Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Dakri?

Nie...nie ma żadnej rozmowy,jest... co leci to się łapie ,bo w tym zakładzie nie chodzi o jakość a o ilość ;)

Pracuje tam i jest tragedia, Ukraińcy po 12 godzin pracują. A Polaków jest garstka nie licząc tych posełdo kierowników.

Mariola
@Piotr

Z czym jest tragedia? czy Dakri daje pracownikom jakieś benefity, czy można liczyć na awans w Dakri?

KAMIL K
@Piotr

To że Ukraińcy pracują po 12 godzin to nie jest żadna tragedia,dzięki temu ten zakład jeszcze "dycha" ludzie po prostu chcą zarabiać.. jak wszędzie, kierownicy produkcji to też nie jest żadna tragedia, zresztą w tym zakładzie kierownicy są papierowi bo i tak w waszkich sprawach nie mają kompletnie nic do powiedzenia, a z ich zdaniem grono naczelnych cz. błaznów nigdy się nie liczyło. Tragedia w tym zakładzie to pan prezesik i(usunięte przez administratora)i cały jego czerwony jakościowy harem, który wywala pieniądze w błoto, przyznawając nagrody ludziom którzy na to nie zasłużyli, a pracownicy produkcji zawsze mieli (usunięte przez administratora) i to w 4 brygadach dlatego POLSKI PRACOWNIK PODZIĘKOWAŁ JUŻ DAWNO DAKRI OLE OLE OLE. ..

Kamil K
@KAMIL K

PS A zapomniałbym.. Pozdrowienia z sanepidu

Izabela

@Nina, czytam teraz na ich stronie, że cały zakład zatrudnia około 200 osób to jednak dużo osób, które zdecydowały się na stałą pracę. Teraz mają ogłoszenia na produkcję i na magazyn, w których gwarantują "możliwość rozwoju zawodowego", czy jest tutaj osoba, która w Dakri awansowała i dostała lepsze stanowisko?

aneta

no boki zrywać ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Nina

czesc ludzi pracuje w 4 brygadach czesc w 3 zmianach bałagan dodatki zerowe i szansa rozwoju zerowa polecam prace ludzią zdesperowanym

@Nina

Zakład (usunięte przez administratora) i więcej nie trzeba pisać bo szkoda klawiatury......

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Dakri?

50 groszy

W tym zakładzie nie ma żadnych liderów

Od 1 stycznia 2020 roku prezes da Wam podwyżkę 2600 brutto i to będzie rozdawnictwo :) Więc nie narzekajcie a Ukraińcy będą przodownikami "pracy" .Prawda jest taka,że czerwoni nigdzie nie znajdą takich zarobków jak w Dakri za nicnierobienie ale prezes ma się dobrze,bo albo udaje ,że to wie albo nie wie i też ma się dobrze :) W końcu co mu zależy ?! na siebie zarobi :) .Życzę polskim pracownikom dobrego nowego roku i poszukania sobie lepszej pracy

Cored
@ja

Potwierdzam w każdym innym nowym- większym zakładzie na start dostaniecie od 2800 do 3400 brutto + premie, 2 lub 3 zmiany( bez 4 brygad) nie macie co liczyć na łaskę czerwonych i pana prezesa że dostaniecie więcej ( jedynie ustawowo od rządu )

Witam, mam pytanie odnośnie premii świątecznej w jakiej kwocie i czy wszyscy równo dostaną? Pracuję w dakri ale innym mieście premia świąteczna od 100 do 300zł w zależności od tego ile byłeś na zwolnieniu, a będąc na zwolnieniu płacą 80% pensji i premię całą zabierają. Masakra jakaś dwa razy chcą ukarać pracownika za chorobę. Chcem wiedzieć jak to jest w Łodzi. Czy na umowie macie rożne stanowiska pracy czy pomocnik piekarza tak jak u nas i musisz wszystko robić i umieć na każdym stanowisku.Pozdrawiam pracownik Dakri Miłakowo

