udział w dalszych zajęciach to będę musiał wypłacić USE jakieś odszkodowanie ??? ( ZAPŁACIŁEM CAŁOŚĆ )

misiek

Widzę że nie rozumiesz podstawowych zasad i konsekwencji podpisania umowy ?, na zakup czy wykonanie usługi. A decyzja należy do ciebie zapłaciłeś. To rób z tym co uważasz . Przeczytaj dokładnie umowę i złap ich na jakimś niedopełnieniu warunków umowy i TU możesz być górą ?!

marius222

Czyli co jak nie chce mi się brać udziału to i tak muszę ?

misiek

zerwać to ją mogłeś jak pisałem wyżej do 10 dni od podpisania !!!

misiek

chyba już zapłaciłeś za kurs

marius222

a orientujecie się ile trzeba im zapłacić za zerwanie umowy ??

misiek

Termin odstąpienia od umowy to 10 dni.A później płacz i płać. Przykre ale takie jest prawo Dz.U.Nr.22poz 271 2.03.2000. 10 dni a nie jak Pani wyżej pisała 14

hylin

I nie pisałem wyżej o premii ale o różnicy w prowizji za zapis. Także nieuczciwość i kłamstwo to jak widać mott tej firmy. Coś już było na rzeczy kiedy otrzymałem info.,że region Lublin rozpadł się na początku roku . Panie prezesie\" bez kasy nie ma kołaczy\" a\" na cudzej krzywdzie jeszcze nikt się nie dorobił\".

marius222

Zapytam ponownie jest szansa wygrać proces sądowy z nimi ?? i dostać odszkodowanie ? ps po zapleceniu całości i zrezygnowaniu po 1 roku płaci się jakieś dodatkowe opłaty ??

hylin

Na pewno okażą się bezcenne przy procesie rekrutacji !!!. Każdy z czytających który będzie zastanawiał się czy podjąć współpracę z USE NIECH TRZY RAZY się zastanowi. Dlaczego otóż to FIRMA KANT , która nie płaci za wykonaną pracę na jej rzecz ,a jeżeli już coś zapłaci to robi to pod stołem !!! . To firma bez perspektyw ,ZATRUDNILI SPRYCIARZA- O.S. który wymyślił jak za darmo zreorganizować po (usunięte przez administratora) adłą firme USE . A mianowicie zatrudnić\" liderów \"( kierowników regionalnych) od których będą czerpać dobre pomysły na unowocześnienie tej szkoły. No bo przecież zlecenie tego profesjonalistom KOSZTUJE i trzeba ZAPŁACIĆ. Jeżeli podpisujecie umowę z tą firmą to trzymajcie się ustaleń słownych ,a jeżeli nie są spójne z tym co na papierze , to wkracza SPRYCIARZ i wciska wam kit \" że to tylko na razie bo prezes nie ma zaufania do ludzi i chce się przekonać o twojej rzetelności\" NA BOGA podstawa to rzecz święta. Oczywiście wyznaczają CELE do realizacji,których priorytety zmieniają się jak w kalejdoskopie. Poza tym co to za firma gdzie są dwie kategorie przedstawicieli nowi i z dłuższym stażem którzy otrzymują 350zł więcej. Czym różni się ich praca ???

marius222

Mam pytanie a jeśli się zapłaciło całość i chce się zrezygnować po terminie to są jakieś dodatkowe opłaty za to ??

Unijna Szkoła Europejska
2.4/5 Na podstawie 67 ocen.

Unijna Szkoła Europejska