50 Groszy

Premia świąteczna jest zależna od stażu pracy, ogólnie pod tym względem w tym zakładzie zawsze była ( i raczej będzie ) bida z nędzą

Golfista

Panie pracownik, ludzie którzy pracowali w tym zakładzie po 10-15 lat mając umowę o pracę nie dostali nic za swój staż pracy gdy się zwalniali, (usunięte przez administratora), od prezesika, pod tym względem zakład to (usunięte przez administratora) jakich mało, rozwój w tym zakładzie leży, szansa na awans jest tylko wtedy jak ktoś się zwolni z tego cudownego zakładu, ale to bardziej przypomina (usunięte przez administratora) na minę, niż awans najlepsi operatorzy i pracownicy już dawno się pozwalniali, nie ma po nich nawet śladu, jedynie czerwoni się trzymają tej roboty.. kiedyś jeden gruby mały, kierownik gdy miał się zwalniać, stwierdził że nie warto, bo nigdzie indziej nie będzie mu tak dobrze i tak ludzie na niego nie będą pracować jak w dakri. Z czystym sumieniem nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie.

Jaka umowa obowiązuje w Dakri podczas okresu próbnego?

umowa na okres próbny :)

Kmail

Ale przeca nigdzie w tym zakładzie nie ma kierowniczki której IMIĘ zaczyna się na literę "ż" :D

@Kmail

a żaneta to co?! :)

@:)

Chyba nieco lepiej byłoby, jakbyście zaczęli dyskutować o kwestiach, które są związane z aktualnymi warunkami pracy w Dakri. Zastanawiałam się, jak pracodawca ten podchodzi o kwestii rozwoju zawodowego swoich pracowników. Możecie mi coś na ten temat powiedzieć?

Żaneta
@Zuzanna

rozwoj zawodowy -brak szkolen - brak iwentow pracowniczych -brak polakow -sklady z roznych krain i lądow - brak stabilnych ekip - obnizone morale -awans tylko jak ktos sie zwolni i to w waskim zakresie - brak jasnej sciezki kariery piramidy awansu i tp. Zuzanno prosze o komentaz i porady pozdrawiam caluje

DR Etker- przepis na sukces
@Zuzanna

JPrdl... piszesz już chyba 5 post na ten temat, weź no kobito złóż CV do tego zakładu na stanowisko Pakowacz, i popracuj z miesiąc,na pakowalni, to wtedy poznasz realia tego zakładu, dostaniesz 2300 brutto w 4 brygadach i zdecydujesz czy warto

Adrian
@DR Etker- przepis na sukces

W sumie byłaby to najprostsza opcja, aby ustalić, jak wygląda praca w tej firmie, jednak ja również jestem zdania, że lepiej najpierw na forum ustalić podstawowe warunki pracy, które oferuje ten pracodawca. Skoro dzięki Tobie wiem już o zarobkach, to może mógłbyś napisać również, czy atmosfera wśród zatrudnionych osób jest przyjazna i koleżeńska?

Nina
@Adrian

Liczy się tylko to aby banda czerwonych głupków mogła się twoim kosztem dorobić

Danuta
@Nina

Rozumiem, ale byłoby fajniej, jakbyśmy pisali bez obrażania innych. A powiedz coś o relacjach pracowników z przełożonymi w pracy. Co myślisz o sposobie zarządzania w Dakri, jest okej?

Porażką GoWork.pl jest bezmyśność.:).Podobnie dzieje się na innych portalach,wchodzi jakiś młokos i jest pewny ,że zjadł wszystkie rozumy.Kiedyś dostanie refluksa :(

Na tablicy publicznej w Dakri wisi moje imię i nazwisko ,że mam się zgłosić do Kadr czy to jest zgodne z RODO Zuzanno ? A w kościele wiszą moje i narzeczonej zapowiedzi :).Masakra.Teraz każdy będzie wiedział z kim się żenię.Myślę sobie by stworzyć jakiś kod dla siebie np 123456 ale to pseudonim i podlega RODO.Zuzanno jakie widzisz wyjście z sytuacji bym się w ogóle nie nazywał ?:) Jak nie daj Boże się rozwiodę to na sali sądowej obecni będą znać moje dane osobowe jak to się ma do RODO ? Ostatnio byłem u lekarza na karcie wielkimi cyframi mój numer telefonu na stronie głównej i tak sobie leży ta karta na biurku lekarza do wglądu dla wszystkich pacjentów.Życzę Zuzanno Twojemu serwisowi,by nie dał się zwariować :)Aż się boje ujawnić nazwę tego serwisu,bo nie będzie to zgodne z RODO a wszystkim pozostałym poczucia humoru :(

Nikt tu nie próbuje bronić Kamila to ja to zrobię.Zuzanno jest demokracja (no powiedzmy prawie jest),jest wolność słowa, Kamil nikogo nie obraził,wyraził tylko swoje zdanie a ty Zuzanno piszesz do Niego w liczbie mnogiej jak do towarzysza "Wpisy, które zamieściliście są naruszeniem jego treści.".Nie rozumiem po co robisz z siebie pajaca (jako pracownik serwisu,mam świadomość,że treść jest automatyczna ale przecież automat sam z siebie nie wymyślił by czegoś takiego :)) łamiąc przy okazji Konstytucję ?

@ja

W takim razie przypomnę, że regulamin GoWork.pl w myśl RODO nie zezwala na publikowanie danych osobowych: imion, nazwisk, inicjałów, czyli tego, co pozwoliłoby na identyfikację konkretnych osób, pracujących w danej firmie. Tego dotyczyły uwagi, skierowane do @Kamil, nie zaś tonu jego wypowiedzi, czy negatywnej opinii o pracy w Dakri. Czy zamiast zarzucać mi łamanie Konstytucji mógłbyś napisać coś o warunkach pracy w Dakri? Chętniej dowiem się, co sądzisz o zarobkach, godzinach pracy, atmosferze między pracownikami itp.

Pusia
@Zuzanna

- Praca w 4 brygadach - Zarobki marne - Atmosfera dno - Technologia pracy to śmiech - Bony, benefity, dodatki brak Coś więcej chcesz wiedzieć Zuzanno?

ia
@Zuzanna

*Czy możecie przybliżyć nam kwestię złej atmosfery bez naruszania regulaminu?* Tak Zuzanno możemy Ci przybliżyć ten tamten siamtem :)

Prawdziwy
@ia

przyblizamy atmosfere :: duża rotacja...... szanse na podwyzke znikome........... zaklad nie jest jednolity wiele narodowosci i jezykow problem z komunikacja................... brak mozliwosci robienia nadgodzin przez polakow............ praca w swieta.......... brak iwentow brak bonusow itp

@Zuzanna

Wyraz konstytucja, jako rzeczownik pospolity piszemy małą literą. Ta forma ortograficzna wyrazu jest podstawowa.

Kamil

Panie Boże jak ja się cieszę że poszedłem po rozum do głowy i już nie pracuje w tym zakładzie, jedynie szkoda zmarnowanych ostatnich kilku lat życia, człowiek tyrał za psie grosze, Cieszę się że już tam nie pracuje i znalazłem wreszcie normalną nową godną pracę, nie wyobrażam sobie mieć tej podłej wrednej, zawistnej kobiety pani Ż, na stanowisku kierowniczki jakości( zakładając jeżeli jest to prawda tak jak piszą na tym forum że awansowała w miejsce pani M) to pozostaje mi jedynie współczuć pracownikom tam pracującym, o ile w ogóle pracują tam jeszcze jacyś Polacy :D( pozdrawiam wszystkich :D) , zmiana pani M na panią Ż, to tak jak "zmienił stryjek siekierkę na kijek" zawsze mnie to zastanawiało, że ta kobieta jeszcze nie dostała pozwu o mobbing

@Kamil

Szanowny Panie Kamilu bardzo się dziwisz,że ta kobieta nie dostała jeszcze pozwu o mobbing .Pytam się ...dlaczego nie wniosłeś go Ty,dlaczego czekałeś aż zrobią to inni, taka kuźwa spychalszczyzna.W tym zakładzie pracownik produkcyjny poza ciężką pracą fizyczną i użalaniem się na wszystko, nie robi nic.Dobrze tu nigdy nie będzie a jak przyjdzie czas,że Ukraińcy spierniczą stąd ...będzie tragicznie dla awansowanych

acca
@ja

A któż tam niby tak awansuje? tak jak wspomniałeś wcześniej chyba tylko (usunięte przez administratora) jakość i kadry, i tak jak pisałeś wcześniej o nieudacznikach, którzy to nie mogą znaleść sobie lepszej pracy, otóż ja znalazłem. Co do mobbingu sam nic nie zdołasz zrobić, musi być zgoda i porozumienie u wszystkich pracowników, a niestety w tym zakładzie zawsze to "leżało"każdy wolał się nie odzywać

@acca

zawsze mnie zastanawia dlaczego mają mnie za faceta ? :)

kens
@ja

A skąd mamy wiedzieć że jesteś kobietą?

@Kamil

Jest to forum otwarte dla każdego kto chce wyrazić swoją opinię na temat firmy, natomiast pamiętajcie aby przestrzegać regulaminu serwisu. Zamieszczając wpis akceptujecie jego treść. Wpisy, które zamieściliście są naruszeniem jego treści. Czy możecie przybliżyć nam kwestię złej atmosfery bez naruszania regulaminu?

@Zuzanna

Pani Zuzanno proszę pisać stylistycznie,pamiętając,że ostatni wyraz w zdaniu odnosi się do następnego."pamiętajcie aby przestrzegać regulaminu serwisu. Zamieszczając wpis akceptujecie jego treść" czyli co akceptujemy treść serwisu ? ...a przecież powinniśmy akceptować regulamin.Drugi błąd..."Zamieszczając wpis akceptujecie jego treść. Wpisy, które zamieściliście są naruszeniem jego treści." czyli co ? treść jest naruszeniem treści serwisu? :)).Porażka naprawdę

@ja

treść jest naruszeniem treści :) ha ha

dokładnie :) cha cha

Pani mamba nie zasługuje na awans,wszyscy,którzy pracują w tym zakładzie wiedzą,że Ona nie ma żadnych kompetencji ,w Jakości była żałosna ale jak wróciła to trzeba Ją gdzieś upchnąć.Zamiast zapłacić godziwie pracownikom produkcyjnym za Ich ciężką pracę to prezes rozdaje pieniądze tym ,którzy nie wykazali się niczym pozytywnym.Prezes na każdym zebraniu mówił,że pieniędzy nie ma na podwyżki.Nie dziwię się ...nie można mieć pieniędzy jak się je wyrzuca w błoto.

Tadzik Norek

Mnie to najbardziej zastanawia czym pani Mamba zapracowała sobie na ten awans, skoro przez ostatni rok nie było jej w zakładzie?

Czy żyrafa wykopała czarną mambę ? no no ,tak się robi na safari :).A Ciebie żyrafa nic nie ochroni ,będziesz następną ofiarą :) nota bene zasłużoną jak i poprzedniczka :)

@:)

Czarna mamba awansowała a nie została wykopana ;-)

Platynowy Marian
@ja

A na kogo jeśli można wiedzieć? na babcie klozetową?, zbudują jej budkę przed kiblem i będzie pobierać opłaty

@ja

Nie posługuj się moim nickiem !

Wiele osób z moich wpisów nie łapie nic :)

El Daymos
@ja

Ależ wszyscy rozumiemy twoje fantastyczne posty,jesteś prawdziwą opoką tego forum, widać że praca w jakości ci nie służy bo masz za mało wyzwań, wielu z tych jak to nazwałeś "Nieudaczników" zostało w tym zakładzie brygadzistami kierownikami produkcji, operatorami, więc nazywając ludzi nieudacznikami obrażasz ich, problemem w tym zakładzie są ci najważniejsi z prezesikiem, Panem K i czarną mambusią na czele, dzięki ich fantastycznym rządom pozwalniali się już najlepsi polscy pracownicy, którzy tworzyli ten zakład i byli główną siłą napędową, a w nagrodę za swoją pracę dostawali bona 100pln i jakiś gówniany ręcznik na święta. A gdy ten zakład co moment stawał na nogi, to zaraz pojawiali się ludzie z nadania ciotki-wója szwagra i kochanki i a kasy zawsze brakowało dla ludzi pracy w tym zakładzie

@El Daymos

Napisałeś dokładnie to co ja wcześniej tylko innymi słowami..".kasy zawsze brakowało dla ludzi w tym zakładzie" ,więc mamy takie samo zdanie.nieudacznikami życiowymi w tym zakładzie są brygadziści,operatorzy i pracownicy produkcyjni .bo pozwalają się okradać za swoja ciężką pracę .Ci,którzy się zwolnili bardziej się cenią i garba nie chcieli sobie dorobić.Problemem zakładu jest "góra" Jakość,kierownicy i zarząd ale nie licz na to,że oni się zmienią,bo gdzie by znaleźli lepszą pracę ? :) Pozdrawiam

Urbanek

Ten zakład to jedna wielka porażka, jak nie chcesz być upodlony, to (usunięte przez administratora) z tego zakładu jak najszybciej

@Urbanek

To nie zakład jest wielką porażką a ludzie,którzy tam pracują.Nie potrafią znaleźć sobie lepszej pracy.To zwyczajni nieudacznicy i na takich się żeruje

Dakri Dystrybucja należy do struktury niemieckiej grupy piekarniczej i cukierniczej Martin Braun.Jak mówi Jerzy Bąk, prezes zarządu firma planuje w najbliższym czasie zwiększać obecność na rynkach Europy Wschodniej..Planujemy w bardzo krótkim czasie ekspansję produktową na rynek ukraiński oraz rosyjski. Te dwa rynki mają zapewnić nam stabilny wzrost sprzedaży przez kolejne kilka lat. Potencjał rynku wschodniego jest nieoceniony, a nasz dział eksportu jest przygotowany na nowe wyzwania – zapewnia.Firma zmodernizowała system mrożenia szokowo-przelotowego. Inwestycja kosztowała około 2 mln €. Z kolei w zakładzie w Łodzi ma powstać nowa linia produkcyjna, która będzie docelowo produkować produkty rustykalne i produkty z kategorii fast-food. Jak zapewnia prezes Dakri, nowa linia produkcyjna o wydajności 3000 kg na godzinę zwiększy bardzo mocno potencjał produkcyjny i pozwoli powoli doganiać konkurencję.Jak mówi dalej prezes Bąk produkty są obecnie eksportowane do takich krajów jak: Niemcy , Belgia, Holandia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Norwegia oraz Szwecja. Zastanawiające, nieprawdaż ? ! :)) Ostatnia zmiana w KRS 2018-11-28

@ja

Niemcy,Belgia,Holandia,Czechy,Słowacja,Węgry,Rumunia,Norwegia i Szwecja nie mają jak widać wymagań dobrego smaku :) Pan prezes zapomniał o Chinach :)

AfaryŻ ot arats awruk
@:)

Druga linia, to w tym zakładzie powstaje już od... 10 lat i powstać nie może, chcą mieć drugie Niemcy, Holandię itp, a i tak będzie co najwyżej Kambodża, zresztą, to że kierownictwo- zarząd w tej firmie jest na żenującym poziomie to nic nowego, najgorsze jest to, że szary pracownik zawsze był traktowany jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź